Komentáře uživatelů k filmu (796)

 • Radyo
  ***

  Je to opravdu stupidita, ale přesto jsem se několikrát musel zasmát, zvláště když jsem si uvědomil, že i my jsme v pubertě bývali docela podobní (akorát o nás tenkrát točili spíše psychologické sondy a ne vulgární komedie). A za to, že se tvůrcům podařilo párkrát pobavit i mě, mají malé, bezvýznamné a lehce smazatelné plus, respektive 3 hvězdičky.(19.7.2002)

 • Mrkvič
  ****

  Ani po tolika letech a několikátém shlédnutí to není ani trochu trapné. Na spoustě postav je sice vidět, že jejich herectví je ještě v plenkách, ale všechno zachraňuje vtip. Načasování vtipů je takřka dokonalý a nemůžu než nepochválit český dabing, se kterým mám film radši (hlavně díky komentářům malých roliček při scéně s webkou). K tomu si navíc vždy užívám skvělé písničky, a oproti jiným rádoby komediím tu vzrušivě neruší ani ty Nadiny kozičky - teda spíš dudy.(5.8.2011)

 • Columbus
  *****

  Jo jo a jo.... my jsme meli svy diskopribehy a bonyklidy.... dneska se trenuje souloz na kolaci :)(27.7.2002)

 • ad
  **

  Ani ve svých patnácti, kdy jsem tento film viděl poprvé, jsem se vůbec nebavil... v tom už musí být nějaký problém...(21.6.2005)

 • MJMilan
  *****

  Tak ikdyž tu nerad kritizuji druhé, tak tady musím. Myslím, že to hodnocení, které tu nakonec vyšlo je úplně mimo. Kdybyste měli někomu doporučit snímek pro teenagery, u kterého se fakt pobavíte, jistě by vás napadl jako první American Pie a proč taky ne? Sranda na každém rohu, vzhledem k době dost originální.Film, který rozhodně nestačí vidět jednou.(20.6.2008)

 • tomeek
  *****

  "Nahoře máte přece soudek." - "To je pití pro kretény. Já chci alkohol. Lihovinu." Finch je ultraklasik. TOP film v žánru. Nelze jinak, kultovní snímek mojí generace, proto pálím pěti. Koho to pohoršuje a dá míň než dvě hvězdy, je nepíchač!(22.4.2011)

 • Simpoch
  *****

  Prostě teenagerovská komedie jak má být. Střelenej Stifler, nádherná Vicky a spousta stupidní zábavy. Tak to mě dostane vždycky. American Pie (3+1) bude mít u mě palec nahoru 4ever.(4.6.2012)

 • COF_666
  **

  Nikdy sem to nežral...Průměrná, možná podprůměrná, komedie s pár vydařenými vtipy!(1.11.2006)

 • rscott
  *

  Všetky pubertálne komédie sú na jedno kopyto. Konkrétne Prci,prci,prcičky som videl po kúskoch lebo vždy ma hrozne nudila. Teen komédie jednoznačne netočia pre diváka ako som ja. Ale proti gustu žiaden dišputát.(17.4.2007)

 • dr.fish
  *****

  nejhorší na tomhle filmu je jeho český distribuční název, který mne na téměř dva roky odradil. pak pod tlakem kamarádů, neustále používajících hlášky z filmu, jsem se odvážil. tenhle film není ani tak o americe a jejích stupidních zvycích a názorech. téma je v každé zemi stejné a stále aktuální. sex. a kámoši. nic víc v tom filmu není a nic víc v něm ani nehledejme. život je i tak dost komplikovanej, ale nejvíc komplikací vzniká zejména nedostatkem jednoho či druhého, to jest sexu nebo kamarádů. kdo nemá ani jedno, bývá obvykle v řiti. takže při sledování tohohle filmu ti, kteří vědí a zažili, aktivně fandí hrdinům příběhu. ti, kteří nezažili anebo si to "nepamatují", v těch to nic nevyvolá. a to je celé jádro pudla. ano je to jednoduché, primitivní a sprosté, přesně jak my všichni, tak proč se tomu bránit?(13.1.2008)

