Komentáře uživatelů k filmu (795)

 • Galadriel
  ***

  Je to tupý film, má sice pár fórů u kterých jsem se zasmála, ale ty trapné momenty bohužel o moc převažují ty poměrně vtipné. Ale z druhé strany - čekala jsem to ještě mnohem horší ;-)(2.11.2004)

 • Gemini
  ***

  Po letech, kdy jsem se tomuhle "fenoménu" víceméně vyhýbal a dával si ho při četných reprízách dohromady z jednotlivých scének, jsem konečně zatnul zuby a vzal to jedním vrzem. A světe div se, ono to nebylo tak zlé ani nechutné nebo zvrácené nebo snad pitomé jak jsem se obával. Spíš to bylo až překvapivě dobré, když vzpomenu na Bullshit a podobné bejkárny, více či méně odvozující svůj původ právě od American Pie. Samozřejmě, žádná překvapení nebo vývoj postav větší než povědomí našeho prezidenta o klimatologii (ten vtip s pěstováním banánů bych sám líp nevymyslel) se nekonají, ale diváka neurazí; obzvlášť s přihlédnutím k cílové skupině:) Takže po příjemném překvapení dám 60%. PS: Až budu zas někdy chtít vidět ze Shannon Elizabeth něco víc než hluboké hnědé oči a zářivý úsměv, mrknu se znova.(20.9.2007)

 • Radyo
  ***

  Je to opravdu stupidita, ale přesto jsem se několikrát musel zasmát, zvláště když jsem si uvědomil, že i my jsme v pubertě bývali docela podobní (akorát o nás tenkrát točili spíše psychologické sondy a ne vulgární komedie). A za to, že se tvůrcům podařilo párkrát pobavit i mě, mají malé, bezvýznamné a lehce smazatelné plus, respektive 3 hvězdičky.(19.7.2002)

 • Cervenak
  *****

  Nepochopím, prečo tento film nie je v červených číslach. Myslím, že by ho s odstupom času mali všetci prehodnotiť, pretože Prci sa medzitým stali novodobou klasikou. Fungujúci film o láske a priateľstve. Šialene vtipný. A navyše je aj poučný. Napríklad sa dozviete, že nesmiete dopíjať pivo po cudzích ľuďoch. A tiež je tu návod, čo všetko sa dá robiť s flautou na hudobnom tábore. Videl som to aspoň 7x a vždy som sa bavil lepšie a lepšie. Bez ostychu dávam plný počet, pretože aj v žánri "sprosté teen komédie" existujú veľdiela.(17.9.2008)

 • Djkoma
  ***

  Snad první teenagerská komedie, která ještě sama sebe neparoduje a snaží se o "svůj" humor. Pamatuji si jak z tohoto filmu byla většina mladých naprosto unešená a šli na prcičky i více než 3x. Já na nich v kině nebyl a nelituji toho. Pár úsměvných momentů společně s lehkou trapností a narážkami na sex jsou to jediné zajimavé na této komedii.(4.6.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $11miliónovTržby USA $102,561,004Tržby Celosvetovo $235,483,004/65%/(18.5.2005)

 • gouryella
  ***

  Nechapu ten poprask okolo tohoto filmu – pro me jen dalsi z rady prumernych filmu pro dospivajici. Ale asi jsem uz na to starej.(27.7.2002)

 • DaViD´82
  ***

  Formát stupidně fekálního teen humoru, který si zachovává i jistý vkus. Několik vtipných momentů zde rozhodně je a jako odpočinková komedie pro náctileté je to tedy zcela ideální.(1.2.2007)

 • Tom Riddle
  ***

  To takhle jednou na hudebním táboře...(26.10.2007)

 • Nathalie
  **

  Paci, paci, pacičky, táta koupil dortíčky. Jablečné. Americký pionýr mezi teenagerskými komediemi používá hrubozrnou mluvu, humor za pár šupů a trapné fekality, ale přesto se bratrům Weitzovým podařilo udržet hormony na režijní uzdě a díky soundtracku to po dálnici docela sviští. Ale já to radši vezmu oklikou:) 50%(20.9.2007)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $11 million tržby celosvetovo : $235,483,004(18.9.2006)

 • Dever
  *****

  Soundtrack David Lawrence: 1. New Girl - Third Eye Blind [2:14] ,2. You Wanted More - Tonic [3:52] ,3. Mutt - Blink 182 [3:23] ,4. Glory - Sugar Ray [3:29] ,5. Super Down - Super Transatlantic [4:06] ,6. Find Your Way Back Home - Dishwalla [4:03] ,7. Good Morning Baby - Dan Wilson/Bic Runga [3:34] ,8. Stranger By The Day - Shades Apart [4:01] ,9. Summertime - Bachelor Number One [3:46] ,10. Vintage Queen - Goldfinger [3:03] ,11. Sway - Bic Runga [4:22] ,12. Wishen - The Loose Nuts [3:03] ,13. Man With The Hex - The Atomic Fireballs [3:01],(18.6.2011)

 • Oskar
  **

  Kupodivu to není až TAK vulgární jako některé jiné filmy tohoto typu, ale... Nepovažuji se za žádného suchara, ale skutečně mě nenapadá, co komického na tom filmu jeho příznivci shledávají.(15.4.2003)

 • B!shop
  ****

  Nevim jesli je tenhle film ze vsech tri dilu nejlepsi, protoze se mi libi vsechny zhruba nastejno, ale rozhodne je v prvnim dile nejvic zasadnich scen. Navic je tenhle film jeden ze zakladnich v tomhle zanru. Herci hrajou vsichni docela slusne, nejlepsi je Eugen Levy a Sean William Scott, pribeh je prijemne stupidni, vtipu tu je strasna spousta a nechutnejch scen tu je minimum. Proste pohodova zabava na kterou se da divat porad dokola.(21.12.2006)

 • monolog
  odpad!

  Podle mě je to jen jeden z mnoha nechutných a nechutně humorných absolutním záchodovým humorem oplývajících filmů. Blbost o ztrátě panictví po americku, která bohužel staví na konfrontaci dvou základních nejjednoduších součástí vulgárního vtipu: záchodu a jeho obsahu. Inteligentní ani zábavný humor se tu nedá najít, spíš jen zhnusení a odpor. Většinou taky nedůvěra a mnohdy i vztek (vztek z toho, jak vůbec může autor divákovi předložit něco takovýho). Bohužel kvůli Americkýmu koláči vznikl v mnoha zemích fenomén teeny komedií o podstatě hovna (Erasmus, Snoubordéři atp.) a já upřímně doufám, že už to odeznělo. (2006) Tenhle styl humoru jsem nikdy nesnesl, a to ani v patnácti, kdy šel tenhle šmejd do kin.(19.12.2005)

 • Boss321
  ****

  Jedna z nejlepších teenagerských komedií s nespočtem vtipných scén a vtípků. Jasně nejvýraznější osobností z celé "party" je suveréně Seann William Scott alias Stifler.....(16.12.2007)

 • Faidra
  odpad!

  Chlapci a děvčata, věřte mi, že vám v životě budou mnohé věci překážet více a bolestněji než sexuální nezkušenost. Vlajková loď flotily novodobé komedie pro mladé? Fajn, ale já jsem se u toho nezasmála ani jednou, což nemůžu říct o chytání se za hlavu a záchvatech zvracení, tudíž milou lodičku potkal na mém filmovém moři po nárazech na skaliska trapnosti a vulgarity osud Titaniku dřív, než bys řekl "apple pie." Tak za co bych měla dávat hvězdičku? Za to, že mě rodina od té doby nenutila péct ovocné koláče a já jí tím pádem nezadělávám na ischemickou chorobu srdeční? S plným vědomím toho, že od téhle chvíle budu platit za nejzapšklejšího suchara v revíru ČSFD, posílám tvůrce do... tam, kam vkládají jistý hudební nástroj.(13.4.2008)

 • RHK
  ***

  Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Největším zážitkem z filmu bylo, že jsme na to s ženou byli jako nejstarší v kině plném nadšených nadržených teenagerů. Některém hlášky pak kino zcela složily... "A jednou, na hudebním táboře, jsem si strčila do pí*i flétnu." Trailer: http://www.csfd.cz/film/20317-prci-prci-prcicky/videa/(30.7.2010)

 • pan Hnědý
  ***

  "Jednou Stifler našel pivo v pokoji na nočním stolku..."(3.5.2012)

 • igi B.
  *

  Ono samozřejmě nejde o to, zda je to lechtivé, nebo pikantní, nebo oplzlé - ono je to blbé a toporné... Stačilo vidět chvíli v naší tívý - okořeněněné nemožně upoceným dabingem našich báječných českých "umělců". Fakt nevím, proč ta jedna hvězda, snad jen, že hodnocení jako Odpad si nechávám na opravdové zločiny proti kultuře a zdravému rozumu... Nechci soudit a urážet, ale musím to říct. Pět hvězd tomuto výpotku může dát jen debil (viz. slovník cizích slov).(29.10.2005)

 • Melies
  ***

  5 / 10 Klasická komerčná srandička, ktorá na jednej strane síce pomerne presne vystihuje myšlienkové pochody pubertálnej mládeže, no na strane druhej ich prezentuje v tak preexponovanej, nadnesenej a nereálnej forme, že to môže u naivnejších (a mladších) jedincov vyvolať veľmi nepríjemný pocit menejcennosti - dvadsaťroční herci hrajúci osemnásťročných panicov (fakt povzbudivá predstava), jedna nadržaná krásavica strieda druhú a všetko, čo im stačí ku šťastiu, je pár sladučkých slov (ach áno, presne takto to funguje). Navyše, po vete "Vykuř mi ho, krásko!" by nenasledoval milý úsmev a dobrá rada do života, ale opovrhujúca grimasa a kopanec do rozkroku. Určite to neskúšajte!(2.1.2006)

 • H34D
  ****

  Jedna z prvních a zároveň nejlepších pubertálních komedií o teenagerech, pro teenagery. Ačkoliv charaktery jsou více, či méně ujeté, jako ve většině komediích, drží v sobě i náznaky známých archetypů, jako je pařmen, nerd, sportovec, nebo "ten normální", které známe i z vlastních zkušností ze střední... American Pie není jen primitivní humor, familiární touha zbavit se panictví a navrch pár dosud neviděných nechutností, s odstupem času je v tom i jakýsi nostalgický střípek, který ve mě obnovuje ty příjemnéjší vzpomínky na pubertu. 7/10(15.12.2007)

 • dobytek
  ****

  Já se u toho pokaždý skvěle bavim a je mi naprosto ukradenej názor nějakejch místních intoušů, co se právě vrátili z autorskýho čtení Kafky. Jenom nechápu, kterej pošuk tenhle film překládal. Přeložit "american pie" jako "prci, prci, prcičky", to sice hraničí s debilitou, ale dá se pochopit, že tento úžasnej název měl nejspíš nalákat dementní spoluobčany do kina. Nicméně přeložit např. "holly shit" jako "hele bobr", to už je daleko za hranicí debility a počínání překladatele si opravdu nedokážu vysvětlit. A podobnejch překladatelskejch perel by se tam našlo víc...(19.2.2007)

 • Pumiiix
  *****

  První a také nejlepší díl celé již myslím šestidílné série American Pie. Spousta kultovních scén a kultovních hlášek, myslím, že stačí zmínit Jima a jablečný koláč nebo ,,MCBP,, ;-) Škoda, že se z prciček stala taková dojná kráva a tím pádem šla kvalita každým dílem dolů (viděl jsem 5dílu). Spousta sympatických ,,teen,, lidiček – Seann William Scott (,,stívmajster,,-rozhodně nejlepší postava), Jason Biggs, Shannon Elizabeth (oh naďa), Tara Raid atd. a vlastně také Eugene Levy, který prokázal asi největší věrnost a táhl to s celou sérii nejdál ze všech…(25.6.2007)

 • Mr.Apache
  ***

  Čekal jsem něco mnohem horšího, takže nakonec vlastně příjemné překvapení. Co je na tom filmu skutečně dementní, je jeho český název.(11.5.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Nebudeme se dívat, jak nás historie odsuzuje k celibátu." Prcičky se ke mně pod peřinu vplížily v době, kdy jsem si přechod od leštění bambusu ke ztrátě panictví už ani pořádně nepamatoval a tak zkrátka neměly šanci stát se pro mě legendárními. Nicméně nějaký ten trapas mi byl zlehka povědomý a kreténa Stiflerova typu je rozhodně třeba ocenit - spojení baseballová pálka a jeho koule mi připadá odpovídající.(14.8.2016)

 • Skejpr
  ****

  Poprávu kultovmí záležitost, která nastavila laťku, kterou se od té doby snad nikomu nepodařilo nějak důstojně překonat...(5.3.2009)

 • M.a.t.t.
  ***

  Aj keď je to svojim spôsobom klasika, ktorú si hocikedy rád pozriem znova (to platí pri celej trilógii, zvyšné video-pokračovania ignorujem), stále sa nemôžem zbaviť dojmu, že ide len o ľahko nadpriemerný tínjedžerský film z ktorého niečo viac spravila až tá hromada fekálnych komédií, ktoré prišli po ňom.(17.2.2007)

 • flanker.27
  ****

  Jeden z mála filmů, u kterého se rozcházím s většinou svých oblíbenců. Mně se to totiž líbilo. Ono totiž přes řeči o zasunutí a tak dále totiž nakonec stejně vítězí láska, tak co, romantika není jen vznešené hledění do očí. Je ovšem třeba pochopit, že v době uvedení filmu jsem procházel stejným obdobím jako jeho hrdinové a i já jsem nakonec našel dívku svého srdce.(27.7.2014)

 • Tuxedo
  *****

  Možná bych nebyl tak shovívavý, kdybych neviděl teenagerovské komedie, které po tomto filmu následovaly. Ve srovnání s nimi je toto vrchol žánru.(17.4.2006)

 • Hal_Moore
  ****

  Asi nejlepší díl celé série.(17.9.2005)

 • mysicka
  ****

  Vyborne jsem se bavila, ale radsi mam "Hele vole kde mam karu". Mozna jsem uchyl.. A dal...??(24.10.2003)

 • genetique
  ****

  Super pobavujúca, nechutná, brutálna, crazy ale hlavne vtipná teen - komédia. Musím teda však podotknúť, že nič moc pre hlboko zmýšľajúcich. Scéna so sperma - pivom je fakt nechutná. Síce je to všetko komerčne dosť nafúknuté, ale zato náramne pobaví, doporučujem pozrieť na párty, chatách a podobných žúroch, aj keď to už videl asi každý. 80%.(19.3.2006)

 • molotov
  ****

  Teenagerská klasika, zakladatel žánru, co více dodat.(9.12.2004)

 • StarsFan
  ***

  Je to jenom ulítlej teenagerovskej film a já nemám ráda ulítlý teenagerovský filmy. Na druhou stranu tenhle je aspoň chvílema vtipnej a řadí se k tomu nejlepšímu, co jsem v tomhle žánru zatím viděla.(24.12.2006)

 • ScreamJay
  ****

  Stejně jako kdysi Vřískot rozpoutal vlnu teenagerských vyvražďovaček, tak Prcičky rozpoutaly tvůrčí běsnění na téma teenage komedie. Udaly základní znaky, teda narážky na sex, humusárnost, úderný a leckdy dvouznačný humor, mladé herecké tváře a většinou svižnou a říznou muziku. A právě tohle všechno dělá z řadové komedie o jedné nezvyklé domluvě komedii průkopnickou. Scénář? Nevim koho by napadlo rozdávat si to s jablečným koláčem, ale ať je to sebevíc uhozený, pořád je to komedie ze života. Mejdany, poblázněný hormony a kupa mnohdy už kultovních hlášek. Herci? Tehdy je skoro nikdo neznal, ale teď je z Biggse, Scotta, Reidové či Meny Suvari hollywoodská smetánka. A Eugene Levy? To je kultovní postava sama za sebe. Dabing jí nařezal jako matka neposlušnýmu dítěti, ale v původní verzi je nepřekonatelný. Muzika? Punková jízda od Blinků a dalších se k filmu hodí jako lodičky k modelkám. Celkově je to fekálně vyvážené, ejakuálně promyšlené a úderně vtipné. Takže proč za 4? Jednak kvůli prvnímu řádky. Chtě, nechtě, tohle je start nového typu komedií (a nesouhlasím až tak s názorem, že tou první teenagerkou bylo Něco na té Mary je). Není to pro každýho, ale mě to sedí.(19.12.2004)

 • Kaka
  ***

  První díl má oproti dalším pokračováním ještě relativně solidní úroveň a pár scén je skutečně vtipných. Dějově se samozřejmě jedná o naprostý žánrový standard. Postavy jsou ploché a předvídatelné a sled scén je jedno velké klišé. Přesto se to díky relativně krátké stopáži dá v klidu přežít. Vodu příjemně čeří Sean Williams Scott se svými výtečnými hláškami. Na druhé straně mně velice zaujala Tara Reid a Mena Suvari. Žádná bomba to není, ale v rámci žánru se jedná o relativně solidní projekt. Další díly jsou už víceménně zbytečné.(19.5.2006)

 • sud
  **

  I když mě tento druh humoru míjí velkým obloukem, pár vtipům jsem se zasmál.(4.12.2006)

 • Radko
  odpad!

  Prcnúť si a zaradiť sa tak spokojne do spoločnosti. Vyrástli a splodili tam potomka aj rodičia. Kolobeh sa opakuje. To je hlavný motív a poučenie. Vychodiť strednú školu je nevyhnutné na uskutočnenie prvého sexu. Iniciačný rituál dospievania - súlož/ zbavenie sa panictva - sa viaže na maturitu. Dosť sa hovorí o ďalšom štúdiu na výške. Vidieť tiež interiéry domov a chát spolužiakov. Rozľahlé priestory, načančané izby, každý býva v dome a má auto. Rodičia majú pochopenie pre sexuálne potreby potomkov. Kupujú im napríklad Hustlera a iné pornomagazíny s presahom. Synovia a dcéry sú mravopočestní, frajerov si navzájom nepreberajú. Vtipy sú jalové a vykastrované, zhruba v línii predchádzajúceho opisu. Zvažoval som hviezdičku, no tu naozaj nebolo za čo.(18.3.2016)

 • castor
  ****

  Má to své mouchy, ale po American Pie přišla jedna velká díra a nejedna laciná křeč - korunovaná tím, že i u nás si kdejaký amatér usmyslel, že teenagerovská komedie je slušný business. Scénárista Adam Herz byl u všech tří úvodních dílů série, zřejmě netušil, jak velkou vlnu napodobovatelů rozpoutal, nicméně naštěstí leccos pochopil, takže díky tomu je jednička vtipná, svěží i roztomilá. Takže už jen v porovnání například s tuzemským „Panicem" buďme za úderný a místy inteligentní humor bratrů Weitzových jenom rádi.(31.12.2006)

 • freddy
  *****

  Klasika mezi teenage komediemi. To je tak provařený film, že snad není co dodat. Můj oblíbený filmík na sobotní večer... A radši se naučte chodit ve škole na záchod, nebo můžete mít problém, který je dámský a který pánský. A to se nemusí vyplatit, obzvlášť pokud proti sobě poštvete svého spolužáka... Pět hvězdiček za originalitu, humor a za průkopnictví tohoto typu filmů...(30.4.2007)

 • Spiker01
  *****

  K mému dospívání neodmyslitelně patří jedna nezapomenutelná trilogie,která mě v mnohém obohatila - Prcičky. Jednička to vše odstartovala a doteď je to pro mě právě jednička nezapomenutelná klasika. Vtípky, co hlavní parta vymýšlí jsou nestárnoucí a jednotlivé gagy stejně vtipné i dnes. A kdo by nechtěl znát někoho takového jako je Steve Stifler? Nezapomenutelný soundtrack navíc později definoval i můj hudební vkus, takže mám k sérii opravdu velmi vřelý vztah...100%(2.2.2015)

 • Mahalik
  ****

  V mém tehdejším pubertálním světe, to byl jasný klenot mezi filmy. I teď si rád zavzpomínám na dobu, kdy jsem si tenhle snímek pouštěl před cestou do školy, aby mi zvedl náladu. Jo, jo, to je tak dávno... Ale MCBP pořád válí :D(4.11.2006)

 • sepp
  ***

  Normalni komedie o prubetacich, pubertackych problemech a pro pubertaky. Necekejte zadne hluboke myslenky, ale slusne se u toho pobavite.(4.9.2003)

 • Xmilden
  ***

  Po letech je to už jen takové úsměvné vzpomínání na tento film, který si myslím veškerou tu mánii v záchodovém a sprostém puberťáckém humoru odstartoval. Nejlepším hercem a i postavou je tady Stifler.(7.9.2006)

 • D.Moore
  *

  Ne, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť... kromě Shannon Elizabeth mě znechutilo prakticky vše, co se na plátně (ne)dělo.(19.9.2007)

 • Jamal
  ***

  Sranda to byla hned od začátku škoda jen, že to mírně pokazili sérií (( ::(5.12.2005)

 • lesumir
  ****

  Musím uznat, že jsem se u toho bavil, ale to mi bylo skoro o deset let méně :-)(12.7.2006)

 • Phobia

  Rozhodla jsem se včera vynechat pravidelnou půlhodinku sebemrskání jednoocasou psychopatickou kočkou a v rámci masochistických choutek si naordinovala 30 minut s tímto filmem. Nevydržela jsem, do 15-ti minut jsem s usedavým pláčem a beznadějně pozvracená hledala ovladač, abych tuto nestvůrnost vymazala z obrazovky a pokud možno i ze své paměti. Příště si radši pořežu žiletkou stydké pysky! Dementní Teleblbies jsou snesitelnější než tohle tragické puberťácké "porno". Hodnotit nebudu, nejsem a nejspíš jsem nikdy nebyla cílovou skupinou podobných trapáren (nějak se mi vyhnula touha co nejdřív "zasunout"), ale donutit se uzřít ještě pár minut navíc, tak bych "Prcičkám" bez váhání jedno mimořádné hovno spláchla!(15.2.2012)

 • Wacoslav1
  ****

  Vykuř mi ho krásko!!! Tak pánové ruku na srdce (nebo na koule?) Kdo z vás nezažil v tom jistém věku ty problémy které tu zažívají hlavní hrdinové. Mě bylo sladkých sedmnáct, když tenhle film vyšel a hned to byl mezi mnou a mými kamarády obrovskej hit a další kousek kterej jsem tu pak svým hodnocením nepochopitelně zkveruloval. Viděl jsem to dneska po letech a pořád se skvěle bavil. Ukázkový případ toho jak má vypadat vkusná komedie pro mladý bez zbytečných extrémů a nechutností. Trapných scén u kterých by se člověk styděl je tu minimum. Naopak je tu několik nezapomenutelných situací a hlášek a libových trapasů se kterými se musí hlavní hrdinové potýkat. Casting se opravdu vydařil herci jsou přirození a nebyl tu nikdo kdo by mě vyloženě sral. Největší parchant a ďábel je pak suverénně Stifler, ale znáte to na každýho jednou dojde. Nakonec kluci zdárně zasunou a všechno dopadne tak jak má. Hodně se povedl i soudtrack některý ty písničky poslouchám dodnes. Takže přidávám hvězdu a s chutí jsem zavzpomínal na svoje mladá léta.80%(14.2.2018)

 • ajuska
  ****

  Film, který odstartoval nekonečnou vlnu teenagerovských komedií. Proti tomu, co po něm následovalo, je tenhle vrcholem vkusu. Primárně je to samozřejmě jen pro určitou skupinu lidí, ale myslím si, že se u toho mohou celkem slušně pobavit i ti, co už tyhle situace mají za sebou.. A postava Jimova otce je nezapomenutelná.(29.1.2006)

 • Hrabka
  *****

  Výborná zábava pro mladé a vlajková loď teenagerských komedií 21. století. Děj je velmi jednoduchý, ale o to více vtipný a se zajímavými herci. Nostalgická pecka. 85%(23.12.2007)

 • Shakers
  ****

  Prci, prci, prcičky sú prvo triedna zábava v tomto žánre. Vynikajúci extra vtipný nahlaškovaný a super obsadení (Stifler!) príbeh o stredoškolákoch, ktorý uzavrú zmluvu o tom, že po skončení strednej školy, nikoho nebude ťažiť titul panic. American Pie je super zábava, ktorá za doprovodu Punk Rockového soundtracku (Blik 182) a parte trefne obsadených ľudí nuda nehrozí. Steve Stifler: Hoši, co kdyby jste zkusili najít ty svý péra, odstranili ochraný vobaly a použili je? 89% - 4*(22.9.2015)

 • Boogeyman
  ****

  Matka (Stifflerova) žánru obhroublé teenagerovské komedie. A Matka dosud nepřekonaná. Ačkoli jde o vyloženě komerční a popkulturně založené dílo naprosto zkreslující realitu, z kterého intelektuálům spadne baret, já se skvěle bavil! Výborné vtipy, hlášky, postavy, perfektní muzika, spousta nádherných holek a geniální Eugen Levy!...Samozřejmě to ale není nic převratného a chvilkama to je až trapné, převážně vtipy ve kterých figuruje nějaká tělní tekutina. Přesto ve srovnání s jinými komediemi podobného ražení jsou Prcičky bezkonkurenční.(17.1.2008)

 • Indiana
  *****

  Jeden z filmů mýho dospívání.(23.10.2005)

 • juta
  *****

  Chtěl jsem dát o stupeň míň, ale pak jsem si uvědomil, že jsem na tom vlastně vyrostl a že to je kult. Právě tady jsem si oblíbil především Scotta a Coolidge. Strýc říká, že jsem podobný Biggsovi, asi to bude tím, že máme stejnou barvu vlasů pár prvků na ksichtě možná taky je, ale doufám že né moc, protože to není zrovna pornoherec :D(11.8.2012)

 • Jacinda
  *****

  Po dlouhé době doopravdy dobrá americká komedie, navíc s odkazem na Českou republiku :-)(30.10.2008)

 • sheen
  *****

  Nezapomenutelná kultovka teenegerských filmů.(24.4.2005)

 • Stegr
  ****

  80% - Jeden z pilířů žánru, který se později zvrhl do příšerných obludností. U samotných Prciček jsem se ale náramně bavil a rád se na ně vždy podívám, abych si osvěžil ty přitroublé postavy a jejich eskapády, které mě dokázaly upřímně rozesmát...(27.5.2007)

 • salahadin
  odpad!

  Řekněte mi někdo, prosím, kam se poděl vkus filmařů a proč člověk tráví drahocený čas natáčením skutečně stupidní komedie, u které jsem se nezasmál ani jednou. Ani jednou. Kam se ztratila kvalitní komedie?(19.5.2006)

 • Satan
  ****

  Film o mladých pro mladé. Film, který zvedl vlnu teenagerských filmů. Film, jehož vedlejší postava jej vždy udělá. MCBP!(24.6.2005)

 • Cappuccino
  ****

  Prcičky sú jednoducho kult a pred blížiacou sa premiérou American Reunion som si túto lásku môjho detstva musel zopakovať. Je to už mnoho rokov nazad, čo som všetky hlavné postavy v čele so Stifflerom obdivoval a aj po tých mnohých rokoch cítim, že máme niečo spoločného. Otázne však je, či by som sa na Prcičky pozeral rovnakými okuliarmi ak by som mal v dobe vydania povedzme okolo 20-ky.. takto sa jedná o čistú a nezameniteľnú nostalgiu. Na prvotnú trilógiu nedám dopustiť!(31.3.2012)

 • Carol Pifková
  ***

  Mne sa takéto filmy zdajú všetky na jedno kopyto, vlastne nezdajú ono to tak fakt je. Slabé 3* a ani o kúsok viac, to ma radšej zabite.(11.3.2013)

 • Allien.9
  ****

  Jak nemám ráda vulgární teenagerské komedie...:-)(28.11.2008)

 • lamps
  ****

  Dlouho jsem kolem tohoto kultu jen tak bez zájmu kroužil, až mě náhlá popularita letošního Školního srazu donutila zaplnit tu malou díru ve filmovém vzdělání a první sexuální dobrodružství Stiflera&spol zmáknout na jeden zátah. A kupodivu to nebylo vůbec špatné, chvílemi dokonce i vynikající! Ono přiznejme si, že přesně takhle nějak to u středoškoláků skutečně chodí. Třeba zrovna mě samotného by sice nikdy nenapadlo používat jako sexuální pomůcku maminčin jablkový koláč, ale natáčet mojí šílleně krásnou spolužačku v mém vlastním pokoji by mi rozhodně připadalo jako super nápad. Bratři Weitzové vůbec těmi nápady opravdu nešetří a jejich Prcičky jsou dokonale odvázanou, roztomile upřímnou a jen výjimečně trapnou komedií o nelehkém dospívání, jehož útrapy zdaleka nevězí jen za zdmi školní budovy..(9.8.2012)

 • IQ Tiqe
  *****

  Prostě klasika, ze které vychází spoustu nekoukatelných paskvilů. A i když není American Pie bůhvíjak světoborný film, je jeden z prvních svého druhu, a zaručeně pobaví.(24.11.2005)

 • kingik
  ****

  Matka teen-age komedií má poměrně velmi dobře provázané gagy a k ruce schopné herce, kteří se po této komedii dostali do širšího povědomí publika. Jason Biggs už asi navždy bude označován jako "ten z prciček", a ostatní herci už později nedostali takové výrazné party (Nicholas, Elizabeth nebo Thomas), ale tady byli výborní. Vytýkám snímku jeho mírně odfláknutý konec, který se příliš neslučuje s předchozím konceptem filmu. Zakončení mohlo být výraznější, ale jinak film svůj účel splnil.(24.9.2010)

 • Disk
  *****

  American Pie je jako Stiflerova máma - čím starší, tím lepší. V patnácti letech (v době uvedení) mě to absolutně minulo, až teď jsem si to s pochopením užíval. "To jednou na hudebním táboře jsem si strčila flétnu do p...."_________P. S.: Nepochopím pokrytecky nízké hodnocení na zdejší databázi.(20.6.2011)

 • mzss1
  *****

  Perfektní teenegerská komedie. Všechny postavy dokázali člověka zaujmout. Zmatkářský Jim, KEvin, Finch, Oz a nejlepší hvězda filmu Stifler. Stifler to dokázal pořádně rozject. Ve filmu bylo dost trapných a vtipných scén. Filmu není moc co vytknout. Další díly se snažili mít větší a věččí vtipy a tak. Ale jednička měla atmsféru jedninečnou. Ve filmu bylo i dost dobrých písní. Proto celkově hodnotím na 95% = *****(24.10.2012)

 • stilgar1
  **

  Tahle nezdařilá pseudoparodie téměř zapáchá hloupostí, která se prosadila ještě více v následujících dílech.(20.11.2006)

 • WANDRWALL
  *

  Pěkný film pro dospívající. Měl dost diváků, takže dost lidí bylo spokojeno.(5.8.2010)

 • boshke
  ****

  Teenagerská klasika. Na/po párty s tímhle chybu určitě neuděláte... 70%(2.1.2011)

 • swamp
  ****

  Pamatuju dodnes, když jsme na to pomalu celá třída na gymplu šli do kina. :D A ano, byl to kult.(23.1.2012)

 • teutates
  ****

  Kult zvaný American Pie od bratov Weitzovcov, ktorý opäť pozdvihol teenagerské komédie. Ide o hit roku 1999, ktorý sa zapísal do sŕdc mladých ľudí po celom svete... ehm ehm Pikantné pokušenie rozpráva príbeh o 4 chlapcoch zo strednej školy, ktorý chcú POVSTAŤ a stať sa"mužmi". Pre hercov tochto snímku ide o životné úlohy, pretože Seann William Scott ostane a myslím si, že nielen pre mňa navždy Steflerom. Tak ako Shannon Elizabeth ostane stále tá česká sexbomba Nadia, Jennifer Coolidge ostane Stiflerová máma (MCBP) a Tara Reid a Mena Suvari ako tie... z American Pie. Prci, prci, prcičky sa stali značkou, ktorá sa zneuživá dodnes - vychádzaju stále ďalšie a ďalšie série tohto filmu, ktorý nesu názov American Pie a pritom ide o maximálne trápne pokračovania 1, 2 a 3. Dokonca ešte aj po 9 rokoch vychádza ďalšie pokračovanie tohto snímku, ktoré ničí "maminčin koláč" a trápnym napodobňovaním prvých troch častí potápa Ameican Pie... 8/10 (ako pôvodný celok)(8.12.2007)

 • pepo
  ****

  pred pár rokmi 2*? tak tento druh humoru som zjavne nepochopil.A prečo 2*? 1 pre šarm hercov a 2. kvôli tomu aké sračky nasledovali potom.Medzi slepými jednookým kráľom.aj keď aj na to jedno škúli. rok 2008 je to milé, príjemne teenagerské kino, ktoré zraje jak víno resp. stifflerova máma(7.12.2003)

 • Eawy
  ****

  Filmová klasika, začiatok tých pravých teen komédií. Ako zakladateľská vecička je to slušné. Pervérzne, no pravdiv a veľmi na moje vlastné počudovanie, vtipné. Pár naozaj dobrých vtípkov, vás nenechá na pokoji a musíte sa smiať. Seann William Scott klasicky surovo trápny a neuveriteľne divný. ale je to na takých 80%(20.10.2009)

 • HAL
  ****

  Screw this, Prcičky jsou fajn (tedy až na ten český název). Redefinovaly vlastní žánr a přitom v něm trvale zůstaly i nejlepším filmem. Co na tom že většina ostatních "Prcičkovských" komedií jsou podřadné zmetky, debut bratrů Weitzových na rozdíl od nich nesklouzává do bahna stupidní a samoúčelné vulgarity, ale zůstává tak akorát na hraně - s bizarními úlety s penetrováním koláčů, i s bez problémů funkčním příběhem o přátelství a dalších univerzálně platných hodnotách, přičemž je film stále mnohem víc vtipný než trapný. A hlavně nezjednodušuje celý ten životní úsek "getting laid" na prosté getting laid, ale s nadhledem shrnuje celou krásu a tragedii postpubertálního dospívání, takže je mi i trochu líto, že jsem jím v těch letech, kdy pro mně byl nejaktuálnější, v podstatě pohrdal. Na rozdíl od jeho následovníků si první American Pie odsuzování nezaslouží. 7/10(19.12.2011)

 • predators
  ****

  První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70%(6.11.2012)

 • Kothy
  ****

  Na tomhle filmu jsem vyrůstal. Ani nevím, kolikrát jsem ho i s jeho pokračováními viděl. Ten film má něco do sebe. Tady mi přijde trochu podhodnocený. Stifler prostě nemá chybu: "Vykuř mi ho, krásko!" :D(26.1.2013)

 • Campbell
  ****

  První a asi nejlepší díl celý Prcičkovské ságy, postavy jsou výborné a uvěřitelné a Stifler je génius, chci být jako on:-)) Tohle je parádní odreagovačka pro všechny. Navíc to odstartovalo další milion filmů na téma jak ztratit panictví.(24.12.2011)

 • Rocky62
  **

  V očích právě dospívajícího pubescenta zřejmě kultovní komedie. S odstupem času však ony vtípky vyvolávající záchvaty smíchu vyzní trapně a divák, který již překročil hranice puberty jen tupě sleduje tu snůšku fekálií, vulgarismů a dalších infantilních kiksů plných klišé a nevkusu. V 17 letech jsem se řehtal, dnes jsem se nudil.(17.12.2013)

 • nash.
  **

  Humor na hranici trapnosti, příběh na hranici nudy. Nenáročná zábava, která má svůj díl viny na degradaci filmového humoru následujících let. Občas člověku cuknou koutky, mnohem častěji mu však cukne palec na dálkovém ovládání.(11.7.2011)

 • klerik
  ***

  Veľmi dobre zvládnutý pomer nechutností, romantiky a amerického poučovania...(21.11.2005)

 • Slarque
  **

  Sice je ve filmů pár vtipů a několik povedených scén (např. internetový přenos), ale hlavně je to celé příliš trapné a nudné.(15.11.2003)

 • heyda
  *****

  Jeden z nejlepších teenagerovských filmů, které k nám přišly ze zámoří!!! Navíc pro naši generaci dnes už kultovka. Perfektní hudba (Blink 182, Sum 41, Good Charlotte...), super hlášky a úplně nezapomenutelný a kultovní Stifler a jeho máma :-))) 90%(18.4.2009)

 • Jinny
  ***

  Prcičky nejsou vůbec špatný film. Jako komedie fungují a scénář psal někdo s mozkem. Prostě normální film o amerických teenagerech, nic horšího. Nebo taky nic, co by muselo zajímat lidi starší třicítky.(23.5.2003)

 • Vitason
  ****

  Jednooký král mezi slepými.(20.9.2007)

 • SeBig
  ****

  Výbornej film Jason Biggs je fakt dobrej herec :) a vtomhle filmu jsem si moc oblíbil Seana Williama Scotta(27.6.2010)

 • Yardak
  *****

  Klasika amerických "teen" komedií. Nejlepší díl celé série. Stifler je masér:))(1.9.2007)

 • ork
  ***

  For ME 71%(13.8.2007)

 • Ivoshek
  ****

  No a jednou jsme jeli zase na hudební tábor a tam jsem si strčila flétničku do pí.i. No jo. Co sis myslel? Na hudebním táboře se pořád jenom p.cá.:" o)))) Ne, tohle fakt není jemný kultivovaný humor, ale mně to neva. Jimův táta je pro mně postavou č.1.(16.9.2007)

 • Chrustyn
  ***

  Ve své době velice úspěšný a dnes už legendární film, který odstartoval vlnu teenagerovských komedií. Je to docela sranda ale bomba to rozhodně není.(14.9.2007)

 • jonyyy
  ***

  Prcičky byly první. 70%(19.8.2006)

 • Xeelee
  **

  Je to strašně trapný, ale mohlo to bejt horší. V době shlédnutí jsem ještě patřil do cílový skupiny těchhle blbostí, ale nějak mě to nebralo. Spolužákům se ale líbí i větší skvosty, plující v černých vodách filmového braku. Nechápu.(20.12.2008)

 • virus10
  *****

  Zlomová teen komedie u který jsem se smál od začátku až do konce. Po ní přišlo nespočet dalších, ale žádná už nedokázala prcičky překonat.(29.1.2009)

 • Sofia
  ***

  Pro mě jednička zůstává nejlepším dílem z celé série, dá se na ní kouknout i víckrát a "fekální" humor tady nenabral ještě takovou intenzitu jako v dalších dílech.(26.5.2006)

 • matestlust
  ***

  Nemám rád komedie ze středoškolského prostředí,ale musim uznat,že tohle je jejich král.(18.4.2008)

 • duklak2
  ****

  Nejlepší film pro dospívající. Bohužel jen pro ně. A to je možná chybou. Nějak si dnes nedovedu představit se na snímek podívat. Stačilo mi to jednou na učňáku:-) Některé scénky trapné, jiné zase vynikající a takhle se to střídalo po celou stopáž. Ostatní díly prciček jsem neviděl a myslím, že je nikdy neuvidím. Přesto hodnotím velmi pěkně.(15.1.2012)

 • Pítrs85
  ****

  Tak tady to celé začalo a to nejenom American Pie jako takový, ale i nový subžánr komedie- a to teen-comedy a přestože každý další film z tohoto soudku šel kvalitativně dolů (čest výjimkám), Prcičky budou vtipné už asi napořád a celkem po právu se staly svým způsobem legendou. "Problémy" mladých lidí, nabušená muzika (Blink 182 si ve filmu dokonce i zahráli) a celkově neskutečně uvolněná atmosféra let středoškolských se prostě neokouká, přestože jste ze školních lavic už dávno vyrostli. Nepochopitelně zde podceněný film by měl rozhodně svítit v červené barvě, za mě 4*(15.10.2012)

 • Bauer
  ****

  Prci, prci, prcičky je filmy, který se stal průkopníkem teenagerských komedií. Bylo zde několik pokůsu, natočit podobnou komedii, dokonce i u nás něco podobného vzniklo a to v podobě Rafťáků a Snowboarďáku. Avšak bez jakéhokoliv úspěchu. Tento film podle mně zůstane nepřekonaný. Je to opravdu povedený a v roce 1999 to byl hit a není ani divu. Je to něco originálního. Velmi vtipné, například scéna s Finchem na školních záchodcích byla tak vtipná, že jsem se smál i nahlas. Ale takovýchto scén je zde více. Výborné hlášky ( " MCBP " ) . Dále také špičkově obsazené mladými a sympatickými herci. V čele s Jasonem Biggsem až po excelentního Eugena Levyho, který podal velmi dobrý výkon v roli otce. Dále také byl skvělý Seann William Scott. Jedna z těch lepších komedií a taky by mně zajímalo, kdo a kde vzal ten český název pro film!!(22.9.2007)

 • Shaqualyck
  ***

  Paul a Chris Weitzovi neodvedli při renovaci (sub)žánru šuk-sem/šuk-tam teen komedie vůbec špatnou práci, přičemž v podstatě jen vyslyšeli společenskou objednávku a zalepili příslovečnou díru na trhu… Což mělo za následek tučňoučký (a zřejmě i zasloužený) výdělek, dvě slušná (a několik chabých) pokračování a desítky výrazně horších následovníků z USA i Evropy (ano, bohužel i z Německa). S ohledem na nemalý dopad na světovou popkulturu jde svým způsobem o obdivuhodné (a občas i dost vtipné) dílko, avšak děkovat za to těm dvěma rozhodně nehodlám.(12.1.2010)

 • honajz
  **

  Na jednoduché pobavení to jde, i když opět fekální humor vede, a ten vážně nemusím. Avšak nejvíce v tomto filmu vede hláška o flétně v pí.či.(29.5.2012)

 • BoPo
  ****

  Kultovná komédia pre teenagerov, na ktorej sa pobavia aj iné skupiny obyvateľstva. Treba doceniť, že Prcičky boli prvým zásadnejším úkazom žánru a stále sú nezosadeným kráľom. Filmy čo prišli po ňom, sú stupidné a trápne, ale Prcičky rozhodne nie.(14.10.2009)

 • slatkac
  *****

  První ale taky nejlepší díl této série, po kterém jsem měl chuť na jablečný koláč.(18.6.2011)

 • ARI50
  *****

  První ochutnání dortu panicu, a jejich začátkem skvělé zábavy.(4.9.2018)

 • maseer2
  *****

  zkrátka moje nejoblíbenější teenagerovská komedie(21.3.2008)

 • korbitch22
  ***

  Dneska už kultovní záležitost,která kdysi odstartovala éru podobně laděných filmů o partě pubošů,pro které je hlavní téma filmu zasunout,vysunout,vylízat,vykouřit,zabránit,ztrapnit,chlastat a atp.Když film vyšel mlátila s náma puberta a hojně sme vyráželi do kin,pamatuju se,že ani tehdy mě Prcičky ale nijak zvlášť nebavili,na filmu sem nejvíc ocenil souboj Stifler/Finch a neskutečně šukézní Shannon Elizabeth,která se tehdy stala vlhkým snem nejedno pubescenta.Jenže spousta vtipů byla spíše postavená na zoufalosti hlavního představitele a tenhle styl humoru je občas spíš traný,např. ´´kultovní´´ scéna s prcáním koláče,podle které se vlastně celá série jmenuje,mě přišla fakt imbecilní,protože takhle zoufalej snad nebyl nikdy nikdo.Je mi jasný že fandové prciček do teď i v dospělosti roní slzy smíchu nad takovými zhovadilostmi ale první díl prciček zestárl asi nejvíc a umě vždycky vedl Road Trip.Uznávám ten film jako Matku/Otce takových filmů,ale už se u něj moc nenasměju.60%(20.4.2012)

 • rawen
  ***

  3 hvězdy za postavu Paula Finche a za to, že je to 100x lepší než třetí díl... 6/10(30.10.2005)

 • Anderton
  **

  American Pie je asi vrchol žánru teenagerských komédií. Niečo to o žánre svedčí. Tvorcovia asi nemali v úmysle byť najlepší, ale ich nasledovníci nedokázali z týchto žánrových vôd vyťažiť o nič viac. Takže film sa pozrieť dá, nie je vyložene trápny, skôr sú jeho fóry iba nevýrazné. To je všetko. Tento kult absolutne nechápem a neverím, že sa nedá natočiť vtipná teenagerská komédia, aj keby bola čisto iba o zásune.(4.10.2012)

 • Fiftis
  *****

  Prvý diel prcičkovskej superságy, ktorá je nezabudnuteľná. American Pie bola prvá komédia o tom, ako prísť o panictvo a jedným slovom by sa dalo povedať že je skvelá. Proste skvelé hlášky a skvelí ľudia. Rozhodne najlepší diel zo všetkých. Nezabudnuteľný zdržanlivý Jim a jeho partička končia strednú a majú z toho veku traumy. Pre mňa týmto filmom začína symbol mladosti a hlášky ma sprevádzali celým študijným životom. Na žiadnu teenagerskú komédiu sa nepozriem radšej.(16.1.2015)

 • Avalon820
  ****

  Ve své době nesmírně populární a dnes už v podstaně legenda. Dlouho jsem se tomuto dílu vyhýbal, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Udivuje mě, že hodnocení není v červených číslech, protože dřív nebo později se tento film zařadí mezi klasiku žánru (čehož dosáhne pravděpodobně jen díky tomu, že je mezi teen komediemi jeden z mála opravdu vtipných).(15.8.2009)

 • Lucasion
  ****

  American Pie aneb zakladatel teenegerské komedie. Skupina teenagerů před maturitním plesem řeší jedinou věc - jak se zbavit panictví. A toho se musí zbavit za každou cenu! Jako komedie to je boží. Ohraný a jednoduchý příběh, který je vlastně teď v každé teen komedii, které se objeví dvě – tři každý rok. Proč Prcičky? Prcičky byli první, rozumné, se super herci a božími fory. Jim, Stifler, Oz, Finch a Kevin je prostě super parta. Je to místy nechutné, sprosté a sakra vtipné. Trapné momenty, humorné scénky to se tu vše točí dokola. ( 76 procent )(23.5.2012)

 • Handle
  ***

  Tahle teenagerovská komedie se povedla, ale na druhou stranu žádný kdo ví jaký zázrak to není. Možná je to až moc přeceněné. Smíchy se u toho vážně neřežu.(15.7.2009)

 • eraserhead666
  ***

  Tohle mě ve své době naprosto minulo. Ale pár humorných scén se tomu upřít nedá. Zajímavé je, že nejlepší na celém filmu mi připadaly vedlejší role – Jimův otec, Stifler, Sherminator a samozřejmě a hlavně MCBP.(7.9.2011)

 • Vxxx
  *

  Po půl roce měním z odpadu na 1*, protože jsem teď kus viděla a uvědomila si, že jsem viděla mnohem horší filmy. Ovšem nic to nemění na tom, že to považuji za nechutnou slátaninu se stupidními postavami a stupidními zápletkami. Možná kdybych to viděla ve 13 letech, byl by to pro mě kult, jako pro většinu z vás, ale ve svém věku si teda komedii (i kdyby o sexu) představuji jinak. 1*(3.11.2015)

 • hejahou
  ****

  Výborná teenegerovská komedie.....skvělé hlášky, rozhodně dobře pobaví.....(13.3.2012)

 • ConanVJ
  *****

  Skvělá teen. komedie, která je pro mě hlavním představitelem tohoto žánru. Filmek je plný pěkných bab, skvělého humoru a pěkné hudby. U tohoto filmu jsem se skvěle bavil v kině s kamarády a nedám na něj dopustit. Za mě jasných 100% :)(1.4.2012)

 • Omnibus
  ****

  Film balancuje po úzkém trámku přes bažinu nechutností a humpoláckých vulgarit celkem úspěšně, párkrát si sice šlápne vedle (do ještě teplého koláče, ale i do něčeho nechutně rosolovitého, už jen zbůhdarma mrskajícího bičíky), a nateče mu to do bot, ale co... Ponožky se dají vyprat a boty vyleštit. Pravačkou :-) Film o čuňačinkách našeho mládí, kterým se teď v dospělosti už jen smějeme. Moment, říkal jsem smějeme? No vida, takže to opravdu JE komedie. Mě už dnes sice moc nepotěší, ale ani nijak neurazí. Body i za to, jaký je to fenomén, se kterým jsou dodnes srovnávány veškeré teeneagerské komedie, kde si mládežníci dají, byť třeba potmě a omylem, aspoň jednu čvachtavou pusu...(28.12.2012)

 • Falcor
  **

  Je to sice nechutně trapné násilné oslovení nejednoho natěšeného výrostka, ale i tak jsem se přistihl, že se u toho nečekaně občas zasměji a pobavím. Název vystihuje podstatu a myšlenku filmu. Koneckonců, jednou to bylo poprvé u každého. Nebo zatím ne? Neboj, dočkáš se. No a jestli umíš péct, můžeš mít i určitý náskok před vrstevníky. Nechutný náskok.(29.10.2005)

 • Torision
  *****

  "Vykuř mi ho,krásko" :o)(11.7.2007)

 • ivishka
  ****

  Komedie, která je přesně o názorech kluků, které se mi příčí. Co nejdříve o**t holku na nějákém plese nebo kdekoliv jinde hlavně, že "zasunou"... Je to neuvěřitelně obscéní, povrchní a nevkusné. Ale i přes tento fakt mám ráda tento zmagořený film, protože jsem vždycky snila zažít takovou pubertu a takový pořádný párty atd.Místo toho trčím v téhle p***** .Takže i díky obsazení a skvělým až absurdním a neskutečným situacím si to ode mě zasloužilo 4*. Nejlepší hláška: "To jednou na hudebním táboře..." :-D(6.5.2012)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Jako panicové povstaneme a jako muži uspějeme......... Komedie o tom, jak přijít o panictví..... Scénář : Adam Herz. Kamera : Richard Crudo. Hudba : David Lawrence. CHYBY VE FILMU - 1 - Když stojí Finch u kulečníkového stolu a povídá si se Stiflerovou mámou, tak se pozice žluté koule na každém záběru mění. 2 - Když Vicky sedí s Kevinem na posteli, má Vicky modrý kelímek s pitím. V dalším záběru je již vidět kelímek průhledný.... .........Až na čtvrtý pokus udělila filmu MPAA rating R. Předtím to bylo NC-17.......... CITÁT - Víš, když přichází jaro, je to něco úžasnýho - jako vůně čerstvýho deště. Vykuř mi ho krásko! Kdo se chce pobavit, uvolnit a nevadí mu mírně brutálnější styl humoru, tak tady to je.(31.5.2011)

 • ScarPoul
  ****

  U mňa sa jedná o akúsi srdcovku. Jednak to bol film, ktorý odštartoval žáner teen komédií, ktorých hlavným cieľom, je parta chalanov, ktorý chcú prísť o panictvo, ale ktoré často krát nedosahovali kvalitu tejto prvotiny. Sympatický predstavitelia prechádzajú rôznymi trápnymi momentami, len aby sa dostali k vytúženému cieľu. Keď ale obhliadneme od všetkého toho sexu a veľmi podarenej scény so Shannon Elizabeth dostaneme veľmi pôsobivú - aj keď trocha zväličenú sondu do duše dospievajúcich chalanov. Charaktery sú veľmi pekne vystavané - až natoľko, že pre niektorých skultoveli. Jimov otec, Stifler, alebo Stiflerova mama a mnoho ďalších, ktorý kedysi bavili a bavia doteraz všetkých, čo si chcú nezáväzne oddychnúť aj trocha pochopiť o čom sú vzťahy, bez toho aby sa tu lial pátos a sentimentalita, keď stačí ukázať semeno v pive, alebo veľké prsia. Pre mňa príjemná komédia, ku ktorej sa stále veľmi rád vraciam a ktorá ma aj po vyše 10 rokoch dokáže stále prvotriedne zabaviť.(18.3.2012)

 • Frajer42
  **

  Perfektní a propracované charaktery všech postav. Impozantní herecké výkony. Dechberoucí a filosofický děj. Tak přesně tyhle parametry film nemá. Nicméně film alespoň zůstává bláznivou americkou komedií určenou pro specifickou věkovou skupinu diváků, do které jsem v dobách rozmachu filmu určitě patřil a ze které už jsem, troufám si říct, vyrostl. Nikdy jsem však nad tímhle filmem nijak neslintal blahem a ani nedělal jiné perverznosti, na které právě myslíte. Bezpochyby má několik vtipných momentů, ale u těch sláva filmu bohužel končí. 2*(20.4.2012)

 • BMW12
  *****

  Jedna z nejlepších komedií vůbec, od začátku do konce jsem se musel smát. :-D(3.9.2017)

 • F.man
  ****

  Tak jsem včera viděl asi po desáté "prcičky" a nikdo mi nevymluví, že minimálně v žánru teen komedií se jedná o nadstandartní film. Samozřejmě, že nejde o nic duchaplného, ale vtipné a poměrně nefekální fóry, uvěřitelnost (dělali jsme na střední to samé) a příjemná atmosféra... No úplně s čistým srdcem čtyři hvězdy - tenhle film mě totiž fakt baví. This one time, at band camp, I stuck a flute in my pussy.(4.12.2006)

 • spaceboyCZ
  ****

  Ve sve dobe dost jedinecny a mozna i necim prulomovy bijak, ktery pobavi i po letech vice nez jeho dva nasledujici dily (ty dalsi tri - 4, 5 a 6 - jsou co se vtipu atd. tyce trochu jinde)(24.7.2008)

 • sidzej
  ***

  Skvelá teenagerská komédia o skupinke chalanov, ktorý uzavrú dohodu o zrušení svojho panictva. Cestou ich však stretne veľa trapasov...... Navyše Jimov otec je vážne klasa. *** a ½ .(6.7.2007)

 • JohnCZ
  *****

  Tady nelze ani jinak, American Pie jsou kult! Po posledním shlédnutí zvyšuju na 5*. Na takhle citlivě podanou, ale zároveň neskutečně vtipnou a zároveň pravdivou komedii v dnešní době nenarazíte. Perfektní herecké obsazení, v rámci mezí inteligentní humor, výborný soundtrack a Stifler's mom! A nezapomenutelný S. W. Scott v roli Stifmajstra, tuhle nálepku už mu nikdo nesundá... Je zvláštní, kolik věcí z tohoto filmu se uchytilo i v reálném světě. Např. slovo MILF, ale i mnohé hlášky typu "leštit bambus" atp. Jak už jsem říkal, prcičky jsou kult! Poučení na závěr: Nepijte sakra cizí pivo!(28.12.2011)

 • Tommassi3
  **

  "Tak je to lepší než fusekle.." ;)(14.9.2015)

 • Johanka
  ****

  Celkem zdařilá komedie pro mladé. Alespoň, že Amíci dokáží natočit, jak se baví a o čem přemýšlí dospívající mládež. Docela jsem se bavila (28.3.2003)

 • Kryton
  ****

  V době vzniku dostal film doslova kultovní status a kdo ten film neviděl byl looser né podobný sherminátorovi. Ted už mě to moc nepobaví , ale své kouzlo to má. Daleko lepší než další díly co následovali po trojce. Ještě , že máme tak hezký holky :-P.(8.5.2003)

 • themic

  Viděl jsem jen pár scén z tohohle filmu a stačilo mi to..! Prostě další rádoby komedie o ničem..! BLBOST...(30.12.2006)

 • PauloZ
  *****

  Pro mě už dnes kultovní komedie tohoto žánru! Když jsem ten film viděl poprvé (bylo mi asi 15) , tak jsem si představoval, že su to já v tom filmu a moji kamoši :-D. Komedie o strátě panictví 4 borců v den maturiťáku, ideální příležitost. Mě se to hrozně líbilo, kdykoliv se na to znova rád podívám. Stifler je kapitola sama o sobě a bez něho by to bylo sotva poloviční. Pro mě zatím nepřekonaná komedie tohoto ražení a co víc, Mutt od Blink 182 ... 5* a srdcová záležitost.(29.7.2006)

 • Lum3n
  ****

  Klasika, nejlepší teen komedie všech dob.(27.9.2008)

 • Asgy
  ***

  Tenhle film je podle mě takovým "průkopníkem" žánru jednoduchých komedií pro teenagery. Svoji cílovou skupinu diváků nezklame a mě taky neurazil.(11.7.2009)

 • MIG29
  ****

  "Suck my dick beautiful! " Pre mňa je to tá najlepšia tínedžerská komédia akú som videl, len škoda, že sa už dnes takéto netočia.(5.2.2012)

 • Marek1991
  ***

  Tento diel to celé odštartoval, celá nezabudnuteľná séria najmä s pôvodnou partičkou mala niečo do seba. Pôvodne moja mama nechcela, aby som to pozeral, ale veľa sexu tam teda nebolo, skôr sa o ňom hovorilo a bolo to prestrihované. Najmä však išlo o komédiu, teda scénky, hefty, hlášky. Na konci 90. rokov z toho bolo cítiť ešte tú atmosféru tých rokov, neskôr to už bolo a aj je také zastaralé, dobové, nostalgické. Celkom sme sa na tom najmä chalani bavili.(22.6.2012)

 • LV.Helter
  ****

  Neotrelá kultovka a ešte nie zaprašená klasika, ktorú nikdy neprestanem uctievať. Za celú svoju filmovú kariéru som nenašiel film, ktorý by sa Pričkam vyrovnal v počte gagov a neuveritelne dusnej-vtipnej atmosfére, ktorú tvorí mimoriadne Sean William Scott. Moja srdcovka, ktorú som videl mimoriadne 20krat (a na každé vzhliadnutie sa smejem viac a viac), ale i cez to sa tú da nájsť pár múch na kráse. Úvodnu scénu a scénu z webkou považujem za nesmrtelné klasiky, pri ktorých som sa skoro udusil smiechom. Palec nahore..EDIT (po rokoch): 60%(2.3.2013)

 • Cimr
  ***

  Težké, těžké je snažit se hodnotit film, který není tak otřesný, ale dal do pohybu lavinu, která zdá se nemá konce a pořád chrlí větší a větší úchylárny. Na Prcičkách je sympatické, že se snaží i o jakýsi vážnější pohled. A že je tam spousta rozpačitých momentů? Ten film je přece o prvním sexu!(1.1.2007)

 • SaNcHeZ_cz
  ****

  Zábavná dnes již klasika, která otevřela cestu novodobým filmům s erotickým podtextem pro teenagery. Zasloužený statut klasiky.(5.1.2011)

 • gogos
  ****

  Prvni dil byl asi nejlepsi... Odvazna, vtipna komedie se spoustou peknych bab a dobrych hlasek. Pubertalni humor nekdy nemusim, ale nekdy ano. A to je tento pripad....(13.7.2006)

 • Praxis
  ****

  A jednou na hudebním táboře:-)))(29.1.2008)

 • buldock
  ****

  Příjemná teenage komedie plná vtipných situací a dobrých hlášek , která se vcelku obejde bez zbytečných nechutností a trapností , prostě zábava a nutno říci nejen pro mladší publikum. 76%(14.6.2008)

 • Special One
  *****

  Kdo říká, že nikdy nehonil klacek, honí klacek dodnes! O tom to celé je. O honění klacků!(24.11.2010)

 • rt12
  ***

  Tak je to docela vtipné, ale ne styl, který by mě bavil.(25.5.2014)

 • blackrain
  ****

  Obří vlna, která mě dokonale převálcovala. Taková malá revoluce mezi teenage komdiemi. Tady to vlastně všechno začalo a nastartovalo celou sérii.(30.3.2010)

 • katuska138
  ****

  Ano, je to sprosté. Ano, je to vulgární. Ale je to naprosto dokonalá teenagerská komedie.(11.9.2011)

 • dom156
  ****

  Je to k nevíře, co světlo světa spatřil tento již legendární film. Přesně je to 19 let. Také je k nevíře, jak ten čas letí a hlavním aktérům je mezi 40-50 lety. Příjemná oddechová komedie se špetkou té sexuálnosti. Nemohu jinak než doporučit.(15.3.2018)

 • L_O_U_S
  **

  Když jsem svým kolegům z fakulty řekl, že jsem ještě neviděl PRCIČKY, tak se na mě dívali, jako bych ještě nedospěl. Nu dohodli se tedy, že mi je koupí na narozeniny. Po zhlédnutí jsem nepochopil, co se na tomhle všem puberťákům může líbit. Film o tom jednom, který postrádá jakoukoliv hloubku kromě poučení, že plánovat si první sexuální zkušenost je hovadina. Navíc jsem se ztrácel v postavách, páč mi všichni ti hezouni a roštěnky přišli úplně stejní. Scéna s koláčem je mírně nechutná a když se k tomu všemu přidá zbytečně tmavý obraz (vydání z Levných knih), tak se film potápí pod pomyslnou hladinu průměru. Takže pokud se dospělost určuje tím, zda jste viděli nebo neviděli PRCIČKY, pak bych o nic nepřišel, kdybych zůstal dítětem. "To jednou na hudebním táboře..." (215.)(10.5.2007)

 • Bonaparte.
  ****

  Klasická stará teen komedie. Kterou jsem neskutečně žral a dodnes mě baví. Postupnou obměnou herců klesla i kvalita. Seann William Scott jako Stiffler je to nejlepší spojení. Pro někoho "tupý film" pro mě odreagovačka s přáteli. 70%(19.6.2011)

 • Thomassi
  ****

  Prci, prci, prcičky je teenegerská pecka jako řemen, plná leč stupidních, ale zábavných scén a dobrých buran dialogů. Když jsem byl menší, tento film jsem žral. A když jsem se na něj podíval z odstupem času, velmi rád jsem se vrátil o několik let nazpět, protože já se u toho bavil i teď. Pro mě jsou prcičky kultovní záležitostí, a budu se k nim velmi rád vracet i v době, kdy budu starší a starší.(28.9.2011)

 • Skip
  ***

  Obyčejná teenagerská komedie, která místy pobaví a místy nudí. Nic moc se od tohoto filmu čekat nedá.(27.12.2012)

 • lopata555
  ****

  nostalgický film plný hlášok, a hlúpostí ale aj tak skvelé :)(6.1.2013)

 • Aleee89
  ****

  Tohle je hustá a vtipná komedie, dobrý film, kultovní scény a hlášky. Zapamatovatelné postavy. Zasmějete se, pobaví vás to, jeden z mála dobrých amerických komediálních počinů, které umí balancovat na hraně trapnost/zábava.(11.6.2014)

 • Mickalle
  *****

  První komedie, kterou jsem si za tejden pustil asi 3x a pořád jsem se u toho trhal smíchy :o) + jemně erotický dánech, který máme tak rádi :o) prostě jastnejch 5(11.9.2006)

 • silentname
  ****

  V mojich očiach je "American Pie" klasikou. Je síce pravda, že sa na ten film pozerá zvláštne, keď má človek skoro 30 a uvedomuje si, že prvýkrát to videl možno pred práve 15-timi alebo 17-timi rokmi a bol to film, na ktorý som sa díval ako komediálne zlato. Dnes si myslím, že mnoho gagov stále funguje a sú tu scénky, ktoré sú skutočne parádne a rehocem sa na nich aj po rokoch, no mám pocit, že po viacerých zhliadnutiach to až tak silná klasika úplne nie je. Highlightom sú všetky scénky s Jimovým otcom. Komédia funguje a postavy sú dobré, no nemôžem si pomôcť, no niektoré klišé ma nebrali a súčasne mám pocit, že sú tu aj tie klasické momentky, ktoré vytvárajú umelo drámu, aby si postavy niečo museli uvedomiť a potom sa dostali k cieľu trošku komplikovanejším spôsobom, no stále k tomu, čomu to celý čas smerovalo. Ak mám byť úprimný, tak čo mi v tomto filme asi najviac chýbalo bola chémia medzi niektorými postavami. Kevin a Vicky ju majú dobrú a pozerá sa na nich dobre. Heather s Ozzym sú okey, no mám pocit, že Ozzy ako postava úplne nefunguje a je tu tak trošku do počtu. Jim a Michelle v tomto filme je podľa mňa slabá dvojka. Viem, že to tu bolo viac-menej nasilu a Jim by bol radšej s Nadyou, ale v rámci toho, čo tento film ponúkol medzi nimi, mám pocit, že je to dosť strojené a umelé. A hoci to tak má byť, po rokoch mi to vadí. Najmä, keď už človek videl aj pokračovania. Ale je pravda, tam sa chémia oveľa lepšie vyvinie a ich vzťah bude oveľa krajší. Ako celok to podľa mňa funguje. Nostalgicky a možno aj keď si to človek pozrie prvýkrát. Som spokojný. Dokonca aspoň bod filmu ešte po rokoch dvíham. Hodnotenie: B-(30.10.2017)

 • balba
  *****

  Výborná komedie pro mladé , u které jsem se náramně bavila.Je to stokrát lepší než-li ty naše teenagerské české komedie , které právě vyšli.Film má spoustu perfektních gagů.(25.3.2007)

 • SonG
  **

  Nikdy mne American pie moc neoslovil, a názor neměním ani po druhém shlédnutí....(15.7.2008)

 • dyfur
  **

  v čase uvedenia sa písalo,že je to moc o sexe,vulgarite,"prasárnach".....tiež som sa prikláňal k tomuto názoru a zdalo sa mi,že je toho ozaj až moc.....s odstupom času potom čo sa natočilo -aké srákoty- toto je ešte celkom v pohode a je to i celkom vtipné.(12.4.2013)

 • movieband
  ***

  "To jednou na hudebním táboře .... " Čekal jsem, že to bude hovadina, ale že by mě to tak pobavilo, to sem nečekal. Napoprvé mě to nijak nenadchlo a moc mě to nebavilo, ale nějak mi to nedalo a ten film, i když se jedná o takový humor (který je občas dost perverzní) mě dokázal pobavit. Postavy, jejich situace, dost trapné a vypjaté momenty, perfektní hlášky (Stiflera sem si vcelku oblíbil) mi nějak nedaly zapomenout a možná to dělá tenhle film vyjímečným, ale i když je to místy perverzárna až na půdu, tak se člověk upřímně zasměje. Hold jsme jenom lidé. 74%(1.8.2013)

 • ArsenalEagle
  *****

  Partička čtyřky mušketýrů - paniců dokáže z tuctové teen kraviny udělat naprosto brilantní komedii, která dala základ pro několik pokračování. Ta pravá - 1,2,3 a Školní sraz - patří mezi špičku bláznivých komedií. KULT.(21.6.2011)

 • kapsomut
  *****

  Zdejší rádoby odborníci mi můžou políbit ctěné pozadí ... tohle je legenda! Klasika nad klasiku v tomhle žánru! Jasných 5*(14.2.2012)

 • shyster
  *****

  Nebyl první (to před tim stihl film Něco na té Mary je), ale on se stal kultem. Po něm přišli jen stále horšící se kopie, které stavěli jen na oplzlosti a nepochopili, v čem spočívala originalita tohoto opusu. Je to prostě film, který patří k mému dospívání a proto zůstane dlouho v mém srdci.(19.12.2005)

 • Morloth
  *

  Já vím, že to má být symbol teen komedií, ale Road Trip, je podle mě alespoň vtipný, vlastně narozdíl od tohoto filmu hodně. Tak mi odpusťte tu opovážlivost, ale tohle zkrátka není dobré, je to nuda.(17.11.2006)

 • marcek
  *****

  Kdyz se rekne teenegerska komedie tak nikdo nerekne nic jineho nez Prci, prci, prcičky. Tak jak to ze sem da nekdo jednu nebo dve hvezdicky - kdo mi rekne ze se u tohohle filmu nenasmal dosyta tak nema co delat na tomhle svete(13.5.2007)

 • Colonist
  *

  Já tyhle teen komedie prostě nenávidím, ačkoliv je lidé kolem mě milovali a milují. Neříkám, že bych se nepobavil, ale někdy se prostě člověk musí smát, i když je to trapné a znechutí ho to. Tento druh humoru je mi prostě cizí. Aspoň že jsou tam hezké holky. Tenhle díl jsem přežil, další ignoruji.(19.9.2007)

 • SgtPepper
  **

  Nejhorší "komediální sága" všech dob. Od druhého dílu scénáristi kopírují sami sebe. Teenage shit jako vyshitý.(26.2.2009)

 • kagemush
  *

  No tě péro!! A co na to cílová skupina? Nic,právě ma(s)tur(b)uje.(10.5.2009)

 • corpsy
  *****

  MCBP. Veď viete. Klasika ( a naozaj podarená ) teeneagerskej sex komédie, taký PORKY´S 90. rokov. Kultové hlášky a scény. V tej dobe to azda miloval každý, ešte školou povinný.(16.12.2010)

 • Jonash87
  ****

  Klasika teenage komedií. Vtipné, s dobrým soundtrackem, a ačkoliv to je vlastně hovadina, nudit se víceméně nebudete. V tomto žánru to patří k tomu lepšímu; spousta podobně zaměřených filmů Prcičky vykrádá a pouze staví na jejich dosaženém úspěchu (min. co se týká tržeb z kin a prodeje dvd).(28.4.2011)

 • kaylin
  ****

  Do kin se dostalo čtvrté regulérní pokračování filmu "Prci, prci, prcičky", a tak jsem si řekl, že by bylo fajn si je připomenout. Není to geniální film, ale je to film dobrý, o tom prostě žádná. Pro mě to znamenalo obrovský mezník, protože podobnou komedii jsem do té doby neviděl. Vlastně nikdo podobnou komedii do té doby neviděl. Byla sprostá, opravdu vulgární, objevila se zde odhalená ňadra, sex s koláčem a Stifler. Skvěle namixovaný koktejl, který nepotřeboval skvělý příběh, protože si vystačil s dobrými vtipy, zapamatovatelnými charaktery a prostě tu správnou dávku sprosťáren a prasečinek, což znamenalo jediné - mladí budou nadšení, jejich rodiče budou omdlívat a film jim zakazovat. Já jsem film neměl zakázaný a myslím, že mě dost ovlivnil. Jsem sprostý a beru to jako samozřejmost, používám nadávky a hlášky z filmu. Vyrůstal jsem na "Prcičkách" a nestydím se za to. Film je pro mě pořád dobrý a rád se na něj zase někdy podívám. A tak je mé hodnocení hodně subjektivní. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/prcicky-bruce-lee-par-trapnosti.html(16.2.2013)

 • Eldrick
  ****

  Matka novodobé teenage komedie, která nastartovala vlnu dalších víceméně horších napodobitelů. Každýho panice a pannu v pubertě tohle muselo zasáhnout. Několika hercům to šlušně nastartovalo kariéry (btw první pořádný zjevení huliče Johna Cho) a Stifler je pro mě dodnes kultovní postava, na kterou nedám dopustit. Spousta nezapomenutelných scén, hlášek. MCBP. Nostalgie, která mi vždycky připomene dobu základky.(24.7.2003)

 • zdepapepa
  ****

  Kdo nečeká nějakou hlubokomyslnou zábavu, ten se u toho zasměje. Vtipné momenty se tu střídají s trapnými tak rapidní rychlostí, že je to člověku až jedno. Teen-komediální klasika, na které jsem vyrostl. Opravdu originální a původní, ostatní tohoto typu byly jen vykrádačky a nic moc extra. První je první a to se nezmění. A NĚCO NA TÉ MARY JE rozhodně nebyla první, to nemělo prakticky nic společného s tímto skvostem. Old-school, na který budu vzpomínat ještě hodně dlouho.(do smrti? kdo ví...)(10.11.2005)

 • Petoss1
  ****

  Komédia ako sa patrí. Žiadne blbé reči, len poriadna jazda na plný plyn. 75%(18.6.2009)

 • boblig
  odpad!

  Odporná "věc". Nechápu, jak tohle někdo může považovat za kultovní.(23.2.2012)

 • peto12
  ***

  Prci, prci, prcičky - prvý diel úspešneho filmu sa celkom podaril. Výborní sú: Jim, Stiffler a ostatní. Chybu nemal ani koláč, keď sa Jimov otec vrátil domov a Jim to robil s koláčom.(12.10.2012)

 • Seag
  **

  žiadny extrém. Bolo to blbé a o ničom. čakal som niečo lepšie(29.8.2006)

 • Jino
  ***

  Nechutné komedie tenkrát letěli a já se nechal hloupě nachytat, ale co .... bylo to přeci zábavné.(30.1.2007)

 • Trainspotter
  ***

  -Jak se jmenuju?! -Cože? -Jaký je moje jméno, ty svině?!!! - Michelle. Americkej jablkovej koláč to odstartoval a zároveň definoval žánr "teenagerská komedie". American Pie #1 by se dal považovat za první díl jedné velké rodiny teenfilmů a víme jaký bývají pokračování, tohle je pořád ještě dobrý.(9.1.2010)

 • nick003
  *****

  Klasika(7.9.2011)

 • URBAN
  *****

  Jako maléj jsem tento film chtěl strašně vidět a hádejte proč, ale ono ikdyž pomineme ten erotický humor je to skvělá komedie a dokonce pro mě jedna z nejlepších. Postavy v tomto filmu jsou na komedii báječně propracované a zábavné. ( 18.12.15/MAC ) ( 6.3.18/TV )(23.12.2015)

 • Biggy
  ****

  Pikantni zalezitost, rekl bych jeden z nejlepsich teenagerovskych filmu vubec.(2.5.2007)

 • agathon
  ****

  Souhlas s honzou-tesou. Proste je to prvni v rade a soucasne nejlepsi komedie tohohle "teenagersko-fekálního" typu. Skoda, ze leta nasledujici rozmelnila jak restartovany zanr, tak prcickovskou serii samotnou. "Jim zadal spatnou internetovou adresu... takova picovina." *** "Zase obzivnul!" *** "To jednou na hudebnim tabore..." Ohrnovat nos, kdyz vam tehdy bylo stejne jako jim, by fakt bylo honeni...trika. Navic mam dojem, ze to bude s postupujicim casem jeste za solidnejsi ctyri az lehcich pet. "Americky kolac" vazne podle me zraje jako vino.(19.9.2007)

 • DruidKarel
  ****

  Tak tohle je podle mě průkopnický film v žánru teenagerských komedií. Podle mě fakt už klasika, na kterou se rád vždycky kouknu. Dobrý hlášky a hezký ženský, to je zaručený recept, jak pobavit. Povedlo se!(27.12.2007)

 • Andre3000
  *****

  Heeej, prostě není to nejskvělejší film, ale sou tam super herci, akce a prostě srandy kopec a je to kult. Pozdější snahy se napodobit úspěch prciček jsou výsměchem.(3.4.2008)

 • nithiel
  **

  PO půl flašce vodky mi to připadalo jako nejvtipnější film, co jsem kdy viděl, ve střízlivém stavu ale nemohu dát více než **.(22.12.2008)

 • pufina
  **

  Komedie pro teenagery, kteří řeší jen jedno: sex, sex, sex a pozor překvapení - jak se zbavit panictví. Až na pár dobrých vtipných scén, to asi nebylo mé gusto. Uvidíme, co dál..(7.10.2010)

 • O´Neill
  *****

  Z původních čtyř hvězd zvyšuji po reprojekci na maximální počet. Je to prostě pohodová odreágovačka, herci jsou ŠPIČKOVÍ perfektně, soundtrack je NADUPANÝ, a herci hláškují jak nikdy. Seann William Scott je MACHR! **DOPORUČUJI SLEDOVAT S PERFEKTNÍM CZ DABINGEM!** První tři díly jsou absolutně TOP!(8.4.2011)

 • mr.kliky
  ***

  Film,který dal světu hlášku "MILF"...nic víc,nic míň..(4.8.2006)

 • c.tucker
  ***

  Docela legrace a klasická teenagerovská komedie.(20.9.2007)

 • messiah
  ***

  Někdy má člověk prostě chuť na nenáročnej jednoduchej humor...(18.3.2008)

 • cariada
  ****

  Správná blbina ,která ale dokáže rozesmát viz jablkový koláč.(18.3.2008)

 • wendelin9
  *****

  Tenhle film musíte brát s nadsázkou... Prostě si udělejte popcorn, sedněte na gauč a otevřete si třeba i pivko - nejlépe s partou kamarádů. A nechte se unášet zběsilou jízdou amerických teenageru... proste 5*!(21.3.2008)

 • MarekT
  **

  Zakladatel a klasika svého žánru. Co si vzpomínám, tak jako mladšímu a hůře vybírajívšímu filmy se mi to líbilo, dnes to vidím jako podprůměr. Ovšem když prcičkovou sérii srovnám například s nevalnou německou produkcí, kterou jsem nemusel už v jisté výše zmíněné době, tak z toho vycházejí ještě jako celkem kvalitní a docela vtipné komedie (až na třetí díl, tam už některé momenty byly na mě moc). Proto také hodnotím, tak jak hodnotím - za dvě hvězdy. Ještě nutno dodat, že tato trilogie budiž jedinými komediemi pro 92% teenagerů, které jsem se rozhodl vzít na milost a ohodnotit je - německé a české pokusy mi totiž nestojí za to, abych plýtval odpadem.(15.12.2008)

 • Fallen_One
  ***

  Jedna z těch lepších teen komedií co stojí za to se na ně podívat. Především kvůli ShannonElizabeth a Meně Suvari :-))(20.12.2008)

 • Elyssea
  ***

  Ale jo, mohlo to být horší. Ostatně proti Klubu sráčů je tohle ke sváteční večeři. Klasická teen komedie, která narozdíl od ostatních, které ji bezostyšně kopírují byla první. Parta pubošů, kteří nemyslí na nic jiného, než na sex je koneckonců celkem zábavná. Proč ne?(21.12.2008)

 • necisty
  *****

  Ve 12ti letech mi tento film otočil život vzhůru nohama. Pochopil jsem, že do maturity musím zasunout.(29.12.2009)

 • zette
  ****

  Mne tento film prijde skutecne vtipny. A i kdyz to je trochu pritazene za vlasy, tak mam pocit, ze spoustu podobnych zalezitosti jsem zazival i ja a mi kamaradi. Bohuzel, bohudik...:-)!(8.1.2010)

 • chelseaman22
  ****

  Film mého pubertálního dospívání. Jediným motivem je sex, takových filmů tu už bylo dost, ale jen málo neupadlo do zapomění. Tenhle je nabit vtipnými scénkami, jež ze života zná téměř každý dospívajíci. Proto se série Prciček stala sérií kultovní.(19.7.2011)

 • Columbus
  *****

  Jo jo a jo.... my jsme meli svy diskopribehy a bonyklidy.... dneska se trenuje souloz na kolaci :)(27.7.2002)

 • ad
  **

  Ani ve svých patnácti, kdy jsem tento film viděl poprvé, jsem se vůbec nebavil... v tom už musí být nějaký problém...(21.6.2005)

 • Morzael
  ****

  Na americké poměry dobrá pubertální komedie, určitě nejlepší na toto téma. Navíc soundtrack od skupiny Blink 182, která se tam také v jedné scéně objeví - teenage paráda!(15.9.2008)

 • tomeek
  *****

  "Nahoře máte přece soudek." - "To je pití pro kretény. Já chci alkohol. Lihovinu." Finch je ultraklasik. TOP film v žánru. Nelze jinak, kultovní snímek mojí generace, proto pálím pěti. Koho to pohoršuje a dá míň než dvě hvězdy, je nepíchač!(22.4.2011)

 • Mrkvič
  ****

  Ani po tolika letech a několikátém shlédnutí to není ani trochu trapné. Na spoustě postav je sice vidět, že jejich herectví je ještě v plenkách, ale všechno zachraňuje vtip. Načasování vtipů je takřka dokonalý a nemůžu než nepochválit český dabing, se kterým mám film radši (hlavně díky komentářům malých roliček při scéně s webkou). K tomu si navíc vždy užívám skvělé písničky, a oproti jiným rádoby komediím tu vzrušivě neruší ani ty Nadiny kozičky - teda spíš dudy.(5.8.2011)

 • COF_666
  **

  Nikdy sem to nežral...Průměrná, možná podprůměrná, komedie s pár vydařenými vtipy!(1.11.2006)

 • rscott
  *

  Všetky pubertálne komédie sú na jedno kopyto. Konkrétne Prci,prci,prcičky som videl po kúskoch lebo vždy ma hrozne nudila. Teen komédie jednoznačne netočia pre diváka ako som ja. Ale proti gustu žiaden dišputát.(17.4.2007)

 • dr.fish
  *****

  nejhorší na tomhle filmu je jeho český distribuční název, který mne na téměř dva roky odradil. pak pod tlakem kamarádů, neustále používajících hlášky z filmu, jsem se odvážil. tenhle film není ani tak o americe a jejích stupidních zvycích a názorech. téma je v každé zemi stejné a stále aktuální. sex. a kámoši. nic víc v tom filmu není a nic víc v něm ani nehledejme. život je i tak dost komplikovanej, ale nejvíc komplikací vzniká zejména nedostatkem jednoho či druhého, to jest sexu nebo kamarádů. kdo nemá ani jedno, bývá obvykle v řiti. takže při sledování tohohle filmu ti, kteří vědí a zažili, aktivně fandí hrdinům příběhu. ti, kteří nezažili anebo si to "nepamatují", v těch to nic nevyvolá. a to je celé jádro pudla. ano je to jednoduché, primitivní a sprosté, přesně jak my všichni, tak proč se tomu bránit?(13.1.2008)

 • Zdeňka
  ***

  Neznám dobu, kdy se na tuto rádoby komedii můžete dívat. Pokaždé se ve dveřích objeví někdo z pánů rodičů.(17.2.2008)

 • MJMilan
  *****

  Tak ikdyž tu nerad kritizuji druhé, tak tady musím. Myslím, že to hodnocení, které tu nakonec vyšlo je úplně mimo. Kdybyste měli někomu doporučit snímek pro teenagery, u kterého se fakt pobavíte, jistě by vás napadl jako první American Pie a proč taky ne? Sranda na každém rohu, vzhledem k době dost originální.Film, který rozhodně nestačí vidět jednou.(20.6.2008)

 • Simpoch
  *****

  Prostě teenagerovská komedie jak má být. Střelenej Stifler, nádherná Vicky a spousta stupidní zábavy. Tak to mě dostane vždycky. American Pie (3+1) bude mít u mě palec nahoru 4ever.(4.6.2012)

 • Streeper
  **

  Puberťácké komedie nejsou mým šálkem kávy, ale občas se na to podívám. Některé hlášky jsou vážně vtipné a pro hrece muselo být hodně těžké zahrát některé scény.(28.10.2012)

 • darek kartac
  ***

  První tři díly týhle bezvadný komedie, jsou nezapomenutelný. A Styfler je prostě Styfler.(8.6.2013)

 • otík
  ****

  Ačkoliv jde o hodně hrubozrnou komedii, nerad to přiznávám, ale velmi dobře jsem se bavil. Pár scén je nechutných, pár hodně i méně vtipných, ale všechny zapadají do dnešní představy teenagerovské komedie a tohle patří k těm opravdu vtipným. A navíc si zde užijeme i trošku toho sexu, který ostatní komedie pouze často slibují.(3.6.2004)

 • Raven0
  *

  Tohle je přesně ten typ filmů, které ze srdce nenávidím. Trapné a ubohé. Zábava pro ty z nás kterým bůh v hlavě kapánek ubral. Ale viděl jsem to, sice se stydím, ale je to tak, takže musím alespoň tu jednu blbou hvězdu dát.(21.3.2007)

 • xerno
  *****

  Na tuhle, dle mě nejlepší komedii v tomto žánru, se názory hodně liší. Film má bezvadně obsazené herce, ani scénář nemá chybu - Sub me, beautiful ! Velice mě to zaujalo, a věřim že i jiné... ale bylo to i honě ujetý - jablečný koláč - ale určitě to pro nás evropany neni určený, tady se tolik nelpí na panictví... ovšem hlavní pointa filmu je láska, a to je hlavní...(30.7.2007)

 • WolfR
  *****

  Kultovní teenage komedie! Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, která založila svůj žánr! Je taková oddechová a přímo šíleně vtipná, kterou si zamilujete. Děj je v celku prostý, ale přitom výborný! Čtyři hoši se snaží přijít o panictví před maturitou a přitom se ocitají ve vtipných situacích. Jednotlivé postavy jsou velmi propracované a navíc je přesně vystihují herci. Vtípky a hlášky jsou někdy až fekální, ale je to zábava :-D. Navíc je ve filmu k vidění pár krásných dívek. Závěr filmu přináší jisté ponaučení, anebo poselství, říkejte tomu, jak chcete. Nezapomenutelná, neuvěřitelně vtipná a jednoduchá bláznivá komedie pro dospívající, která má své nenahraditelné kouzlo! Modla v teenage komediích. 5 hvězd.(15.8.2010)

 • BoncheR

  Ha,! Trápna americká, teenagerská "komédia", plná sexu a názorov ktoré kazia chuť do života. Totálne, trápna vec. Bezkonkurenčná fekália,!!! ani len nemôžem ohodnotiť. (vypnuté po prvých 10 minútach)(1.4.2011)

 • Johnnas
  ****

  Pamatuji si, jak jsem se spolužákem a dvěma kamrádkama :), na tom byli tenkrát v kině. Byli jsme zrovna v podobném věku, jako hlavní protagonisté. Takže jsme se pořádně pobavili. Bylo to pro nás tehdy horké aktuální téma. Párkrát jsem málem spadl z křesla. Ostatní komedie prteenagery, co přišli po prci prci už byly pouze nepovedené napodobeniny.(3.6.2012)

 • Martin741
  ****

  Prvy diel Americkeho Kolaca /ja viem, ja viem - Prci, prci prcicky/ sa teda celkom podaril. Sice ludi ako Sean William Scott mam na haku, ale vtipy tu su vyborne. Plus ako oddychovka sa tento film tiez da v pohode pozerat. Reziserska praca Paula a Chrisa Weitza bola len taky lahsi nadpriemer : 76 %(6.3.2013)

 • KajusaK
  ****

  Legendární film :)) Rok 1999 a pořád aktuální a skvělé. Dokonalé herecké složení jak málokdy. "A to jednou na hudebním táboře..." :D)(4.4.2013)

 • lennyd
  ***

  American Pie (český název mi nějak nejde přes jaz... klávesnici). Tímhle to všechno začalo. Všechny ty dnešní Holky to chtěj, kluci to chtěj, babičky to chtěj, atd.. Čtyři kamarádi uzavřou pakt, že do maturutního plesu všichni "zasunou". Každý z nich se ke svému úkolu staví osobitě, což přináši řadu komických i "komických" situací. Leckdy se i ostřílený proutník červená :). Každopádně, pokud nejste úplní puritání, podívat se na to můžete :) Stiffler rulez...(2.4.2004)

 • sahe
  ***

  Myslím, že to byl průlom v těch teen komediích... Byl to dobrý námět, scénka s koláčem je už mezi mládeží snad zažitá a rozdávání si to s židlí... no kdopa by na to zapomněl :-)(3.3.2007)

 • adams89
  ****

  Pro teenagery asi nejlepší komedie svého žánru, co je k mání. Žádné z jejích mnoha pokračování už nedokázaly navázat na její úspěch. Už jsem tento film mohl vidět odhadem tak třicetkrát a baví mě stále tak skvěle, jako když jsem se na něj díval poprvé. V mých patnácti letech jsem dokonce i tajně chodil za školu, jen abych se na něj mohl v klidu doma sám podívat. Dodnes znám téměř všechny vtipné dialogy nazpaměť. Některé scénky jsou opravdu moc povedené a je vidět, že samotní herci si natáčení museli pořádně užít! Docela chápu starší generaci, které asi tento film připadá místy dost nechutný a naprosto o ničem. Koneckonců, Prcičky se ale také přece natáčely především pro mladší generaci a nutno dodat, že v kinech byly hodně úspěšné. Vysoké hodnocení jim dávám čistě z nostalgie a v dohledné době ho snižovat nehodlám.(7.6.2007)

 • Belbo
  odpad!

  no to snad ne. Tímhle mě v kině týrala bejvalka. Je věděl proč jsem se rozešel. Je to film pro dospívající dementy, ale nepamatuju si náklonost za mlada k takovým(jak to jen slušně napsat)...........(5.9.2007)

 • Guzo
  *****

  Naprosto zásadní film v žánru teenagerovských komedií, který se snad nikdy neohraje. Ve všeobecném měřítku bych rozhodně 5 hvězdiček nedal, ale v rámci těchhle komedií si to s klidem troufnu.. :-)(25.12.2007)

 • BS
  ***

  Poprvé a nejlépe.(2.2.2008)

 • PanFilmov

  Tieto prvé prcičky sú bezpochyby tie najlepšie, najoriginálnejšie a najvtipnejšie z celej série, ďalšie pokračovania samozrejme tiež majú niečo do seba, ale postupne ubúda originalita ako pri filmoch takého razenia býva zvykom. Ale jednoznačne si celá séria zaslúži pozornosť a keď už pozriete prvý dej nedá vám nevidieť ďalšie.(4.5.2008)

 • ywo666
  *****

  Film mojej mladosti. Keď som to videl ako puberťák tak to bol jeden z mojich naobľúbenejších filmov.(23.3.2009)

 • Phietros
  *****

  Jedna z nejlepších komedií, která se stala průkopníkem do světa plného paniců, zábavy, sexu a neřesti, mejdanů, přátelství a těch nejlepších situací a hlášek. Každý si určitě pamatuje jména jako Stifmaister a jeho neskutečné stěrky a hlášky, dále Jima s jablkovým koláčem a jeho tátu, Oze a nebo Finče a Stiflerovu mámu... Pro ty co ještě neviděli, netřeba psát komentář, protože to MUSÍTE PROSTĚ VIDĚT :-d(15.1.2011)

 • Gothar
  *****

  Pre mňa sú prcičky úplnou klasikou a neodlúčitelne patria k spomienkam na strednú školu. Pre mňa je to trilógia (aj napriek tomu, že štvrtý diel sa mi páčil, piaty bol otras). Jednotka je pre mňa asi najlepšou tínedžerskou komédiou, ktorá si nezakladá iba na sexuálnych narážkach a nechutnosti, ale ponúka aj dobré hlášky a vtipné scény, ktoré môžu vidieť aj vaši rodičia. Nedávno som si to pozrel znova a nostalgicky som si zaspomínal na časy, keď pojem tínedžerská komédia neznamenal film plný fekálneho humoru.(28.1.2011)

 • majxik
  ****

  Tupá puberťácká komedie, která až překvapivě dokáže pobavit mladší publikum (beru to podle toho jak mě to nadchlo když jsem ho viděl poprvé). Shannon Elizabeth je opravdu žhavá kočka, a všichni odvádí dobrou práci. Ale do dokonalosti to má ještě dlouhý kus cesty.(10.2.2011)

 • Jermann
  **

  Jedna hvězda patří fóru o hudebním táboře, který jako jediný nepostrádá timing .. a humor. Druhá pak Stifflerově cool mámě Jennifer Coolidge.(20.6.2011)

 • Nivenx
  ****

  První a skvělý díl prciček, které chvilkama byly trapné. Rozhodně nejlepší komedie o teenegarech se sexuální tématikou. Herci příjemní a svou práci dokonale odvádí, první seznámení s hláškujícím Stiflerem a pořádná dávka trapasů. 70%(12.11.2012)

 • Ev.D.
  ****

  ,,Snažíte se mě svést? Ano, snažím. Tak se ukaž." / ,,Je pryč, o můj bože zneužila mě, byl jsem zneužitej...bezva! "(25.12.2013)

 • Hamaradža
  ***

  ...keď ja mám takú slabosť pre atmosféru bezstarostných 90s(15.6.2018)

 • PKD
  ***

  ,,A jednou jsem si na hudebním táboře,zarazila......´´však to dál znáte,haha!(19.5.2019)

 • T-pack
  ***

  Co? No ušlo to. Když se člověk nudí... je to lepší než čumět do zdi. Ale něco mi říká, že bez fotříka a Stifmajstra by to nebylo ono. Sice sem puberťák a obávám se, že navěky budu, ale tohle mě prostě tolik nesebralo.(8.1.2008)

 • Šimpy
  ***

  Ano, skutečně jsem to svého času považoval za nechuťárnu a trapnej film, kterej jsem nikdy nechtěl vidět celý. Ale s odstupem let hodnotím jako průměr. Najde se spousta horších věcí a po třech pivech se dobře bavím i tady.(6.8.2008)

 • toyrider
  ***

  Moc tyhle teenage komedie nežeru a na tohle jsem se nikdy dívat nechtěl, ale teď mi to nabíla televize a slušně sem se zasmál.Tohle můžou vymyslet jen Američani:"Přijde den kdy zasuneme!"(9.1.2010)

 • Compadre
  ****

  Prci, prci, prcičky je snad teenagerakej všeobecnej kult. Neexistuje snad nikdo kdo by je neviděl a koho by nerozesmály :) skvělá práce(4.3.2011)

 • Helixus
  ****

  Mé poměrně vysoké hodnocení je zde ve velké míře ovlivněno nostalgií, se kterou na tento film vzpomínám. Vyšší stupeň základní školy, nastupující puberta…V době, kdy jsem ve filmu nehledal nic jiného než zábavu a srandu byl tento snímek s infantilním humorem velmi cool a měl pro mě i mé spolužáky spikleneckou hodnotu proti autoritám, které se s námi o sexu prostě bavit nechtěly a my vlastně taky ne. Z pohledu ranně teenagerovského velmi povedený film (vlastně tato věková kategorie je i cílovou skupinou, takže vlastně by nemělo být filmu co vyčítat), ale kdybych jej viděl dneska poprvé, asi by zamířil do odpadu…75%(15.3.2011)

 • Imune
  ****

  Jak už tu bylo plnokrát zmíněno, musím jen potvrdit. Tento snímek odstartoval vlnu těchto teenagerovských komedií a podle mýho byl taky nejlepší z nich. Proto, a taky kvůli té parádní zábavě a neskutečné náloži hlášek, tu hvězdu přidám. 75%(10.12.2011)

 • Yoshimitsu
  ****

  První nakousnutí komedie o skupině kamarádů, kteří jsou ještě na střední škole a jsou panicové.Tuhle bariéru chtějí prolomit.Každý má na to jiný systém a je to opravdu zábavné jejich snažení sledovat.Pár scén je tam opravdu kultovních.Hlavně v roli Jima například ( dovádění s jablkovým koláčem, nebo taneček na židly ). Stiflerova máma taky není k zahození :D. Chtěl jsem dát plný počet, ale na plných 5 hvězdiček to není ;)(8.11.2012)

 • Koryntos
  ****

  Milí člobrdové, tak na tomhle filmku jsem byla v kině jako čerstvá 15 tka se svojí kamarádkou, které bylo 14 a bála se, že ji tam nepustí, pustili. Ano, ovlivnilo to naše dospívání, začaly jsme pak poslouchat Blink 182. Něco vám na sebe nebonzuju, už v té době se mi z našich ústředních hrdinů líbil nejvíce Finsch, ale v té době bych to nepřiznala i kdyby mi koleno vrtali, prostě jsem nechtěla být divná. Dnes už vím, že mi to nepomohlo a divná jsem stejně byla a budu, takže se k tomu hrdě hlásím.(17.5.2014)

 • C0r0ner
  ****

  Teenagerské komedie jsou do jedné neskutečné píčoviny. Se svou demencí však perfektně vytvářejí prostor pro vtipy, které by jinak v žádném jiném filmu být nemohly, případně by tak nevyzněly (flétna). Stifler je samozřejmě legendární postava už od prvního dílu a myslím že Scotta se ta přezdívka drží dodnes. 90%(20.7.2016)

 • Krysa SPK
  *

  Nerozumím americkému teenagerovskému humoru. Co je, proboha, legračního na tom, když někdo souloží s koláčem nebo pije sperma ??? Vskutku debilní komedie...(13.4.2005)

 • Specs
  ****

  Hlášky: Chris "Oz" Ostreicher: - "Tak co studuješ?" slečna z vysoké: - "Postmoderní feministické teorie." Chris "Oz" Ostreicher: - "Hm, bezva. Krásná noc, že?" slečna z vysoké: - "Jo." Chris "Oz" Ostreicher: - "Víš, když přichází jaro, je to něco úžasnýho - jako vůně čerstvýho deště. Vykuř mi ho krásko!" & Steve Stifler: - "Hoši, co kdyby jste zkusili najít ty svý péra, odstranili ochraný vobaly a použili je?" & Jessica: - "To, Vicky, o čem mluvíš, tomu se říká pomaturitní vztah na dálku. Ale vy jste to spolu ještě nedělali." Vicky Lathumová: - "Kvůli tomu spolu nechodíme." Jessica: - "A kvůli čemu by jezdil takovou dálku? Kvůli romantickjem řečem?" Vicky Lathumová: - "Budeme se milovat. Ale až na to budeme připravení. Musí to bejt naprosto perfektní. Chci, aby to bylo v pravej čas na pravým místě." Jessica: - "To není start raketoplánu, to je sex." & Kevin Myers: - "Vicky, je to Stiflerův mejdan, musíme tam jít. Bude to bezva." Vicky Lathumová: - "Proč? Akorát se tam banda lidí ztříská a pak to budou dělat." Kevin Myers: - "Jo." & Paul Finch: - "Tak, vadilo by vám, kdybych řekl, že jste děsně sexy?" Stiflerova máma: - "Pane Finchi, snažíte se mě svést?" Paul Finch: - "Ano, snažím." & Michelle Flahertyová: - "A jednou na letním táboře jsem si do píči strčila flétnu." & (Stifler blije.) Kevin Myers: - "Stiflere, jak ti chutnalo to kvasnicový pivo?" Steve Stifler: - "Jdi do hajzlu!"(3.1.2007)

 • Krasus
  ****

  Je to sice stupidní film,ale má děj a to velmi povedený.Klučičí trapasy jsou velmi komické a i když si myslíte,že plácám je kraviny jsou i chytře zahrané.Jak jsem říkal je to stupidita,ale hnus mě prostě přitahuje.(31.1.2007)

 • mandlova
  ***

  "Snaživý" taťka Eugene Levy :-D(10.12.2007)

 • Hees
  ****

  Jednotka mala šmrnc čo potom dvojka a trojka mali síce tiež ale už to bolo skoro o tom istom.Samozrejme len skoro.Ale vrátim sa k jednotke.Každá postava je unikátna má svoje problémy a snaží sa ich riešiť kolektívne s priateľmi alebo len samostatne.Sex je v tomto filme braný ako správne potešenie v ktorom je treba sa zlepšovať.Myslím,že iné podobné komédie majú čo závidieť.(6.7.2008)

 • czdmaso
  ***

  Už jsem to viděla snad pětkrát, ale teď po dlouhé době a ejhle koukám nějak jsem to dosud nehodnotila. 3* jsou tak akorát - být panic ve čtvrťáku je fuška a už na to téma byly natočeny větší sr.... Já se včera celkem dobře bavila.(21.12.2008)

 • Wicky
  *****

  Starý dobrý prcičky.Vtipných a zábavných situací je tady hodně a celá ta parta je prostě cool. 90%(16.10.2011)

 • venca163
  ****

  Je to poctivej film. Prcičky byly první, přinesly novou éru teen zábavy (která byla následně různejma sračkama podojena až hanba) a v určitym věku to byl dokonce film nejlepší. Omg jakej jinej film zavedl uplně novou kategorii na redtube? I rest my case. Vždycky mě to pobaví! #milf #mcbp #s-dabingem-i-bez-něj (80%)(5.2.2012)

 • Kadlík
  *****

  Je až takřka neuvěřitelné, že jsem viděl celé první Prcičky až teď, a možná i proto jako odrostlejší puberťák jsem si je dokonale užil. Uvolněnější romantickou komedii pro puberťáky aby člověk pohledal. Zasloužený kult. 9/10(5.4.2012)

 • J-o-k-e-r
  ***

  Místy vtipná, místy tupá komedie, jenž odstartovala mánií pubertálně-humorných filmů. Na Stiflera a jeho mámu se ovšem vzpomíná doteď.(22.8.2012)

 • tomtomtoma
  **

  Tento film pro mě představuje typický produkt spotřebního zboží popkultury nové globalizované společnosti. Toto je jeden z důvodů, proč nemám příliš velkou potřebu sledovat komerční televizní programy. Samozřejmě nechci odsuzovat všechno plošně a jako středoškolák jsem musel být velice trapnou postavou. Ale snad jsem měl i štěstí, že za mých středoškolských let takovéto filmy nebyli. Nedokáži tedy posoudit, zda bych byl fanouškem těchto typů filmů a ze strachu o tom ani nebudu přemýšlet. Ano, je velice důležité, jaké vlivy nás formují. Pro mě je třeba nepochopitelné, že je tento výrobek jakýmsi příkladem současné formy komedie. I téma, o honbě za prvním skutečným sexuálním zážitkem bandou středoškoláků, není to, co by mě oslovilo. Ale budiž, užívejte si to! Skupina středoškolských kamarádů Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris 'Oz' Ostreicher (Chris Klein), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) a Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) se ženou za doposud nepoznanou rozkoší v ženském klíně a tato honba se pro ně stává tou nejdůležitější hnací silou života. Lovené a ulovené ženy: zrzavá flétnistka Michelle Flaherty (Alyson Hannigan), sponzory odsunutá Nadia z Československa (Shannon Elizabeth), Kevinova pochybující přítelkyně Victoria 'Vicky' Lathum (Tara Reid), zpěvačka školního sboru Heather (Mena Suvari) a matka spolužáka Stiflera (Jennifer Coolidge). Z dalších rolí: školní suverén Steve Stifler (Seann William Scott), Jimův starostlivý otec (Eugene Levy), zkušená a nápomocná Jessica (Natasha Lyonne) a ztrapněný chvástoun Chuck Sherman (Chris Owen). Občas mám pocit, že bych se měl omluvit za to, že mám jiný vkus, a že požaduji něco jiného. Něco, co mě osloví a přinutí k zamyšlení nad sebou samým. Nebo něco, co mě pobaví a od srdce se zasměju.(15.11.2015)

 • BMAJTZ
  ***

  Tak po shlednuti cele serie musim konstatovat ze nejvice se mi libil dil 3. Ovsem tohle byl start sice podivne serie plne fekalniho humoru a uvracenych scen, ale i tak pomerne podarene teen komedie. Oscarovym filmem to nikdy nebude ale do podvedomi se jiste zapsal docela velkou merou. Budiz tedy prumer.(15.1.2009)

 • ranp
  ****

  Je to sice ztřeštěnost hodně vysokýho kalibru, ale v rámci komedií o náctiletých je to už dneska klasika. Docela by mě zajímalo, jestli i v originále je Nadia Češka. Exotická sexbomba z Česka, to je hodně dobrý :-)) I když věřím, že pro Amíky je ČR exotickou zemí :-)) U mě je tenhle film tak na 70%.(30.7.2009)

 • spikey1
  ****

  Ve své době přelomový film pro teenagery, když jsem to viděl poprvé, nevěřil jsem, že někdo může tak cool, provokativní a sexy věc natočit. Založili žánr a vše další byla již jen kopie(16.6.2010)

 • Cejny
  ****

  Nejlepší teenagerovská komedie, která to všechno odstartovala. Ostatní ubohé napodobeniny PPP se snaží sebrat co nejvíce z tohoto originálu.(22.7.2010)

 • Almásy
  ***

  guilty pleasure.(25.7.2011)

 • Taio
  ****

  Takto nám to celé začalo a za seba musím povedať, že čo som videl doteraz komédie tak s kludným svedomím by som ju šupnul do top10. Vtipné, originálne a miestami poučné.(17.4.2012)

 • Styxos
  *****

  Tak tomuhle říkám láska na první pohled(11.6.2012)

 • Kosmik 1
  ***

  Nejlepší a vedoucí postavou je zde každopádně Stifler. Bez něj by to bylo příliš suché, snadno zapomenutelné, velice průměrné (možná i zcela podprůměrné) a ne tolik průlomové jako když to tenkrát přišlo na svět. Lidi se kolem toho mohli zbláznit. A celé teens okolí znalo jen jedinou otázku: "Už si viděl prcičky?" Jak mě to lezlo na nervy. 60%(28.4.2014)

 • herr_carter
  ***

  Na jednu stranu vůbec nechápu, jak zrovna tenhle film natolik zabodoval mezi stovkami dalších, teenagerovských záležitostí, nemyslím si, že se zase tolik liší od ostatních..proč tedy zlidověl a všichni dneska hláškují (a já nevím, která bije), fakt netuším......................moje hodnocení = 5,5 z 10.(30.1.2015)

 • SG-1
  **

  "Viděls v bedně Malou mořskou vílu? Páni, ta Ariel, to je kus." -Jim-(22.8.2015)

 • Smileface
  ***

  Asi nejlepší teenagerská komedie jakou jsem viděl,ale na **** to pořád ještě nestačí !?! Tak *** 1/2 (70%) Přestože jsem byl teenagerem ještě poměrně nedávno,tenhle žánr mě prostě moc "nedostal".(23.8.2003)

 • ABCD Marta
  ****

  Tím, čím je pro některé Kmotr nebo Pulp Fiction, je pro náctileté Prci, prci, prcičky.(5.9.2006)

 • sedm.1
  ****

  Ať se to komukoliv líbí nebo ne,ale byli to právě Prcičky,které odstartovali nový komediální žánr.Teen komedie do té doby sice také existovali,ale byli úplně jiné,slušné.Prcičky to do nic netušících diváků napálili plnou silou všemožných sprosťáren a vulgárností.A většině se to líbilo.A ikdyž já do té doby teen komedie neměl rád,tak mě se ty sprosťárny a vulgárnosti líbili také.Nemůžu sice přijít na to,v čem byli Prcičky tak výjmečné,neboť následná záplava dalších hrubozrných teenkomedií je už zas skutečným brakem na filmovém poli,ale snad sympatické herecké obsazení?Snad originálními humanoidními vtípky,na které si dřív nikdo nedokázal ani pomyslet?Nebo snad jen prostě tím,že to byl jen blesk z čistého nebe?U mě to bylo ale asi nejspíš tím,že jsem čekal nějakou teen romantiku,zamilované pohledy,nečestné spolužáky a správňácké mladé pohledné hrdiny,kteří najdou tu správnou cestu a nečestňákům to předevšemi nandají.A zatím se mi místo toho dostalo již zmiňovaného hrubého humoru,kde vulgární slova a nechutné scény hrají prim a bylo to prostě tááák jiné.Pro někoho urážející(zdravím své intelektuální "přátelé"),pro normálního diváka však pořádně vtipné a neortodoxní.A kdo je většině mladých lidí stejně blíž?Zazobaní,všehoznalý teen šašci z Beverly Hills nebo průměrní panicové s kurvama a prdelema za každým druhým slovem a pocházejících z normálních rodin?Asi jak komu,že?Zdravím Stiflera :-)!(24.3.2008)

 • Danoboss
  ****

  Aj keď táto komédia otvorila dvere ďalším 100 napodobenínám, ktoré boli trápne, tak tomuto kúsku nemôžem uprieť originálnosť a naozaj veľa vtipných scénok, počnúc koláčom a hudobným táborom končiac.(21.10.2008)

 • slovan1
  ****

  Po Road tripu 1. čistokrevná teenage komedy co jsem viděl. První díl odstartoval kult, který s úspěchem pokračoval do třetího dílu (následující díly už nejsou tak dobré, zvlášť bez původních herců...). Abych viděl tenhle film, tak jsem se kdysi vybodnul na trénink a kecal mamce, že jdu ke kámošovi na pc. Jo, tak jsme my mladí a neznalí byli tehdy nažhavení :-) Dílko prošpikované "hot girls" , skvělými scénami a nezapomenutelnými hláškami. Tenhle film zůstane na dlouho jedničkou ve svém oboru.(7.1.2009)

 • lskala
  ****

  První dva díly jsou přímo revoluční ve svém teenagerovském žánru. Hláška za hláškou, pěkný děvčata a hlavně zjevení nového boha - Stifflera!!! :-) Ač nepatřím mezi fanoušky komedií, tohle je (řečeno Stfflerem) kurevská paráda!85% - 4****(8.10.2009)

 • sskrblik
  ***

  Teenagerovská komedie z roku 99, kterou byla povinnost vidět. Jeden z must-see filmů té doby a kult. Film může být vnímán jakkoliv, ale ve svém žánru, který i film určil je tohle jeden z nejlepších filmů...(23.12.2009)

 • Pavlínka9
  ****

  K tomuhle patří velmi jasný komentář. Prostě komedie, která v té době neměla obdoby. Bylo to něco nového. Něco velkého neznámého. Vzniklo z toho velké množství hlášek a prostě snad každý puberťák tehdejší doby to viděl. A né jednou :D :D(7.1.2010)

 • klima777
  **

  Ano, American Pie jsme viděli skoro všichni... A bylo to celkem zábavné; nicméně jednou stačilo. Ten film je oplzlý? Někteří členové čsfd se navzájem častují nadávkami daleko drsnějšího kalibru. Tak proč se pohoršovat nad teenagerskou komedií? Rozpor mezi realitou a fikcí :-D(8.8.2010)

 • The Viper
  *****

  Skvěle promyšlená a natočená teen komedie, která nezná mezí. Viděno alespoň 6x a vždy se skvěle bavím. Spousta rad a tipů pro mladé panice ve snázích.(10.12.2010)

 • Wbcko
  ****

  Nedílná část mého dětství :)(19.4.2012)

 • DJ Rocco iNc
  *****

  Rozpočet $12,000,000 // Tržby USA $102,561,004 // Tržby celosvetovo $235,483,004 // Otváraci víkend $18,709,680 Najlepšia teenegerska komédia všetkých čias. Neprekonateľný Stifler, kazisvet Jim, horúca hlava Kevin a playboy Oz to roztočili v plnej paráde.(21.2.2013)

 • P1tr
  ****

  Klasická teenagarovská komedie, ze které si pamatujeme jen pr...í koláče a Stifflera.(5.12.2006)

 • jondoe
  ***

  velmi dobra komedia o mladych ktory chcu byt konecne chlapmi....smial som sa skoro cely film.(3.10.2008)

 • JohnSmith
  ****

  Fajn komedie,která sice místy hraničí s nechutností,ale člověk se velmi dobře pobaví.A k tomu je tu hned několik nezapomenutelnách scén jako sex s koláčem,nebo hromadný sledování Jimova striptýzu.Perličkou je Eugene Levy.(6.11.2008)

 • rozbris
  *****

  Dle mého názoru nejlepší prcičky ze všech:-) Je tam všechno, super odreagování, super zábava a té lásky....;-)(21.11.2008)

 • see_sawandrew
  **

  Nemůžu si pomoct, ale američani dělají ze ztráty panictví strašnou vědu. Nebýt soundtracku, co některým scénám dodává šmrnc, nebyla by tato komedie zajímavá už vůbec ničím. 40%(6.6.2010)

 • hefoo
  *****

  American Pie - fenomén, ktorý môžme považovať za začiatok éry typických "teen komédií" tohto typu aneb kozby, bobry, šuky, najslávnejšia MCBP a legendárny kolektív - Jim, Stifler, Cavin, Nadia, Michelle, Finch, Oz, Pán Levenstein. Nechápem prečo takto nízke hodnotenie, tento film neni pre 50 ročných starých paprdov tak ho prosim nehodnote, ja tiez nehodnim podla mna stupidne filmy z rokov 1950-70 ...(5.8.2011)

 • lucascus
  ***

  Ve filmu (ne)jen české diváky potěší nádherná studentka Naďa z Česka. :)(15.2.2012)

 • kedl
  ****

  Nezapomenutelná teenagerská komedie o ztrátě panictví a k tomu perverzní Seann William Scott . P.S. MCBP(8.3.2012)

 • -Dawe-
  ****

  Jedna z nejlepších teenagerských komedií, která ve vás zanechá i něco víc než jen smích. Seann William Scott (Stifler) je vynikající a bez něj by to rozhodně nebylo ono. Také bych pochválil hudbu, protože ta byla zde vybrána skvěle.(1.4.2012)

 • DonQ
  ****

  V pubertě jsem z toho byl samozřejmě úplně vyplácaný. Dobře pobaví i dnes. Jedna z mála vtipných amerických teen komedií.(9.4.2012)

 • Paity
  ****

  Tak si to konečně přiznejte. Tohle je z těch teenage komedií to nejlepší, respektive nejpovedenější co zatím vzniklo. Ano trochu humusoidního humoru tam musí být, ale nijak to nepřekáží. Spousta scén je tam rozhodně vtipných a spoustu lidí to z nejrůznějších důvodů dokonce osloví. Je to povedené, takže dávám čtyř-hvězd.(25.4.2012)

 • šalenka
  ***

  Sherminátor, Stiflerova matka, sex s koláčem.....moje pubertální léta(2.5.2012)

 • VeverkaLesni
  ***

  První díl je koukatelný a díky nevšednímu (v té době) námětu se z filmu stala jakási teenagerská klasika. Ano, několik momentů, když se vidí poprvé, je vtipných, ale určitě to není komedie, bez které by člověk nepřežil.(1.7.2014)

 • Jancll
  odpad!

