Je to opravdu stupidita, ale přesto jsem se několikrát musel zasmát, zvláště když jsem si uvědomil, že i my jsme v pubertě bývali docela podobní (akorát o nás tenkrát točili spíše psychologické sondy a ne vulgární komedie). A za to, že se tvůrcům podařilo párkrát pobavit i mě, mají malé, bezvýznamné a lehce smazatelné plus, respektive 3 hvězdičky.(19.7.2002)

Je to film plný zvrácené demence. Jenže přesně tím je tak origoš. AmericanPie bych jistojistě zařadil k tomu lepšímu, co jsem v "Mládí" shlédl.(16.12.2016)

Kult - bez debat :) Must see :)(13.5.2017)

Je to nablblé, ale zábavné. Až na český název, který musel vymyslet fakt "kreativní" píčus. Nevím ale, jestli je to pro Seanna W. Scotta jako pro herce velké vítězství, protože: Jednou Stiffler, navždy Stiffler!(27.5.2017)

Do hajzlu prkenýho! Proč já tomuhle filmu skoro dvacet let vzdoroval? Jo, je to trochu scifi. Lehce přisprostlý filmíček, kde se člověk směje ale nevysmívá. Na rozdíl od jiných počinů tady přisprostlost není fekální (až na jednou spoilerovou výjimku :-) ), ale roztomilá.(11.7.2017)

• zayac

Slovami kultového klasika Pepu Nosa - Prci Prci Prcičky, pro přestárlý dětičky... Nepozerateľné ani s rýchloposuvom.(12.7.2017)

Musim uznat, že ne nadarmo je tenhle film považovanej za legendární :D V tomhle se najde snad každej středoškolák. Skvělá komedie i přes to, že je mírně předvídatelná... 90% ;)(7.1.2018)

Hodně dobré, není to nic legendárního, to má k tomu fakt daleko, ale jedná se o fakt dobrou komedii, která vám dokáže zůstat v hlavě. Celá ta skupina sympatických hlavních postav funguje suprově a je tu fakt dost dobrých vtípků. Některé momenty jsou celkem dost trapné a má to pár hluchých míst, ale jinak fakt dobrý.(21.2.2018)

Super klasika. páči sa mi že tu sú pôvodný herci ,a že stifler je v tomto filme najväčšía sranda. Klasika ktorú si vždy rád pustím keď chcem oddychovať.(3.7.2018)

Říká se,že v jednoduchosti je síla....to ano,ale není jednoduchost jako jednoduchost.Ale za snahu o pobavení rejžovi dávám 50%....to je dobré ne? ps:..ale narovinu...takovéto starosti bych chtěl mít:)))(11.7.2018)

Během svých teen let jsem byl s fenoménem "prcavé" série konfrontován pouze pomocí útržků ze scén a vyprávění spolužáků. Rozhodl jsem se ale dát filmu šanci. Laťku jsem si předem nastavil dostatečně nízko, aby mě trapárny a laciné "šuk-vtipy" nevyvedly příliš z míry. Jenže ono to k mému překvapení nakonec nebylo vůbec špatné. Zázrak to samozřejmě není, ale dobré fórky to má, ty lacinější se dají lehce přetrpět, romantika i vývoj postav funguje a díky střídmé stopáži to hezky ubíhá. Spousta lidí to tu shazuje dolů, a tak směle tasím rovnou 4 hvězdičky.(14.7.2018)

"...a jednou na hudebním táboře jsem si do píči strčila flétnu." :D Než jsem to viděl poprvé, čemuž jsem se dlouho vyhýbal, čekal jsem úplnou žumpu. Oproti prakticky všem ostatním podobným teenage komediím je to ale překvapivě nefekální a nenásilné. Jako středoškolák jsem se tehdy navíc v hlavních hrdinech a jejich zoufale špatných balících technikách poznal =)(8.2.2019)

Na jednej strane inovatívny film, ktorý otvoril dvere novému žánru teenage komédií. Na druhej strane film a celý žáner dojebali a dojebávajú dospievanie mladým ľuďom na celom svete. Ktorí miesto užívania si toho. že sú mladí, majú kopu času a žiadne zodpovednosti, riešia iba to, ako čo najrýchlejšie "zasunúť", aby nevyzerali ako "looseri". Veľa deciek malo kvôli tomuto depresiu, že ešte nemali sex. Ble!(10.2.2019)

Příběh nás zavede za skupinou teenagerů, co chtějí sex ale neví tak úplně jak na to. Ne že by to u holek v tomto filmu bylo jinak. 😕😁 Dobrý soundtrack a herecké výkony. Asi mi chybí ta doba mládí, abych se znovu zasmál. Možná to je tím, že jsem film viděl vice než 100x. Hvězdiček 3*** 60%(10.4.2019)

Prcičky jsou kultovní teenagerovskou komedií, ale ve skutečnosti nenabízejí o moc více než řada dalších podobných filmů. Několik zábavných momentů se ve filmu určitě objeví, bohužel je tam ale i dost vtipů založených na nechutnosti, které já opravdu nemusím. Vidím to na slabší tři hvězdy.(7.7.2019)

Tupá pubert'ácká srágota na přelomu stolelí, kterou jsme si prošli všichni narozeni po 1980. Fenomén jak se patří! 85%(16.8.2019)

1 11 21 30 37 38 39 40 následující >>