Komentáře uživatelů k filmu (800)

 • tomeek
  *****

  "Nahoře máte přece soudek." - "To je pití pro kretény. Já chci alkohol. Lihovinu." Finch je ultraklasik. TOP film v žánru. Nelze jinak, kultovní snímek mojí generace, proto pálím pěti. Koho to pohoršuje a dá míň než dvě hvězdy, je nepíchač!(22.4.2011)

 • salahadin
  odpad!

  Řekněte mi někdo, prosím, kam se poděl vkus filmařů a proč člověk tráví drahocený čas natáčením skutečně stupidní komedie, u které jsem se nezasmál ani jednou. Ani jednou. Kam se ztratila kvalitní komedie?(19.5.2006)

 • Satan
  ****

  Film o mladých pro mladé. Film, který zvedl vlnu teenagerských filmů. Film, jehož vedlejší postava jej vždy udělá. MCBP!(24.6.2005)

 • Cappuccino
  ****

  Prcičky sú jednoducho kult a pred blížiacou sa premiérou American Reunion som si túto lásku môjho detstva musel zopakovať. Je to už mnoho rokov nazad, čo som všetky hlavné postavy v čele so Stifflerom obdivoval a aj po tých mnohých rokoch cítim, že máme niečo spoločného. Otázne však je, či by som sa na Prcičky pozeral rovnakými okuliarmi ak by som mal v dobe vydania povedzme okolo 20-ky.. takto sa jedná o čistú a nezameniteľnú nostalgiu. Na prvotnú trilógiu nedám dopustiť!(31.3.2012)

 • Carol Pifková
  ***

  Mne sa takéto filmy zdajú všetky na jedno kopyto, vlastne nezdajú ono to tak fakt je. Slabé 3* a ani o kúsok viac, to ma radšej zabite.(11.3.2013)

 • Allien.9
  ****

  Jak nemám ráda vulgární teenagerské komedie...:-)(28.11.2008)

 • lamps
  ****

  Dlouho jsem kolem tohoto kultu jen tak bez zájmu kroužil, až mě náhlá popularita letošního Školního srazu donutila zaplnit tu malou díru ve filmovém vzdělání a první sexuální dobrodružství Stiflera&spol zmáknout na jeden zátah. A kupodivu to nebylo vůbec špatné, chvílemi dokonce i vynikající! Ono přiznejme si, že přesně takhle nějak to u středoškoláků skutečně chodí. Třeba zrovna mě samotného by sice nikdy nenapadlo používat jako sexuální pomůcku maminčin jablkový koláč, ale natáčet mojí šílleně krásnou spolužačku v mém vlastním pokoji by mi rozhodně připadalo jako super nápad. Bratři Weitzové vůbec těmi nápady opravdu nešetří a jejich Prcičky jsou dokonale odvázanou, roztomile upřímnou a jen výjimečně trapnou komedií o nelehkém dospívání, jehož útrapy zdaleka nevězí jen za zdmi školní budovy..(9.8.2012)

 • mzss1
  *****

  Perfektní teenegerská komedie. Všechny postavy dokázali člověka zaujmout. Zmatkářský Jim, KEvin, Finch, Oz a nejlepší hvězda filmu Stifler. Stifler to dokázal pořádně rozject. Ve filmu bylo dost trapných a vtipných scén. Filmu není moc co vytknout. Další díly se snažili mít větší a věččí vtipy a tak. Ale jednička měla atmsféru jedninečnou. Ve filmu bylo i dost dobrých písní. Proto celkově hodnotím na 95% = *****(24.10.2012)

 • Disk
  *****

  American Pie je jako Stiflerova máma - čím starší, tím lepší. V patnácti letech (v době uvedení) mě to absolutně minulo, až teď jsem si to s pochopením užíval. "To jednou na hudebním táboře jsem si strčila flétnu do p...."_________P. S.: Nepochopím pokrytecky nízké hodnocení na zdejší databázi.(20.6.2011)

 • IQ Tiqe
  *****

  Prostě klasika, ze které vychází spoustu nekoukatelných paskvilů. A i když není American Pie bůhvíjak světoborný film, je jeden z prvních svého druhu, a zaručeně pobaví.(24.11.2005)

 • kingik
  ****

  Matka teen-age komedií má poměrně velmi dobře provázané gagy a k ruce schopné herce, kteří se po této komedii dostali do širšího povědomí publika. Jason Biggs už asi navždy bude označován jako "ten z prciček", a ostatní herci už později nedostali takové výrazné party (Nicholas, Elizabeth nebo Thomas), ale tady byli výborní. Vytýkám snímku jeho mírně odfláknutý konec, který se příliš neslučuje s předchozím konceptem filmu. Zakončení mohlo být výraznější, ale jinak film svůj účel splnil.(24.9.2010)