  Já tento typ filmů nenávidím. Hrozná kravina, už název (český i originální) vypovídá o mnohém.(24.2.2006)

 • eagle-eye
  odpad!

  Co jiného než odpad si zaslouží film, který degradoval komediální žánr a stal se průkopníkem novodobých teenagerovských komedií... Nechutnosti ve filmu mi nevaděj, ale z Prciček lezou jako pořádně velký tvrdý hovno, jenž nelze pořádně vyzobat z chlupů a po usilovném drásání Harmasanem vám zbudou v okolí konečníku jizvy...(30.10.2006)

 • venom14
  ***

  Dnes už kultovní komedie o zbavování panictví.Mám rád komedie takže jsem se celkem dobře pobavil.(23.5.2010)

 • Wally
  ****

  Tak tento film je již svým způsobem klasika...vždyť všechny ty pubeťácký americký komedie o tom, kdo, kdy a jak ztratil panictví a podobně začalo touto komedií. Vlastně se jedná o průkopnický počin :-) Možná i z tohoto důvodu jsem se při shlédnutí tohoto filmu neskutečně bavil. Jedná se o velice vtipnou záležitost plnou nezapomenutelných hlášek a situací. Prostě super a krásná vzpomínka na mé puberťácké roky!(17.7.2010)

 • Mazlik4
  *****

  Ctěl bych slyšel story o prvním pohlavním styku lidí, kteří zde hází špínu na mojí nejmilejší filmovou komedii!(15.8.2010)

 • Tydlidáš
  ****

  8/10 - Jako malí sme z toho byli unešený. Všechno to co se tam řešilo. No prostě paráda.... Je to základ né tak dobrých nebo zábavných filmů, které poté vznikly... Ovšem tenhle byl rozhodně nejzajímavější a tím že byl jedním z prvních tak měl i své kouzlo. Některé momenty jsou vtipné, jiné trapné, pár jich je nechutných... Ale co. To sou a dycky byli prcičky a tenhle první díl je prostě stará klasa. Navíc Jason Biggs, Seann William Scott a hlavně Eugene Levy se zde ukazují ve svých nejlepších rolích...(18.8.2010)

 • Milan25
  ****

  V dnešní době snad už kultovní teenagerovská komedie. Bohužel v ní nehraje žádný teenager.(8.9.2010)

 • Vitaminy
  *****

  V podstatě můj první film na kterej jsem musel jít přes zákaz rodičů (kdyby se to jmenovalo Americkej koláč, tak bez problémů) a k tomu jsem musel u kasy lhát, že jsem si občanku nechal doma. Pro mně srdeční záležitost. První kontakt s americkejma teen komediema plnejch koziček (Táňa z Prahy), fekálního humoru (Finch na hajzlu) a lidové mluvy (Stifler). Shrnuto, podtrženo pro mně jasnejch pět hvězd.(13.11.2011)

 • Mičl
  ****

  100% teenagerovský kult v žánru komedie.(17.2.2012)

 • Rockytu
  *****

  Z pomedzi veľkého množstva teenegerských komédií, ktorých je vyprodukovaných obrovské kvantum ma táto pobavila najlepšie a to nie len v úvodnej časti, ale aj v následných pokračovaniach. Použitá forma humoru účelovo pôsobila, keď v hlavách mladíkov sa rodili bláznivé nápady a myšlienky ako ohúriť dievčatá svojich snov. Nezabudnuteľnými postavami sa stali Šerminátor, Stifler ktorého preslávila aj jeho mama.(22.6.2012)

 • Teabag
  ***

  Dobrá oddechovka, které asi už nelze upřít určitou kultovnost.(4.7.2012)

 • lareinna
  **

  Eugene Levy vyzerá ako úchyl, Jason Bigs ako pako a dej nemá núdzu o perverznosť a nadržané mcbp. Ajaj..k romantickej komédii to má ďaleko.(7.10.2012)

 • Sygi
  *****

  Pubertální srdcovka. Kdo viděl prcičky, byl machr. Ale s odstupem času si říkám, že sice ano, je to taková blbinka, ale oproti bezduchým pokračováním bez originálního obsazení tady jde o víc než jen o ten sex, kdekoli a s kýmkoli, jsou zde super postavy (Stifler změnil život spoustě mladých lidí) a neumírající hlášky.(14.6.2013)

 • Sdoom
  **

  Tak v tomto případě se bohužel žádná nostalgie po teenagerovských letech nedostavila. Pro jakoukoli jinou věkovou skupinu se jedná o dost velkou zhovadilost, jejíž jediné štěstí je, že tam těch nechutností není ještě tolik, jako u jiných teenagerovských komedií z pozdějších let. Sem tam nějaký povedený vtípek se tomu taky upřít nedá. (HD, orig.)(22.11.2014)

 • Gogo333
  ****

  Komedie pro teenagery a přitom docela na úrovni. I po letech pěkně zabaví. Asi to nejlepší v podobné tématice.(16.9.2018)

 • kaygen.it
  **

  Ač jsem člověk decentní, musím uznat, že jsem se obstojně pobavil. Jinak samozřejmě dost hloupé. Ale i to je někdy potřeba :)(7.8.2002)

 • abysser
  *****

  Středoškolská nostalgie(17.5.2004)

 • Radim
  **

  Abyste si tento film užili, musíte mít ten správný věk - něco mezi 15 a 20. Mě to prostě připadalo trapné a hloupé. Dvě hvězdičky dávám za pár slušných vtipů.(26.4.2005)

 • M.I.K.E.
  *****

  No vidím že tenhle film buď milujete nebo nenávidíte nic mezi tím - já patřím mezi ty první(18.7.2005)

 • Damielka
  **

  Nemůžu si pomoct, ale mně tyhle filmy připadají stupidní. Nejsem žádnej puritán, ale ukazovat nadrženýho, onanujícího středoškoláka, který si to střídavě rozdává s ponožkou a jablečným koláčem, nebo předvádět, s čím vším se dá míchat pivo (fanta to není), to mi nepřipadá vtipný, ale spíš trapný a trochu nechutný. Jednu hvězdičku dávám, protože znám i horší filmy a druhou proto, že se u toho můj milej pubertální bratr tolik nasmál. A pro něj to holt Weitzovi točili.(10.1.2006)

 • Ondis
  ****

  Opravdu top teen komedií. Pěkný baby, skvělý hlášky a hlavně Stifleeeeeer:-)(30.12.2006)

 • Midnite
  ***

  Na jednotku sa dá, narozdiel od pokračovaní, chvíľku aj pozerať.. :)(23.11.2007)

 • Pjenkus

  Tenhle film má stoprocentní jistotu, že ho neohodnotiím. Přísahám, že v životě neshlédnu tohodle průkopníka nejvíc mrzkého žánru v historii kinematografie.(26.4.2008)

 • Me6i
  ****

  Dobrá komedie pro mládež ve věku mladí a neklidní, některé hlášky a scény opravdu pobavily(28.10.2009)

 • Milodar
  ***

  Je to blbost, ale vtipná. A to není málo. Bohužel nám po nadabování a změně originálního názvu zbyde jen Česká Bublanina.(5.1.2010)

 • iXtr3m3
  *****

  Skvelé.... Film, ktorý poznamenal celú jednu generáciu, skvelé vtipy, skvelá myšlienka aj keď tisíckrát obohraná, skvelé obsadenie, jednoducho super film.(13.1.2010)

 • Ollie235
  ****

  Kvalitnější několikadílnou komedii těžko hledat i přesto, že jde úroveň dále v podstatě jenom dolů. První díl se může pyšnit titulem nejlepší části ,,ságy" a pobaví i odpůrce žánru teenagerovské komedie. Množství trapných a nechutných vtípku je v únosném poměru s těmi opravdu povedenými a divák se rozhodně nenudí. Několik scén se mi vrylo do paměti a rozhodně se někdy určitě podívám znovu.(11.9.2011)

 • Mikeowka
  *****

  Nejsem pozér. Takže plný hodnocení. Kult! Vzpomínky! Nikdy nezapomenu a vždycky budu zbožňovat!(5.1.2012)

 • Warle
  *****

  Prcičky jsou obrovský kult, který by měl každý po čase přehodnotit, protože se jedná o již legendární film, který zavedl na obrazovky nový trend, trend teen komedií. Těch je sice teď až přespříliš, ale jen málo z nich je natolik kvalitní jako tahle. S prcičkama jsem v podstatě vyrůstal a i po snad 10x shlédnutí se nemůžu přestat smát. Ani nemůžu uvěřit, že je to už 17 let od vydání. Šíleně kultovní záležitost, které modré hodnocení prostě nesedí. edit:Viděno znova a poprvé v originálním znění, opět jsem se nehorázně bavil. Tenhle kousek prostě nezestárne a vždy dokáže rozesmát.(7.6.2013)

 • Sufferer
  *****

  Hymna teenagerských komédii, ktorá zadefinovala konkrétnu kategóriu na dlhé roky dopredu. V rámci žánru nebol (až na výnimky) fekálny humor nikdy znesiteľnejší, základ partie a ich bláznivý element (čítaj Stifler) sympatickejší, romantika rozkošnejšia, hudba lepšie uštrikovaná na mieru (možno až na druhé pokračovanie) a pohľad na základné životné ciele stredoškoláka (ožrať sa a zažiť sex) tak nefalšovaný. A nezabúdajme na slovenský/český názov – nepamätám si, žeby tuzemský preklad filmu natoľko sadol.(10.6.2013)

 • Macik
  ***

  Jedním slovem originální ovšem co tenhle film potom rozpoutal to je až trapný,všichni najednou začali točit teenagerovský filmy...(3.8.2004)

 • lukasd
  ****

  Pro cílovou skupinu naprosto jedinečná komedie!(12.11.2004)

 • dehlie
  ***

  priznávam, že v čase keď to letelo, mal som päťnásť a bavil sa na tom. keď som si to pozrel dnes, všetko pozitívne a vtipné vyšumelo. je to teenegerská záležitosť...teda vlastne ak si to tak zoberiem, skôr hollywoodská teenegerská záležitosť...3 * za nostalgiu.(10.1.2007)

 • Se7enteen
  **

  4/10(3.9.2008)

 • ADZI
  ****

  Prcičky jsou přece jen jiné, než podobné komedie ze středních, nebo vysokých škol v Americe. Nenudil jsem se a tak to má být.(17.10.2008)

 • El-Barto
  *

  Nevím proč, ale tyhle teenagerské komedie se mi nikdy nelíbily. Jednu hvězdičku dávám jen kvůli tomu, že tento díl neni nejhorším filmem svého druhu a nechci mu dávat stejné hodnocení jako těm ještě horším.(8.10.2009)

 • The_Second
  ****

  Myslete si co chcete, ale prcičky jsou nadčasovej film, koukněte se jenom na to kolik dalších filmů je napsáno podle stejného schématu. A tyto kopie se prcičkám málokdy vyrovnají.(24.5.2010)

 • Angie91
  ****

  Jeden z nejlepších nechutných, trapných a sexuálně laděných kultovních filmů, jejichž čas už se nikdy nevrátí. Tohle byl náš čas, naše generace a tak nějak jsme doufali, že životem proplujeme stejně nadšeně a trapně jako Jimi a jeho super kámoši.(8.1.2011)

 • yxcvbnm256
  ****

  První díl ujde. Byl jsem docela překvapený, ale celkem dobře jsem se bavil.(2.5.2011)

 • Prochy38
  ***

  Jak vidno, oprabdu se to někomu líbí. Nebudu se provokativně snažit tento film potopit odpadem!. Taky nemám důvod. Ale tento typ komedií, i když přímo tato by se dala nazbat jejich mateřskou, já prostě nemusím. Sex, sex, trapas, sex, nereálná skutečnost, sex, sex a sex... Ano a o ničem jiným to není. Tak proč ta oblíbenost?(14.11.2011)

 • peetriss
  **

  Prci, prci, prcičky překypují přílišnou debilitou na to, aby mě pobavily, i když pár úsměvných vtípků by se našlo. Těm patří jedna hvězdička, ta druhá krásným holkám, protože jen díky nim se dá tento film vydržet až do konce!(16.2.2012)

 • patrik221
  *****

  Moja mladosť sa odzrkadluje v tomto snímku ktorý zasiahol miliony sŕdc mladých teenegerov aj rodičov. Naozaj velmi podarená legendárna komédia. Ženy potrebujú na sex dôvod, mužom stačí miesto :D(15.8.2012)

 • Hepy13
  ****

  Teenagerovským komediím zrovna dvakrát neholduju, ale prcičky jsou vyjímkou. Dnes už pomalu klasika, která se stala později inspirací dalším pubertálním komediím. Jestli nějaký film pro puberťáky můžu, tak jsou to právě prcičky. Nejenom jednička, dvojka, trojka, a koneckonců i čtyřka jsou pořád hodně dobrá zábava. Na postavy jako je Stiffmaistr, Finch, Sherminator, Stifflerova matka, nebo otec Jima se nedá zapomenout. Stejně tak na scény-šmírování přes webku nebo koláč. Tyhle scény se prostě pamatujou a je to jenom dobře. Málem bych zapomněl na soundtrack, kterého jsem se naposlouchal doslova několik desítek hodin.(24.6.2013)

 • farfalla
  ***

  První film americké série filmů o středoškolácích, kteří spřádají plány, jak sbalit holku a mít s sex. U nás inspiroval Snowborďáky, Rafťáky a další. Kluci a holky filozofují o životě. Rozbírají jestli je láska na celý život, jak mít všechno pod kontrolou, zásahy rodičů, kteří se jim snaží radit, pořádají party, aby zaujali ve škole. Tyto filmy mají hodně společného a dost se opakují. Tento film však byl na začátku této módní vlny, a tak je dostatečně originální. ['American Pie 2' (2001), 'American Wedding' (2003), 'American Reunion' (2012)](2.8.2014)

 • Movie Gourmet
  ***

  Když je ten film aktuální, tzn., že máte příhodný věk, tak to dost stojí za to, ale s odstupem let a zkušeností to povětšinou působí minimálně komicky, nebo trapně (zvláště scény s Jimovým tátou) popř. velmi jednoduše či prvoplánově. Ti, co si ale zachovávají infantilní humor i v dospělosti, si film ale užijí aspoň na 4*. Spíš se zde člověk občas pousměje a párkrát se i směje. Jinak je to ale filmová klasika, takže stojí za to vidět ji. Verdikt: 3* a 70 %.(14.12.2014)

 • Billie777
  *

  Já prostě nevím ale musí být komedie tohoto typu tak puberťácké a vulgární? Jedna hvězda za Naďu.(7.10.2015)

 • honajz2
  ***

  Hodně nenáročná americká teen komedie. Dobré hlášky a scénky tam jsou, ovšem pak je tam spousta těch fekálních a trapných, prostě jako z každé americké komedie. Dívat se na to ale dalo a zas tak trapné to nebylo, takže 3*(22.9.2018)

 • Berry
  ***

  Asi jedna z nejlepších teenagerovských komedií. Mělo to sice pár doslova blbých vtipů, ale taky pár doslova skvělých vtipů..(22.1.2005)

 • Kingpin
  **

  Aaaano, tzde se dostavame ke klasickemu prikladu ubohe prepubertalni americke slataniny...Mi to prislo, jako kdyz bratri Weitzovi prisli na zakldani skolu do seste tridy a vyhlasili konkurz, kdo dokaze napsat nejhorsi slohovku, viteze 2. mista(podle 1. misgta udelali dvojku) obdarovali balickem kondomu a britkym filmovym zpracovanim. Chcete-li se podivat, jak film NEMA vypadat =>vrele doporucuji American Pie ;)(13.1.2006)

 • Honza dAve
  *****

  Jak tento film hodnotit - z pohledu dneška nebo z pohledu doby, kdy jsem film viděl poprvé v kině, bylo mi o 9 let, 20 kg a hodně sexuálních zkušeností míň ?? :-)) A tehdy jsem se výborně bavil ... . Tudíž jestli je tohle komedie pro teenagery, tak je to dobrá komedie pro teenagery :-). Jimův táta a Stifler bodujou :-). A hustej je i intelektuál Finch.(30.5.2006)

 • TaanStari
  ***

  Kultovní, ale ne zas tak dobrá komedie. Vlastně ani ne zas tak špatná. Lepší průměr.(26.9.2006)

 • newt17
  ****

  Tvůrcům se podařilo stvořit partu velmi sympatických úchylů. Ve finále jsem měl pocit, že si ten sex opravdu zaslouží. Hodinu a půl mě totiž příjemně bavili.(17.1.2007)

 • Koláč
  **

  Zatracená zhovadilost... :-)(31.5.2007)

 • klokyn
  *****

  Taktiež ak uvidíte v nejkom filme Seanna Williama Scotta, poviete si "aha, Stiffler!"?(2.7.2007)

 • Oyer
  odpad!

  V roce 1986 jsem zažil výbuch Černobylu, v roce 1995 jsem málem propadl v prváku na střední, v roce 1997 jsem zažil smutek v rodině (děda) a v roce 1999 vyšel tenhle film(25.12.2008)

 • Wishkah
  **

  Pár podařených gagů, které má téměř všechny na svědomí dvojka Jason Biggs a Eugene Levy, ale jinak vcelku nechutná a nudná komedie o problémech dospívání.(13.7.2009)

 • KOZEL84
  ***

  U tohohle by Weitzové měli zůstat.(23.2.2010)

 • JM87
  ***

  Věřím, že v době kdy tohle vyšlo to byla pecka. Já sám si vzpomínám jak mě to bavilo, jen je mi jasný, že teď už bych na to tak negativně nekoukal. Tehdy to byla prostě první nebo jedna z těch prvních teen komedií o píchání, teď si myslím, že už to nemá zas tak co nabídnout. Krom toho teď frčí komedie kde se objevujou iPody a tyhlety věci.(3.8.2010)

 • Torimmer
  ****

  Velký nadstandard v žánru teen komedií. Určitě by se v tomto žánru American Pie dal označit za klasiku. Nedá se tady mluvit o nějakém mistrovském dílu, ale společně s druhýma a třetíma "Prcičkama" se jedná o prima oddychovku, která nemálo staví na vulgárním humoru a to vůbec není špatně a patří to k tomu.(27.9.2010)

 • Zajdaanek
  *****

  Kultovní komedie!! K tomuhle filmu se vždycky rád vrátím. Miluju tenhle snímek. Jason Biggs je pro mě prostě génius. Postavy jsou skvostné. Zaručená zábava!!(4.1.2011)

 • Skarface
  *****

  Pěkná Americká komedie která člověka pobaví od začátku do konce(8.11.2011)

 • WinstonS
  ***

  Nedělejte tady ze sebe přehnané intelektuály a přiznejte, že v pubertě jste se tomu smáli skoro všichni. A puberťákům je tenhle film ostatně určený.(14.2.2012)

 • hroubek
  ***

  Dnes již legendární první díl série.Netřeba dodávat o co v tom filmu jde, protože samotná zápletka není důležitá.Jen slouží pro smršť gegů a hlášek a pár odhalených ňader.Jako komedie tento filmu funguje velmi dobře a baví i při opakovaném zhlédnutí.A samozřejmě nesmím zapomenout Eugene Levyho a Seann W. Scott, který si kradou každou chvilku pro sebe.Zábavná komedie, která Vás chce pobavit.Nic víc, nic míň.(18.4.2012)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Docela dobrá eomantická komedie o partě nadrženejch mladíků co se snaží dokončit maturitu už bez panictví.Dobrý humor, docela dobré erotické scénky a skvělé obsazení s nadějnými herci.Docela i dnes už klasická teenegarovka.Která je pro dospělí a sledují ho především lidé hranice patnáct let až takových devatenáct let.89%(8.11.2012)

 • Rufete
  *****

  Toto je komedie pro každou příležitost. Nikdy neomrzí dívat se na pár kluků s touhou co nejvíce si užít i přes všechny komplikace, které jim život hází do cesty. Korunu tomu všemu dává sexuální symbol v podobě "Stifflerovy mámy" a stále mladý a časem nedotčený Jimův táta. Upřímně chápu nižší hodnocení u dalších dílů této série komedií, ale tento kousek by si zasloužil mnohem větší pozornost. Vtipné situace a momenty jsou na vrcholné úrovni, patří sem i časté naschvály, soupeření, vzájemná podpora a rady hrnoucí se ze všech stran. Jednotlivé charaktery zůstávají na místě a ani na minutku nesejdou z role, můžete předvídat, jaký bude další krok a jak se zachovají, protože ty postavy už znáte. Pro mě jsou Prcičky nejlepší komedií svého druhu. S přibývajícím věkem se můj postoj nemění. Na rozdíl od dalších dílů, které nejsou zaměřeny tolik na příběh, ale pouze na cíl pobavit, je první díl skvělý. Ten příběh je v tomhle důležitý, musí se jít podle něj a po cestě do něj přidávat právě již zmiňované zábavné momenty. Herci a herečky mě opravdu pobavili a to již poněkolikáté. Závěrem ještě dodám, že první tři díly s původními herci + zatím poslední natočený díl "Prci, prci, prcičky: Školní sraz" považuji za jednu sérii filmů (těch kvalitních), ostatní pouze jako dodatečné.(11.3.2013)

 • max1234
  ***

  Hloupý a naivní film o středoškolských klucích, kteří se snaží přijít o panictví. Tak tohle je v každé druhé komedii. Kdybych neviděl další díly, asi bych dal za jednu hvězdičku. Takhle dávám ale za tři, protože tímto filmem začíná ta pravá zábava. Je to něco jako slabší pilot k jinak povedenému a vtipnému seriálu. Stifler rozesměje i to nejnaštvanější stvoření na světě. A to je to největší plus. První díl nic moc, ale pak šla kvalita nahoru, a potom zase dolů. 69%.(27.6.2013)

 • GreatestFan
  odpad!

  Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! // videno 1X(9.11.2013)

 • Lilloos
  ****

  Málokterý film si dokáže udržet důstojnost ve spojení s přisprostlým humorem, když ale režisér přesně ví, kam až může zajít, aby docílil maximální zábavy bez přebytečné perverznosti, dopadne to skvěle. Co scénka to zabijácká hláška, trapné místo si snad ani nevybavuju. A komu se to i přesto bude zdát pohoršující a přehnané, ať si jde naivně zpívat s HSM.(27.7.2014)

 • Paldiny
  ****

  Malá veľká komédia zo stredoškolských lavíc aká dostala celú jednu generáciu a dodávam, že zaslúžene. Veľmi charizmatické kvarteto plus Stiefmajster, Sherminátor, holka z hudobného tábora, MCBP, najstarostlivejší otec roka je partička na pohľadanie a jej bláznivé situácie patria ku klenotom subžánru. K tomu nesmrteľné gagy, punk rock a povinná dávka pátosu robia z tejto tínedžerskej komédie kultovú záležitosť, ktorá po veľkom tresku prekonaná nikdy nebola a to ani z vlastných radov.(28.7.2014)

 • Sancoo
  *****

  Legendární teen komedie. Nechápu lidi, co to tu komentují, že se nezasmáli a jaká to byla ztráta času. Nejspíš to je tím, že když v tom nehrajou dnešní diskotékové "dupačky" a kozy se neobjevují pravidelně každých 5 minut (i když se jich tam taky pár objeví) tak to ti dnešní diváci neocení, ale nebýt Prciček, tak žadný projekty X neslaví úspěch. Určitě by si zasloužili lepší hodnocení než se jim tady od některých dostalo. Parta kolem Jimba a večně hláškujícího Stiflera rozesměje i mrtvého, dále si přidejte klasické problémy středoškoláků a o srandy není nouze. Michelle a její storka o tom co prováděli na hudebním táboře, Jimbo a jableční koláč, Casanova a jeho "vykuř mi ho krásko"nebo původ slova "MILF" a spousta dalších, to je to, co činí Prcičky skvělou teen komedií, ale jsou tu i vážnější temáta, která nám servíruje Noah Levenstein. Tehdy slavili úspěch a i dnes po několika shlédnutí neurazí, ba naopak stále dokáží pobavit.(6.11.2014)

 • Filmárik
  **

  Tak pred šiestimi rokmi by som túto komédiu vychváľil do nebies. Dnes s odstupom času to už nie je žiadna sláva, no nemožno tu poprieť určitý prelomový bod vo svojom žánry, od ktorého si vzalo smerodajný príklad mnoho"pokusných" režisérov.(6.2.2006)

 • Ondra16
  ****

  Musím ale uznat, že napoprvé to bylo skvělý.(25.11.2008)

 • lu-cinka
  ***

  super komedie. Finch a Stifler jsou k nezaplacení. Mami? Posero? bum :D(30.6.2010)

 • laserr
  *

  Nemůžu si pomoct, ale v porovnání s Holky to chtěj taky je to značně pozadu...o porovnání s nějakou dobrou komedií ani nemluvě.(3.12.2010)

 • Mr.Hudson
  ****

  Z původně nízko rozpočtového filmu se stál fenomén. Sami tvůrci určitě nečekali jaký tento film a jeho následná pokračování budou mít úspěch. Ale ono je to vlastně logické, prcičky je ten typ komedie, který se prostě musí líbit a to především mladším. Není to žádná rádoby vtipná komedie plná fekálních vtípků apod. Humor je snesitelný, dobře časovaný a hlavně vtipný. Výborná režie, námět a především herci. Mnoho dnes již známých herců se proslavili především v tomto filmu a dnes je zná celý svět. Pro mě srdeční komedie a je škoda, že takovýchto podobných filmů je málo.(5.11.2011)

 • JK-Stinger
  *****

  Bylo to první, bylo to super a pořád to ty grády má i po těch letech. Výborné obsazení, fajn soundtrack, bombastické trapasy (skoro jak ze života:)) a ve finále skvělá komedie v té době v neotřelém stylu. Jedna z mých puberťáckých srdcovek.(22.11.2011)

 • Lyžař
  ***

  Jasně, jedná se ze tří dílů o ty nejlepší "prcičky", ale to je tak asi všechno. I když se herci snaží, scénář je vcelku dobrý, režie mi nepřijde zrovna skvělá a ke **** mi holt pořád něco chybí. Doufám, že Reunion bude kvalitou ještě o kousek výš... Update 27.11.2011 - tak jsem se dnes podíval ještě jednou na dvojku této série a musím uznat, že tam je všechno podle mého soudu lepší..tudíž..po dlouhé době měním názor..dvojka je o kus lepší:-)(25.11.2011)

 • GOREGASM
  **

  Přestože jde asi o nejvkusnější teenagerovskou komedii všech dob, pořád má k plnohodnotnému a zapamatovatelnému zážitku docela daleko. Už zde se ukázalo, že sympatický zmatkář Jason Biggs to ve společnosti svých nudných hereckých kolegů (Chris Klein, to byla a bude vždy jedna velká a toporná herecká tragédie) sám neutáhne, a přestože jeho tandem s tatíkem, kterého Eugene Levy přetavil v trademark celé série, funguje na jedničku a je highlightem každého dílu, více toho první prcičky jednoduše nabídnout nedokáží. No dobře, uvidíte nahatou Shannon Elizabeth, ale tím už to opravdu hasne. 45%(31.3.2012)

 • Dejvid007
  ***

  Jo, bavil jsem se a to jsem od toho očekával.Jinak bych na tom nic nehledal.Docela se těším, až si pustím dvojku:) 65%(18.4.2012)

 • Vilg
  ****

  Film, který kdysi všichni znali, všichni ho citovali a který bych mohl pořád odvyprávět zpaměti. A který začal tu plejádu spin-offů a laciných vykrádaček, snažících se navázat na úspěch téhle party. Ale Stiffmeister je jenom jeden. A posera Finch, Jim, Ostreiker a Kev ostatně taky.(31.10.2013)

 • BeranSon
  *****

  Pro mě je to skutečně pikantní film, který srší nejen ostrovtipem, ale i nápaditostí a to v takovém tématu ve kterém to ještě nebylo. Tento film beru jako skutečný kult mezi komediemi. Film má originální zápletku, a chápu že některým lidem se nelíbí ta stupidita, ale čím mladší jste tak ten film více ho hltáte. Objevila se zde ona legendární scéna s koláčem. Kdybych měl vypíchnou herce tak bych rozhodně vypíchl dva - Jassona Biggse , který jako nezkušený panic s malým penisem působí geniálně a samozřejmě Seanna Williama Scotta ,který se svojí legendarní rolí sukničkáře Stifmaistera vepsal mezi mé nejoblíbenější herce. - 9/10 - Ještě bych podotkl výbornou scénu s Nadiou a web kamerou.(18.11.2013)

 • Eldarm
  ****

  Podle názvu bych čekal daleko jednodušší film, ale nakonec se z toho vyklubala velice pěkná oddechová komedie se spoustou humorných scén :) příjemné překvapení :)(7.7.2014)

 • Garch
  **

  Byl to první prcifim a zajímalo mě, do čeho to mladíci... Další díly už tedy nemusím, protože už to vím. PS v Americe budu jíst pouze maso(7.3.2015)

 • H4ku11
  *

  Nikdy som poriadne nepochopil fascináciu mladých týmto filmom. Herci sú všetci nesympatickí a nudní, dej je na hlavu a celý film postráda vtipnosť, aby sa vôbec smel nazývať komédiou.(30.6.2015)

 • Ryuuhei
  ****

  Začátek celé, dá se říct i legendární série, která dala základ tomuto žánru jako takovému. Samozřejmě, dějově se nejedná o nic tak silného, ale člověk se i zasměje, postavy jsou lehce karikaturní (třeba nechvalně známý Stifler), ale jinak si myslím, že není moc co vytýkat. Příjemná pohodovka.(13.9.2015)

 • jesus666
  ***

  Až na ten záver á la Beverly Hills 902 10, to bola celkom príjemná komédia. A Eugene Levy, tu v úlohe otca podal päťhviezdičkový výkon.(12.11.2007)

 • Mike.mk1
  ***

  Pokud se nemýlím, tak tento film byl počátek vlny teenagerovských komedií, které se na nás začaly valit jedna za druhou. Tahle je z nich asi nejvydařenější ale žádná bomba to teda není.(25.11.2007)

 • TBone
  ***

  50%(3.8.2008)

 • RadimFišer
  ****

  Nezapomenutelná scéna sex tance kolem židle, která podle mě vešla do dějin americké a světové kinematografie. Co ještě dodat. V tomto filmu začíná legenda, ne kterou se stále těšilo více a více lidí. 1999 odstartoval fenomén, který zná každé škvrně co chodí na základní školu. Prc, prc a prc na poprvé se představilo a já dávám 4 hvězdičky, protože 3,5 je málo.(16.8.2008)

 • Wargoo
  ***

  Stará dobrá klasika, pri ktorej sa svkele relaxuje a smeje. Americká teenage mládež v podaní týchto exotov ma pobaví vždy a všade... STIFLER JE NAJ !!! :) 3*** , 62,092%(12.9.2008)

 • alambert
  *****

  Prcičky byly vždy můj oblíbený film, ale musím říct, že před několika lety, bych se možná i styděl někam veřejně psát, že se mi líbí "Prci, prci, prcičky". Podlehl sem totiž takovým lidem, jako jsou i tady, a smířil jsem se s tím, že většina lidí Prcičky nemá ráda. Těm lidem, kteří v souvislosti s Prcičkami píšou o hovnech, sračkách a řitích. Byl to omyl a teď se stydím, že jsem se styděl. Psaní takových komentářů je totiž mnohem nižší, než tento film... Když sem se na film koukal kdysi dávno poprvé, byl sem vodvařenej z toho, že je tu konečně film o sexu a pro mladé lidi. Teď ale považuji prcičky za trochu víc, kor první dva díly. Nejen že mě prcičky vždy rozesmějí, ale dostal jsem se totiž do věku, kdy chápu problém, který tu tak trochu řeší. Teď nemyslím ztrátu panictví/panenství. Mluvím o klasické deprimaci, "co po střední". O nejistotě co dál a o touze prožít toho radši do té doby co nejvíc. A i ostatní děj filmu se mi líbí, každá scéna mě rozesmívá. Samozřejmě, je to americké, takže malinko přehnané. Ale to mi vůbec nevadí, Ameriku mám rád a mám rád i tu dobu, před deseti lety. I když se to zdá nedávno, spousta věcí se od té doby změnila. Navíc je to film o přátelství a lásce, plný charismatických postav. Podle mě není až tak jednoduché, tenhle film hodnotit. Nejde jen tak zaškatulkovat mezi "Teenagerovské shity", je nejznámější a jedinečný. Proto prosím lidi, kteří zde prcičky tak vulgárně kritizují, shlédněte film někdy, až budete optimisticky naladěni. Čekejte prostě komedii a dostanete nejen zábavu, ale ještě něco navrch. Jen tak dát Prcičkám hodnocení Odpad a přidat pár nadávek neznamená ukázat svou inteligenci, spíš naopak.(17.5.2009)

 • merigieren
  ***

  Několik povedených vtipů, pak několik pozornost si udržujících dlouhých míst a Stifflerova máma :-) Na seznamovací díl to docela ujde.(31.8.2009)

 • Olík
  *****

  Souhlasím s názory, že nejde o kdovíjaké umění, ale dvě věci nejde tomuto filmu upřít. Za a) objevil pro film nové herecké tváře (Biggs, Suvari, Klein, Reid, Hannigan, Scott atd.) Za b) odstartoval novou vlnu zájmu o teenegarské komedie a nutno podotknout, že žádná z jeho následovníků nedosahuje kvalit „prciček“ ani z poloviny. Já osobně považuji tento film za jeden ze stěžejních pro moji generaci.(23.3.2010)

 • TETŘEF
  ****

  ->4* Generační film pro ty co se je ještě vezli na vlně pozdních devadesátek.(23.7.2010)

 • t0ny
  ***

  Dokážu si představit, že tohle "dílo" ověnčené českým dabingem by mě dovádělo k šílenství, rozpakům nebo nevěřícným pohledům. Za normálních podmínek skončím u okřídlené charakteristiky typu "čekal jsem to horší". Dlouho jsem nenacházel odvahu, ale nakonec to nebylo zas tak bolestivé :-) Zkrátka se na to dobře koukalo a s přimhouřenými zraky mě nic vyloženě neurazilo. Seznamte se, prosím - tříhvězdičkový prototyp.(21.2.2011)

 • Hapretor
  **

  Nebýt písničky od Madonny, tak snad tento film vůbec nevstoupí do podvědomí jistých diváků, včetně mě!(9.4.2011)

 • bolan
  **

  Jedna z prvních novodobých teenage rádoby "sexy" amerických komedií, která otevřela pixlu plnou hoven X podobných sraček. Asi dokážu pochopit, že to někoho baví, ale já mám na tyto filmy vyloženě averzi.(30.12.2011)

 • char_t
  ***

  Hodně vtipné, hodně trapné.(16.4.2012)

 • bubblebobble
  odpad!

