Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

dehlie

priznávam, že v čase keď to letelo, mal som päťnásť a bavil sa na tom. keď som si to pozrel dnes, všetko pozitívne a vtipné vyšumelo. je to teenegerská záležitosť...teda vlastne ak si to tak zoberiem, skôr hollywoodská teenegerská záležitosť...3 * za nostalgiu. ()

ADZI

Prcičky jsou přece jen jiné, než podobné komedie ze středních, nebo vysokých škol v Americe. Nenudil jsem se a tak to má být. ()

Oyer odpad!

V roce 1986 jsem zažil výbuch Černobylu, v roce 1995 jsem málem propadl v prváku na střední, v roce 1997 jsem zažil smutek v rodině (děda) a v roce 1999 vyšel tenhle film ()

Angie91

Jeden z nejlepších nechutných, trapných a sexuálně laděných kultovních filmů, jejichž čas už se nikdy nevrátí. Tohle byl náš čas, naše generace a tak nějak jsme doufali, že životem proplujeme stejně nadšeně a trapně jako Jimi a jeho super kámoši. ()

Ollie235

Kvalitnější několikadílnou komedii těžko hledat i přesto, že jde úroveň dále v podstatě jenom dolů. První díl se může pyšnit titulem nejlepší části ,,ságy" a pobaví i odpůrce žánru teenagerovské komedie. Množství trapných a nechutných vtípku je v únosném poměru s těmi opravdu povedenými a divák se rozhodně nenudí. Několik scén se mi vrylo do paměti a rozhodně se někdy určitě podívám znovu. ()

patrik221

Moja mladosť sa odzrkadluje v tomto snímku ktorý zasiahol miliony sŕdc mladých teenegerov aj rodičov. Naozaj velmi podarená legendárna komédia. Ženy potrebujú na sex dôvod, mužom stačí miesto :D ()

gurmanik

První 3 díly mě donutily se podívat na všechny ostatní, které už zdaleka nejsou tak zdařilé a jsou spíš jen tahákem na prachy. Tohle je ovšem extratřída. Naďa sice není zrovna můj typ, ale rozhodně víc, než teplej jablečnej koláč. Je to prostě nářez a postupem času jsem si nejvíc oblíbil [stifmajstra] , protože jestli někde takovej exot existuje, musím ho poznat :D ()

lareinna

Eugene Levy vyzerá ako úchyl, Jason Bigs ako pako a dej nemá núdzu o perverznosť a nadržané mcbp. Ajaj..k romantickej komédii to má ďaleko. ()

Rufete

Toto je komedie pro každou příležitost. Nikdy neomrzí dívat se na pár kluků s touhou co nejvíce si užít i přes všechny komplikace, které jim život hází do cesty. Korunu tomu všemu dává sexuální symbol v podobě "Stifflerovy mámy" a stále mladý a časem nedotčený Jimův táta. Upřímně chápu nižší hodnocení u dalších dílů této série komedií, ale tento kousek by si zasloužil mnohem větší pozornost. Vtipné situace a momenty jsou na vrcholné úrovni, patří sem i časté naschvály, soupeření, vzájemná podpora a rady hrnoucí se ze všech stran. Jednotlivé charaktery zůstávají na místě a ani na minutku nesejdou z role, můžete předvídat, jaký bude další krok a jak se zachovají, protože ty postavy už znáte. Pro mě jsou Prcičky nejlepší komedií svého druhu. S přibývajícím věkem se můj postoj nemění. Na rozdíl od dalších dílů, které nejsou zaměřeny tolik na příběh, ale pouze na cíl pobavit, je první díl skvělý. Ten příběh je v tomhle důležitý, musí se jít podle něj a po cestě do něj přidávat právě již zmiňované zábavné momenty. Herci a herečky mě opravdu pobavili a to již poněkolikáté. Závěrem ještě dodám, že první tři díly s původními herci + zatím poslední natočený díl "Prci, prci, prcičky: Školní sraz" považuji za jednu sérii filmů (těch kvalitních), ostatní pouze jako dodatečné. ()

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! // videno 1X ()

EllienPM

Je to tak na dvě, ale z nostalgie a kvůli osobním sympatiím nejen k hercům z jedničky, ale i ke všem těm studentským partám za tři. ()

Sancoo

Legendární teen komedie. Nechápu lidi, co to tu komentují, že se nezasmáli a jaká to byla ztráta času. Nejspíš to je tím, že když v tom nehrajou dnešní diskotékové "dupačky" a kozy se neobjevují pravidelně každých 5 minut (i když se jich tam taky pár objeví) tak to ti dnešní diváci neocení, ale nebýt Prciček, tak žadný projekty X neslaví úspěch. Určitě by si zasloužili lepší hodnocení než se jim tady od některých dostalo. Parta kolem Jimba a večně hláškujícího Stiflera rozesměje i mrtvého, dále si přidejte klasické problémy středoškoláků a o srandy není nouze. Michelle a její storka o tom co prováděli na hudebním táboře, Jimbo a jableční koláč, Casanova a jeho "vykuř mi ho krásko"nebo původ slova "MILF" a spousta dalších, to je to, co činí Prcičky skvělou teen komedií, ale jsou tu i vážnější temáta, která nám servíruje Noah Levenstein. Tehdy slavili úspěch a i dnes po několika shlédnutí neurazí, ba naopak stále dokáží pobavit. ()

Movie Gourmet

Když je ten film aktuální, tzn., že máte příhodný věk, tak to dost stojí za to, ale s odstupem let a zkušeností to povětšinou působí minimálně komicky, nebo trapně (zvláště scény s Jimovým tátou) popř. velmi jednoduše či prvoplánově. Ti, co si ale zachovávají infantilní humor i v dospělosti, si film ale užijí aspoň na 4*. Spíš se zde člověk občas pousměje a párkrát se i směje. Jinak je to ale filmová klasika, takže stojí za to vidět ji. Verdikt: 3* a 70 %. ()

Garch

Byl to první prcifim a zajímalo mě, do čeho to mladíci... Další díly už tedy nemusím, protože už to vím. PS v Americe budu jíst pouze maso ()

H4ku11

Nikdy som poriadne nepochopil fascináciu mladých týmto filmom. Herci sú všetci nesympatickí a nudní, dej je na hlavu a celý film postráda vtipnosť, aby sa vôbec smel nazývať komédiou. ()

mira007

V době premiéra mne tento teenagerský film minul jako něco pod mou intelektuální úroveň knihomola a dostal jsem se k němu o deset let později a celkem přemýšlím jak se něco takového , co by dnes nešlo do kin ani v Texasu, dobilo svět a stalo se kultem, který byl následován ( témata ztráty panictví v českých Snowborďácích nebo Panic je nanic ). Asi byl tématem první na startovní čáře a sešlo se obsazení , muzika, režie , nevím. Dal bych asi jen jednu hvězdu , ale respektuji filmy, které se zapíšou do historie ať už tím, že určí směr žánru nebo i jen tím, že dají světu vzniknout pojem MILF, který se používá dodnes. ()

Milky.

Z dnešního pohledu mi jejich problémy přijdou "absurdní". Avšak v jejich věku a hlavně v té době musím říct, že trefili hřebík na hlavičku a kult, který změnil americký komediální průmysl, vznikl naprosto zaslouženě. Perfektní, kultovní a věřím, že to neovlivnilo pouze mé dospívání! Minimálně pojem MILF už je dnes naprostý standard. Díky Americký koláči! ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě