První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70%(6.11.2012)

Moc tyhle teenage komedie nežeru a na tohle jsem se nikdy dívat nechtěl, ale teď mi to nabíla televize a slušně sem se zasmál.Tohle můžou vymyslet jen Američani:"Přijde den kdy zasuneme!"(9.1.2010)

Prci, prci, prcičky je snad teenagerakej všeobecnej kult. Neexistuje snad nikdo kdo by je neviděl a koho by nerozesmály :) skvělá práce(4.3.2011)

Mé poměrně vysoké hodnocení je zde ve velké míře ovlivněno nostalgií, se kterou na tento film vzpomínám. Vyšší stupeň základní školy, nastupující puberta…V době, kdy jsem ve filmu nehledal nic jiného než zábavu a srandu byl tento snímek s infantilním humorem velmi cool a měl pro mě i mé spolužáky spikleneckou hodnotu proti autoritám, které se s námi o sexu prostě bavit nechtěly a my vlastně taky ne. Z pohledu ranně teenagerovského velmi povedený film (vlastně tato věková kategorie je i cílovou skupinou, takže vlastně by nemělo být filmu co vyčítat), ale kdybych jej viděl dneska poprvé, asi by zamířil do odpadu…75%(15.3.2011)

Starý dobrý prcičky.Vtipných a zábavných situací je tady hodně a celá ta parta je prostě cool. 90%(16.10.2011)

Jak už tu bylo plnokrát zmíněno, musím jen potvrdit. Tento snímek odstartoval vlnu těchto teenagerovských komedií a podle mýho byl taky nejlepší z nich. Proto, a taky kvůli té parádní zábavě a neskutečné náloži hlášek, tu hvězdu přidám. 75%(10.12.2011)

Milí člobrdové, tak na tomhle filmku jsem byla v kině jako čerstvá 15 tka se svojí kamarádkou, které bylo 14 a bála se, že ji tam nepustí, pustili. Ano, ovlivnilo to naše dospívání, začaly jsme pak poslouchat Blink 182. Něco vám na sebe nebonzuju, už v té době se mi z našich ústředních hrdinů líbil nejvíce Finsch, ale v té době bych to nepřiznala i kdyby mi koleno vrtali, prostě jsem nechtěla být divná. Dnes už vím, že mi to nepomohlo a divná jsem stejně byla a budu, takže se k tomu hrdě hlásím.(17.5.2014)

• tomtomtoma

Tento film pro mě představuje typický produkt spotřebního zboží popkultury nové globalizované společnosti. Toto je jeden z důvodů, proč nemám příliš velkou potřebu sledovat komerční televizní programy. Samozřejmě nechci odsuzovat všechno plošně a jako středoškolák jsem musel být velice trapnou postavou. Ale snad jsem měl i štěstí, že za mých středoškolských let takovéto filmy nebyli. Nedokáži tedy posoudit, zda bych byl fanouškem těchto typů filmů a ze strachu o tom ani nebudu přemýšlet. Ano, je velice důležité, jaké vlivy nás formují. Pro mě je třeba nepochopitelné, že je tento výrobek jakýmsi příkladem současné formy komedie. I téma, o honbě za prvním skutečným sexuálním zážitkem bandou středoškoláků, není to, co by mě oslovilo. Ale budiž, užívejte si to! Skupina středoškolských kamarádů Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris 'Oz' Ostreicher (Chris Klein), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) a Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) se ženou za doposud nepoznanou rozkoší v ženském klíně a tato honba se pro ně stává tou nejdůležitější hnací silou života. Lovené a ulovené ženy: zrzavá flétnistka Michelle Flaherty (Alyson Hannigan), sponzory odsunutá Nadia z Československa (Shannon Elizabeth), Kevinova pochybující přítelkyně Victoria 'Vicky' Lathum (Tara Reid), zpěvačka školního sboru Heather (Mena Suvari) a matka spolužáka Stiflera (Jennifer Coolidge). Z dalších rolí: školní suverén Steve Stifler (Seann William Scott), Jimův starostlivý otec (Eugene Levy), zkušená a nápomocná Jessica (Natasha Lyonne) a ztrapněný chvástoun Chuck Sherman (Chris Owen). Občas mám pocit, že bych se měl omluvit za to, že mám jiný vkus, a že požaduji něco jiného. Něco, co mě osloví a přinutí k zamyšlení nad sebou samým. Nebo něco, co mě pobaví a od srdce se zasměju.(15.11.2015)

Teenagerské komedie jsou do jedné neskutečné píčoviny. Se svou demencí však perfektně vytvářejí prostor pro vtipy, které by jinak v žádném jiném filmu být nemohly, případně by tak nevyzněly (flétna). Stifler je samozřejmě legendární postava už od prvního dílu a myslím že Scotta se ta přezdívka drží dodnes. 90%(20.7.2016)

• Krysa SPK

Nerozumím americkému teenagerovskému humoru. Co je, proboha, legračního na tom, když někdo souloží s koláčem nebo pije sperma ??? Vskutku debilní komedie...(13.4.2005)

Hlášky: Chris "Oz" Ostreicher: - "Tak co studuješ?" slečna z vysoké: - "Postmoderní feministické teorie." Chris "Oz" Ostreicher: - "Hm, bezva. Krásná noc, že?" slečna z vysoké: - "Jo." Chris "Oz" Ostreicher: - "Víš, když přichází jaro, je to něco úžasnýho - jako vůně čerstvýho deště. Vykuř mi ho krásko!" & Steve Stifler: - "Hoši, co kdyby jste zkusili najít ty svý péra, odstranili ochraný vobaly a použili je?" & Jessica: - "To, Vicky, o čem mluvíš, tomu se říká pomaturitní vztah na dálku. Ale vy jste to spolu ještě nedělali." Vicky Lathumová: - "Kvůli tomu spolu nechodíme." Jessica: - "A kvůli čemu by jezdil takovou dálku? Kvůli romantickjem řečem?" Vicky Lathumová: - "Budeme se milovat. Ale až na to budeme připravení. Musí to bejt naprosto perfektní. Chci, aby to bylo v pravej čas na pravým místě." Jessica: - "To není start raketoplánu, to je sex." & Kevin Myers: - "Vicky, je to Stiflerův mejdan, musíme tam jít. Bude to bezva." Vicky Lathumová: - "Proč? Akorát se tam banda lidí ztříská a pak to budou dělat." Kevin Myers: - "Jo." & Paul Finch: - "Tak, vadilo by vám, kdybych řekl, že jste děsně sexy?" Stiflerova máma: - "Pane Finchi, snažíte se mě svést?" Paul Finch: - "Ano, snažím." & Michelle Flahertyová: - "A jednou na letním táboře jsem si do píči strčila flétnu." & (Stifler blije.) Kevin Myers: - "Stiflere, jak ti chutnalo to kvasnicový pivo?" Steve Stifler: - "Jdi do hajzlu!"(3.1.2007)

Je to sice stupidní film,ale má děj a to velmi povedený.Klučičí trapasy jsou velmi komické a i když si myslíte,že plácám je kraviny jsou i chytře zahrané.Jak jsem říkal je to stupidita,ale hnus mě prostě přitahuje.(31.1.2007)

"Snaživý" taťka Eugene Levy :-D(10.12.2007)

Jednotka mala šmrnc čo potom dvojka a trojka mali síce tiež ale už to bolo skoro o tom istom.Samozrejme len skoro.Ale vrátim sa k jednotke.Každá postava je unikátna má svoje problémy a snaží sa ich riešiť kolektívne s priateľmi alebo len samostatne.Sex je v tomto filme braný ako správne potešenie v ktorom je treba sa zlepšovať.Myslím,že iné podobné komédie majú čo závidieť.(6.7.2008)

Už jsem to viděla snad pětkrát, ale teď po dlouhé době a ejhle koukám nějak jsem to dosud nehodnotila. 3* jsou tak akorát - být panic ve čtvrťáku je fuška a už na to téma byly natočeny větší sr.... Já se včera celkem dobře bavila.(21.12.2008)

Je to poctivej film. Prcičky byly první, přinesly novou éru teen zábavy (která byla následně různejma sračkama podojena až hanba) a v určitym věku to byl dokonce film nejlepší. Omg jakej jinej film zavedl uplně novou kategorii na redtube? I rest my case. Vždycky mě to pobaví! #milf #mcbp #s-dabingem-i-bez-něj (80%)(5.2.2012)

Je až takřka neuvěřitelné, že jsem viděl celé první Prcičky až teď, a možná i proto jako odrostlejší puberťák jsem si je dokonale užil. Uvolněnější romantickou komedii pro puberťáky aby člověk pohledal. Zasloužený kult. 9/10(5.4.2012)

Místy vtipná, místy tupá komedie, jenž odstartovala mánií pubertálně-humorných filmů. Na Stiflera a jeho mámu se ovšem vzpomíná doteď.(22.8.2012)

Tak po shlednuti cele serie musim konstatovat ze nejvice se mi libil dil 3. Ovsem tohle byl start sice podivne serie plne fekalniho humoru a uvracenych scen, ale i tak pomerne podarene teen komedie. Oscarovym filmem to nikdy nebude ale do podvedomi se jiste zapsal docela velkou merou. Budiz tedy prumer.(15.1.2009)

Je to sice ztřeštěnost hodně vysokýho kalibru, ale v rámci komedií o náctiletých je to už dneska klasika. Docela by mě zajímalo, jestli i v originále je Nadia Češka. Exotická sexbomba z Česka, to je hodně dobrý :-)) I když věřím, že pro Amíky je ČR exotickou zemí :-)) U mě je tenhle film tak na 70%.(30.7.2009)

Teenagerovská komedie z roku 99, kterou byla povinnost vidět. Jeden z must-see filmů té doby a kult. Film může být vnímán jakkoliv, ale ve svém žánru, který i film určil je tohle jeden z nejlepších filmů...(23.12.2009)