Já se u toho pokaždý skvěle bavim a je mi naprosto ukradenej názor nějakejch místních intoušů, co se právě vrátili z autorskýho čtení Kafky. Jenom nechápu, kterej pošuk tenhle film překládal. Přeložit "american pie" jako "prci, prci, prcičky", to sice hraničí s debilitou, ale dá se pochopit, že tento úžasnej název měl nejspíš nalákat dementní spoluobčany do kina. Nicméně přeložit např. "holly shit" jako "hele bobr", to už je daleko za hranicí debility a počínání překladatele si opravdu nedokážu vysvětlit. A podobnejch překladatelskejch perel by se tam našlo víc...(19.2.2007)

Zdaleka to není tak strašné a fekální,jak bych očekával po druhém dílu,který jsem viděl nejdříve.Místy jsem se i celkem smál,takže do podpruměru tentokrát nepůjdu.(17.5.2004)

Komedie mého mládí. 85%(31.12.2006)

S odstupom času dosť stupídna záležitosť. A tiež dôkaz toho, že 8 rokov v živote človeka vie byť celkom dosť :) Na druhej strane, pri troche auto-empatie k 16-ročnej pubertálnej mysli dávam hviezdičku navyše...(26.10.2007)

Jedno se tomuto filmu přiznat musí... prolomil určité tabu ... díky němu se zjistilo, že poněkud vulgárnější komedie mohou být celkem v klidu vpuštěny do kin...otázkou zůstává, zda to bylo dobře -neb to odstranilo určitou překážku - či zda to bylo špatně, neb všichni moc dobře víme, co se pak do kin dostalo... určitě je ale jasné, že to odhalilo to, po čem dospívající generace touží (nejen co se týče filmového hladu :-D ) ... přiznejme si to dobrovolně, nebo ne, ale opět je to svým způsobem legendární snímek...(15.3.2008)

Tento film prakticky nastartoval novu eru teen komedii a preto pre man takmer kultova zalezitost....... Bohuzial ziadnemu dalsiemu filmu podobneho razenia sa nepodarilo ani zdaleka priblizit tomuto vtipnemu snimku..... 5* plne zasluzenych.......no a mam taky pocit ze drzim svetovy rekord v pocte zhliadnuti tohoto filmu :)))(25.8.2008)

Jsem Šerminátor, sexuální robot poslaný z budoucnosti do minulosti, aby změnil budoucnost jedné dívky. ŠUKEJ mě ty magore!(25.1.2009)

• gombarix

... chápu, že překládat takový "víceplánový" název není snadné, ale za tohle by dotyčný opravdu zasloužil zprcat do krychle...(3.8.2011)

• pouler

Co napsat o této kultuvní blbosti. Snad jen že počet dílů ani úplně vyšinutý překlad názvu nezachrání "americký pyj" od mého hodnocení. Moc často nedávám "odpad" a znažím se alespoň jednu hvězdu. Tady to neudělám protože toto je škodlivý úkaz v dějinách filmařiny, které dal vzniknou nekonečnému množství plagiatu. Tento film jsem viděo už na střední v kině blaník a některým prostším spolužačkám a spolužákům se vskutku líbil... snad proto to hodnocení a hle máme top 300. Směšné jak zdejší "bojovníci s kulturou" hodnotí světovou klasiku a pak dají tomuto skvostu pět hvězd. VÁLKA ZAČALA A NA KONCI SE BUDOU TYHLE FILMY PÁLIT ;o)))(15.2.2012)

• Heroine

Pardon, upoutávka stačila. Na tohle nemám žaludek.(2.4.2012)

Teenegerská klasika. Ked som to videl prvý krát, bol som zrovna na strednej, podobne ako hlavní predstavitelia a film som miloval. Teraz sa už na to pozerám trochu inak, ale stále to beriem ako nostalgiu a myslím, že už žiadne pokračovanie, ani žiadny iný teen movie nepredčí klasický americký koláč...(9.4.2012)

Dobře udělaná komedie. Několikrát jsme se zasmáli. Takže to hodnotím jako slabý naprůměr. Dávám 6/10(12.5.2012)

Tento film dal za vznik nespočtu teenagerských komedií, které však takových kvalit nedosahují. Musí se to brát s nadhledem a jde o povedenou komedii.(3.7.2012)

První 3 díly mě donutily se podívat na všechny ostatní, které už zdaleka nejsou tak zdařilé a jsou spíš jen tahákem na prachy. Tohle je ovšem extratřída. Naďa sice není zrovna můj typ, ale rozhodně víc, než teplej jablečnej koláč. Je to prostě nářez a postupem času jsem si nejvíc oblíbil [stifmajstra] , protože jestli někde takovej exot existuje, musím ho poznat :D(30.8.2012)

Viděl jsem hned jak měl film premiéru ale na hodnocení jsem se dostal až nyní po shlédnutí pátého dílu - ano toto byl originální a nejlepší díl, všechny ostatní pouze recyklují tento díl.(18.9.2012)

Tupý film, ktorý je pre tupých ľudí. Ale chápem, že to musel byť hit v dobe, keď bol internet obmedzený na 2GB na mesiac a porno bolo dosť nedostupné. 3*(1.7.2018)

Victoria 'Vicky': I want it to be the right time, the right place... Jessica: It's not a space shuttle launch, it's SEX.(8.3.2019)

Není to tak nechutné jak mi bylo předkládáno a sem tam je to i zábavné, ale to je tak všechno.(27.5.2003)

Přestože záchodový humor bytostně nesnáším, musím uznat, že u tohoto filmu, stejně jako u jeho dvou pokračování, jsem se velice dobře bavil. Možná proto, že nechutnosti tu jsou spíše jen doplňkem, nikoli hlavním zdrojem humoru.(6.7.2004)

Rozhodně to není film pro intelektuáoní večer, nicméně ze všech filmů tohoto ražení nejlepší. Bavil jsem se u toho, protože jsem od Prciček nic nečekal. Nechybí tomu nadhled a něktré hlášky jsou kultovní.(10.6.2005)

Teďka jsem to viděl znova a musim se přiznat, že jsem se smál od začátku do konce. Že by to bylo tím, že jsem pořád v pubertě? Musim přiznat, že ten film má ve všem pravdu, že takovýhle to opravdu je, to dospívání. A je to skvělý! :)(31.10.2005)