  Rádoby vtipná komédia pre budúcu robotnícku triedu. A to mám odsledované.(11.1.2013)

 • mkubalikova
  ****

  Stiflerova máti rulezzzzz :-D 70%(13.2.2013)

 • JirkaLexa
  *****

  Legendární komediální film, který započal rozsáhlou éru a epochu "prciček. Víc snad ani netřeba, možná jen zmínit dobrý nápad inovativního scánáristy, slušnou muziku a perfektní výkony herců, kteří se s rolemi amerických středoškoláků dychtících po "zásunu" naprosto ztotožnili. Závěrem vzpomenu na geniálně ztvárněnou a legendární postavu Steva Stiflera, rozhodně doporučuji a nerozumím tak zápornému hodnocení v případě tohoto kultovního snímku... 90%(7.5.2013)

 • Blackhawks
  *****

  Klasická komedie, která se stala nedílnou součástí mého mládi. Uznávám, že není nějak zvlášť originální oproti ostatním komediím pro dospívající mládež, ale pro mě osobně to byla jedna z prvních kterou jsem viděl. Skvělí herci, vtipné hlášky a úžasný pan Levenstein, který vždy synkovi dokázal dobře poradit v otázkách okolo žen a jak na ně :D Do toho všeho Stifler, kterého netřeba víc komentovat. Navíc skvělá hudba, která doprovází všechny 3 původní díly. Ty ostatní jsou jen ubohá trapárna, snažící se vydělat na názvu American Pie. O to víc mě moc potěšilo a překvapivě pobavilo, když jsem viděl Školní sraz s původními herci.. to bylo opravdu povedené. Kdybych mohl, úplně bych zrušil 4.5.6. a 7. díl. Je to jen ubohá parodie!! Každopádně.. "Kluci, jak vlastně chutná ta třetí meta ? Jako teplej jablkovej koláč." :D Prostě skvělé !! :D(28.4.2014)

 • Matt007
  *****

  Sorry, ale tohle patří do červených čísel, pro mě je to nostalgie, jelikož v době, kdy to u nás vysílali jsem byl v jejich věku, bylo to něco novýho a i teď po letech, když se na to občas podívám, tak se snad bavím víc, než v předchozích letech.(7.6.2014)

 • Jakubik
  ****

  Pro mě jasně nejlepší film tohoto ražení. Komedie pro puberťáky kde humor zná své meze. Pamatuju si, že jsme si to jako puberťáci pouštěli celkem často. Nedávno jsem o to zakopl a i po těch 10 letech jsem se pořád smál. Některý hlášky jsou fakt nezapomenutelný a jde taky o film, který se mi víc líbí nadabovaný než v originálním znění což je co říci ale to jen tak na okraj to sem možná nepatří…(18.8.2014)

 • Everyone
  ***

  Tento film byl zlom, kor pro cílovou věkovou skupinu, ve které jsem v té době byl i já. No, s odstupem času to stejně vnímám jako přelomový film, podobně jako Čelisti, ale žánr a divák (já) se od té doby posunul, vyspěl. Nicméně tento snímek nepůsobí tak příšerně hloupě jako jiné pubertální americké komedie.(1.1.2016)

 • Lachtaan
  *****

  Naprostý klenot mezi filmy pro dospívající, pravděpodobně komedie roku '99 a startovní rozjezd do výšin komedií pro Seanna Williama Scotta. Tolik úsměvných scén, jež navždy budou tkvít v hlavě i člověku, který si hlášky téměř vůbec nepamatuje, jiný film zkrátka nenabídne. Celá původní trilogie i její reunion z roku 2012 jsou vytříbenou směsicí suprových komediálních momentů, na které čas od času rád znovu kouknu. A to jsem člověkem zásady, že není třeba dávat i sebelepším filmům druhou šanci, když se tím člověk okrádá o čas, vhodný k věnování filmům, které mu na watchlistu stále scházejí.(30.10.2017)

 • Frantisek.Fu
  ****

  75%(25.4.2018)

 • mls
  **

  Napriek mojemu nízkemu veku ma to nijak zvláštne neoslovilo, keď chcete vidieť dobrú komédiu tohto typu tak radšej Road Trip.(19.5.2003)

 • Odpadlik
  ***

  Názory na tohle asi mohou být různé, ale já jsem se u toho příjemně pobavil, možná proto, že jsem od toho nic neočekával ("To já jsem si jednou na hudebním táboře ..."). Skvělá je také scéna připomínající nebo parodující Absolventa (včetně hudby Simona+Garfunkela).(11.9.2003)

 • Besyn
  ***

  Zdaleka to není tak strašné a fekální,jak bych očekával po druhém dílu,který jsem viděl nejdříve.Místy jsem se i celkem smál,takže do podpruměru tentokrát nepůjdu.(17.5.2004)

 • bolf!k
  ****

  Komedie mého mládí. 85%(31.12.2006)

 • pabelito
  ***

  S odstupom času dosť stupídna záležitosť. A tiež dôkaz toho, že 8 rokov v živote človeka vie byť celkom dosť :) Na druhej strane, pri troche auto-empatie k 16-ročnej pubertálnej mysli dávam hviezdičku navyše...(26.10.2007)

 • Jeand´Boa
  ***

  Jedno se tomuto filmu přiznat musí... prolomil určité tabu ... díky němu se zjistilo, že poněkud vulgárnější komedie mohou být celkem v klidu vpuštěny do kin...otázkou zůstává, zda to bylo dobře -neb to odstranilo určitou překážku - či zda to bylo špatně, neb všichni moc dobře víme, co se pak do kin dostalo... určitě je ale jasné, že to odhalilo to, po čem dospívající generace touží (nejen co se týče filmového hladu :-D ) ... přiznejme si to dobrovolně, nebo ne, ale opět je to svým způsobem legendární snímek...(15.3.2008)

 • GodKnows
  *****

  Tento film prakticky nastartoval novu eru teen komedii a preto pre man takmer kultova zalezitost....... Bohuzial ziadnemu dalsiemu filmu podobneho razenia sa nepodarilo ani zdaleka priblizit tomuto vtipnemu snimku..... 5* plne zasluzenych.......no a mam taky pocit ze drzim svetovy rekord v pocte zhliadnuti tohoto filmu :)))(25.8.2008)

 • salamandrr
  ****

  Jsem Šerminátor, sexuální robot poslaný z budoucnosti do minulosti, aby změnil budoucnost jedné dívky. ŠUKEJ mě ty magore!(25.1.2009)

 • gombarix

  ... chápu, že překládat takový "víceplánový" název není snadné, ale za tohle by dotyčný opravdu zasloužil zprcat do krychle...(3.8.2011)

 • pouler
  odpad!

  Co napsat o této kultuvní blbosti. Snad jen že počet dílů ani úplně vyšinutý překlad názvu nezachrání "americký pyj" od mého hodnocení. Moc často nedávám "odpad" a znažím se alespoň jednu hvězdu. Tady to neudělám protože toto je škodlivý úkaz v dějinách filmařiny, které dal vzniknou nekonečnému množství plagiatu. Tento film jsem viděo už na střední v kině blaník a některým prostším spolužačkám a spolužákům se vskutku líbil... snad proto to hodnocení a hle máme top 300. Směšné jak zdejší "bojovníci s kulturou" hodnotí světovou klasiku a pak dají tomuto skvostu pět hvězd. VÁLKA ZAČALA A NA KONCI SE BUDOU TYHLE FILMY PÁLIT ;o)))(15.2.2012)

 • Heroine
  odpad!

  Pardon, upoutávka stačila. Na tohle nemám žaludek.(2.4.2012)

 • katzo
  ****

  Teenegerská klasika. Ked som to videl prvý krát, bol som zrovna na strednej, podobne ako hlavní predstavitelia a film som miloval. Teraz sa už na to pozerám trochu inak, ale stále to beriem ako nostalgiu a myslím, že už žiadne pokračovanie, ani žiadny iný teen movie nepredčí klasický americký koláč...(9.4.2012)

 • Ondr@932
  ***

  Dobře udělaná komedie. Několikrát jsme se zasmáli. Takže to hodnotím jako slabý naprůměr. Dávám 6/10(12.5.2012)

 • gurmanik
  *****

  První 3 díly mě donutily se podívat na všechny ostatní, které už zdaleka nejsou tak zdařilé a jsou spíš jen tahákem na prachy. Tohle je ovšem extratřída. Naďa sice není zrovna můj typ, ale rozhodně víc, než teplej jablečnej koláč. Je to prostě nářez a postupem času jsem si nejvíc oblíbil [stifmajstra] , protože jestli někde takovej exot existuje, musím ho poznat :D(30.8.2012)

 • LordMysti
  ****

  Viděl jsem hned jak měl film premiéru ale na hodnocení jsem se dostal až nyní po shlédnutí pátého dílu - ano toto byl originální a nejlepší díl, všechny ostatní pouze recyklují tento díl.(18.9.2012)

 • hazdrova
  ***

  Tupý film, ktorý je pre tupých ľudí. Ale chápem, že to musel byť hit v dobe, keď bol internet obmedzený na 2GB na mesiac a porno bolo dosť nedostupné. 3*(1.7.2018)

 • Loki_Six
  ***

  Victoria 'Vicky': I want it to be the right time, the right place... Jessica: It's not a space shuttle launch, it's SEX.(8.3.2019)

 • chlebos
  ***

  Není to tak nechutné jak mi bylo předkládáno a sem tam je to i zábavné, ale to je tak všechno.(27.5.2003)

 • HawkeyP
  ****

  Přestože záchodový humor bytostně nesnáším, musím uznat, že u tohoto filmu, stejně jako u jeho dvou pokračování, jsem se velice dobře bavil. Možná proto, že nechutnosti tu jsou spíše jen doplňkem, nikoli hlavním zdrojem humoru.(6.7.2004)

 • KarlWalf
  ****

  Rozhodně to není film pro intelektuáoní večer, nicméně ze všech filmů tohoto ražení nejlepší. Bavil jsem se u toho, protože jsem od Prciček nic nečekal. Nechybí tomu nadhled a něktré hlášky jsou kultovní.(10.6.2005)

 • kutcha
  ****

  Teďka jsem to viděl znova a musim se přiznat, že jsem se smál od začátku do konce. Že by to bylo tím, že jsem pořád v pubertě? Musim přiznat, že ten film má ve všem pravdu, že takovýhle to opravdu je, to dospívání. A je to skvělý! :)(31.10.2005)

 • Dimo
  ***

  Kultovní klasika teenagerovské komedie. Zábavné a tak to má být.(6.7.2006)

 • Hovado
  ****

  Řekl bych dness už jedna z nejkultovnějších teenegerovských komedií!(4.8.2006)

 • R.I.P.
  ****

  U komedie se má člověk bavit ne tam hledat něco duchaplného. Celá série je skvělá (myšleno po 3 díl).(28.12.2006)

 • KKain
  ****

  základní kámen teen komedií, který ničím nepřekvapí, ale přesto jsem se několikrát válel smíchy... kultovní vtipy a geniálně navržené charaktery (otec, michelle...) se u mě rovnají přinejhorším 4*(31.12.2006)

 • arkie
  ****

  V rámci žánru pravá perla velikosti vlašského ořechu. Mí rodiče už jsou dávno za zenitem, a přestože jsou oba vysokoškolsky vzdělaní, hodní a vnímaví lidé, řezali se na téhle hovadině smíchy. Hoďte za hlavu inťoušský jemnocit, tohle má být a je to sranda!(4.4.2007)

 • Bartoloměj
  **

  jedna hvězda za nahou Shannon a druhá za hudební tábor a flétnu...teda doufám, že to bylo v téhle hovadině...(19.9.2007)

 • kubal18
  ****

  Klasika!(6.6.2008)

 • Koty
  ****

  Podle spousty názorů/komentářů jsem čekal jednu z těch horších komedií a také proto jsem se jí vyhýbal až do včerejška (červen 2008) a musím říct, že to nebylo zas tak špatné, každá z hlavních postav měla něco do sebe, každý měl jiný přístup k jejich společnému cíli, nejsou to plnohodnoté 4 hvězdy, ale... 70% to bude.(19.6.2008)

 • Stefan_M
  ***

  Po prvom zhliadnuti, ma boleli brusne svaly od smiechu. Avsak po "vytriezveni" som to zacal pozerat este raz a uz som to nemohol dopozerat. Mozno o 3 - 4 roky si to pozriem zase.(11.9.2008)

 • fandalehy
  ****

  První díl...ten už by se dnes dal považovat za klasiku žánru ikdyž je to přitroublé, ale to k puberťáckým komediím patří.(11.1.2009)

 • hemoglobin
  ****

  Určite najlepšia teenagerská komédia so skvelým humorom, ktorá má akú takú úroveň :-), pre mňa 75%(5.7.2009)

 • marusaj
  ***

  Vtipné a sympatické. Jemně trapné, ale ne tak, že by bylo trapně Vám. Mladíci jsou věrohodní... tedy až na Chrise Kleina, který je prkenný až neuvěřitelně. Průměr, ale naštěestí žádná nuda šeď. A otec v podání Eugena Levyho je naprosto boží.(19.1.2010)

 • Astrebleue
  ***

  Ve svém žánru, řekla bych už klasika a ,,kultovní" film. Nelze však srovnávat s normální filmovou tvorbou.(21.1.2010)

 • Jajar
  *****

  Seru na všechny, tohle je legenda! Moje generace na tom vyrostla a ty debilní kecy z toho citujeme s kámošema u piva doteď. Ten film miluju.(8.11.2010)

 • Fat'Fatal
  ***

  Stiflerovo máma, Stiflerovo máma, Stiflerovo máma ... nejčastější slovní spojení, které jsem poslouchal na základce. Tak se mi to zprotivilo i s celýma Prcičkama, že jsem to viděl až teď. Občas jsem se jako fakt zatlemil, hlavně sám Stifler (ne že by byl nějak extra často na scéně) mě bavil, především jeho hlášky a grimasy. Jinak holky pěkný (Mena Suvari, Tara Reid), naproti tomu příběh radši nekomentuju. Oddechovka. // Viděl jsem v originálním znění s titulky.(28.11.2010)

 • Valentin
  **

  Teenagerovské komedie nikdy nebyly pro mě, tohle byla asi první kterou sem viděl a stačilo mi to. Jediné plus je, že pak v Jay and Silent Bob Strike Back je bezvadná scéna, kdy Jason Biggs křičí při zatýkání: "Já jsem ten, co ošukal koláč!"(11.3.2011)

 • dandislav1991
  ****

  Komedie jak má být!(26.4.2011)

 • Ceberus
  *

  Taková ta typicky fekálně nechutná teenage komedie s řídkými záblesky vtipu. I německé Holky to chtěj taky bylo o něco lepší. Jediným pozitivem je zjevná odlišnost hlavních postav, kteří tak alespoň nesplývají v nerozeznatelný monolit nadržených nešiků.(10.8.2011)

 • nicneznam
  *

  Setkal jsem se s názorem, který říká, že by tento film měli lidé přehodnotit, jelikož se za ta léta stal klasikou. Takže se natočí stupidní film, na kterém kdysi ujížděla parta nevyzrálých puberťáků, ti ho nyní prohlašují za klasiku a asi chtějí, aby ho všichni přijali se stejnou nálepkou a hodnotili ho vysoko. Takže bych se měl asi cítit blbě, když s vkusem několika tisíců expuberťáků nesouhlasím. Ten film nemá žádné kvality. Snůška nevtipných scének a nudných balících řečí. Možná to nastartovalo novou vlnu teen komedií, ale co? Nebudu chválit start, když si můžu daleko víc pochvalovat jízdu. Takto to funguje s kažodu zajetou "klasikou". Nebo to tak fanoušci chtějí. Je to klasika, dejte stovku. Některé postavy mají plus (otec), škoda, že jim nebyl dán prostor v něčem cennějším pro lidi s alespoň průměrným intelektem a vkusem.(22.10.2011)

 • luciebenadova
  *

  Neklikla jsem na odpad jen kvůli scéně s flétnou. Kdyby tam alespoň byli hezký kluci, nebo hezký holky, ale tohle je zvrhlotina plná tak trapnejch vtipů až sem se za ně styděla. ne, nevadí mi sex ve filmu, vadí mi když někdo neumí sex ve filmu.(24.10.2011)

 • tikend
  ****

  Aj po 12 rokoch to má stále svoje divné čaro a je to stále zábavné. Dosť nekorektné, ale to vôbec nevadí. Niekedy nie práve skvelé herecké výkony, ale pasujú do toho a pobavia.(26.11.2011)

 • Karp
  ****

  U tohoto filmu to chce jistou dávku bezstarostnosti. Hledat v něm moudro, poučení:-), umělecký zážitek nebo osobnostní rozvoj zkrátka tak nějak nelze. A proč by také mělo? Typičtí pubescentni až adolescentni nějsou zrovna standardními návštěvníky veřejných knihoven, operních představení a šachových kroužků... V tomto věku řeší mládež povětšinou zapeklité kraviny:-), sex a chlast... A přesně to tento film nabízí. Sexuální pokusy jsou patřičně trapné a neohrabané, nadrženost monstrózní:-) a vtípky teenagerovské. Viděno touto optikou je to skvělý a povedený film. Možná někomu bude scházet vážný pohled Brendona Walshe (z BH 90210) soucítícího a rozdávajícího pochopení na počkání. Dylan: "Brandone, zastav se na chvíli. - Praskla mi tkanička..." Brandon: "A nechceš si o tom promluvit...?" Ale já osobně ho tam nepostrádal:-) Hlavní postavy jsou skvěle typově zvolené a Jimův taťka vlastně svým způsobem toho Brandona "nahrazuje"...:-) ****(21.2.2012)

 • Pathrose
  ***

  Tento film dal za vznik nespočtu teenagerských komedií, které však takových kvalit nedosahují. Musí se to brát s nadhledem a jde o povedenou komedii.(3.7.2012)

 • Lasombra
  ****

  Pro mě je to klasika ve svém žánru. American pie prostě ochutnal každý.(13.8.2012)

 • Alice02
  *****

  Hodně povedená komedie, ve které nakonec nejde o to, o co se celý film naši "hrdinové" pokouší. I teenage komedie může mít srdce a rozlít vám po těle hřejivý pocit, American Pie je důkazem. Rozdílné a komické charaktery postav byly herci nejen sympaticky ztvárněné, ale především skvěle napsaně, tak, že s každou soucítíte a dokáže vás skvěle pobavit!(26.8.2012)

 • Rudyamon
  ****

  Zajímavé komentáře k filmu: Phobia (brutální komentář, kvůli němuž jsem před shlédnutím odstranil ze své blízkosti všechny ostré předměty, i když nakonec to nebylo potřeba ...), MRPitivier, RiverJohny ... Film jsem již kdysi dávno viděl, ale tentokrát jsem se rozhodl shlédnout a hodnotit celou sérii najednou. Jako sérii ovšem beru pouze díly 1,2,3 a 8, neboť to, co bylo mezi tím, je jen kolotoč na vydělání peněz na úspěchu, který nelze napodobnit, ale jen neúspěšně kopírovat. V prvním dílu jsme se tady seznámili s hlavními postavami, kterým v první řadě jde jen o jedno a to (jak to je pravidlem v "zasouvacím žánru") zasunout. Jistě, kromě legrace, je filmu i hodně trapností, ale jsou to takové docela milé trapnosti (i když scéna s koláčem už opravdu "ujela"). Jako oddechová komedie, od které nečekáte hluboké myšlenky a poselství, to splňuje účel bohatě. Oceňuji hlavně skvělé výkony Jasona Biggse, Eddieho Kaye Thomase a Seanna Williama Scotta, což jsou v podstatě klíčové postavy celé série, ale je fakt, že prakticky celé osazenství bylo důležité, výběr herců byl fakt supr. Eugene Levy jako Jimův otec je dokonalý a jeho pokusy poučit syna, taky nemají chybu. Nesmím zapomenout na Chrise Owena, alias Sherminátora, který přišel z budoucnosti, aby zasunul - to je prostě geniální! Bavil jsem se opravdu skvěle, je to příjemná komedie, která neurazí. 4 hvězdičky - 80% je mé hodnocení, za které se absolutně nestydím a přidám navýsost důležité poučení pro ty, kteří se pracně a složitě připravují na první ... však víte:-): Uberte plyn. To není start raketoplánu. To je sex ... :-)(20.9.2012)

 • Armin82
  ****

  Jedna z mých předností je, že jsem dost přizpůsobivej člověk a hodnocení filmů není vyjímkou. Sice jsem před nějakým tim měsícem oslavil třicetiny, ale nedávno jsem o tuhle bláznovinu zavadil v televizi a řehtal se jako před deseti lety. Nehodlám tu psát, jak jsem se tomu smál v 15ti a dneska to považuju za kravinu apod., protože bych lhal. Prostě film pro náctiletý puberťáky a já se při jeho sledování zase na chvíli puberťákem cítil. Neskutečný množství stupidních a neuvěřitelně trapných scének, kterým se nezasměje fakt jen suchar. Ruku na srdce, každý z nás to měl podobně. Předpokládam, že nikdo z nás své první ,,zasunutí,, až takhle do extrému neřešil, ale s některýma situacema ve filmu má nejeden(a) z nás zkušenosti. Stifler a jeho super hlášky, který v podání českýho dabingu pobaví i po letech, výborná scéna s webkamerou nebo s jablkovým koláčem. Prostě kultovní teenagerovská komedie, která má svoje kouzlo i pro starší ročníky. Alespoň pro ty přizpůsobivější, co si tady nehrajou na intelektuální přezrálé dospěláky, ale umí se na tu hoďku a půl vrátit do dob, kdy nám bylo -náct --->80%(18.1.2013)

 • danny_21
  ***

  První ze série teenagerských komedií točící kolem Jimova patálií s pohlavním životem. Sakra dobře jsem se tehdá jako ještě končící teenager bavil v kině, protože v tu dobu jsem byl cílovou skupinou :-) No viděl jsem to poté několikrát, a pořád zaručeně pobaví, i když už ně tolik jako tenkrát poprvé - 70 %(3.4.2013)

 • Tormentor665
  odpad!

  Takovéto filmy jsou podle mě skutečnou zhoubou nejen moderní kinematografie. Těch několik světlých momentů nemůže vyvážit trapné pseoudovtipy ne o sexu, ale o ničem, navíc podložené neskutečně slizkým americkým pop-rockem. Veškeré nešvary Americké střední se tak pomalu začínají dostávat i k nám, těším se, až se začne střílet.(30.8.2013)

 • Stíba
  ****

  Film, který spatřil světlo světa ještě v mém předpubertálním věku a ve své době jeho popularita dosahovalo obrovských rozměrů. A i teď, o 15 let později je to pořád svěží, pohodová, střelená oddychovka s tím typickým devadesátkovým nádechem, která v obýváku u piva s partou kámošů dokáže pobavit a jejíž kultovní hlášky se drží neochvějně dál.(27.1.2014)

 • HarqAlAda
  ***

  Pre mňa je toto rodinný film, pretože sme sa spolu s rodičmi dokázali v mojich teenage rokoch na tom spoločne zabaviť a to ma s odstupom času hreje ako príjemná spomienka na svetlé momenty v našej rodine. Inak je to na svoju dobu originálny film aký je na svete len jeden. Príde mi naozaj zábavný, asi preto, že originálny humor je postavený na veciach o ktorých sa predsa v slušnej spoločnosti nerozpráva, bububu!(31.8.2014)

 • EllienPM
  ****

  Je to tak na dvě, ale z nostalgie a kvůli osobním sympatiím nejen k hercům z jedničky, ale i ke všem těm studentským partám za tři.(29.10.2014)

 • tranquill
  ****

  "Byl jsem zneužitej! Bezva!" Teenagerská bláznivá komedie. Proč ne. Klasické lechtivé téma. Proč ne. Místy až fekální humor. Proč ne. Tentokrát jsem s tím neměl problém, zato se dobře bavil.(20.9.2015)

 • ZnalecH
  *****

  Naprosto chápu ty, kteří si myslí, že jde o pubertální trapárnu, ALE já v tom vidím skloubení humoru s "občasnou" romantikou (hlavně na konci - spolu s romantickou písničkou). Pravdou je, že je to hlavně pubertální kravina, ale mně se vtipy líbí a vychutnávám si každý vtipný moment pokaždé znova a znova. No a přesto, že můžete tvrdit, že jsem si přepnul kanál, tak jsem v tom cítil nostalgii a na konci jsem cítil, že mi skoro ukápla slza (a to ne smíchy). Takže rozhodně můj oblíbený film doporučuji.(26.4.2016)

 • Bozvav
  **

  Je zvláštní, že mi právě jednička z celé základní trilogie přijde nejslabší. Asi je to tím, že mne věkově vyloženě minula. pár vtipných hlášek bylo, ale jako celek nic moc. Následující dva díly jsou dle mého maličko vyspělejší. Za mne tak 45%.(9.5.2016)

 • jiriks
  *****

  Pro mne první svého druhu, ostatní už jen kopírovali. V té době jsem rovněž dospíval, bylo a můžu říci, stále je to pro mne super pokoukáníčko..(30.5.2016)

 • helloween93
  ****

  Když jsem byl na základce, byl to kult naší generace. Stiflerova máma je legendární. 4*(31.5.2016)

 • Zikus
  ****

  Skvělý. Má to spád, dobrou atmosféru a člověk se u toho i zasměje. Co mi ale přijde divný, je překlad z American Pie na Prci, prci, prcičky. Docela debilní, řekl bych. Ale nějakej důvod to určitě mělo.(22.6.2016)

 • Raaavenek
  **

  Odpad, odpad, odpad... ale v porovnání s pokračováními, jde o nejlepší film všech dob :)(22.2.2004)

 • Dreadlord
  ****

  První díl prciček byl opravdu dobrý , někdo třeba řekne , že je to blbost ale jenom proto ,že už viděl díl následující což opravdu blbost je. Myslím, že tomuto filmu jeho sequely hodně ublížily plus průtrž mračen s takzvanými teenage komediemi, která je ještě dnes uplně k nezastavení a už se to rozšiřuje i u nás doma což je snad ta zpráva nejděsivější.(1.3.2006)

 • chaturga
  ***

  První díl docela ušel. O ostatních jsem slyšel a to mi stačilo k tomu, abych se na ně nikdy nepodíval. Je to americká podívaná s nadrbanejma úchylama a ty holky?? To samé. Nebýt skvělého tatínka a občasných dobrých hlášek, dal bych jen dvě hvězdy.(26.1.2007)

 • Kathien°
  ****

  Pro mě nejpovedenější teen-komedie...(22.7.2007)

 • fruity
  ****

  Kultovní teenagerovská komedie number one. Chodil jsem zrovna do devítky, když to bylo v kině a tenkrát se na tom hrozně ujíždělo a občas se mrknu i na reprízu v telce.(31.3.2008)

 • Maxmilian
  *****

  Jó to byly časy. Americká komedie, u které se člověk dokáže smát téměř celou dobu a když si to pustí po 156. tak ho to stále dokáže pobavit. Příběh několika studentů, kteří se snaži zbavit svého panictví? No to je přece úžasné, jednoduchý nápad, ale tolik vtipů a gagů co se dá vymyslet. Těch je prostě nezpočet. Vždy se rád podívám a vždy nezklame.(3.7.2008)

 • Psycho.R
  *****

  MCBP(10.2.2009)

 • Lumberjack
  ***

  Musím uznat, že tato trilogie má něco do sebe... Parta kamarádů, pařby, první sexuální zkušenosti a moře trapasů. V té době něco originálního, bohužel po třetím kousku to bylo jen parazitování na úspěchů předešlých dílů, nemluvě o spoustě trapných pokusů o napodobení této série. I když mi S. W. Scott nijak nevadí, tady mi byla jeho postava vysloveně nepříjemná...(4.11.2009)

 • Alexandre
  **

  Nemůžu si pomoct, ale tahle komedie mi nikdy nic neříkala a neříká. Ale musím uznat, že první díly jsou ještě perfektní ve srovnání s novými. Zasměju se při tom minimálně, námět taky není až tak špatný, ale zfilmované by to mohlo být o něco líp. Obsazení se taky dá, i když žádná sláva, ale jinak je to u mě lehce podprůměrná komedie za 40%.(8.2.2010)

 • Rodin
  ***

  To je tak blbý, až to mlátí dveřma. Snad proto, že jsem to viděl slušně ovíněn, jsem se místy řezal smíchy. No, mírně nad 50% tomu dám, ovšem doufám, že už to nikdy neuvidím, tedy alespoň střízlivý.(11.3.2010)

 • mazic
  ****

  obřas i píčovina se zaryje do hlavy(16.7.2010)

 • rottik-cb
  ***

  Co dodat? Snad jen ty překlady (jak český, tak slovenský) jsou vážně humorné…(27.1.2011)

 • ClapTrap
  *

  Tento film záleží hodně na úhlu pohledu člověka, protože pro mě je to úlpná hovadina, jako všechny ostatní díly. A ta 1 * je za pár pěkných vtípků co ve filmu se dá najít (ale moc jich opravdu není).(18.7.2011)

 • Izz
  **

  Naprosto nepochopitelný kult,který se topí v trapnosti,místo aby byl vtipný a může se líbit jen nadrženým teenagerům,kteří na nic jiného než na sex nemyslí.Vtipný jen S. W. Scott jinak naprostá mizérie.(29.8.2011)

 • Haloo5
  ****

  V porovnaní s následovníkmi, ktorí sa nechali inšpirovať sériou koláčov s prehľadom víťazí tento film. Sledovať hlavnú štvoricu v tom svojom snažení bolo niekedy komické, inokedy to bol des. Alyson Hannigan dokázala urobiť z vedľajšej role dobudúcna fajn postavu a Eugen Levy - takého otca by som vážne nechcel mať. No nič, dal som 4 hviezdičky, ani náhodou to neporovnávam s filmami ako Transformers, ktorým som dal rovnaké hodnotenie, no v tomto žánri jednoznačný víťaz a chcel som to trochu odlíšiť.(11.9.2011)

 • josieaddms
  odpad!

