Komentáře uživatelů k filmu (799)

 • predators
  ****

  První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70%(6.11.2012)

 • Mrkvič
  ****

  Ani po tolika letech a několikátém shlédnutí to není ani trochu trapné. Na spoustě postav je sice vidět, že jejich herectví je ještě v plenkách, ale všechno zachraňuje vtip. Načasování vtipů je takřka dokonalý a nemůžu než nepochválit český dabing, se kterým mám film radši (hlavně díky komentářům malých roliček při scéně s webkou). K tomu si navíc vždy užívám skvělé písničky, a oproti jiným rádoby komediím tu vzrušivě neruší ani ty Nadiny kozičky - teda spíš dudy.(5.8.2011)

 • Columbus
  *****

  Jo jo a jo.... my jsme meli svy diskopribehy a bonyklidy.... dneska se trenuje souloz na kolaci :)(27.7.2002)

 • ad
  **

  Ani ve svých patnácti, kdy jsem tento film viděl poprvé, jsem se vůbec nebavil... v tom už musí být nějaký problém...(21.6.2005)

 • MJMilan
  *****

  Tak ikdyž tu nerad kritizuji druhé, tak tady musím. Myslím, že to hodnocení, které tu nakonec vyšlo je úplně mimo. Kdybyste měli někomu doporučit snímek pro teenagery, u kterého se fakt pobavíte, jistě by vás napadl jako první American Pie a proč taky ne? Sranda na každém rohu, vzhledem k době dost originální.Film, který rozhodně nestačí vidět jednou.(20.6.2008)

 • zette
  ****

  Mne tento film prijde skutecne vtipny. A i kdyz to je trochu pritazene za vlasy, tak mam pocit, ze spoustu podobnych zalezitosti jsem zazival i ja a mi kamaradi. Bohuzel, bohudik...:-)!(8.1.2010)

 • tomeek
  *****

  "Nahoře máte přece soudek." - "To je pití pro kretény. Já chci alkohol. Lihovinu." Finch je ultraklasik. TOP film v žánru. Nelze jinak, kultovní snímek mojí generace, proto pálím pěti. Koho to pohoršuje a dá míň než dvě hvězdy, je nepíchač!(22.4.2011)

 • PKD
  ***

  ,,A jednou jsem si na hudebním táboře,zarazila......´´však to dál znáte,haha!(19.5.2019)

 • COF_666
  **

  Nikdy sem to nežral...Průměrná, možná podprůměrná, komedie s pár vydařenými vtipy!(1.11.2006)

 • dr.fish
  *****

  nejhorší na tomhle filmu je jeho český distribuční název, který mne na téměř dva roky odradil. pak pod tlakem kamarádů, neustále používajících hlášky z filmu, jsem se odvážil. tenhle film není ani tak o americe a jejích stupidních zvycích a názorech. téma je v každé zemi stejné a stále aktuální. sex. a kámoši. nic víc v tom filmu není a nic víc v něm ani nehledejme. život je i tak dost komplikovanej, ale nejvíc komplikací vzniká zejména nedostatkem jednoho či druhého, to jest sexu nebo kamarádů. kdo nemá ani jedno, bývá obvykle v řiti. takže při sledování tohohle filmu ti, kteří vědí a zažili, aktivně fandí hrdinům příběhu. ti, kteří nezažili anebo si to "nepamatují", v těch to nic nevyvolá. a to je celé jádro pudla. ano je to jednoduché, primitivní a sprosté, přesně jak my všichni, tak proč se tomu bránit?(13.1.2008)

 • Zdeňka
  ***

  Neznám dobu, kdy se na tuto rádoby komedii můžete dívat. Pokaždé se ve dveřích objeví někdo z pánů rodičů.(17.2.2008)

 • Simpoch
  *****

  Prostě teenagerovská komedie jak má být. Střelenej Stifler, nádherná Vicky a spousta stupidní zábavy. Tak to mě dostane vždycky. American Pie (3+1) bude mít u mě palec nahoru 4ever.(4.6.2012)

 • Streeper
  **

  Puberťácké komedie nejsou mým šálkem kávy, ale občas se na to podívám. Některé hlášky jsou vážně vtipné a pro hrece muselo být hodně těžké zahrát některé scény.(28.10.2012)

 • darek kartac
  ***

  První tři díly týhle bezvadný komedie, jsou nezapomenutelný. A Styfler je prostě Styfler.(8.6.2013)

 • otík
  ****

  Ačkoliv jde o hodně hrubozrnou komedii, nerad to přiznávám, ale velmi dobře jsem se bavil. Pár scén je nechutných, pár hodně i méně vtipných, ale všechny zapadají do dnešní představy teenagerovské komedie a tohle patří k těm opravdu vtipným. A navíc si zde užijeme i trošku toho sexu, který ostatní komedie pouze často slibují.(3.6.2004)

 • Raven0
  *

  Tohle je přesně ten typ filmů, které ze srdce nenávidím. Trapné a ubohé. Zábava pro ty z nás kterým bůh v hlavě kapánek ubral. Ale viděl jsem to, sice se stydím, ale je to tak, takže musím alespoň tu jednu blbou hvězdu dát.(21.3.2007)

 • xerno
  *****

  Na tuhle, dle mě nejlepší komedii v tomto žánru, se názory hodně liší. Film má bezvadně obsazené herce, ani scénář nemá chybu - Sub me, beautiful ! Velice mě to zaujalo, a věřim že i jiné... ale bylo to i honě ujetý - jablečný koláč - ale určitě to pro nás evropany neni určený, tady se tolik nelpí na panictví... ovšem hlavní pointa filmu je láska, a to je hlavní...(30.7.2007)

 • WolfR
  *****

  Kultovní teenage komedie! Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, která založila svůj žánr! Je taková oddechová a přímo šíleně vtipná, kterou si zamilujete. Děj je v celku prostý, ale přitom výborný! Čtyři hoši se snaží přijít o panictví před maturitou a přitom se ocitají ve vtipných situacích. Jednotlivé postavy jsou velmi propracované a navíc je přesně vystihují herci. Vtípky a hlášky jsou někdy až fekální, ale je to zábava :-D. Navíc je ve filmu k vidění pár krásných dívek. Závěr filmu přináší jisté ponaučení, anebo poselství, říkejte tomu, jak chcete. Nezapomenutelná, neuvěřitelně vtipná a jednoduchá bláznivá komedie pro dospívající, která má své nenahraditelné kouzlo! Modla v teenage komediích. 5 hvězd.(15.8.2010)

 • BoncheR

  Ha,! Trápna americká, teenagerská "komédia", plná sexu a názorov ktoré kazia chuť do života. Totálne, trápna vec. Bezkonkurenčná fekália,!!! ani len nemôžem ohodnotiť. (vypnuté po prvých 10 minútach)(1.4.2011)

 • Johnnas
  ****

  Pamatuji si, jak jsem se spolužákem a dvěma kamrádkama :), na tom byli tenkrát v kině. Byli jsme zrovna v podobném věku, jako hlavní protagonisté. Takže jsme se pořádně pobavili. Bylo to pro nás tehdy horké aktuální téma. Párkrát jsem málem spadl z křesla. Ostatní komedie prteenagery, co přišli po prci prci už byly pouze nepovedené napodobeniny.(3.6.2012)

 • Martin741
  ****

  Prvy diel Americkeho Kolaca /ja viem, ja viem - Prci, prci prcicky/ sa teda celkom podaril. Sice ludi ako Sean William Scott mam na haku, ale vtipy tu su vyborne. Plus ako oddychovka sa tento film tiez da v pohode pozerat. Reziserska praca Paula a Chrisa Weitza bola len taky lahsi nadpriemer : 76 %(6.3.2013)

1 8 9 10 11 12 13 14 21 30 40