 • stilgar1
  **

  Tahle nezdařilá pseudoparodie téměř zapáchá hloupostí, která se prosadila ještě více v následujících dílech.(20.11.2006)

 • WANDRWALL
  *

  Pěkný film pro dospívající. Měl dost diváků, takže dost lidí bylo spokojeno.(5.8.2010)

 • boshke
  ****

  Teenagerská klasika. Na/po párty s tímhle chybu určitě neuděláte... 70%(2.1.2011)

 • swamp
  ****

  Pamatuju dodnes, když jsme na to pomalu celá třída na gymplu šli do kina. :D A ano, byl to kult.(23.1.2012)

 • pepo
  ****

  pred pár rokmi 2*? tak tento druh humoru som zjavne nepochopil.A prečo 2*? 1 pre šarm hercov a 2. kvôli tomu aké sračky nasledovali potom.Medzi slepými jednookým kráľom.aj keď aj na to jedno škúli. rok 2008 je to milé, príjemne teenagerské kino, ktoré zraje jak víno resp. stifflerova máma(7.12.2003)

 • HAL
  ****

  Screw this, Prcičky jsou fajn (tedy až na ten český název). Redefinovaly vlastní žánr a přitom v něm trvale zůstaly i nejlepším filmem. Co na tom že většina ostatních "Prcičkovských" komedií jsou podřadné zmetky, debut bratrů Weitzových na rozdíl od nich nesklouzává do bahna stupidní a samoúčelné vulgarity, ale zůstává tak akorát na hraně - s bizarními úlety s penetrováním koláčů, i s bez problémů funkčním příběhem o přátelství a dalších univerzálně platných hodnotách, přičemž je film stále mnohem víc vtipný než trapný. A hlavně nezjednodušuje celý ten životní úsek "getting laid" na prosté getting laid, ale s nadhledem shrnuje celou krásu a tragedii postpubertálního dospívání, takže je mi i trochu líto, že jsem jím v těch letech, kdy pro mně byl nejaktuálnější, v podstatě pohrdal. Na rozdíl od jeho následovníků si první American Pie odsuzování nezaslouží. 7/10(19.12.2011)

 • teutates
  ****

  Kult zvaný American Pie od bratov Weitzovcov, ktorý opäť pozdvihol teenagerské komédie. Ide o hit roku 1999, ktorý sa zapísal do sŕdc mladých ľudí po celom svete... ehm ehm Pikantné pokušenie rozpráva príbeh o 4 chlapcoch zo strednej školy, ktorý chcú POVSTAŤ a stať sa"mužmi". Pre hercov tochto snímku ide o životné úlohy, pretože Seann William Scott ostane a myslím si, že nielen pre mňa navždy Steflerom. Tak ako Shannon Elizabeth ostane stále tá česká sexbomba Nadia, Jennifer Coolidge ostane Stiflerová máma (MCBP) a Tara Reid a Mena Suvari ako tie... z American Pie. Prci, prci, prcičky sa stali značkou, ktorá sa zneuživá dodnes - vychádzaju stále ďalšie a ďalšie série tohto filmu, ktorý nesu názov American Pie a pritom ide o maximálne trápne pokračovania 1, 2 a 3. Dokonca ešte aj po 9 rokoch vychádza ďalšie pokračovanie tohto snímku, ktoré ničí "maminčin koláč" a trápnym napodobňovaním prvých troch častí potápa Ameican Pie... 8/10 (ako pôvodný celok)(8.12.2007)

 • predators
  ****

  První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70%(6.11.2012)

 • Eawy
  ****

  Filmová klasika, začiatok tých pravých teen komédií. Ako zakladateľská vecička je to slušné. Pervérzne, no pravdiv a veľmi na moje vlastné počudovanie, vtipné. Pár naozaj dobrých vtípkov, vás nenechá na pokoji a musíte sa smiať. Seann William Scott klasicky surovo trápny a neuveriteľne divný. ale je to na takých 80%(20.10.2009)

 • Kothy
  ****

  Na tomhle filmu jsem vyrůstal. Ani nevím, kolikrát jsem ho i s jeho pokračováními viděl. Ten film má něco do sebe. Tady mi přijde trochu podhodnocený. Stifler prostě nemá chybu: "Vykuř mi ho, krásko!" :D(26.1.2013)

1 2 3 4 5 6 7 11 21 30 40