  Nechápu jak jsem se k tomu dostala a proč, ale kdysi jsem to viděla, a stydím se za to.(8.2.2012)

 • Chasida
  ***

  Nebylo to tak špatné, jak jsem čekal. Jako ještě nedávný teenager jsem některé vtipné kousky dokázal i ocenit, ale přece jenom to není to pravé.. (55%)(25.3.2012)

 • Nessos
  ****

  Kultovní pí*ovina. I po letech stejně ujeté, a stejně zábavné..(1.4.2012)

 • SidneyP
  ****

  S příchodem osmého dílu (no i když vlastně čtvrtého, když to tak vezmu) jsem si opět po letech tuhle podívanou zopakoval a připomněl si staré časy. Klasika prostě. :-) 75%.(5.4.2012)

 • Ogrb
  *****

  V modrým?! C'mon,guys! To myslíte vážně? Když se dívám na všecky ty dnešní teenagerský srágory a postavim vedle nich první Prcičky, je to jasný. Tohle je nedostižnej žánrovej vrchol a podle toho by se měl taky hodnotit, ne srovnávat s artovejma záležitostma. Teď už jasná klasika, kterou můžu dycky. 9/10(8.4.2012)

 • 3mates33
  *****

  Síce teraz keby som si to pozrel by ma to už nudilo , ale tak budem to hodnotiť podľa nálady spred 2 rokov , tak za 5*(12.5.2012)

 • Kariya
  ***

  Velmi slabé 3*, 3. hvězda udělena jen za to, že některé věci zde zkultovatěly jako třeba: ,,To jednou na hudebním táboře.." =) Jinak se jedná o slaboučkou americkou komedii pro puberťáčky a puberťačky, která by mohla oslovit i starší, nedělat sama ze sebe tak stupidní podívanou. Ale je to pohoda a občas se zasmějeme. Ale takový více méně remake z roku 2009 se mi líbil víc a to je zahanbení pro tento kult.(7.6.2012)

 • Bollek
  ***

  Odpočinková komedie, která naštěstí není tak úplně stupidní, jak by mohla být. Rozhodně patří do těch lepších filmů tohoto žánru. Nijak zvlášť neoslní, ale proszě se na ni jednou za čas rád kouknu.(4.8.2012)

 • MRPitivier
  ****

  Trochu nostalgie, ale kdo jste se na to v 15-ti nepodíval a nepobavil se?! Nešika Jim, Casonova Oz, nadrženej Kevin, posera Finch, nymfa Michelle, nerozhodná Vicky, žhavá Nadia, úchylnej Šerminátor a hlavně kurevsky zprostej Stiffler! Tato partička a nejen oni Vás zavedou do situací, které jste možná i Vy sami prožili a bylo Vám stejně krásně nebo naopak stejně trapně jako jim! Pro mě klasika se vším všudy, typická americká hloupost, kterou se po jejím úspěchu snaží či snažili napodobit!(3.9.2012)

 • Kanalizato
  **

  Jo, kdysi jsme z toho byli hotovy, ale to uz je davno...(11.5.2014)

 • Koprix
  ***

  Upřímně, čekala jsem, že to bude trapnější. Občas jsem se zasmála, ale vidět znovu bych to asi nemusela. Na druhou stranu, kdyby to běželo na nějaké alkohol párty, pohoršená nebudu. Rozhodně to bylo lepší, než české obdoby tohoto žánru typu Snowboarďáci. 55%(2.4.2015)

 • Daginka
  ****

  Jo, filmová klasika, u které stojí první dva díly za zhlídnutí. Nojo, bejvávalo, bejvávalo, bejvávalo.. dobře!(31.5.2015)

 • Kingjiri
  ****

  Jim, Stifler, Finch, hudební tábor, Jimův táta, Stiflerova máma, jablečnej koláč ... prostě kult, kterej nestárne a na svojí dobu druhem humoru originální komedie pro teenagery. Zamrzí však hlavně místama až příliš romantický finále (Oz a Kevin), kterym Prcičky zklouzávaj do vod klišoidních romantickejch komedií, ze kterejch se po většinu stopáže snažej vymanit.(11.9.2015)

 • Luk Skywalker
  ****

  Tatíci jsou super, hlavně ten filmový od Jasona Biggse :-). Kultovní scény jako třeba ta s koláčem (odkazuje na to i anglický název filmu), live stream ad., prostě legendární komedie pro teenagery, podpořeno vcelku chytlavým soundtrackem. Vtipné i po několikátém zhlédnutí.(13.9.2015)

 • Jaxx84
  ***

  Bože, jak mě to po těch letech přijde hloupoučké :-) no jo, jenže každý film má svůj čas a své místo, a tenhle ho kdysi měl také. Z nostalgie 6/10. Hvězda navíc za dnes již kultovní Heather a písničku Sway od Bic Runga.(7.2.2016)

 • Arkanoid
  ***

  Asi top teenegerských komédií. No koná sa len orgazmus postáv, nie ten filmový.(5.7.2017)

 • Sir Ludvig
  ***

  Síce stupídne, ale vo svoje dobe zároveň celkom originálne. Dá sa prežiť a sem-tam aj prekvapí. Ale je to iba priemer, priemer, priemer, priemer,................(20.10.2003)

 • maeb
  ***

  Nejlepší z teenagerských sračkokomedií.(25.3.2004)

 • Karajda
  ****

  Zábavná teenagerovská komedie, která stále pokračuje v dalších a dalších dílech. Sice považuju za nejlepší díl série ten druhý, ale i tenhle mě nadchnul. Kam se na tenhle film hrabou takové "komedie" jako jsou Kalhoty v pozoru, Kluci to chtěj taky a nebo podobné stupidity z režie sousedního Německa. Film protíná výborný soundtrack a bezpochyby skvělé postavy jako je Stiffler...(19.7.2006)

 • KryplXxX
  ***

  Nejsem zaprdlej dědek jako monolog a nebojím se dát 3* i když je to spíš 3 a 1/2. Myslím si, že lidi tento film hodnotí záporně především kvůli tomu, že chvíli po uveřejnění se objevilo spousta sr*ček, které vařili z vody, která byla už jednou uvařená a víckrát už to bohužel nepůjde. Ze všech podobných teenagerovských komedií je tato nejvtipnější. P.S: Dát hodnocení odpad, což je pro mě hodnocení pro Kameňák a podobný český kraviny, je podle mě pokrytecké.(31.12.2006)

 • mdduch
  ***

  3,5*(28.2.2007)

 • Barak
  *****

  I po tolika letech mají ty gagy stejný účinek jako předtím, snad dokonce i větší. Co scéna, to smích. Až po okraj nabitá komedie plná inteligentního humoru bez nějakých urážejících prasečinek, obohacena a skvělou muziku. Partička pěti (čtyř) kámošů příjde za pár týdnu o panictví, ale ještě předtím, než se to stane, nás bude královsky bavit - mě rozhodně, takže nevidím důvod proč tomu nedát plné hodnocení. Tenhle film mám zkrátka opravdu hodně rád....(18.5.2007)

 • čolek
  ***

  Mamince radši řekneme, že jsme ten koláč snědli.(23.5.2007)

 • dalibor.durcak
  ***

  Lehce nadprůměrná komedie, která ve své době zářila pěti hvězdami...nyní s odstupem času hodnotím třemi.(26.2.2008)

 • Jaromír
  ****

  Komedie na klasické téma: jak se zbavit panictví snadno a rychle :). LOL MILF!(13.6.2008)

 • kolik27
  ****

  Luxusní komedie pro mladší generace, která i nadále pokračuje !(29.9.2008)

 • Mire
  *****

  KULT!!!!! Absolútna tínedžerská modla na ktorú budem prisahať navždy!!! Prvé tri časti Amerického koláča (mimochodom za tak neskutočne skurvený preklad "Prci, prci, prcičky" by si dotyčný zaslúžil guľku do hlavy!!!) sú jednými z najlepších filmov v histórii kinematografie!!! Asi ma po tomto budete mať za debila, ale moje tínedžerské srdiečko to tak cíti... toto bol výborný začiatok a DVDčko som si kúpil v papierovej edícii na začiatku roka aj s DVD prehrávačom aby som túto parádnu záležitosť mal pekne v zbierke a pirátsky DivX vymenil za poriadnu kvalitu... Jednoducho geniálna tínedžerská komédia s geniálnymi a neotrelými nápadmi, skvelými hereckými výkonmi (Jason Biggs rules!!!) a takisto dobrou sprievodnou muzikou! Povedzte mi komu sa podarilo tento koncept tínedžerských problém namiešať lepšie ako tvorcom American Pie??? NIKOMU!!! Päť hviezdičiek jak sviňa!!!!(7.2.2009)

 • Jahudka15
  ****

  Tento film jsem vzdycky mela zaskatulkovany jako uhozeny prave kvuli pubertalnim problemum tykajici se zasunuti, ale když jsem ho nedavno shledla znovu, docela jsem se u nej pobavila i nasmala :) Stifler je sice debil, ale neslo se mu nesmat :)(22.3.2009)

 • Kleopatr
  ****

  Přeci jen, když jsem to viděl s kámošema v kině poprvý tak jsem velevýborně bavil. Bohužel taková smršť teen komedií, co potom byla stržena mi tento žánr, tak znechutila, že jediným prcičkám (jedničce) mohu dát takové vysoké hodnocení. 75%(2.4.2009)

 • Marťulka
  odpad!

  Nemůžu si pomoct, ale můj humor je úplně někde jinde, na téhle trapné komedii nevidím nic vtipného. Asi jsem nikdy nebyla ten "pravý" teenager, a proto jsem tomuto filmu a jeho dalším pokračování nepřišla na chuť.(9.6.2010)

 • Asdas
  *

  Úkážka toho ako ma dokáže "film" urážať v celej svojej stopáži . Banda blbcov chce zasunúť len nemá kam a divák pri sledovaní rozmýšľa prečo sa na túto „komédiu“ vôbec pozerá keď pri nej vyložene trpí .(20.7.2010)

 • Tuniak DF
  **

  Pokiaľ viem, toto je prvá teenage komédia svojho typu... takže TOTO môže za ten koncept tých sračiek čo neustále vznikajú? No to mu nebudem vyčitať, problém je, že humor je skutočne čisto pre jednu skupinu (a to ešte stále nmá vyhraté, pretože tejto skupine sa musí páčiť perverzné narážky na vtáky, kozy, píchačku a "hele, bobr!"). Takže z historického hľadiska je toto možno to prvé (možno nie, nie som si istý) čo znamená o jednu * naviac, inak to bude vždy len 1* za film.(24.9.2010)

 • hyper01
  *****

  Mezi teenagerskými komediemi v podstatě nemá konkurenci!(8.2.2011)

 • rafix
  ****

  Je to nej teen komedie, kterou jsem viděl. Je to příjemná pohodovka.(16.2.2011)

 • oasismanik
  ****

  Svojím spôsobom kult...samozrejme, že je to absolútne trápna pičovina, ale nesnažila sa nikoho a nič napodobniť, to robili len všetci po Prci prci prcičkách...Preto dávam 4 hviezdičky, a z nostalgie, pretože keď som mal 12, vôbec mi nevadilo, že to nemá žiadny pozitívny prínos do môjho predpubertálneho života.(20.3.2011)

 • Pafnuc
  ***

  Tak ve své době, že...(3.4.2011)

 • Bendiys
  ****

  Klasika zanru i tematu. Hlasky vydrzely zkousku casem a temer zlidovely. Dnesni komedie obdobneho razu se tomuto nemohou zdaleka rovnat...(15.6.2011)

 • ladyClaire
  ***

  Řadím se k těm, které éra prciček minula, a tak jsem si je dala už "mimo svoji sezónu". Musím uznat, že první půlhodinu jsem měla menší dilema, jestli to vypnout nebo dokoukat. Druhá půlka filmu mi přišla podstatně lepší, až jsem nakonec film vypínala s celkem dobrou náladou. Ale jo, jde to ... Nevím jestli to byl záměr, ale velké plus dávám za narážku na Absolventa (Stiflerova máma + Finch + píseň Mrs Robinson)(13.9.2011)

 • Astinas
  *****

  Jedna z nejlepších komedií o puberťácích, každý chlap si minimálně jednou prožil, to co hlavní čtveřice zažívá... možná až na Finche, ten "skóroval" nejvíc. Jinak režie je akorát, nic závratnýho a scénář je dobrý, ovšem mladí herci jsou velmi dobří a kvůli nim je tenhle film o třídu výš a nejlepší ze všech je Jimův otec! ten tvoří jednu z částí legendárnosti American Pie.(9.2.2012)

 • Godhaj
  ***

  ,,Kurvadrát, chci říct, proč musíš být pořád tak necitlivej." Prcičky jsou prostě kultovním filmem mé generace, neboť nás zasáhl těsně před pubertou a ukázal nám svět, který se nám měl teprve otevřít. A nutno říct, že neztrácí nic ze svého kouzla ani po letech. Neustále fuckující Stifler, ten největší mužský idol našeho mládí, je pořád ve formě, Jim je srandovní i na po stý a Naďa je prostě kus. K tomu hraje výborná muzika všech těch Grýndejů a Blinků. Výsledek - zábava je to perfektní, nostagie taky, ale tím to končí a to k dokonalému filmovému zážitku nestačí.(18.3.2012)

 • MP17
  ****

  Tento film lze chápat jako zakládajícího člena novodobých komedií pro teenagery. Člověk by měl hodnotit bez předsudků, opravdu se to v rámci žánru povedlo.(22.3.2012)

 • yaqwsx
  ***

  Nikdy jsem tuto "legendu" neviděl. Rozhodl jsem se to napravit. Můj první dojem? To ale byla... Blbost. Tento film bych přirovnal k RRrrrr - je to strašná blbost, ale ty fóry stojí za to. Některé jsou méně povedené, některé méně. Ale člověk se baví. Sice jsem si říkal "neztrácím tady čas?", ale díval jsem se dál.(31.3.2012)

 • Plechpetr
  ****

  Klasická týnejdžrovka. Podívaná- Dobrá, Vtipy- Skvělé, Příběh- Ušel. 4/5(31.5.2012)

 • B.Jay
  ***

  Nehorázná blbost s několika vtipnými momenty, u kterých jsem se vážně zasmál, ale převážná většina je jen trapná. Nicméně občas je třeba vypnout, tak proč ne.(22.8.2012)

 • Havala
  **

  Není můj šálek kávy, hodnotil bych to jako jedna veliká trapárna.(7.9.2012)

 • Zmeo
  ****

  Jedna z nejlepších komediálních serii na letní odpoledne.(16.6.2013)

 • Wooke
  ***

  Začiatok veľkého pádu do hĺbky trápnosti, no prvá časť nebola až taká ubíjajúca.(2.10.2013)

 • Tessy98
  ****

  Je to spíš film o mladších a pro mladé a jelikož jsem jedním z nich nemůžu prostě tento film odsoudit jako spousta ostatních. Já jsem se u tohoto film úžasně bavila a trvé to i po několikátém shlédnutí. 1 hvězdu strhávám asi za menší nereálnost. Jinak boží film !(12.10.2013)

 • tombarider
  ****

  Tenhle film nastartoval serii teenage komedií, je ´to průkopník filmů o ztráty panictví a nebojím se ho nazvat kultem. Jim, Stifler, Finch a další hovada prostě musíte milovat, navíc je to film z doby kdy všechno bylo takové nějaké prožitější a opravdovější :-)(26.11.2013)

 • Marator
  ***

  Odolával jsem 15 let a spíše ze zvědavosti jsem se podíval, jaké to komedie byly pro mládež k dispozici. Mohu konstatovat, že můj filmový vkus byl a je stále úplně někde jinde.(25.6.2014)

 • Brano
  ****

  Dnes už klasika medzi teen komédiami. Výborné hlášky, herci, príjemne stredoškolské prostredie. Prvý diel odštartoval výborne dve pokračovania, ktoré prevýšili už tak kvalitnú jednotku./85%/(10.9.2014)

 • Stejšn
  ***

  Film, který definoval svůj vlastní žánr a já se u něj tehdy fakt skvěle bavil. Trapasy, u kterých se divák necítí trapně, to se málokdy povede. Flétna je legendární.(20.9.2015)

 • PatrikP4
  ***

  Legendární American Pie, pamatuju si že ten kdo to neviděl nebyl IN... Na svojí dobu tam některé věci byly hodně originální a člověk se zasměje...(21.9.2015)

 • JardoLe
  *****

  Tak tuto slavnu komedy seriu urcite kazdy pozna,netreba ju nejako extra predstavovat,chvalim vyborny vyber hercov,o srandu nudza nie je,prave naopak,zabava ako sa patri,taktiez i v dalsich pokracovaniach v tejto hereckej zostave,tie dalsie snahy natocit nove casti s inymi hercami,to su uz poriadne sracky...:-)(9.9.2017)

 • bukrr
  ****

  Dabing mi vždycky připadal odvázanej, skvělej a nekompromisní, ale až po zhlédnutí filmu v originálním znění můžu přidat jedinečný a legendární. Stifmeistera jedině v češtině.(29.6.2018)

 • Sayko
  **

  Taková pravá, americká sračka plná sexu.(4.8.2018)

 • Brit
  ***

  Standartní komedie pro náctileté. Nic úžasného, jak tvrdil můj pubertální švagr. Jo a od jisté doby nemusím jablečný koláče.(1.10.2003)

 • (fjw)
  ****

  Velmi dobrá komedie o pár mladých nadrženců:) Jimův táta je prostě k sežrání:D A Jimovy trapasy také:) Hlavně jeho taneček na internetu:) Prostě film, který si na nic nehraje a pod naším opět "skvělým" českým názvem, si nepředstavujte žádné porno či nějaké nechutné sprosťárny jako v jiných rádoby komediích.(1.10.2006)

 • weasel.p
  *****

  Největší plus filmu jsou určitě dobře navržené a zahrané postavy, jsou to holt frajeři a ty už nikdo nepřekoná. Hlavně mi nemluvte o nějakym fekálnim humoru: scény s "upraveným" pivem nebo koláčem mi nijak zvlášť nechutný nepřišly, nemůžu říct, že ani vtipný, ale nevadily mi, prostě do toho filmu patří. Je to film o středoškolácích a tak se to musí brát. Je tu spousta dalších originálních a vtipných situací, ale taky je to třeba příběh o čtyřech kamarádech a středoškolský atmosféře. Byl sem taky očitým svědkem bláznění okolo tohoto filmu a opakovaným chozením do kina...a nedivím se.(13.11.2006)

 • Weirdman
  *

  1/10... Neskutočná trápnosť... Kráľovná nevkusu, ktorá rozbehla sériu filmov, ktorej prípadná absencia by vývoju kinematografie nijako neublížila.(31.12.2006)

 • Mr.Shock
  ****

  Modla teenage komedií, kdysi dávno se mi to hodně líbilo a dost jsem se u toho nasmál... Neznám snad člověka, co by neznal MCBP nebo další podobné hlody z filmu.(2.12.2007)

 • Blazis34
  ****

  Asi nejlepší díl z celé série. I když klasická pubertální americká komedie, tak se vtipy se ještě neopakují a nespočet vtipných scének hlavně v podání Seanna Williama Scotta (Stifler) jsou neskutečně zábavné.(4.1.2008)

 • Doudik.t
  ****

  Na jedné straně si člověk řekne ... Je to infanltilní film bez propracovaného děje a velké myšlenky .... na straně druhé tento film znázorňuje naprosto geniální filmařskou myšlenku, vždyť byl natočen za pakatel s totálně neznámými herci a vydělal miliony! Je to kvalitní komedie o dospívání se vším všudy. Někdy zklouzne do trpanosti, ale vzhledem k cílové skupině lidí, kterým je tento snímek věnován, bych řekl, že divákovi dává více než bere. Prostě komedie na uvolnění s pivkem v ruce ... ****(13.1.2008)

 • neliCZka
  **

  Ani jako puberťačce (když to tu bylo hitem) se mi to nelíbilo. Vždyť je to o ničem. Naštěstí je tam pár vtipných scének, jinak je to utrpení.(10.1.2009)

 • BradleyT
  *****

  Pro mě prostě luxusní komedie, kterou můžu vidět kdykoliv co jede v televizi.(11.4.2009)

 • LuNaj
  **

  Řeknu vám, dívat se na to ve 23 letech není zas taková zábava, jako v době, kdy jsem se na prcičky díval poprvé (cca před 6-7 lety). Tehdy by to bylo na 4*, dnes stěží 2.(8.5.2009)

 • Gladi
  *****

  Ja myslim,ze to je tinedzerska klasika,ktoru si vzdy rad pozriem:-)(27.5.2009)

 • PROTIVETRU
  ****

  Nie že by teen komédie boli to pravé orechové pre mňa ale aj tak pri spätnom pohľade na tento film a mnohé dalšie pubertálne komédie s témou sexu, treba priznať, že toto bolo zvládnuté na vyššej úrovni. Je to svižné, celkom sympatické a hlavne oproti nasledovníkom (a nemám na myslí iba x-té pokračovania prcičiek) stráviteľné.(31.7.2009)

 • Paladin25
  ****

  Biblia tenegerských komédií.(15.1.2010)

 • AdrianaLarman
  ****

  Já jim ty 4* prostě dám. Mě to vždycky přišlo vtipný a bavilo mě to, dokonce je to i můj oblíbenej film a herci jsou navíc sympaťáci a Seann W. Scott v roli Stiflera je nenahraditelnej. Když to tak vezmeme, tak série American Pie udala směr a stala se populární snad úplně všude. I u nás doma :-D...Kolikrát sem na to koukala i s mamkou a ta se bavila stejně jako já. :-D...Takže jsou ty 4* zasloužený. :)(13.4.2010)

 • waltosin
  *****

  Skvěle jsem se bavil od začátku až do konce, prostě taková komedie přímo ušitá na můj věk. Stifmaster je borec!!!!!(8.3.2011)

 • keyzar
  ****

  filmové jedničky jsou vždy nejoriginálnější a nejvzpomínanější, zde tomu není jinak. Dalo by se pochybovat o úrovni fórků a nejrůznějších gagů, ale ruku na srdce, kdo z nás nemá někdy náladu na totálně úletový film, při kterém nemusí hledat hlubší smysly a jde tam pouze o pobavení? Tak vidíte, tato série jiný cíl ani nemá. Takže se bavte :)(8.6.2011)

 • heavy66
  ****

  až na stupidní název českého distributora je to slušná komedie.(18.6.2011)

 • Dave_ff
  *****

  Tento film mě bavil už jako puberťáka a s postupem času se na tom nic nezměnilo. Nenáročný humor a vtip dokáží leccos...(18.7.2011)

 • katmandzoo
  ****

  Zbožňujem Prci, prci, prcičky. Stiflerove hlášky, Jimmove katastrofy, Finchova nechuť k školským WC, či Micheline historky z hudobného kláštora sú proste legendárne. V jednotke je však asi najzábavnejšou scénou Jimmove dvojité zlyhanie s Nadiou, na ktorú bol teda skvostný pohľad.(8.8.2011)

 • mig21
  ****

  Vzhledem k tomu, že v období premiéry kulminovala má puberta a řešil jsem prakticky totožné problémy, stal se tento film mým oblíbeným:)(14.2.2012)

 • rischa65
  ****

  Překvapivě velice dobrá komedie s výborně vybranými týpky do hlavních rolí. Jó přijít o panictví-to je někdy těžká věc. A pokud jste přepjatě pruderní nebo nemáte rádi sex, nikdo vás nenutí na to koukat, že?(15.2.2012)

 • Demoiselle
  **

  Tyhle filmy mi nepřijdou vtipný!(25.2.2012)

 • dadinka
  ***

  Nebylo to tak hrozný, jak jsem čekala. Vlastně klasická romantická komedie s přidanou hodnotou teenagerského boje "já už nechci být panic". Místy to bylo opravdu vtipné, jen ta klasifikace nejistých zoufalých kluků a sebejistých zkušených holek mi přijde poněkud nerealistická...(4.3.2012)

 • Blenny
  ****

  Když jsem to viděl prvně před lety, tak jsem ten "hnus" po dvaceti minutách vypnul. Když si to pustím dneska, tak musím uznat, že v záplavě nasledujících fekálních teen komedií o prcání, má tohle ještě vtip, nadhled a vlastně i jistou romantiku. I když trapnosti si divák taky užije dosyta :-). Jedničku a dovojku mám dneska rád, trojka se ještě dá. Čtyřka už byla k zblití.(2.4.2012)

 • lobo87
  ****

  Klasika svojho žánru, ktorá si udržiava nedostihnuteľnú kvalitu. Neuveriteľne zábavné a miestami sprosté. No a? V porovnaní s teen komédiami, ktoré sa točia dnes je to veľdielo. Skvelé obsadenie, geniálny Stiffler a pán Levenstein je proste kurva king. Nechýbalo veľa a dal by som plný počet... 80%(22.5.2012)

 • Nowasek22
  ****

  Dnes jsem si po dlouhých letech opět pustil tenhle film a je nutno říct, že jsem se u toho bavil o mnoho méně, než tehdy. Samozřejmě v některých momentech se zasměju a ne jednou, ale ty trapnější chvilky bohužel u tohoto dílu převažovaly. I tak je to jedna z těch lepších komedií, u které budu vždy rád vzpomínat na své dětství, ve kterém jsem to sledoval neustále.(18.8.2012)

 • Vimrak158
  *****

  Jako malý jsem se samozřejmě na tzv. Prci, prci, prcičky ( osobně preferuji pouze American Pie) podíval, ale samozřejmě tomu člověk v 8 letech příliš neporozumí, takže jsem film zahodil a po cca. dalších 10 letech se na něj podíval znovu a (doufám  ) pochopil už vše. Film vypráví o Jimovi, Kevinovi, Finchovi, Ozovy a jejich sprostém kamarádovi Stiflerovy, kteří právě ukončují studium na střední škole v Great Falls, kteří se domluví a vsadí, že do maturitního plesu budou mít nějakou holku a samozřejmě další věc, která k tomu patří. (napsal bych samozřejmě co, ale to snad každému dojde) Od té chvíle zažívají vtipné situace, poznávají nové lidi a samozřejmě připravují plány jak ,,sbalit“ nějakou tu dívku. Film je neskutečně vtipný a hlavní postavy si určitě každý zamiluje.(4.10.2012)

 • carott
  ****

  V té době něco převratnýho, dnes už klasika... s postpubertální odstupem průměrná komedie s jednou nostalgickou hvězdou navíc...(19.11.2012)

 • Envy55
  *****

  Nemám rád americké komédie, ale prvé tri diely American pie sú jednoznačnou výnimkou. Samozrejme nie každému sadne tento typ humoru, ale ja som sa smial cely film. Najmä Seann William Scott alias Styfler je boží a už len kvôli nemu sa to oplatí pozrieť.(29.11.2012)

 • Flopik
  *****

  Milujem jednoznačne milujem všetky 4 diely tejto série.No a ani táto časť nieje výnimkou.Nepamätal som si Už na Veľa vecí a tak som sa smial ako už dlho pri ničom.Je to síce 14 rokov ale je to parádne . Určite jedna z top komédii . Preto jednoznačne 5* a 100%.(30.5.2013)

 • lucky.loo
  ****

  Zjistil jsem, že jsem nehodnotil, i když kdysi dáááávno jsem film viděl a zasmál jsem se :).(7.8.2013)

 • Metal.God
  ****

  Kultovní film plný kultovních hlášek a kultovních scén, který ještě více kultovnější dělá kultovní postava Stiflera. I dnešní teenageři (zastarale puběrťáci) "žijí" z těchto filmů. Jak jsem napsal, hlášky z tohoto filmu jsou všude. Postava Stiflera je ideálem teenagerů, ale já musím podotknout že za ním, jako druhou nejlepší postavu, řadím Paula Finche a především jeho první scény. Na třetí místo řadím otce Jima. Vtipné to je, takže je to poměrně dobrý film. Čím to je že mi zrovna tyto komedie přijdou tak hlubokomyslné (téměř jistě se pletu) ?(18.10.2013)

 • Marty_cz
  ****

  První díl této úspěšné komediální puberťácké komedie, nemůžu ohodnotit jinak než pozitivně. Celkem čtyři sympatické postavy. Nebo sympatický minimálně do té míry, že autoři perfektně zvolili herce, do těch rolí přesně bych si takhle ty postavy představil, pokud by mi někdo jenom přečetl popis té postavy. Stifler legendární a nezapomenutelný ať už bude hrát kdekoliv, tak mu budu říkat už Stifler. Smích od začátku do konce. Nemůžu si pomoct, ale Jim mně nehorázně připomínal Adama Sendlera. Když to vezmu kolem a kolem, tak příběh sice není nic moc prakticky bez nějaké známky zápletky, ale to vůbec nevadí, jelikož tenhle film si na tomhle faktoru nestaví, ale je natočen pro to, aby se mladší generace pořádně zasmáli.(14.7.2014)

 • Bube1
  ***

  Kravina to je, o tom žádná! Ale v hodnocení musim dát aspoň 3 hvězdy za nostalgii. V období puberty sem u toho měl záchvaty smíchu a některé scény mě položí do kolen i dnes.(3.9.2014)

 • aluska1991
  *

  Na tenhle film jsem se asi měla podívat v pubertě. Sem tam sice kousek pro zasmání, ale jinak docela velká kravina. V porovnání s mírou nechutnosti v dnešních komediích, kde se za těch 90 minut stihne hlavní hrdina napít, namočit či jinak se dostat do kontaktu s veškerými tělními tekutinami, zažít nehorázně trapnou soulož nebo nějakou jinou další zhovadilost, tenhle film je dost na úrovni.(16.12.2014)

 • moviefan4
  *****

  Naj teeen komédia ever.(4.1.2015)

 • WolfIssen
  **

  Po nekonečném vychvalování této řady snímků skoro celým zástupem všemožných nátur s menšími věkovými rozdíly jsem se konečně dokopal ke shlédnutí alespoň prvního a druhého filmu. Došel jsem k názoru, že i lidé s IQ pubertálního Američana mají právo na filmový zážitek...(30.7.2015)

 • Ozzy2
  *****

  Stifflerova máma forever:)(14.9.2015)

 • Juuroo
  ****

  Suverénne najlepšia teenagerská komédia. Áno, je to plné klišé, ale pri takomto žánri to je úplne pochopiteľné. Vynikajúci soundtrack a to, že aj po rokoch film baví = 4*.(15.9.2015)

 • Sammy.Boy
  *****

  Kdo neviděl Prcičky, jakoby nebyl!(22.3.2017)

 • kotasbk
  *****

  Jednoznačně nejlepší komedie. Soundtrack nejvíc top. Jen je škoda, že většina lidí na csfd jsou degeni a mají v oblíbených nějaké vykoupení z šoušenk či odkud.(17.4.2017)

 • holub109
  ****

  Šíleně vtipná romantická komedie s dobrým obsazením, hláškujícím Stiflerem a ostatními Jimovými kamarády. Příběh je vtipný, poutavý a zajímavý s nejlepší scénkou nakonec v podobě Finche se Stiflerovou mámou. Výborný díl celé série a kultovní americká komedie 85%(7.9.2017)

 • MickeyStuma
  ****

  Snímek ´Americký koláč´, v české distribuci uvedené asi pro větší přitažlivost jako ´Prci, prci, prcičky´, vlastně odstartoval ohromnou sérii teenagerovských snímků o tom, jak si mládež chce za každou cenu zasouložit. Nevyhnulo se to ani české kinematografii, i když značně se zpožděním. Hormony v pubertě prostě dělají své a tak není divu, že se každý takový jedinec chová tak, jak se chová. Tady se fekální komediálnost ještě drží na uzdě. Život na koleji je takový jaký je a kdo tam byl, jenom mu to připomene dávné časy. Vývoj velmi jednoduchého děje probíhá mírným tempem a ani v humoru se nijak netlačí na pilu. Dějově jde vlastně, jak se jednoduše říká, pouze o to jedno a divák jen sleduje, jestli se to chlapcům nakonec povede či ne. A tak tu je možnost vidět jen bezlítostné řádění s myšlenky na sex a nic jiného. Pro někoho krapet úchylné, pro někoho legrace. Tak či onak, teenagery snímek pobaví určitě. Starší jen zakroutí hlavou, kam až ta filmová kultura zašla.(28.9.2017)

 • Osvícený
  *

  Většinou mi upozaďování ladnosti narativních forem za účelem čiré komediálnosti nějak nevadí. Co je však moc, to je příliš. Tento film nebere ohledy na jakékoli funkční vzorce, definující romanticko-sexuální filmy i příběhy jako takové již od počátku jejich existence. Co mám na mysli? Sledování hrdiny s jasně definovanou dramatickou potřebou, snažícího se ji uspokojit (ten výraz sedí), vynakládajícího při překonávání dalších a dalších překážek určité úsilí, díky čemuž je finální dosáhnutí potřeby o to více uspokojující pro hrdinu i diváka. American Pie se o nic takového nesnaží. Nechává ústředního hrdinu prohlížet pornočasopisy a činit jednorázové pokusy o "zásun", přičemž dokonce ani ty se neodehrávají díky jeho jednání. HOLKA za ním přišla, protože chtěla doučit zeměpis a SAMA navrhla, že se u něj převleče. STIFLER mu navrhnul, aby jí natáčel a KEVIN ho dotlačil k tomu za ní jít... dá se snad takhle fandit hrdinovi? Je možno namítat, že tím vším je jen připravována půda pro jeho následné převzetí iniciativy pevně do svých rukou. Myslíte? Po celou dobu maturáku vedle jeho finální holky seděl a poslouchal její historky z hudebního tábora a ONA SAMA mu navrhla jít na to. Pasivní hrdina. Možná vám přijde, že posuzuji kvalitu tohoto filmu na základě jeho dodržení či nedodržení zmíněných pravidel a neúprosně ho tím škatulkuji. Není to tak. Kvůli nedodržení oněch pravidel ten film v mých očích zkrátka a dobře nefunguje.(25.5.2018)

 • Hashirama
  ****

  Pilíř žánru, který miluju tím víc, čím víc ho lidi shazují. Pohled na lásku a dospívání ze čtyř různých úhlů pohledu, které napsal sám život. Zároveň však ctí svůj žánr a kořeny a nestydí se za to, že je vsazen do typicky americké "get laid" komedie. Je to jako koukat na přisprostlý béčko, který má ale obrovský srdíčko. Je to jako sledovat tu nejlepší striptérku, která je nejlepší, protože miluje svou práci. Worth it!(23.1.2019)

 • mira007
  ***

  V době premiéra mne tento teenagerský film minul jako něco pod mou intelektuální úroveň knihomola a dostal jsem se k němu o deset let později a celkem přemýšlím jak se něco takového , co by dnes nešlo do kin ani v Texasu, dobilo svět a stalo se kultem, který byl následován ( témata ztráty panictví v českých Snowborďácích nebo Panic je nanic ). Asi byl tématem první na startovní čáře a sešlo se obsazení , muzika, režie , nevím. Dal bych asi jen jednu hvězdu , ale respektuji filmy, které se zapíšou do historie ať už tím, že určí směr žánru nebo i jen tím, že dají světu vzniknout pojem MILF, který se používá dodnes.(13.7.2019)

 • Simako
  **

  Proč dvě? Protože jsem se asi dvakrát zasmál!!! toď vše!!(19.11.2002)

 • Spazz
  *****

  Hele, sem v puberte, tak me nekamenujte(8.5.2003)

 • Xylobalsam
  ****

  Prukopnik filmu pro mlade a nadrzene, z ktereho vsechny dalsi snimky podobneho razeni vychazeji.(5.7.2003)

 • Ninjer
  ***

  Podle mě to není ani super ani úplná ptákovina. Je to vlastně taková průměrná komedie, ale dá se na to koukat (takže ne Klub sráčů).(7.8.2003)

 • TesterX
  ****

  Snimek, ktery odstartoval zaplavu teenagerskych komedii. Kazdy dalsi film podobneho tematu byl vsak o stupinek horsi. Az na Road Trip.(31.8.2003)

 • Hird
  *****

  Možná je to tuctová teenagerovská komedie, něčím se ale přeci jen liší: tahle byla svého typu první!(18.4.2006)

 • MaxQ69
  *****

  American Pie je prvopočátkem všech podobných moderních filmů, které se sice prcičky snažily napodobit, ale úroveň je někde úplně jinde. Tento film má vtip, sympatické herce, skvělé originální a přitom velice vtipné nápady a scény. Začíná jako skvělá komedie, čímž pokračuje nakonec celý film. Konec je mírně romantický což dokonale završí již tak dobrý start a průběh. 92%!(15.11.2007)

 • HenryLuner
  ****

  Klasická Teenagrovská komedie.Celý Film je postaven na tom jak se pár "hrdinů" snaží přijít o panictví.I přesto že těhle komedii je na světě už mnoho tak jsem si zezačátku sliboval nějakou další supiditu ale vzhledem ke skvělému obsazení herců např. věčný smolař Jason Biggs,věčně radící tatík Eugene Levy a nezapomenutelné výroky a chování Seanna Williama Scotta obsadila taato komedie 9 místo na mém žebříčku nej komedii.(4.4.2008)

 • AgentMarvel125
  ***

  Taka absoltne prastena teen age koedia - hoci je tam zopar nechutnosti, ale tie sa daju prezit ked to clovek vidi uz druhy krat - tak si zvykne ...(21.7.2008)

 • cici24
  *****

  Dnes už klasika svého žánru, ono se vlastně dá říct, že zakladatel žánrů. Skvělá komedie, plná hlášek a krásných holek. No a jedna hvězdička je speciálně pro Naďu z ČSR.(30.6.2009)

 • kishi_SO
  ****

  Celkom vydarena teenegerovka rozeberajuca problemy ktore prinasa zo sebou dospievanie....i tak najlepsi je Eugene Levy:-Djeho onanisticka poradna je na nezaplatenie(24.7.2009)

 • blackmind
  ***

  Možná bych přidal ještě čtvrtou za hudební tábor, ale to už by asi bylo moc :) Pořád je to pro mě ale jedna z těch lepších a vtipnějších (a také méně trapných) "teenage komedií". I přes mé obavy to hranici nechutnosti většinou nepřekračuje, většina situací překvapivě nepůsobí nepřirozeně, přestože sem tam je to fakt úlet... Díky svižnému tempu se dá film bez úhony přežít :) Těch 70% si asi zaslouží.(7.1.2010)

 • J!b
  ****

  Jasné čtyři. Legenda mezi teenagerskými komediemi si fuckt nic jiného nezaslouží. Jasně, že jsou lepší komedie. Jasně, že v intelektuální chvilce by člověk nad Prcičkami zvracel. Ale taky jasně, že jsme kdysi nebyli o moc lepší než ty dacani. A upřímně... na kolik komedií se člověk rád podívá i podruhé a potřetí.(8.1.2010)

 • me_george
  **

  Bohužel na mě vůbec nefunguje ten styl humoru, kde se mám smát tomu, že je někomu trapně.(1.1.2011)

 • ElisD
  ***

  Vulgární komedie, která neurazí. Vtipné gagy. Jedna z lepších pubertálních komedií (aspoň tento první díl). Za mě 60 %(1.2.2011)

 • rodier
  ***

  zlate 1999-2000 ;)(27.9.2011)

 • @nthr4X
  ***

  Defacto klasika v kategorii teen komedií :)(6.10.2011)

 • Bornd
  *****

  Jedna z mála teen komedii, u kterých jsem se fakt nasmál. Samozdřejmě ,že plno scén jsou trapné, stupidní a vulgárních, ale tak to u těchle komedii bývá.(15.10.2011)

 • Fugito
  ***

  Klasika pre teenagerov, ktorá ako filmový snímok nemá žiadnu hodnotu, no zase ako komerčný dosť veľkú. Preto tých 50%(11.12.2011)

 • MFJD
  *

  Tupý film pre nadržaných tupohlavcov s tvrdnutou podkolienkou.(2.3.2012)

 • Zelda knihkupec
  *

  Tady jsem zjistil že žánr teenagerské komedie jde fakt někde daleko od mého vkusu. Trapnost nad trapnost...(26.3.2012)

 • JackieBliz
  **

  Film o sexu, s pár dobrými hláškami a situacemi, ale nic dobrého - ani na oddych ani na přemýšlení, ani nijak zvlášť na zasmání. Jestli nám ve filmovém průmyslu něco chybělo, určitě to nebylo vidět Jasona Biggse jak si to rozdává s koláčem.(31.3.2012)

 • JP84
  *

  Ani když mi bylo -náct jsem neměl pro podobné filmy pochopení. I když, je to vůbec film? Mě to spíš připomíná jen šnůru poslepovaných scén plných podivného amerického humoru, který já nenávidím. Ale jestli je něco, co mě tady dostalo, tak to jsou "problémy", které trápí tu mládež. Jako bych se nedíval na dospívání lidí, ale nějakých nadržených útlocitních mimozemšťanů.(4.4.2012)

 • Sever
  ****

  Nerozumím některým a tak nízkým hodnocením. Krom dvou(poslední dva) jsem viděl všechny díly. První se bohužel nedá s ostatními srovnávat(tím myslím, že to bylo mnohem lepší). Možná Naked mile mě ještě takhle pobavila a to hlavně bojem s bandou liliputů. IMHO jeden z nejpovedenějších dílů, ostatní nemuseli vůbec být, ale to by se pak nenatočil poslední "nejlepší" díl(to teprve uvidiím).(13.4.2012)

 • TheMe
  ****

  Legenda pro teenagery..(4.6.2012)

 • Tinuva
  ****

  Ať si plno lidí říká že je to nechutný nebo ne tak pro mě jsou první 3 díly této série nyní taková příjemná vzpomínka kdy jsem na to jako teenager koukal a bavil sem se. Právě si myslím že první tři díly jsou při porovnání humoru k nechutnostem ještě dobře oproti těm dalším který následovali a kde už byli i jiní herci, ty taky sám rád nemám a do škatulky American Pie si je nezařazuju. Teď se kvůli všem těm srandám co sem si u toho jako malej užil těším na American Reuninon a doufám že se to jedničce vyrovná. Zkrátka u tohoto filmu 80% dám, dvojku a trojku bych taky ještě hodnotil kladně i když se sestupnou tendencí, tak valím na novej díl a čao.(19.6.2012)

 • DansteR
  ***

  "She's gone! Oh my God, she used me. I was used. I was used! Cool!"....Víceméně tupá, úchylárna tak akorát pro teenagery. Řadil bych to do průměrných amerických rádoby stupidních komedií, které něják zvlášť nezaujmou, ale člověk se na ně vydrží dívat a ve většině případů se i dobře pobaví. Myslím si, že u tohoto filmu hrozně záleží na věku diváka. Teenageři budou nadšeni, ti o něco starší se možná parkrát zasmějí, ovšem všichni ostatní starší diváci si snad tento snímek radši ani nepustí. Vše ostatní jako obsazení, scénář apod. se pohybuje někde mezi průměrem a nadprůměrem, ale onen humor je tak výstřední a specifický, že film bohužel (bohudík) není asi pro všechny věkové kategorie. Za mě jako diváka řadícího se do té prostřední skupiny, 60%(19.7.2012)

 • Filipkoz
  ****

  Podle mého názoru povedená komedie, která trefně zachycuje situaci teenagera, který "o to nutně potřebuje přijít". Pokud dovedete odhlížet od nereálných situací a řešení typických pro americkou komedii a jen se tomu smát dostanete super film na odreagování, na který se rádi podíváte znova.(9.10.2012)

 • faktor_xx
  *

  nech si ľudia myslia čo chcú a aj keď sa jedná o klasiku tínedžerských komédií, ja absolútne, ale naozaj absolútne, nenachádzam význam, pointu, ani nič čo by ma zaujalo v tomto filme....neviem prečo, ale scénky mi prídu absurdné, hlavný herec navždy zafixovaný ako imbecil resp idiot, až na pár vtipných "fórov" resp momentov, je tento film podľa mňa úbohý s trápnymi dialógmi a nezáživnými scénami...opäť osvedčená nelogika a primitívnosť postáv a hercov, ktorí sa snažia vo filme hrať a zosobniť s charaktermi, ktoré sú od nich minimálne o 8 rokov mladšie....viem dve veci...po prvé..už v živote si tento film nepustím kvôli tak nízkej kvalite a výške stupidity...a po druhé....radšej si strelím do kolena, ako si to ešte raz v živote pozrieť....jediné čo môžem vyzdvihnúť je hudba a to minimum originálnych vtipov....10%(15.10.2012)

 • japekli
  *****

  Nebejt v tom ty typický americký rysy a některý pasáže, dost přitažený za vlasy, tak by se dalo říct, že je to sonda do života normálních kluků.(16.10.2012)

 • LeePriest
  *****

  Chápu, že některým, zejména starším lidem může tento film připadat nevkusný a hloupý, pochopte zase ale na druhou stranu, že když je člověk pozdní puberťák, takové srandičky a problémy hlavních hrdinů tohoto filmu mu jsou blízké. A když vezmu, že Prcičky dvojka a trojka se ještě daly, ale podle mně již byly slabší a zhodnotím ostatní teenagerské komedie, tak tohle je pro mě opravdu špička ve svém žánru.(18.1.2013)

 • clint123
  *

  ...sprostá "komédia" o trtkaní a stála dookola len o trtkaní.... ako, úplne že úbohé.... nevim čo je na tom akože komické, že ako všeliak sa preťahuje....(7.2.2013)

 • henrycruel
  ****

  Poprvé jsem to viděl, když mi bylo asi 8 let a tehdy jsem si to naprosto zamiloval, hlavně kvůli sprostým slovům. :) Dnes už to tak moc nežeru, ale pořád je to pro mě druhý nejlepší díl z celé série (první je Školní sraz) a skvělá americká komedie, která ovšem není pro každého.(11.2.2013)

 • kotrlak
  *****

  Vyborna americka komedie, ktera asi neni uplne to pravy vorechovy pro ceskou mentalitu. Za preklad puvodniho nazvu 'American Pie' do ceskyho 'PPP' by mel dostat dotycnej prekladatel prinejmensim dozivoti...(25.4.2013)

 • kubilov
  ****

  Magnet na problémy Jim, citlivej bouchač Ozz, posera Finch, Kevin a Stifmeister! Aneb já tyhle americký teen komedie, bez vnitřního poselství, žeru! Napumpovaný hláškama, trapnejma scénama a hlavně... Eugene Levy je perfektní! Takovýho tátu by (ne)chtěl každej teenager.(13.6.2013)

 • ludovit14
  ***

  Oproti tínedžerským komédiám je to to najlepšie, čo tu doposiaľ bolo videné.Slušne ma táto komédia pobavila,aj keď sa nevyhla trápnym scénkam.HOD: 62,41%.PS: musím aj ja nainštalovať niekomu do izby webcameru!(5.7.2013)

 • Trilobajt
  ****

  Jedna z prvních teen komedií, která mi utkvěla v paměti. S bratránkama sme na to jednu dobu čuměli snad každý den. Kdo by tenkrát nechtěl být jako Stifmajster a spol. a pařit (pářit se) s holkama :)(8.8.2013)

 • cyphercz
  ****

  Skvělý film pro puberťáky, pro starší je to už trochu horší podívaná... 4 hvězdy hlavně za nostalgii z mých teen let, kdy to pro mě byl jeden z nejlepších filmů ever:D(20.11.2013)

 • Desmi
  ***

  Má někdo chuť na teplý jablečný koláč..? Protože jestli ne, tak Jason si ho umí naplno vychutnat...! Je tam poměrně dost vyloženě trapných scén, což filmu dost škodí. Ve dvojce se právě ty trapný scény jakoby vypařily.. Z tohoto pohledu je teda první díl horší. I tak je ale nezapomenutelnej..! Jazykový tornádo, sraní na dámskejch, MCBP... Kultovní komedie..! =)(5.5.2014)

 • Drakersss
  *****

  Říká se že vzpomínky zkrášlují v určitých případech to je pravda ale rozhodně to neplatí pro American Pie. Když jsem byl menší tak jsem tenhle film měl rád ale teď ? Teď ho přímo zbožňuji protože mu naplno rozumím. Popravdě jsem měl strach že to je jen tupá komedie kterých je v dnešní době spousta ale není tomu tak. Rozhodně nejlepší díl z celé série.(2.7.2015)

 • Tuty
  ****

  Taky jste si všimli, že dabing, který odvysílala Prima 13.9.2015 je jiný než VHS, obsazení mu odpovídá snad z 90% a překlad je SKORO totožný? Nebyla výroba (sice celkem slušného) dabingu dražší než koupě toho původního?? Jinak MCBP bylo tak nějak "údernější" než "MCCHŠ"...(14.9.2015)

 • Mikecat
  ****

  Aj po rokoch stále zabitá pubertálna komédia pre veľkých aj malých s veľkou dávkou energie a vtipu. MCBP!(28.12.2015)

 • brasek
  ****

  Jeden z mála snímkov kde téma mládež a sex funguje. Zábavné.(28.8.2016)

 • tatopulos
  odpad!

  Správná teenagerská "komedie" podle mě - Černý Petr, Lásky jedné plavovlásky.(15.9.2016)

 • Zagros
  ***

  Občas se najdou filmy, které nejsou objektivně nijak kvalitní, ale přesto vás zaujmou a máte je rádi. Pro mě jsou jedním z podobných filmů Prcičky. Vždycky přemýšlím, proč to tak je? Především to bylo jejich načasování. Sám jsem maturoval jen pár let po filmu a proto mi sedly do nálady přesně. Prcičkám ale nelze upřít také výborné obsazení a občas podařené fórky. Vlastně jde v rámci žánru o jeden z nejlepších filmů a proto si zaslouží poctivé tři hvězdy.(1.9.2017)

 • Scraffy
  ****

  Parádna komédia zo školského prostredia. Neskutočne som si to užil. Jedna z najlepších amerických komédií, aké som kedy videl. Jason Biggs ostane navždy trápnym stredoškolákom, ktorý si svoj prvý sex skúša na koláči. Proste obrovsky kult toto!(17.12.2017)

 • johnny01
  *

  Slaboduchá degradace žen na sexuální objekty.(9.7.2018)

 • BOURQUE
  ***

  Jeden z prvých teenage komédií, ktoré som videl. Ukážkový príklad toho, že správny casting dokáže zázraky. Osobné hodnotenie: 71% (**) (28.4.2019)

 • Petule3
  ****

  No jasně. Pokleslej humor, kravina, sprostota atd. Jenomže i takovej film je občas potřeba a každý si sáhněte do svědomí, a pak mi řekněte, že jste se ani jednou nezasmáli nebo se v některých scénách nepoznávali. Já to prostě žeru. Jedno z nej období života podané americkým pokryteckým stylem. Odpuštěno :).(15.5.2019)

 • BONOBON
  **

  Občas jsem se sice nenuceně zasmál, to ovšem nic nemění na tom, že Prci, prci, prcičky jsou jen další americkou teenagerskou slátaninou o ničem (tedy pardon... vlastně o ztrátě panictví). Pravdou sice je, že snímek má hlavu a patu a ve svém žánru patří rozhodně k tomu lepšímu, ale otázkou zůstává, jestli tenhle fakt průměrnému divákovi stačí. Mně tedy ne.(7.8.2002)

 • ap2001
  ****

  Odmyslete si všechen ten humbuk okolo, sexistické recenze, pošahané komentáře zakomplexovaných impotentů a nadržené reklamní kampaně... podívejte se na American Pie s nadhledem a určitě zjistíte, že dané téma zpracovává mimořádně citlivě a příjemně sebeironicky.(21.1.2003)

 • Sublog
  ****

  Jasně nejlepší část z celé trilogie.(11.12.2004)

 • rubii
  ***

  První teen komedie kterou jsem viděl, vůbec nebyla špatná, plná trapná situací, které mi nepřipadly trapné, byly dokonce i vtipné, ale postupem času, jak se točí jedna teen komedie za druhou, tak začínám tohoto typu „filmů“ mít až po krk. Dřív bych označil prcičky, jako předchůdce tohoto žánru, který by nemusel být vůbec špatný, ale od prvního shlédnutí jsem zřejmě vyrostl, tak už z toho nejsem moc nadšený. Navíc náměty těchto filmů si jsou podobné jako vejce vejci.(30.8.2006)

 • feho312
  ****

  Ať si říká kdo chce, co chce, u tohohle filmu jsem se hrozně bavil. Je stupidní, plný sexu, cílovka je taky jasná už podle názvu ALE nazapomenutelné scény jako šukání domácího jablkového koláče, hláška "To jednou na hudebním táboře..." nebo Stifflerova máma na biliardovém stolu jsou tak vtipné!!! No a scéna "domácího videa" vysílaného do školní sítě, když zaznělo. Ó ne, už zase..." byl jsem na kolenou :-))))(26.3.2007)

 • MartyS
  ****

  Komedie plna silenych napadu,trapasu a mnoho dalsich blbosti,ale clovek se musi zasmat nad tim,takze na pobaveni urcite dobre.Ve filmu sou proste vtipy ktere narazi na sex a vse okolo nej,ktere dokazi pobavit.(26.4.2007)

 • x-tony
  ****

  na oddech je to v klidu film, vtipu dost, nezapomenutelný Jimmův otec...pohoda(7.6.2007)

 • Boxer666
  *****

  Tenhle díl je opravdu povedený, nelituji toho, že sem ho viděl, narozdíl od těch mentálních dílech po 3. dílu(8.7.2007)

 • Nephilim
  ****

  Film, který rozpoutal mánii teenagerovských komedií a dodnes patří mezi nejlepší z nich.(5.6.2008)

 • Jirka1111
  ****

  Ona to blbost opravdu je, ale mě dokázala jednička mnohokrát rozesmát.(21.6.2008)

 • gstudio
  **

  Jen žasnu, kolik lidí tady neví nic o filmu a moudře tady plácají. Wow! Prcičky, že jsou zakladatelem teenagerské sexy komedie? A co filmová série Eis am Stiel (1978-88), Screwballs (1983) a pokračování Loose Screw (1985) a Screwball Hotel (1988), Fast Times At Ridgemont High (1982), Porky's (1982) a mnoho dalších? A Vřískot zakladatelem teenagerských vyvražďovaček? Co Friday the 13th (1980), Sleepaway Camp (1983) nebo úžasný The Burning (1981) s ohořelým domovníkem stříhajícím mládežníky zahradnickými nůžkami? Lidičky, neblázněte! To chce mnohem víc placek do DVD a teprve potom pronášet soudy :D(22.8.2008)

 • AlBertzap
  ****

  Ať už je to špatné nebo dobré, tak mi nikdo nerozmluví, že se z toho stal kultovní snímek. Není to, kdo ví jak boží nebo super, ale dá se říct, že první komedie svého druhu. Přináší něco nového, neotřelého, zajímavého a docela i vtipného. Pokaždé když to vidím, tak se dobře bavím, protože přesně vím o co těm klukům šlo a ten humor kolem..:D "To jednou na hudebním táboře......."(23.10.2008)

 • Jarosh66
  ****

  Komedie, která ve své době udělala poprask a sklidila velký úspěch, hlavně u teenagerů. Já, jelikož jsem byl v té době také teenager, hodnotím 4 hvězdami, protože ač je s odstupem času tohle dílo relativně nudné a místy i trapné, u mladistvých to má pořád svoje kouzlo a i tak, je to určitě nejlepší teenagerovská komedie.(26.1.2009)

 • pavoucek
  *****

  Super. Komedie vtipná jak blááázen. Nemá chybu(8.2.2009)

 • chosan
  *****

  Tohle je nejlepší komedie mojí generace jablkový koláč nemá chybu!(18.6.2009)

 • MaximusMax
  ****

  Jako napsal CERVENAK, i v teenagerovské komedii může vzniknout veledílo. Stejně jako v jakémkoliv jiném žánru. A pokud jde o film takto žánrově vyhrazený, je třeba jej tak také brát a hodnotit. Teenagerovská kmedie těžko uspokojí ty, kteří v ní hledají hluboká filosofická zamyšlení, stejně jako romantický film asi divákovi nepředloží akční řezničinu a u psychologického filmu si člověk s úsměvem neodpočine. Žádný z žánrů ale nelze brát jako něco podřadného a hlásat, že jen artové psychopseudofilosofické filmy, které nikdo nepochopí, lze považovat za kvalitní filmy (řečeno s nadsázkou, nechci tím artové filmy nijak snižovat, i když se mi samotné označení "artové" vůbec nelíbí...). A s ohledem na tento můj dlouhý úvod směle prohlašuj, že film Prci prci prcičky je podle mě v žánru teenagerovských komedií jeden z nejlepších a i jako samotný film rozhodně není odpadem. Scénář je podle mě chytře napsaný, všechno funguje tak, jak bylo nejspíš míněno, postavy jsou typově skvěle obsazené a pokud si dobře pamatuju, onoho tolikrát zmíněného fekálního humoru se zde téměř nedočkáme (scéna s průjmem na dámských toaletách je myslím natočena poměrně vkusně a žádné cákání hnědi po zdech se nekoná, na rozdíl od jiných filmů, které se snaží Prcičkám vyrovnat). Vtipné scény jsou povětšinou opravdu vtipné a vycházejí často z dialogů, nikoliv jen z "trapných" fekálních či sexuálních scén. Z komentářů některých mám až pocit, že tento film snad ani neviděli a soudí ho dle jiných teenagerovských komedií, které Prcičkám nesahají ani po paty. Film podle mě nabízí o něco více, než jen prvoplánový humor a oceňuji ho jako povedené filmařské dílo. Velmi mě například potěší maličkost, jako píseň Simona a Garfunkela ve scéně s Finchem a Stiflerovou mámou, odkazující na film Absolvent atd. Proto prosím posuzujte filmy v rámci jejch žánrů a nesuďte je pro absenci něčeho, co do žánru nepatří. Howg(6.9.2009)

 • Hellbilly
  ****

  American Pie prvý a druhý diel plus Road Trip a Kámo, kde mám fáro?, to je svätý grál teen komédií(rátam len čisté teen komédie, nie huličské). Narozdiel od mnohých zhovadilostí ktoré na túto tému vznikli majú Prci, prci, prcičky hlavu aj pätu, sympatické charaktery, dobré fóry a dobrý soundtrack. A samozrejme Steva Stiflera...(13.12.2009)

 • Kubiiiczeek
  ****

  Jeden z nejlepších dílů ze série Prciček !(8.1.2010)

 • tomasso19
  ****

  Najlepšia teenagerska komédia, podľa ktorej sa snažia opakovať desiatky podobných. Bohužiaľ neúspešne.(4.3.2010)

 • sidthekid
  **

  Z celého filmu jsem se asi jen 8minut bavil. Jinak trapnost nad trapnost.(24.7.2010)

 • Jartian
  ****

  myslete si co chcete, fakani. Nejlepší komedie na který jsem byl v kině. Brečel jsem od začátku do konce., prostě ze života. A teď si bežte hrát s fejsbůkem a žiletkama(15.9.2010)

 • SpeedyL
  ***

  Ani nevím, co mne to popadlo, ale stáhl jsem si první 4 díly "Prciček". Kdybych měl udělat žebříček kvality, tak nejlepší a nejvtipnější mi přišla dvojka, potom jednička a nakonec trojka. Čtvrtý díl se pohybuje na hranici koukatelnosti. Hlavní jeho problém je, že se zde vymění většina herců a Stiffler není původní Stiffler, ale jeho mladší bratr. Ten ho sice věrně napodobuje (nebo se o to aspoň snaží), ale není to moc vtipné, jako spíše drzé! Takže hodnocení: Prcičky 1 = 70%, Prcičky 2 = 75%, Prcičky 3 = 60%, Prcičky 4 = 30% (a možná i méně).(25.9.2010)

 • Sindymindy
  ***

  Kdo by neznal Prcičky. Vidět povinné...(15.11.2010)

 • ronin zabak
  **

  Pro cucáky, co se doma nudí nebo chtěj nabalit nějakou slečnu. jednou a dost....(30.4.2011)

 • Davvee
  ***

  Komédia ako sa patrí so všetkým všade. Poriadny nárez hlavne pre mladších.(2.5.2011)

 • JeffScylla
  *

  Obávám se že kdybych to měl přeložit z originálního názvu a tak aby to vystihlo (stěží to tak nazvat ) film. Znělo by to Americký chcanky.(6.7.2011)

 • Dawe.86
  *****

  klasika klasik! už 11 let od tohoto dílů se různý režiséři snaží alespon napodobit tuhle legendarní teenagerskou komedii o panicích na střední škole a musím řict že hloupý napodobeniny např. Sexy party či sexy ptáci,nebo kluci to chtěj taky....a takový kraviny ktery jen špatně se snaži okopírovat sérii prvních tří dílu prciček. Takže ejstli můžu doporučit teenagerům jediný takový film tak jedině tenhle...pro mě Legenda v tomhle tom žánru(24.7.2011)

 • Phoeniyx
  ****

  Film mé puberty :) nezapomenutelný zážitek, humor výborný a vše okolní bylo taky skvělé! A scéna kdy se chudák dvakrát uspokojí ;) je senzační děkuji za tento film.(1.11.2011)

 • Lilly_Renn
  ****

  Nevím jak vy, ale já u toho dostala výtlem, že se rozštěkal pes. :))(17.11.2011)

 • Monikastu
  ***

  Tenkrát na hudebním táboře...:D Celkem jsem se u filmu zasmála, některé vtipy mi připomněly směšné události, které se mi staly...celkem fajn ;)(18.11.2011)

 • gdmaniak
  *****

  Klasika ktorú bi mali vidieť všetci :D(12.12.2011)

 • Bodega_Bay
  ****

  Dávám možná víc hvězd, než si zaslouží, ale asi proto, protože u mě tohle dílko obstálo v čase. Viděla jsem to v pubertě, viděla jsem to krátce po pubertě a viděla jsem to i jako (snad) dospělý člověk a líbí se mi to čím dál víc....jo, v kategorii trapných mládežnických komedií je tohle perla. ty ostatní se jen válí v prachu kilometr za tímhle docela vtipným americkým kusem koláče.(30.12.2011)

 • ScoRPy
  ****

  Kultovní film. Tato komedie je natočená jako teenagerská komedie, chová se tak a taky se tak musí brát. Snad každý kdo se na to odhodlal dívat, tak musel trochu čekat, co dostane. Doposud nepřekonaná teenagerská komedie, kde je mnoho skvělých momentů a hlášek.(18.1.2012)

 • honza1205
  ****

  Zaslouženě.(16.4.2012)

 • Peenugirl
  ****

  Decká, ale veď Jim je kultovný popleta, Finch je môj favorit, Stifler je megamagor a Stiflerová máma je MCBP,... na toto sa nezabúda. Nostalgia! 75% áno 75%!!!(25.4.2012)

 • Mort09
  ****

  Naprostá klasika, která položila základy k žánru teen komedii o chlastu a sexu. Perfektní zobrazení přátelství, lásky i touhy po prvním zasunutí, protnuté množstvím vtipu a neopakovatelných hlášek (MCBP,..). Prostě klasika. 80%(5.6.2012)

 • teseth
  ****

  Bylo mi v době uvedení do kin 19 takže jsem si to parádně užil a ještě dneska rád zavzpomínám na jednu z mála povedených teen komedií. Některé fórky jsou nezapomenutelné i po létech!(18.9.2012)

 • macoslavek
  ****

  už bych i řekla, že je to docela klasika.. vždycky se zasměju.(29.9.2012)

 • Mark1983
  odpad!

  Já tyhle prcací komedie moc nemusím.(17.10.2012)

 • komando20
  ****

  pamätam si ako sme to videli v tabore a bol z toho potom riadny pruser :) tento film je presne to čo bymal každy tindžer vidieť ešte pred 15 rokom svojho života(5.11.2012)

 • mine.slayer
  ****

  Legenda mezi teenagerskými komediemi, pro mě ale zase tolik ne, až příliš řešení prvních sexuálních zážitků, naštěstí bohatě okoženěnou zábavnou trapností.(5.11.2012)

 • mcamino
  *****

  Skvělá komedie pro teenagery, už jsem jí viděl asi 10x a vždy když se na první díl podívám, je to super. 5*(17.12.2012)

 • Hunys
  ****

  Asi určitě jedinečný film, kterému se jen trochu vyrovná sexy párty. Na druhou stranu sexy párty má 3 díly a nechystá se asi dělat další, zatím co prcičky mají 8 a další nejspíš ještě budou. Nejlepší je ta bezradnost studentů a hlavně Jima. Jim si zahrál několik scén, ve kterých bych se nikdy ocitnout na živo nechtěl; viz. soulož na kuchyňské desce s jablečným koláčem.(17.1.2013)

 • turektureck
  *****

  Supr(18.1.2013)

 • Otan
  *

  Před chvílí jsem se věnoval filmu Mamma Mia a teď tohle.Možná je tam pár záseků,ale ani toto není to,co by mne fakt strhlo.Film podle mne úzce vyhraněný a tím pádem,mne vynechal.Nevadí.32%(27.1.2013)

 • pogoman77
  ****

  Pulp fiction mezi pubertálními komediemi.(18.2.2013)

 • 2sistem
  ***

  Jeden z prvních svého druhu a ač film nebyl nic přelomového, tak se stal fenoménem. Na jablečný koláč, flétnu a sraní ve škole si jistě vzpomene každý i za několik let.(3.4.2013)

 • Perineum
  ****

  Pro tuhle sérii (3 filmy, respektive 4) mám prostě slabost. Už jen proto, že je to v podstatě kult, který je po celém světě napodobován, ale bez úspěchu. Stejně tak Stifler je kultovní postava a nadržené prase s nesmírně vulgární mluvou už nikdo nezahraje lépe.(8.4.2013)

 • Zaba
  *

  Ne ne ne a ještě jednou ne! Je to trapné a i přesto, že jsem to viděla naposledy na základní škole a jako náctiletá jsem měla být asi cílová skupina, tak se netrefili. Všechno špatně. Jednu hvězdu dávám za zprznění jablečného koláče a MCBP na kulečníku.(28.6.2013)

 • Scaevola
  ***

  Teenagerovská komedie z doby, kdy svět byl ještě v pořádku a největším problémem Ameriky byla ztráta panictví. Nad průměr tenhle snímek vynáší poměrně řízný scénář, který nezastírá, co je tím pravým happy endem.(20.11.2013)

 • PanRecenzent
  *****

  Prci, prci, prcičky: jednoznačně nejlepší komedie.. vůbec u žadné jiné jsem se tolik v životě nesmál výborné prostředí středí a poté vysoké školy pro náctileté skvělé vtipy vyborné obsazení rolí tento film nemá obdoby.(24.12.2013)

 • Merenre
  **

  Je to nechutná srágora pro amerikánské imperialistické spratky. Ale na rozdíl od čtvrtého dílu, alespon přesně ví, čím je, tak si zaslouží vyšší hodnocení.(16.3.2014)

 • Alekks80
  **

  Je to postavený z poloviny na fekálním humoru a z poloviny na trapných situacích, případně na kombinaci obojího. Jestli vás tohle baví, tak nebudete zklamáni. Ale asi tak dva slušný frky tam byly, takže za každej hvězdu.(23.4.2014)

 • injoy
  ****

  Klasika mojí puberty :-) Tak dávno... nostalgie...(24.6.2014)

 • JeyeK
  ***

  Kultovní kousek. Bavil jsem se, občas se zasmál, ale něco, co jsem zprvu neuměl pojmenovat, mi celou dobu u toho filmu vadilo. Nebyl to fekální humor (kterého zde bylo překvapivě málo) ani herecké obsazení (naopak vesměs sympatické), ale ta spousta trapných momentů a hlavně to, se až příliš věrně podobaly tomu, co jsem sám na střední škole prožil a na co jsem se tak usilovně od té doby snažil zapomenout. Ne, vlastně mezi nimi je jeden rozdíl - ty reálné dost často nekončily happyendem. 50%(22.8.2014)

 • jackstifler
  *****

  Jak už mé příjmení napovídá , tenhle film úplně zbožňuju . Všechny Prcičky hodnotím 5 hvězdičkami.♥(29.11.2014)

 • Sadova302b50
  odpad!

  Pravda, znám horší filmy, ale proto nevidím důvod, kvůli kterému by mé hodnocení mělo vylézt nad mou deadline v hodnotě deseti procent, kde už uvažuju o jedné hvězdičce. Přeci jenom, komedie jsou tu od toho, abych se zasmála, případně si u filmu vypěstovala guilty pleasure (což se mi hlavně u hororů děje docela často), ale nechytlo mě to ani v nácti letech, natož teď. 10%(3.4.2015)

 • Domitri
  *****

  Tak tohle se povedlo! Tak jsem se ještě dlouho nenasmál! Nemělo to jedinou chybku! 100%(18.4.2015)

 • SantaCruz
  *****

  Při přemiéře mi bylo náct a i dnes po dvojnásobku musím uznat tehdejší teenage kvalitu. Vzpomínkovi teleport při poslechu Blink182 mě vrátí na inlajny, Harvey Danger maryjane freedom & Bic Runga... :D(1.5.2015)

 • Hadrian
  *****

  A jak chutná?....''Jako teplej jablkovej koláč''....od mcdonalda nebo od mámy? :D tohle mě rozsekalo...sílu nevidím jen ve Stiflerovi, ale taky v Jimovi a jeho trapasech a v následujících dílech i v jeho otci...tahle sága je zatím nejlepší komedie, co znám a navíc velká srdcovka :)(6.7.2015)

 • adamix
  ***

  Iste, nájde sa tu zopár dobrých fórikov a trapasov, ktoré vo väčšine podobných komédiách nikdy nenájdete. Sú tu celkom krásne prsaté holky (no z nich vám stáť nebude) a je tu aj odkaz na starého výborného Absolventa :). No celý film pôsobí tak hrozne, lebo furt tu ide iba o SEX, SEX a ešte raz SEX ! No čo by sme mohli čakať viac, keď na túto tému sa naväzuje aj názov filmu. Nehovorím, smiešne scénky tu boli, ale ja by som ich tam dal asi viac. Film by potom nepôsobil moc ako film pre nejakých úchylov. A podobne to bolo aj pri Eurotripe. Ibaže tam bolo až moc vtipných scén. Na to, že je to béčkový film, to má podľa mňa trochu vyššie hodnotenie (69%). Toľko nemá ani Scary Movie a takéto hodnotenie by si zaslúžilo viacej, než táto komédia. No čo už, čakal som toho viac, ale našli sa tu skvelé scénky. Takže moje celkové hodnotenie je takých 55%.(27.8.2015)

 • Qer
  ***

  Mezi americkými teen komediemi jsou první Prcičky určitě jedna z nejlepších. Škoda toho, kam se série po třetím díle ubrala.(8.9.2015)

 • MEGAJOHN

  Trapárna? Nemám sílu to zkouknout tak ani nemůžu ohodnotit...(14.9.2015)

 • LencaN
  ****

  Pořád jsem si říkala, že to je pro puberťáky, že si u toho kluci budou akorát pomlaskávat nebo možná i víc. Ale překvapením se pro mě stalo, že to byla psina. Ano, je to ujeté, ano, je to často úchylné, ale ti kluci jsou takoví pitomci, že se tomu musí člověk od srdce zasmát. Konečně znám význam pojmu "Stiflerova máma", objevila jsem zrzavého vejtahu "fmolaře" a opět jsem byla vytočená, že kdykoli je někde v zahraničních filmech nějaká postava z ČR, tak má rusky znějící jméno.(30.6.2016)

 • KraLuban
  ***

  Zapomeňme na (rádoby)umělecké kvality - komedie buď baví, nebo ne. A tahle baví, každý si rád vybaví střední školu, kdy všechno bylo otevřené, celý svět otevřená kniha a celý život před námi. Možná se jedná o pokleslý, fekální a sexuální humor, ale proč s láskou nezavzpomínat. Žádná extra pecka, ale přece jen klasika, co pobaví...70%.(20.7.2016)

 • gezko
  *****

  Klub dospievajúcich nevyhonencov ma teda dostal. Hlavne dnes už kultovými hláškami v neprekonateľnom českom dabingu, ale aj naivitou, prvými láskami a MILFkou. Je to pre mňa taká Príručka mladých svišťov - návod ako zasunúť a pokaziť / nepokaziť to. Ako matka novej generácie teen komédií sa toto jednoznačne radí medzi kult a povinnú literatúru každej ďalšej mladej generácie. U mňa za 5 a.... vykuř mi ho krásko ;-)(11.2.2017)

 • Michal118
  ****

  Trochu tupá ale určitě zábavná komedie, u které se nejednou zasmějete. 75%(28.12.2017)

 • KuceraJohny
  ****

  Pro mě nejlepší teenage komedie. Ještě 21 jump street se dá svoji vtipnosti a kvalitou srovnávat, ale jinak prcičky nemají v tomto žánru soupeře. Vytvořili velkou sérii teenage komedií a za to téhle sérii patří potlesk. Protože, ano takový druh komedie je sice populární ale většinou se jedná o filmy na jedno zkouknutí a pokračování z 90% není a když už tak max jedno. Prcičky ne ty jsou super vždycky se na ně rád podívám a zasměju jsou vtipné a herci jsou už díky tomu filmu známý jako jejich postavy. Je to taková má srdcovka.(9.10.2018)

 • PeterVonKV
  *****

  Film mého mládí, kdy VHSka s tímto putovala z ruky do ruky a byla to modla. I po letech má co nabídnout parta kolem Stiflera.(11.7.2019)

 • Jim_Caesar
  ***

  Ne všechno musí být dobré, aby to bylo populární a navštěvované:-) Hlavně že jsme se na tom bavili, ne?:-)(29.1.2004)

 • Rankir
  **

  Nemuzu si pomoct, tohle nemusim. Za to bude trapne jsem cekal, ze to bude nevtipne po hlaskach od znamych ne. Dalsim dilum se vyhnu obloukem.(16.12.2004)

 • Alexis
  ***

  V žánrovém kontextu je to fakt to nejlepší, co lze dostat. Téma co do vtipnosti vytěžené na maximum, s několika scénami a hláškami, které jsou již kultovní (a teď nemyslím profláknuté extempore s koláčem). Shannon Elizabeth dělá čest všem Čechoslovankám(12.8.2005)

 • Dinoo
  ****

  Áno, áno je to stupídná americká teen komédia ale je tak stupídne dobrá ,že som ju videl veľa krát ,ale dobrá je stále a moc ! Ukazuje život terajších teenegerov a ich problémy ,ktoré vo filme mnohokrát boli veľmi príjemné a vtipné.K tomu skvelý soundtrack a celkovo hudba a sú z toho 4 hviezdičky.(8.12.2005)

 • play@peace
  *****

  Kultovní komedie s několika skvělými scénami a hláškami, která si na nic nehraje a je svým způsobem neodolatelná. Absolutní top mezi teenagerskými komediemi, který zřejmě nikdy nebude překonán. Kam se hrabou takoví Snowboarďáci nebo Rafťáci s rádoby hvězdami Kotkem a Mádlem. BTW Naďa je kus! :))))(21.8.2006)

 • Jasmín
  ****

  Jednička a dvojka prciček jsou asi nejlepší teen komedie, co se natočily. Zbytek je fakt hrůza.(9.4.2007)

 • Wlashack
  *

  Aneb další, ale nejvíce propagovaný film na téma "Jak dostat holku do postele co nejtrapnějším způsobem". U této komedie se předpokládá, že divák bude mít většinu krve někde jinde, než v mozku a podle toho to taky vypadá. Tuto rádobry "cool" komedii drží nad odpadem jen fakt, že pár scének pobavit dokáže.(23.11.2007)

 • B.B.Blue
  *****

  Nejlepší teen komedie všech dob. Teprve následující pokus tento fenomén vytěžit byly trapné a tupé, tenhle film je prostě legenda.(12.12.2007)

 • marocco
  ****

  Toto je pre mňa jedna z kultových komédií, vulgárny humor mi výnimočne nevadil a Stifler bol pre mňa polobohom. Ono sa vlastne nič nezmenilo. :-)(9.1.2008)

 • jaza

  bratři jak se patří...(26.3.2008)

 • mindkiller
  *****

  Vynikajúca komédia ktorá mimochodom zarobila niekoľko násobok sumy ktorá bola použitá na tvorbu filmu. Film sa odohráva hlavne z prostredia školy i keď tam boli aj iné miesta. Dobré postavy, ich prepracovaná charakteristika, skvelý dej tak isto ako soundtrack ... jeden z mojich najobľúbenejších filmov. 10/10(20.7.2008)

 • majklfly
  ****

  Jeden z prvnich "ledegarnich" filmu, co se dostali az k nam. Vlastne cely neni o nicem, ale presto par scen (Nada u nej v pokoji, MCBP, Kvasnicove pivo,jednou na hudebnim tabore apod...) vstoupili do hlášek mých kamarádů, což mi dává jasně najevo, že svému účelu maximálně slouží. Prostě neuvěřitelná krávovina při které se i zasmějete, pokud snížíte své nároky a vzpomenete na své mládí. 70%(4.9.2008)

 • jirkalala
  *

  Znáte takový ten svíravý pocit v žaludku, když se v nějaké situaci cítíte trapně? Bohužel tím trpím nejenom když poslouchám kolegyně v práci, když se baví vedle u stolu o nějakých nesmyslech typu “z jaderné elektrárny se tolik kouří, protože se tam hodně topí“, ale stává se mi to také u některých filmů. Jsou to přesně ty filmy, které bych radši nikdy neviděl nebo o nich raději nemluvil. A co teprve být přistižen u toho jak se na ně koukám. Mám dojem, že tento film odstartoval jednu totálně pitomou a zbytečnou éru fórků o souložení, jezení nechutných věcí a mačkání beďárů. Nic proti teenage filmům – Road trip miluju, ale Prci, prci, prcičky všechno znechutli, stejně tak jako ABBA znechutila disko. Ne, děkuji, nebrat, asi stárnu nebo co.(28.10.2008)

 • BillyBob
  ****

  Naprostá klasika..... Nejlepší fekální komedie všech dob.(1.11.2008)

 • deryck
  ****

  Je to zvlastne... V roku 99-2000, ked to k nam doslo, to bol hit, kazdy to videl, kazdy o tom rozpraval, padali hlasky z filmu - na tucty, a ja som nechapal preco by sa to mladym ludom ako ja malo pacit. Uplne som to bojkotoval. Uz ani sam neviem preco, ale proste sa mi nechcelo pozerat na komediu kde sa toci v jednom kuse o "skorovani". Pozdejsie som pochopil, ze tento pekny trend mojej generacie davno prisiel aj ku nam. O nejaky ten rok, dva, tri som to pozrel - ze ma nezabije ked to zhliadnem. Zmenil som nazor, a to diametralne. Nie je to vrchol komedie ako zanru, nie je to ani slusna, ani prepracovana vec. Ludia to casto oznacuju za nevkus, hnus a vsetko mozne. To beriem, s rezervou. Lenze kde inde reziseri dosiahli s hercami, situaciami a perfektnymi charaktermi postav taky efekt? Je to trapne, ako Jim zakazdym nieco poserie, ale o to tu ide - ono to ma za ciel navodit situaciu v ktorej sa dokonca vy budete hanbit zanho a smiat sa mu. Steve Stifler a jeho nenormalne hlasky, patalie (ake je to kvasnicove pivo, stifler?) a tak dalej. Finch a scena na zachode... neporovnavajte to s Bulšitom, neda sa. Tu sracky nelietaju po ludoch. Ked som videl Eddieho Thomasa, ako sa s nohami spletenymi do vianocky snazi neprdiet kym su na zachode baby, smial som sa. Bez hanby sa priznam. Ale kto sa nedokaze uvolnit pri nicom a sem tam pri filme vypnut mozog a (super)ego, skoda reci. Je to lacne, je to primitivne, je to stale o sexe a trapnych situaciach, ktore ale mame sancu zazit aj my, nie? A ked vam niekto rozprava svoje faux pas, nesmejete sa? Nehrajte sa na kultivovanych a sofistikovanych, odhodte zabrany. Jedine minus American Pie spociva v tom, ze sa vsetko toci len okolo sexu, tie vedlajsie linie nemaju velky vyznam, aj ked su podarene. Smutny je len fakt, ktory ale uz nik z nas nezmeni, ze sa to toci okolo panictva, akoby to bola choroba, ale povedal by som, ze tym autori len parodovali prijebane myslenie priblblych deciek, takze to beriem s nadhladom. Hercom nemozete vytknut nic - urcite sa zhostili svojich uloh lepsie nez ti necharizmaticki debilkovia v 4., 5., 6. pokracovani (a pripadnych srackach ako Kluci to chtej taky a podobne). Jason Biggs je skvely, Seann W. Scott sa pre Stiflera narodil, Eddie Kaye je ako Finch bezchybny, a Klein a Nicholas sa mi tu zdaju najviac nevyrazni. Asi len moje zdanie. Tara Reid sa mi tu nevidi nejaka extra kocka, ale nech, a Jimov otec je proste sef (najma minutu pred zav.titulkami, ked vidi Jima ako tancuje pre Nadu a hodi ten bombovy tancek, za doprovodu perfektnej Its Been a Week od Barenaked Ladies). Zabudol som na dalsie plus Prciciek - vyborny vyber hudby. Odhliadnuc od toho, ze tu hraju Blink-182 (aleluja), kazda pesnicka sa perfektne hodi a je to hlavne americky pop punk (spokojnost uplna). Zhrnut to: Je to o sexe, je to primitivne, je to priamociare, happyendovy koniec (aj ked nie uplne, pozor), trapne situacie tu su, aj zachodovy humor (ale nik nemoze nastojit na tom, ze je to prehnane - nie je. ak nesuhlasite, moralizujte, no aj kralovna Alzbeta musi na zachod ako my vsetci :D ) Zabavte sa na niecom, co sa vam mozno v zivote nestane. Vsetky tieto prisady v American Pie funguju - je to lascivny, chlipny tinejdzersky film, ktory ale rozhodne vie navodit dobru naladu. Vo svojom zanri je tato komedia minimalne vydarenym prebornikom, ak uz nie je aj najzabavnejsia. Ucelom nebolo vytvorit Zeitgeist, to si je treba uvedomit, nie je to ani sladke klise ako Zápisník jedné lásky. Nemam preco davat malo hviezdiciek. 80%(6.1.2009)

 • Prehistar_
  odpad!

  Přesně ten typ filmů, které od srdce nenávidím.(15.1.2009)

 • Nickkk
  ****

  Umíral jsem u toho smíchy v žánru pro dospívajcí určitě nejlepší komedie!!!(9.7.2009)

 • Martas79
  *****

  No nechápu tak nízké hodnocení, pro mě je to jedna z nejlepších amerických teennagerovských komedií. Přispívá k tomu hlavně herecké obsazení a originalita filmu. Je to taková odpočinková komedie, kterou můžu vidět kdykoliv. Některé scénky jsou prostě nezapomenutelné a rád vzpomínám, jak jsem byl před lety na prvních Prcičkách s kamarády v kině a jaký to byl pro nás zážitek.(5.9.2009)

 • 9HK
  *****

  Nejlepší teenage comedy co kdyby byla asi natočena...tím že není v červeným čtverečku se nenechte odradit(pokud to náhodou někdo neviděl..)to se asi ,,intelektuálové,, bali dát hodně hvězd...(21.12.2009)

 • Infantryman
  ****

  Po tom co jsem se léta vyhýbal této pubertální zábavě jsem toto dílko shlédl v televizi a upřímně musím říct,že jsem se bavil.Hlášky mě posílaly do kolen a od srdce jsem se zasmál. Asi nejsem holt náročný divák. "Řekni moje jméno svině" :-)(8.1.2010)

 • matespal
  ****

  nejlepší díl ze všech sedmi?doufám,že sedm bude konečné číslo.(8.1.2010)

 • P@\/EL
  ****

  Tak zde to všechno začalo! První film z již kultovní série amerických prciček díky srandovním scénkám a perfektním hláškám zaručeně pobaví. Děj je sice jednoduchý, ale zato po celou dobu zajímavý a poutavý. Z postav mě zaujal hlavně Jim, který tahá z rukávu v podobě sexuálních trapasů jednu usměvnou scénku za druhou, a potom taky legendární Stifler, který je kapitolou sám o sobě.(9.1.2010)

 • beregond
  ***

  Dlouho se mi tento film vyhýbal (nebo možná já jemu) až jsem ho konečně deset od natočení viděl. Překvapilo mě jak krotké to bylo. Není to tak hrozné jak jsem si myslel, celkem jsem se bavil(9.1.2010)

 • CrashHP
  *****

  Komédia, ktorú zbožňujem, ktorá sa na nič výnimočné nehrá a táto otázka sexu trápi mnoho mladých ľudí a všetci to berú s humorom na večierkoch a v poslednom ročníku na strednej.(1.2.2010)

 • MiriamLef
  odpad!

  Celou sérii filmů American Pie a množství jeho napodobenin považuju za vulgární, nevtipné, vadné a závadné.(17.7.2010)

 • Crucifere
  ***

  American Pie není zrovna nějak dějově převratná komedie a ani není v mnoha směrech zrovna vtipná, spíše obsahuje hluchá místa, které jsou jen na škodu a místy trefné poznámky a situace, kterých není až tak mnoho. Ale odreagovat se u ní dá skvěle a co víc od komedie chtít?(29.7.2010)

 • Mescalamba
  ***

  Těžké hodnotit dneska. Už je to nějaká chvíle co jsem to viděl. Docela mě to pobavilo. Takovým tím vtipně trapným teenagerovským stylem. 3 hvězdičky za relativní vtipnost, slušnou zábavnost (známe taky horší, že) a za to, že je to v podstatě už klasika.(28.8.2010)

 • Eksi
  ****

  Fenomén sex & party komédií. Má to niečo do seba, niečo čo prinútilo natočiť 2 sequely a dalšie 4 televízne, aj keď nenadväzujúce pokračovania.(8.1.2011)

 • burg
  ***

  Je to sice totální kravina, ale občas jsem se i zasmál. Navíc tenhle film odstartoval vlnu teen-komedií, ze kterých je tohle dílko stejně nejlepší..(20.1.2011)

 • Plgy
  *****

  Nechápu hodnocení některých uživatelů,tento film patří k nejlepším teen komediím a samozřejmě 100%...(19.3.2011)

 • jasnenkaa
  ****

  Tak jsem se neubránil a dávám tomuto filmu 4*. Důvod je ten, že je to taková jedna z prvních teenagerovských komedii s jasnou cílovou skupinou, ale vůbec není blbá. Čtyřicátníky asi nenadchne, ale proto ten film nedělali. Stejně jako Snowboarďáci v podání čechů byla i tahle komedie na počátků dlouhé řady následných pokusů se na podobné nebo prakticky stejné myšlence přiživit, což už se jim moc nedařilo. Takže jestli Vám je něco kolem 12-18 ti let, tak se dobře pobavíte.(20.4.2011)

 • Mc.Flurry
  *****

  Ano sice pubertalni komedie plan sexu, chlastu a vseho moznyho jenze rikejte si co chcete tak prave tohle je vubec nejlepsi pubertacka komedie s pokracovanim druheho a tretiho dilo. S filmama co se to snazej napodobit jako napriklad Holky to chtej taky, Kluci to chtej taky nebo treba naprosto trapny Loudilove to se vubec neda srovnat. Tahle komedie jako jedina z tech pubertalnich ma proste smrnc. Jim i jeho pratele ukazuji ze si proste chteji tvrde za svym ale pak je popadne ten velky cit - laska a vsechno je najednou ta tam. Pak je tu Stifler zprostredkovatel su** jak si sam rika, kterej by tam rozhodne nemel chybet a spousta dalsich vecich.(25.5.2011)

 • fOOn
  *****

  Naprostá klasika, kdo toto neviděl jako by nebyl. Pro mě jasných 5*, miluji tento film!(19.6.2011)

 • Naked_Snake
  odpad!

  Myslím že tento film může nazvat ,,poučným" jen naprostý imbecil. Tento film je totiž ,,ze života" asi stejně jako star trek. Klasický kýč pro teenagery kteří se snažej žít po vzoru amerického snu. Veškeré vtipy se týkají jen sexu a ještě k tomu jsou děsně přetažené za vlasy. Samozřejmě všude jen přehlídka největších modelek... Film pro stupída co stráví pouze laciný humor.(26.6.2011)

 • Trepak
  odpad!

  Dúfam, že všetkým stredoškolákom došla pointa filmu – dôležitejšie ako maturita je... zapichať si. Ak to nepôjde so spolužiačkami, skúste ich matky. Ak to nepôjde ani s ich matkami, skúste jablkový koláč. A ak vaša matka nevie piecť, ostáva vám ruka a ponožka.(9.7.2011)

 • Abcbc
  odpad!

  Tento film mě nijak nenatchnul, už připitomělý název mě odrazoval, přesto jsem si jej pustila. Asi po 5 minutách jsem okno zavřela, protože něco tak... ani nevím, kde najít pravé slovo pro tento výtvor... tak příšerně a nesnesitelně hloupého jsem snad ještě neměla možnost shlédnout! Odpad!(17.9.2011)

 • Svadbos
  ***

  Samopašné gagy zabezpečili tomuto filmu reputáciu, avšak gagy vychádzajú z uveriteľných postáv a situácií úprimne. V podstate je ich hodnota staromódna, ajkeď zmysel pre humor nie.(1.10.2011)

 • JohanSchuber
  odpad!

  Čím to je, že mě, puberťáka, tahle komedie nebavila a naopak mě nehorázně štvala?! Kravina na n-tou.(23.10.2011)

 • s.u.g.e.r.
  ****

  Kultovní film a přitom je to blbost...ale zase vtipná. No a Stifler nemá chybu :-)(27.12.2011)

 • Donald2
  odpad!

  Prepubescentní zábava pro 13tileté fajnšmekry, jimž pomalu začíná hučet v klacíčku, nicméně porno by jim ještě ve Videbossu nepůjčili.(29.1.2012)

 • billcarson
  ***

  Klasika pro pubescentní publikum. S chutí jsem si tady přečetl několik komentářů od (pseudo) lidí co se tváří jako největší intelektuálové, kteří by tento film nejraději spálili a vymazali z pevných disků a raději by si s Einsteinem povídali o relativitě. Vcelku milá komedie o dospívání, sexu a co k tomu patří, tak to vidím já. Je tady sice humor, který není zrovna košér, ale doba se mění a Stiflerovy hlášky přetrvávají. Vykuř mi ho krásko! :) K více hvězdičkám by bylo u mě zapotřebí lepší příběh, ale parádní Eugene Levy coby "starostlivý" tatík, který nemá chybu. Biggsovy taneční kreace, které jsou z hlediska předehry absolutně bezkonkurenční :P a hlavně Mena Suvari tenhle film neskutečným způsobem obohacují. Málem bych zapoměl na přírodní úkaz jménem Stifler, jestli nevěříte znám pár úplně stejných jedinců. Co závěrem - ten kdo se nechce dívat nemusí, když se to někomu nelíbí ať si prdel políbí.(15.2.2012)

 • yousee
  ***

  Co k tomuto fenoménu říct  prostě Prcičky . Moje hodnocení jsou 3 hvězdičky.(27.2.2012)

 • Necrophobic
  ****

  Velmi dobrá ,lehce ujetá teenagerská komediální série .Nehledejte v tom žádnou filosofii a naškrobeně inteligentní humor a budete spokojeni. Všechny tři díly drží solidní úroven a nezabředají do úrovně fekálního humoru.V tomto ranku komedií asi nejlepší volba.Ovšem záleží jestli chcete být za každou cenu intelektuální suchaři ,nebo se chcete zasmát :-).Chce to jen vytáhnout pravítko z prde..! Musím jít ,trouba hlásí že se mě dopekl jablkový koláč.Huráá(1.4.2012)

 • JirkaWade
  ****

  Za 4* hvězdičkami si prostě stojím a nehodlám nic měnit. Pro mě je American Pie výborná komedie, které rozumím do puntíku a fórky mi určitě nepřipadají trapný. Rozumím však i těm, kterým se Prcičky nezamlouvají a nepřišli jim na chuť.(4.4.2012)

 • chemik11
  ****

  Dal bych pět hvězdiček, ale štvou mě ty kecy kolem "veledůležitého prvního zasunutí", ztráta panictví, nabytí mužství, příliš přehnané! Jinak supr komedie, hlášky, srandovní situace, řehtal jsem se skoro celý film!(20.5.2012)

 • montrose
  ****

  Je velký rozdíl vidět tuhle komedii v době jejího vzniku a dnes. Jelikož jsem jí viděl poprvé už před 12ti lety, kdy bývala revoluční teen komedií, nebojím se dám 4 hvězdy. Dnes už by to byl průměr.(3.6.2012)

 • Nikky000
  ***

  Člověk by řekl že to bude klasická americká komedie jak si čtyři studentíci chtějí dokázat že už jsou opravdu chlapi. Ale tohle je zcela něco jiného, za prvé jsou ty studentíci nesmírně sympatičtí , vtipní- na jejich fory si vzpomenu vždy když si říkam že jsem na tom fakt špatně, slečny tam nejsou na obtíž, nemusí se tam točit kolem tyče aby si jich vůbec někdo všiml, a nápad toho scénáře? Přiznávam že není zrovna originální ale rozhodně nejlépe natočený.(4.6.2012)

 • Andyy321
  **

  Celkem dobrej film, ale že by to člověk vyloženě musel vidět to fakt ne. Pár dobrých momentů, pár dobrých hlášek. Toť vše.(9.6.2012)

 • justaboy
  *****

  Vždy se mi tato komedie líbila a asi bych si opravdu nerozumněl s člověkem, který by nedokázal dát aspoň 3*. Komentář jsem k tomuto filmu ani nechtěl vkládat. Jenom bych chtěl poukázat na pokrytce (pokud by se tací našli), kteří hodnotili American Pie: Reunion a dali lepší hodnocení, než původnímu filmu. (stojí za zamyšlení, proč stejný žánr o pár let později má o 13% lepší hodnocení) Bohužel jsem líný abych se něčím takovým zabýval.... :D(30.6.2012)

 • Lazy87
  ***

  PO delší době opět shlédnuto. Nicméně je to svým způsobem klasika, přestože mi to chvílemi přišlo ........... , tak má i své zdařilé chvíle. No mám před sebou zbývajících 7 dílů. ALELŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJA!(12.7.2012)

 • hunger.games
  ****

  Prostě super film!!!!(14.7.2012)

 • Torcida.hr
  odpad!

  Na tomhle jsme s kamarádkou byly v kině. A asi jsme jediný, komu to přišlo absolutně ubohý, odporný a trapný! Po půl hodině jsme z kina odešly a pokračování jsem nikdy neviděla a vidět nechci. HNUS!!!(19.8.2012)

 • RiverJohny
  ****

  Co napsat..? Všichni o tomto filmu (sérii) stále mluvili a pro mě to byla španělská vesnice. Nyní jsem se k tomu odhodlal a málem jsem se potrhal smíchy. Opravdu je to snad jediný film, kde mi trapné momenty připadaly tak trapné, až to bylo vtipné. Skvělá komedie, určitě nejlepší komedie pro teenagery.(25.8.2012)

 • hujerita
  *

  Takže došiel som ku scéne z tou kočkou z československa, teda myslím a ... a potom som to vypol, pretože neviem čo je vtipné na jablkovom koláči a neviem čom ešte. Fakt p......a.(27.10.2012)

 • Aladdin590
  *****

  Nedokážu zkrátka moc dobře popsat co pro mě tenhle snímek, potažmo celou sérii dělá tak zábavnou a příjemnou, možná nostalgie, možná charaktery a nebo nezapomenutelné hlášky. Ale co na tom vlastně záleží je to prostě tak :D to je ale fmolař!(5.11.2012)

 • Sonjoe
  *****

  jednoznacne klasika. mega, vyrastal som na tom filme. Proste palka pecka a kazda nasledujuca cast bola dobra lepsia, jedinecna. Ziadne teen filmy to uz nikdy neprekonali. Je to nieco ako Friends medzi sitcomami. Prcicky su na tom rovnako len medzi teen filmami 100%(15.11.2012)

 • MAD_HOLUB
  *****

  Ako tu už niekto spomenul, tento film je neuveriteľná klasika ktorá si zasluhuje 80% a viac. niekoľko klasických hlášok ktoré nebudú otrepané ani o 40 rokov, nezabudnuteľná Stiflerova mama, MCBP, a iné. je to miestami odporné. áno, je to aj stupídne. a áno, je to jednoducho skvelé. u mna 90% ... a možno aj viac!(8.12.2012)

 • andykanadan
  *****

  mám pocit, že ak poviem "moja najobľúbenejšia teenagerská komédia", už k tomu netreba dodať nič viac...Okrem srandovných scénok a deja, ktorý Vás vtiahne od začiatku, už len chcem povedať, že je to tak trochu aj sonda do života stredoškolákov v Amerike :-)(28.12.2012)

 • ThePaul
  *****

  Podľa niekoho hlúposť so stupídnym, prasáckym a nechutným humorom, plné sexu a sprostých slov. Súhlasím. Pre mňa kultovka.(18.1.2013)

 • ToughCookie
  ****

  Prci, prci, prcičky je neuveriteľne tupý preklad, menej je niekdy viac. American Pie má pre mňa nostalgický nádych, keďže som mal pätnásť rokov,keď sme ho s kamošmi ako novinku pozerali. Naše myšlienkové pochody neboli rozdielne od filmových protagonistov. Ale vo všeobecnosti sa tomuto žánru priblblých komédií vyhýbam. American Pie bolo priekopnícke, stalo sa kultovým a studnicou pre nové námety k novým priblblým komédiám. Jeho nostalgická hodnota prevyšuje jeho umeleckú, ak toto slovo vôbec môžem použiť v jednej vete s American Pie. Eugene Levy a Jason Biggs vytiahli kvalitu humoru o poschodie vyššie.(2.2.2013)

 • drjekkyle
  *****

  Toto me bude bavit asi celej zivot. Jsou to legendy co pichaj kolace a serou na divcich toaletach!!!!!(4.2.2013)

 • Lucanio
  ****

  Na pět hvězdiček to není, rozhodně to není ukázka dobré filmařiny. Na druhou stranu to je opravdu humorná klasika, na kterou se vždycky rád podívám znovu a tak trošku mě vrátí zpět na roky strávené na kolejích :-).(17.2.2013)

 • martydivis
  ****

  Suprová komedie, která pobaví vždy. Jasně nepobaví to všechny, ale pro mladou generaci to je jakási premiéra do světa dospívání, nebo aspoň byla, dokud nebyl internet a všechno nepokazil. Výborné obsazení, hlavně mužských rolí. A samozřejmě Stifler! U mě 80%.(17.2.2013)

 • Kritik
  *****

  Mno... Co se nám vybaví ve slovním spojení film a prci, prci, prcičky? Mně se třeba vybaví nejlepší teenagerská komedie všech dob a myslím, že nejsem jediný. Film neobsahuje nechutný, záchodový humor, ale naopak má gagy z každodenního života. Vtípky, které vás můžou uvést do rozpaků, ale které s úsměvem přejdete do konečného smíchu. Zkrátka film je o 4 nejlepších kamarádech, kteří se honí za ztrátou svého panictví, klasika... Ovšem této party se drží Stifler. Teenager, který žije "bohémským živote" a všem to dává pěkně sežrat. Je nutno poznamenat skvělý výkon Eugene Levy(ho), který hraje otce jednoho ze 4 kamarádů a poučuje ho o sexuálním životě. Zkrátka velmi úsměvná komedie, kde se můžeme ztotožnit s filmovými hrdiny.(28.5.2013)

 • damapo
  ***

  Nevidím v tomto filmu nějak extra zábavné momenty, ale sem tam se najdou. Ovšem ze všech možných teen komedií je tahle jedna z těch solidních a taky vlastně i prvních vůbec.(8.9.2013)

 • KamenZde
  *****

  Pre niekoho trápna fraška, pre mňa je to však prvý videný teenagarský film, v ktorom sú zobrazené veci, ktoré boli v tom čase pre mňa tabu. Každé jeho zhliadnutie vo mne vyvolá dobrý pocit a pekné spomienky. Je to trochu zveličujúce zobrazenie mladosti každého z nás, dávam 80%.(21.9.2013)

 • vanacom
  *****

  Pro někoho nechutné, zvrhlé, stupidní pro mě pořád parádní zábava i po dvacátém zhlédnutí. Dost tomu nahrává i skutečnost, že se ke mě tento film dostal poprvé v pubertě. Ovšem i přesto si myslím, že tento snímek je ve svém žánru rozhodně jedničkou.(25.9.2013)

 • Profík
  ****

  Není to moc trapné, vtipy jsou spíš na té správné straně a nesklouzávají do trapnosti. Neuškodilo by ubrat na moralizování, to sem prostě nepatří, ale je to nešvar mnoha filmů z USA. 75%.(22.10.2013)

 • Elen16
  ****

  Skvělá komedie! Jsou tam opravdu úžasné momenty, kdy se nejde přestat smát.(26.12.2013)

 • Sasory
  ****

  Jedna z klasických komedií, kterou snad viděl úplně každý. Podle mě velice originální a vtipný děj s lehkým nádechem erotiky. Některé komické scény mě dostaly. Nejlepší scény jsou jednoznačně se Stiflerem, kterého ztvárnil Seann William Scott na jehož roli se hodí asi nejlépe. Celkově bych film hodnotil jako lehce nadprůměrný.(14.1.2014)

 • pytris2
  ****

  70 procent - docela zábavné(31.3.2014)

 • Calabria
  ****

  Je to pro mě kultovní film. Film je pro mě zábavný jako všechny díly.(18.5.2014)

 • Venum
  *****

  Damy a panove, "americky kolac" je pro me jedna z nejlepsich teen komedii 20' ktera kdy byla, film dostava vtip diky jedinemu silenemu a naprosto prohnilemu Stevu Stiflerovi, kterej ten film zveda minimalne o pulku, tohle je to co vseci vidi, amerika jako takova, ze na skole je to sama kost, ze houseparty jsou lepsi nez verejny kluby. Film ukazuje svoji tvar jak kvalitou tak myslenkou, zatim co od ostatnich komedii cekane same sproste recicky , tak tady se vam dostavaji prostrednictvim jen jednoho , oblibeneho a zaroven lidma opovrhaneho Steveho, jestli bych mel definovat komedii tak film by mel byt jen o nem, takze bych to prirovnal te kvalite, na druhou stranu tady mame myslenku , ktera zustava na ostatnich hercich , nechapu a nezkousnu to ze tenhle film + 2,3 nejsou v cervenych cislech.(2.9.2014)

 • soulja47
  odpad!

  Větší píč***nu jsem v životě neviděl. Americký humor ok beru. Ale proč z amerického humoru dělají humor na úrovni 3 letých dětí to nechápu. Ten film nemá podstatu ničeho. Opravdu nevím, za co někdo dal víc jak jednu hvězdičku.(17.2.2015)

 • prostejovpk
  *****

  Pecka, která nikdy neomrzí ! //95%(19.2.2015)

 • Peddro
  *

  Teenagerské komedie jsem považoval za povrchní a trapné i jako teenager. Nikdy jsem se u žádné ani jednou nezasmál... Nemám co víc bych k tomu řekl.(10.4.2015)

 • hofiktom
  ****

  Teenagerská klasika, já mám rád tenhle občas stupidní styl humoru rád, vždycky se u toho zasměju. Některé vtípky jsou skvělé, občas slabší, ale výsledek je účinný. 80%(21.4.2015)

 • Viking81
  ***

  Po niekolkych rokoch som opat v TV zhliadol teenagersku klasiku. Uprimne, uz to ani zdaleka nie je take vtipne, ako sa mi to zdalo v casoch mojho "dospievania". Niektore scenky ostanu zabavne stale, ale inak je to pre mna uz len priemerny film. Vidiet ze starnem a s pribudajucim vekom sa meni aj pohlad na mnohe filmy.(18.5.2015)

 • BrunoCZ
  ****

  dementně vtipné a zábavné ♣(1.7.2015)

 • BH7
  *****

  Lidé nad dvacet let nejspíš asi neocení, za to pro mladší generaci je toto i přes svou jednoduchost a neotřelost jeden z těch filmů, na které se nezapomíná a ve kterém se mnoho lidí často najde.(20.8.2015)

 • ostravak30
  **

  Zatímco všichni mí spolužáci na základce už film dávno viděli, já ho shlédl až dnes, teprve v mých sedmadvaceti letech. Samozřejmě jsem viděl útržky, ale celý jsem jej nikdy neviděl. Nutno dodat, že jsem o nic nepřišel. Několik prsatých nahých holek, sexuálních scén, kterým poněkud chybí erotika, trapných situací puberťáků, kterým bych se mohl smát tak v patnácti jako blbeček a pár nechutnostem, díky kterým doporučuji se na film nedívat u oběda. Jinak nic zajímavého. Touha několika puberťáků přijít o panictví nebere konce. Některé holky by rády dávaly hned, jiné když o sexu uslyší, hned se urazí, aby na konci filmu konečně daly. Kromě hudby, která není špatná, bych ještě ocenil herecký výkon Eugena Levyho, který působí jako chápavý otec. Takového otce by asi chtěl každý dospívající. Role mu sedla a zvládl ji na výbornou. A mě se líbila i Alyson Hannigan. Jako věčně nadržená puberťačka působí velmi přesvědčivě. Jinak mě ale herecké výkony moc nezaujaly. I humoru je málo. Ono prostě není tak směšné, že se jeden z hrdinů málem pos..e, na dámských záchodcích a pak se tomu celá škola směje, jak by se na první pohled zdálo. To striptýz Jasona Biggse byl o něco lepší, ale pořád málo. Abych to shrnul. Pro patnáctileté puberťáky dóst hustý, pro ostatní slabé, slabé, slabé....(25.1.2016)

 • sportak
  *****

  Tahle parta mladých lidí ve mě vzbuzuje chuť se smát a "studovat" na vysoké škole, nekonečné množství trapasů, Styflerových hlášek, a vtipných scén, které si podle mne zaslouží víc procent, ale sto lidí sto chutí....75%(31.1.2016)

 • Larikazka
  ***

  Neurazí, nenudí ale žádná velká sláva to prostě není :)) Určité skupině lidí, na kterou je to zaměřeno, se to musí určitě dost líbit. Pro mě je to průměrný americký film, v tomto žánru samozřejmě.(10.2.2016)

 • Klokly
  *****

  Ach ta nostalgie, bavilo mě to v mých asi 15 letech, baví mě to i dnes, kdy je tento snímek už kultovka. Některé hlášky zlidověly tak že se používají dodnes a některé postavy nebudou ještě dlouhá léta zapomenuty. Parádní komedie o strastech dospívání.(16.3.2016)

 • mareknovAk
  *****

  Nejlepší komedie všech dob. Pokud se chce člověk smát, ať si pustí Prcičky. Nejlepší je hláškující Stifler (Seann William Scott).(5.7.2016)

 • J.Trinity
  ***

  Mnozí to považují za kultovní záležitost. Já v tom vidím pouze buranskou komedii pro nedospělé.(12.7.2016)

 • Akmodos
  ****

  Konec devadesátek, hezké holky, frajírci, příjemná muzika, velká Kalifornie! Prazáklad žánru teenagerovské komedie. American Pie se stalo předlohou pro více či méně hrůzné snímky s pododbným schématem a u nás trochu neprávem platí za vrchol pokleslosti, což způsobuje především ten naprosto debilní český překlad názvu. Hůř než "Prcičky" to nazvat skutečně nešlo. Možná by to bylo objektivně na tři, ale písnička Mutt a cameo rolička pro moji milovanou kapelu Blink 182 posouvá hodnocení o stupeň výš.(2.10.2016)

 • Indenpendent
  *****

  Smejte sa mi , pozerajte na mňa zvrchu ,zasmejte sa kludne , je mi to jedno. Mlujem trilogiu American Pie , smejem sa na infantilnom humore ,kultových scénach a Jimmovom otcovi. American pie je kult pre každého kto natom vyrastal ako ja. 5 hviezd(6.11.2016)

 • kratajirka
  *****

  Je to film plný zvrácené demence. Jenže přesně tím je tak origoš. AmericanPie bych jistojistě zařadil k tomu lepšímu, co jsem v "Mládí" shlédl.(16.12.2016)

 • MartinosIav
  *****

  Kult - bez debat :) Must see :)(13.5.2017)

 • BigJohn02
  ****

  Je to nablblé, ale zábavné. Až na český název, který musel vymyslet fakt "kreativní" píčus. Nevím ale, jestli je to pro Seanna W. Scotta jako pro herce velké vítězství, protože: Jednou Stiffler, navždy Stiffler!(27.5.2017)

 • woody.birch
  ****

  Do hajzlu prkenýho! Proč já tomuhle filmu skoro dvacet let vzdoroval? Jo, je to trochu scifi. Lehce přisprostlý filmíček, kde se člověk směje ale nevysmívá. Na rozdíl od jiných počinů tady přisprostlost není fekální (až na jednou spoilerovou výjimku :-) ), ale roztomilá.(11.7.2017)

 • zayac
  odpad!

  Slovami kultového klasika Pepu Nosa - Prci Prci Prcičky, pro přestárlý dětičky... Nepozerateľné ani s rýchloposuvom.(12.7.2017)

 • TragyCZ
  *****

  Musim uznat, že ne nadarmo je tenhle film považovanej za legendární :D V tomhle se najde snad každej středoškolák. Skvělá komedie i přes to, že je mírně předvídatelná... 90% ;)(7.1.2018)

 • Tobyseq
  ****

  Hodně dobré, není to nic legendárního, to má k tomu fakt daleko, ale jedná se o fakt dobrou komedii, která vám dokáže zůstat v hlavě. Celá ta skupina sympatických hlavních postav funguje suprově a je tu fakt dost dobrých vtípků. Některé momenty jsou celkem dost trapné a má to pár hluchých míst, ale jinak fakt dobrý.(21.2.2018)

 • EYO EYO
  *****

  Super klasika. páči sa mi že tu sú pôvodný herci ,a že stifler je v tomto filme najväčšía sranda. Klasika ktorú si vždy rád pustím keď chcem oddychovať.(3.7.2018)

 • Dstar
  ***

  Říká se,že v jednoduchosti je síla....to ano,ale není jednoduchost jako jednoduchost.Ale za snahu o pobavení rejžovi dávám 50%....to je dobré ne? ps:..ale narovinu...takovéto starosti bych chtěl mít:)))(11.7.2018)

 • Gelaos
  ****

  Během svých teen let jsem byl s fenoménem "prcavé" série konfrontován pouze pomocí útržků ze scén a vyprávění spolužáků. Rozhodl jsem se ale dát filmu šanci. Laťku jsem si předem nastavil dostatečně nízko, aby mě trapárny a laciné "šuk-vtipy" nevyvedly příliš z míry. Jenže ono to k mému překvapení nakonec nebylo vůbec špatné. Zázrak to samozřejmě není, ale dobré fórky to má, ty lacinější se dají lehce přetrpět, romantika i vývoj postav funguje a díky střídmé stopáži to hezky ubíhá. Pro cílovou generaci trefa do černého, pro ty odrostlejší výlet zpátky do mladí. Spousta lidí to tu shazuje dolů, a tak směle tasím rovnou 4 hvězdičky.(14.7.2018)

 • PowPow
  ****

  "...a jednou na hudebním táboře jsem si do píči strčila flétnu." :D Než jsem to viděl poprvé, čemuž jsem se dlouho vyhýbal, čekal jsem úplnou žumpu. Oproti prakticky všem ostatním podobným teenage komediím je to ale překvapivě nefekální a nenásilné. Jako středoškolák jsem se tehdy navíc v hlavních hrdinech a jejich zoufale špatných balících technikách poznal =)(8.2.2019)

 • Drozdo57
  ***

  Na jednej strane inovatívny film, ktorý otvoril dvere novému žánru teenage komédií. Na druhej strane film a celý žáner dojebali a dojebávajú dospievanie mladým ľuďom na celom svete. Ktorí miesto užívania si toho. že sú mladí, majú kopu času a žiadne zodpovednosti, riešia iba to, ako čo najrýchlejšie "zasunúť", aby nevyzerali ako "looseri". Veľa deciek malo kvôli tomuto depresiu, že ešte nemali sex. Ble!(10.2.2019)

 • soukyd33
  ***

  Příběh nás zavede za skupinou teenagerů, co chtějí sex ale neví tak úplně jak na to. Ne že by to u holek v tomto filmu bylo jinak. 😕😁 Dobrý soundtrack a herecké výkony. Asi mi chybí ta doba mládí, abych se znovu zasmál. Možná to je tím, že jsem film viděl vice než 100x. Hvězdiček 3*** 60%(10.4.2019)

 • mistr97
  ***

  Prcičky jsou kultovní teenagerovskou komedií, ale ve skutečnosti nenabízejí o moc více než řada dalších podobných filmů. Několik zábavných momentů se ve filmu určitě objeví, bohužel je tam ale i dost vtipů založených na nechutnosti, které já opravdu nemusím. Vidím to na slabší tři hvězdy.(7.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace