Jasné čtyři. Legenda mezi teenagerskými komediemi si fuckt nic jiného nezaslouží. Jasně, že jsou lepší komedie. Jasně, že v intelektuální chvilce by člověk nad Prcičkami zvracel. Ale taky jasně, že jsme kdysi nebyli o moc lepší než ty dacani. A upřímně... na kolik komedií se člověk rád podívá i podruhé a potřetí.(8.1.2010)

Film mého pubertálního dospívání. Jediným motivem je sex, takových filmů tu už bylo dost, ale jen málo neupadlo do zapomění. Tenhle je nabit vtipnými scénkami, jež ze života zná téměř každý dospívajíci. Proto se série Prciček stala sérií kultovní.(19.7.2011)

Jo jo a jo.... my jsme meli svy diskopribehy a bonyklidy.... dneska se trenuje souloz na kolaci :)(27.7.2002)

Film,který dal světu hlášku "MILF"...nic víc,nic míň..(4.8.2006)

Tak ikdyž tu nerad kritizuji druhé, tak tady musím. Myslím, že to hodnocení, které tu nakonec vyšlo je úplně mimo. Kdybyste měli někomu doporučit snímek pro teenagery, u kterého se fakt pobavíte, jistě by vás napadl jako první American Pie a proč taky ne? Sranda na každém rohu, vzhledem k době dost originální.Film, který rozhodně nestačí vidět jednou.(20.6.2008)

Mne tento film prijde skutecne vtipny. A i kdyz to je trochu pritazene za vlasy, tak mam pocit, ze spoustu podobnych zalezitosti jsem zazival i ja a mi kamaradi. Bohuzel, bohudik...:-)!(8.1.2010)

"Nahoře máte přece soudek." - "To je pití pro kretény. Já chci alkohol. Lihovinu." Finch je ultraklasik. TOP film v žánru. Nelze jinak, kultovní snímek mojí generace, proto pálím pěti. Koho to pohoršuje a dá míň než dvě hvězdy, je nepíchač!(22.4.2011)

Ani po tolika letech a několikátém shlédnutí to není ani trochu trapné. Na spoustě postav je sice vidět, že jejich herectví je ještě v plenkách, ale všechno zachraňuje vtip. Načasování vtipů je takřka dokonalý a nemůžu než nepochválit český dabing, se kterým mám film radši (hlavně díky komentářům malých roliček při scéně s webkou). K tomu si navíc vždy užívám skvělé písničky, a oproti jiným rádoby komediím tu vzrušivě neruší ani ty Nadiny kozičky - teda spíš dudy.(5.8.2011)

• COF_666

Nikdy sem to nežral...Průměrná, možná podprůměrná, komedie s pár vydařenými vtipy!(1.11.2006)

nejhorší na tomhle filmu je jeho český distribuční název, který mne na téměř dva roky odradil. pak pod tlakem kamarádů, neustále používajících hlášky z filmu, jsem se odvážil. tenhle film není ani tak o americe a jejích stupidních zvycích a názorech. téma je v každé zemi stejné a stále aktuální. sex. a kámoši. nic víc v tom filmu není a nic víc v něm ani nehledejme. život je i tak dost komplikovanej, ale nejvíc komplikací vzniká zejména nedostatkem jednoho či druhého, to jest sexu nebo kamarádů. kdo nemá ani jedno, bývá obvykle v řiti. takže při sledování tohohle filmu ti, kteří vědí a zažili, aktivně fandí hrdinům příběhu. ti, kteří nezažili anebo si to "nepamatují", v těch to nic nevyvolá. a to je celé jádro pudla. ano je to jednoduché, primitivní a sprosté, přesně jak my všichni, tak proč se tomu bránit?(13.1.2008)

Neznám dobu, kdy se na tuto rádoby komedii můžete dívat. Pokaždé se ve dveřích objeví někdo z pánů rodičů.(17.2.2008)

Prostě teenagerovská komedie jak má být. Střelenej Stifler, nádherná Vicky a spousta stupidní zábavy. Tak to mě dostane vždycky. American Pie (3+1) bude mít u mě palec nahoru 4ever.(4.6.2012)

• Streeper

Puberťácké komedie nejsou mým šálkem kávy, ale občas se na to podívám. Některé hlášky jsou vážně vtipné a pro hrece muselo být hodně těžké zahrát některé scény.(28.10.2012)

První tři díly týhle bezvadný komedie, jsou nezapomenutelný. A Styfler je prostě Styfler.(8.6.2013)

,,A jednou jsem si na hudebním táboře,zarazila......´´však to dál znáte,haha!(19.5.2019)

Americká punkrocková střední škola života! Obrovskej hereckej výkon celé party zůčasněných, kdy se brutálně vyhoupl především mistr mrdu Stifler! Prcičky nesou spousty nezapomenutelných hlášek a scének, ať už výrazy MCBP (MILF), zásun, leštit bambus, kvasnicový pivo, flétna na táboře do píči atd... Navíc pro mě příjemný překvapení i s obsazením kapely Blink 182, která navíc udělala prcičkám soundtrack! 80%(16.10.2019)

Ačkoliv jde o hodně hrubozrnou komedii, nerad to přiznávám, ale velmi dobře jsem se bavil. Pár scén je nechutných, pár hodně i méně vtipných, ale všechny zapadají do dnešní představy teenagerovské komedie a tohle patří k těm opravdu vtipným. A navíc si zde užijeme i trošku toho sexu, který ostatní komedie pouze často slibují.(3.6.2004)

• Raven0

Tohle je přesně ten typ filmů, které ze srdce nenávidím. Trapné a ubohé. Zábava pro ty z nás kterým bůh v hlavě kapánek ubral. Ale viděl jsem to, sice se stydím, ale je to tak, takže musím alespoň tu jednu blbou hvězdu dát.(21.3.2007)

Na tuhle, dle mě nejlepší komedii v tomto žánru, se názory hodně liší. Film má bezvadně obsazené herce, ani scénář nemá chybu - Sub me, beautiful ! Velice mě to zaujalo, a věřim že i jiné... ale bylo to i honě ujetý - jablečný koláč - ale určitě to pro nás evropany neni určený, tady se tolik nelpí na panictví... ovšem hlavní pointa filmu je láska, a to je hlavní...(30.7.2007)

Ano, skutečně jsem to svého času považoval za nechuťárnu a trapnej film, kterej jsem nikdy nechtěl vidět celý. Ale s odstupem let hodnotím jako průměr. Najde se spousta horších věcí a po třech pivech se dobře bavím i tady.(6.8.2008)

• BoncheR

Ha,! Trápna americká, teenagerská "komédia", plná sexu a názorov ktoré kazia chuť do života. Totálne, trápna vec. Bezkonkurenčná fekália,!!! ani len nemôžem ohodnotiť. (vypnuté po prvých 10 minútach)(1.4.2011)

1 8 9 10 11 12 13 14 21 30 40