Screw this, Prcičky jsou fajn (tedy až na ten český název). Redefinovaly vlastní žánr a přitom v něm trvale zůstaly i nejlepším filmem. Co na tom že většina ostatních "Prcičkovských" komedií jsou podřadné zmetky, debut bratrů Weitzových na rozdíl od nich nesklouzává do bahna stupidní a samoúčelné vulgarity, ale zůstává tak akorát na hraně - s bizarními úlety s penetrováním koláčů, i s bez problémů funkčním příběhem o přátelství a dalších univerzálně platných hodnotách, přičemž je film stále mnohem víc vtipný než trapný. A hlavně nezjednodušuje celý ten životní úsek "getting laid" na prosté getting laid, ale s nadhledem shrnuje celou krásu a tragedii postpubertálního dospívání, takže je mi i trochu líto, že jsem jím v těch letech, kdy pro mně byl nejaktuálnější, v podstatě pohrdal. Na rozdíl od jeho následovníků si první American Pie odsuzování nezaslouží. 7/10(19.12.2011)

Ani po tolika letech a několikátém shlédnutí to není ani trochu trapné. Na spoustě postav je sice vidět, že jejich herectví je ještě v plenkách, ale všechno zachraňuje vtip. Načasování vtipů je takřka dokonalý a nemůžu než nepochválit český dabing, se kterým mám film radši (hlavně díky komentářům malých roliček při scéně s webkou). K tomu si navíc vždy užívám skvělé písničky, a oproti jiným rádoby komediím tu vzrušivě neruší ani ty Nadiny kozičky - teda spíš dudy.(5.8.2011)

Jo jo a jo.... my jsme meli svy diskopribehy a bonyklidy.... dneska se trenuje souloz na kolaci :)(27.7.2002)

• ad

Ani ve svých patnácti, kdy jsem tento film viděl poprvé, jsem se vůbec nebavil... v tom už musí být nějaký problém...(21.6.2005)

Tak ikdyž tu nerad kritizuji druhé, tak tady musím. Myslím, že to hodnocení, které tu nakonec vyšlo je úplně mimo. Kdybyste měli někomu doporučit snímek pro teenagery, u kterého se fakt pobavíte, jistě by vás napadl jako první American Pie a proč taky ne? Sranda na každém rohu, vzhledem k době dost originální.Film, který rozhodně nestačí vidět jednou.(20.6.2008)

Mne tento film prijde skutecne vtipny. A i kdyz to je trochu pritazene za vlasy, tak mam pocit, ze spoustu podobnych zalezitosti jsem zazival i ja a mi kamaradi. Bohuzel, bohudik...:-)!(8.1.2010)

"Nahoře máte přece soudek." - "To je pití pro kretény. Já chci alkohol. Lihovinu." Finch je ultraklasik. TOP film v žánru. Nelze jinak, kultovní snímek mojí generace, proto pálím pěti. Koho to pohoršuje a dá míň než dvě hvězdy, je nepíchač!(22.4.2011)

,,A jednou jsem si na hudebním táboře,zarazila......´´však to dál znáte,haha!(19.5.2019)

• COF_666

Nikdy sem to nežral...Průměrná, možná podprůměrná, komedie s pár vydařenými vtipy!(1.11.2006)

nejhorší na tomhle filmu je jeho český distribuční název, který mne na téměř dva roky odradil. pak pod tlakem kamarádů, neustále používajících hlášky z filmu, jsem se odvážil. tenhle film není ani tak o americe a jejích stupidních zvycích a názorech. téma je v každé zemi stejné a stále aktuální. sex. a kámoši. nic víc v tom filmu není a nic víc v něm ani nehledejme. život je i tak dost komplikovanej, ale nejvíc komplikací vzniká zejména nedostatkem jednoho či druhého, to jest sexu nebo kamarádů. kdo nemá ani jedno, bývá obvykle v řiti. takže při sledování tohohle filmu ti, kteří vědí a zažili, aktivně fandí hrdinům příběhu. ti, kteří nezažili anebo si to "nepamatují", v těch to nic nevyvolá. a to je celé jádro pudla. ano je to jednoduché, primitivní a sprosté, přesně jak my všichni, tak proč se tomu bránit?(13.1.2008)