 • Zdeňka
  ***

  Neznám dobu, kdy se na tuto rádoby komedii můžete dívat. Pokaždé se ve dveřích objeví někdo z pánů rodičů.(17.2.2008)

 • Streeper
  **

  Puberťácké komedie nejsou mým šálkem kávy, ale občas se na to podívám. Některé hlášky jsou vážně vtipné a pro hrece muselo být hodně těžké zahrát některé scény.(28.10.2012)

 • darek kartac
  ***

  První tři díly týhle bezvadný komedie, jsou nezapomenutelný. A Styfler je prostě Styfler.(8.6.2013)

 • otík
  ****

  Ačkoliv jde o hodně hrubozrnou komedii, nerad to přiznávám, ale velmi dobře jsem se bavil. Pár scén je nechutných, pár hodně i méně vtipných, ale všechny zapadají do dnešní představy teenagerovské komedie a tohle patří k těm opravdu vtipným. A navíc si zde užijeme i trošku toho sexu, který ostatní komedie pouze často slibují.(3.6.2004)

 • Raven0
  *

  Tohle je přesně ten typ filmů, které ze srdce nenávidím. Trapné a ubohé. Zábava pro ty z nás kterým bůh v hlavě kapánek ubral. Ale viděl jsem to, sice se stydím, ale je to tak, takže musím alespoň tu jednu blbou hvězdu dát.(21.3.2007)

 • xerno
  *****

  Na tuhle, dle mě nejlepší komedii v tomto žánru, se názory hodně liší. Film má bezvadně obsazené herce, ani scénář nemá chybu - Sub me, beautiful ! Velice mě to zaujalo, a věřim že i jiné... ale bylo to i honě ujetý - jablečný koláč - ale určitě to pro nás evropany neni určený, tady se tolik nelpí na panictví... ovšem hlavní pointa filmu je láska, a to je hlavní...(30.7.2007)

 • WolfR
  *****

  Kultovní teenage komedie! Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, která založila svůj žánr! Je taková oddechová a přímo šíleně vtipná, kterou si zamilujete. Děj je v celku prostý, ale přitom výborný! Čtyři hoši se snaží přijít o panictví před maturitou a přitom se ocitají ve vtipných situacích. Jednotlivé postavy jsou velmi propracované a navíc je přesně vystihují herci. Vtípky a hlášky jsou někdy až fekální, ale je to zábava :-D. Navíc je ve filmu k vidění pár krásných dívek. Závěr filmu přináší jisté ponaučení, anebo poselství, říkejte tomu, jak chcete. Nezapomenutelná, neuvěřitelně vtipná a jednoduchá bláznivá komedie pro dospívající, která má své nenahraditelné kouzlo! Modla v teenage komediích. 5 hvězd.(15.8.2010)

 • BoncheR

  Ha,! Trápna americká, teenagerská "komédia", plná sexu a názorov ktoré kazia chuť do života. Totálne, trápna vec. Bezkonkurenčná fekália,!!! ani len nemôžem ohodnotiť. (vypnuté po prvých 10 minútach)(1.4.2011)

 • Johnnas
  ****

  Pamatuji si, jak jsem se spolužákem a dvěma kamrádkama :), na tom byli tenkrát v kině. Byli jsme zrovna v podobném věku, jako hlavní protagonisté. Takže jsme se pořádně pobavili. Bylo to pro nás tehdy horké aktuální téma. Párkrát jsem málem spadl z křesla. Ostatní komedie prteenagery, co přišli po prci prci už byly pouze nepovedené napodobeniny.(3.6.2012)

 • Martin741
  ****

  Prvy diel Americkeho Kolaca /ja viem, ja viem - Prci, prci prcicky/ sa teda celkom podaril. Sice ludi ako Sean William Scott mam na haku, ale vtipy tu su vyborne. Plus ako oddychovka sa tento film tiez da v pohode pozerat. Reziserska praca Paula a Chrisa Weitza bola len taky lahsi nadpriemer : 76 %(6.3.2013)

 • KajusaK
  ****

  Legendární film :)) Rok 1999 a pořád aktuální a skvělé. Dokonalé herecké složení jak málokdy. "A to jednou na hudebním táboře..." :D)(4.4.2013)

1 8 9 10 11 12 13 14 21 30 40
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace