Já se u toho pokaždý skvěle bavim a je mi naprosto ukradenej názor nějakejch místních intoušů, co se právě vrátili z autorskýho čtení Kafky. Jenom nechápu, kterej pošuk tenhle film překládal. Přeložit "american pie" jako "prci, prci, prcičky", to sice hraničí s debilitou, ale dá se pochopit, že tento úžasnej název měl nejspíš nalákat dementní spoluobčany do kina. Nicméně přeložit např. "holly shit" jako "hele bobr", to už je daleko za hranicí debility a počínání překladatele si opravdu nedokážu vysvětlit. A podobnejch překladatelskejch perel by se tam našlo víc...(19.2.2007)

K mému dospívání neodmyslitelně patří jedna nezapomenutelná trilogie,která mě v mnohém obohatila - Prcičky. Jednička to vše odstartovala a doteď je to pro mě právě jednička nezapomenutelná klasika. Vtípky, co hlavní parta vymýšlí jsou nestárnoucí a jednotlivé gagy stejně vtipné i dnes. A kdo by nechtěl znát někoho takového jako je Steve Stifler? Nezapomenutelný soundtrack navíc později definoval i můj hudební vkus, takže mám k sérii opravdu velmi vřelý vztah...100%(2.2.2015)

V mém tehdejším pubertálním světe, to byl jasný klenot mezi filmy. I teď si rád zavzpomínám na dobu, kdy jsem si tenhle snímek pouštěl před cestou do školy, aby mi zvedl náladu. Jo, jo, to je tak dávno... Ale MCBP pořád válí :D(4.11.2006)

Normalni komedie o prubetacich, pubertackych problemech a pro pubertaky. Necekejte zadne hluboke myslenky, ale slusne se u toho pobavite.(4.9.2003)

Po letech je to už jen takové úsměvné vzpomínání na tento film, který si myslím veškerou tu mánii v záchodovém a sprostém puberťáckém humoru odstartoval. Nejlepším hercem a i postavou je tady Stifler.(7.9.2006)

• D.Moore

Ne, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť... kromě Shannon Elizabeth mě znechutilo prakticky vše, co se na plátně (ne)dělo.(19.9.2007)

Sranda to byla hned od začátku škoda jen, že to mírně pokazili sérií (( ::(5.12.2005)

Musím uznat, že jsem se u toho bavil, ale to mi bylo skoro o deset let méně :-)(12.7.2006)

• Phobia

Rozhodla jsem se včera vynechat pravidelnou půlhodinku sebemrskání jednoocasou psychopatickou kočkou a v rámci masochistických choutek si naordinovala 30 minut s tímto filmem. Nevydržela jsem, do 15-ti minut jsem s usedavým pláčem a beznadějně pozvracená hledala ovladač, abych tuto nestvůrnost vymazala z obrazovky a pokud možno i ze své paměti. Příště si radši pořežu žiletkou stydké pysky! Dementní Teleblbies jsou snesitelnější než tohle tragické puberťácké "porno". Hodnotit nebudu, nejsem a nejspíš jsem nikdy nebyla cílovou skupinou podobných trapáren (nějak se mi vyhnula touha co nejdřív "zasunout"), ale donutit se uzřít ještě pár minut navíc, tak bych "Prcičkám" bez váhání jedno mimořádné hovno spláchla!(15.2.2012)

Vykuř mi ho krásko!!! Tak pánové ruku na srdce (nebo na koule?) Kdo z vás nezažil v tom jistém věku ty problémy které tu zažívají hlavní hrdinové. Mě bylo sladkých sedmnáct, když tenhle film vyšel a hned to byl mezi mnou a mými kamarády obrovskej hit a další kousek kterej jsem tu pak svým hodnocením nepochopitelně zkveruloval. Viděl jsem to dneska po letech a pořád se skvěle bavil. Ukázkový případ toho jak má vypadat vkusná komedie pro mladý bez zbytečných extrémů a nechutností. Trapných scén u kterých by se člověk styděl je tu minimum. Naopak je tu několik nezapomenutelných situací a hlášek a libových trapasů se kterými se musí hlavní hrdinové potýkat. Casting se opravdu vydařil herci jsou přirození a nebyl tu nikdo kdo by mě vyloženě sral. Největší parchant a ďábel je pak suverénně Stifler, ale znáte to na každýho jednou dojde. Nakonec kluci zdárně zasunou a všechno dopadne tak jak má. Hodně se povedl i soudtrack některý ty písničky poslouchám dodnes. Takže přidávám hvězdu a s chutí jsem zavzpomínal na svoje mladá léta.80%(14.2.2018)

Film, který odstartoval nekonečnou vlnu teenagerovských komedií. Proti tomu, co po něm následovalo, je tenhle vrcholem vkusu. Primárně je to samozřejmě jen pro určitou skupinu lidí, ale myslím si, že se u toho mohou celkem slušně pobavit i ti, co už tyhle situace mají za sebou.. A postava Jimova otce je nezapomenutelná.(29.1.2006)

Výborná zábava pro mladé a vlajková loď teenagerských komedií 21. století. Děj je velmi jednoduchý, ale o to více vtipný a se zajímavými herci. Nostalgická pecka. 85%(23.12.2007)

Prci, prci, prcičky sú prvo triedna zábava v tomto žánre. Vynikajúci extra vtipný nahlaškovaný a super obsadení (Stifler!) príbeh o stredoškolákoch, ktorý uzavrú zmluvu o tom, že po skončení strednej školy, nikoho nebude ťažiť titul panic. American Pie je super zábava, ktorá za doprovodu Punk Rockového soundtracku (Blik 182) a parte trefne obsadených ľudí nuda nehrozí. Steve Stifler: Hoši, co kdyby jste zkusili najít ty svý péra, odstranili ochraný vobaly a použili je? 89% - 4*(22.9.2015)

Matka (Stifflerova) žánru obhroublé teenagerovské komedie. A Matka dosud nepřekonaná. Ačkoli jde o vyloženě komerční a popkulturně založené dílo naprosto zkreslující realitu, z kterého intelektuálům spadne baret, já se skvěle bavil! Výborné vtipy, hlášky, postavy, perfektní muzika, spousta nádherných holek a geniální Eugen Levy!...Samozřejmě to ale není nic převratného a chvilkama to je až trapné, převážně vtipy ve kterých figuruje nějaká tělní tekutina. Přesto ve srovnání s jinými komediemi podobného ražení jsou Prcičky bezkonkurenční.(17.1.2008)

Jeden z filmů mýho dospívání.(23.10.2005)

Chtěl jsem dát o stupeň míň, ale pak jsem si uvědomil, že jsem na tom vlastně vyrostl a že to je kult. Právě tady jsem si oblíbil především Scotta a Coolidge. Strýc říká, že jsem podobný Biggsovi, asi to bude tím, že máme stejnou barvu vlasů pár prvků na ksichtě možná taky je, ale doufám že né moc, protože to není zrovna pornoherec :D(11.8.2012)

Po dlouhé době doopravdy dobrá americká komedie, navíc s odkazem na Českou republiku :-)(30.10.2008)

Nezapomenutelná kultovka teenegerských filmů.(24.4.2005)

80% - Jeden z pilířů žánru, který se později zvrhl do příšerných obludností. U samotných Prciček jsem se ale náramně bavil a rád se na ně vždy podívám, abych si osvěžil ty přitroublé postavy a jejich eskapády, které mě dokázaly upřímně rozesmát...(27.5.2007)

• salahadin

Řekněte mi někdo, prosím, kam se poděl vkus filmařů a proč člověk tráví drahocený čas natáčením skutečně stupidní komedie, u které jsem se nezasmál ani jednou. Ani jednou. Kam se ztratila kvalitní komedie?(19.5.2006)

Film o mladých pro mladé. Film, který zvedl vlnu teenagerských filmů. Film, jehož vedlejší postava jej vždy udělá. MCBP!(24.6.2005)

1 2 3 4 5 6 11 21 30 40