Neznám dobu, kdy se na tuto rádoby komedii můžete dívat. Pokaždé se ve dveřích objeví někdo z pánů rodičů.(17.2.2008)

Prostě teenagerovská komedie jak má být. Střelenej Stifler, nádherná Vicky a spousta stupidní zábavy. Tak to mě dostane vždycky. American Pie (3+1) bude mít u mě palec nahoru 4ever.(4.6.2012)

• Streeper

Puberťácké komedie nejsou mým šálkem kávy, ale občas se na to podívám. Některé hlášky jsou vážně vtipné a pro hrece muselo být hodně těžké zahrát některé scény.(28.10.2012)

První tři díly týhle bezvadný komedie, jsou nezapomenutelný. A Styfler je prostě Styfler.(8.6.2013)

Ačkoliv jde o hodně hrubozrnou komedii, nerad to přiznávám, ale velmi dobře jsem se bavil. Pár scén je nechutných, pár hodně i méně vtipných, ale všechny zapadají do dnešní představy teenagerovské komedie a tohle patří k těm opravdu vtipným. A navíc si zde užijeme i trošku toho sexu, který ostatní komedie pouze často slibují.(3.6.2004)

• Raven0

Tohle je přesně ten typ filmů, které ze srdce nenávidím. Trapné a ubohé. Zábava pro ty z nás kterým bůh v hlavě kapánek ubral. Ale viděl jsem to, sice se stydím, ale je to tak, takže musím alespoň tu jednu blbou hvězdu dát.(21.3.2007)

Na tuhle, dle mě nejlepší komedii v tomto žánru, se názory hodně liší. Film má bezvadně obsazené herce, ani scénář nemá chybu - Sub me, beautiful ! Velice mě to zaujalo, a věřim že i jiné... ale bylo to i honě ujetý - jablečný koláč - ale určitě to pro nás evropany neni určený, tady se tolik nelpí na panictví... ovšem hlavní pointa filmu je láska, a to je hlavní...(30.7.2007)

Kultovní teenage komedie! Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, která založila svůj žánr! Je taková oddechová a přímo šíleně vtipná, kterou si zamilujete. Děj je v celku prostý, ale přitom výborný! Čtyři hoši se snaží přijít o panictví před maturitou a přitom se ocitají ve vtipných situacích. Jednotlivé postavy jsou velmi propracované a navíc je přesně vystihují herci. Vtípky a hlášky jsou někdy až fekální, ale je to zábava :-D. Navíc je ve filmu k vidění pár krásných dívek. Závěr filmu přináší jisté ponaučení, anebo poselství, říkejte tomu, jak chcete. Nezapomenutelná, neuvěřitelně vtipná a jednoduchá bláznivá komedie pro dospívající, která má své nenahraditelné kouzlo! Modla v teenage komediích. 5 hvězd.(15.8.2010)

• BoncheR

Ha,! Trápna americká, teenagerská "komédia", plná sexu a názorov ktoré kazia chuť do života. Totálne, trápna vec. Bezkonkurenčná fekália,!!! ani len nemôžem ohodnotiť. (vypnuté po prvých 10 minútach)(1.4.2011)

Pamatuji si, jak jsem se spolužákem a dvěma kamrádkama :), na tom byli tenkrát v kině. Byli jsme zrovna v podobném věku, jako hlavní protagonisté. Takže jsme se pořádně pobavili. Bylo to pro nás tehdy horké aktuální téma. Párkrát jsem málem spadl z křesla. Ostatní komedie prteenagery, co přišli po prci prci už byly pouze nepovedené napodobeniny.(3.6.2012)

Prvy diel Americkeho Kolaca /ja viem, ja viem - Prci, prci prcicky/ sa teda celkom podaril. Sice ludi ako Sean William Scott mam na haku, ale vtipy tu su vyborne. Plus ako oddychovka sa tento film tiez da v pohode pozerat. Reziserska praca Paula a Chrisa Weitza bola len taky lahsi nadpriemer : 76 %(6.3.2013)

1 8 9 10 11 12 13 14 21 30 40