Screw this, Prcičky jsou fajn (tedy až na ten český název). Redefinovaly vlastní žánr a přitom v něm trvale zůstaly i nejlepším filmem. Co na tom že většina ostatních "Prcičkovských" komedií jsou podřadné zmetky, debut bratrů Weitzových na rozdíl od nich nesklouzává do bahna stupidní a samoúčelné vulgarity, ale zůstává tak akorát na hraně - s bizarními úlety s penetrováním koláčů, i s bez problémů funkčním příběhem o přátelství a dalších univerzálně platných hodnotách, přičemž je film stále mnohem víc vtipný než trapný. A hlavně nezjednodušuje celý ten životní úsek "getting laid" na prosté getting laid, ale s nadhledem shrnuje celou krásu a tragedii postpubertálního dospívání, takže je mi i trochu líto, že jsem jím v těch letech, kdy pro mně byl nejaktuálnější, v podstatě pohrdal. Na rozdíl od jeho následovníků si první American Pie odsuzování nezaslouží. 7/10(19.12.2011)

Konec devadesátek, hezké holky, frajírci, příjemná muzika, velká Kalifornie! Prazáklad žánru teenagerovské komedie. American Pie se stalo předlohou pro více či méně hrůzné snímky s pododbným schématem a u nás trochu neprávem platí za vrchol pokleslosti, což způsobuje především ten naprosto debilní český překlad názvu. Hůř než "Prcičky" to nazvat skutečně nešlo. Možná by to bylo objektivně na tři, ale písnička Mutt a cameo rolička pro moji milovanou kapelu Blink 182 posouvá hodnocení o stupeň výš.(2.10.2016)

Smejte sa mi , pozerajte na mňa zvrchu ,zasmejte sa kludne , je mi to jedno. Mlujem trilogiu American Pie , smejem sa na infantilnom humore ,kultových scénach a Jimmovom otcovi. American pie je kult pre každého kto natom vyrastal ako ja. 5 hviezd(6.11.2016)

Je to film plný zvrácené demence. Jenže přesně tím je tak origoš. AmericanPie bych jistojistě zařadil k tomu lepšímu, co jsem v "Mládí" shlédl.(16.12.2016)

Kult - bez debat :) Must see :)(13.5.2017)

Je to nablblé, ale zábavné. Až na český název, který musel vymyslet fakt "kreativní" píčus. Nevím ale, jestli je to pro Seanna W. Scotta jako pro herce velké vítězství, protože: Jednou Stiffler, navždy Stiffler!(27.5.2017)

Do hajzlu prkenýho! Proč já tomuhle filmu skoro dvacet let vzdoroval? Jo, je to trochu scifi. Lehce přisprostlý filmíček, kde se člověk směje ale nevysmívá. Na rozdíl od jiných počinů tady přisprostlost není fekální (až na jednou spoilerovou výjimku :-) ), ale roztomilá.(11.7.2017)

• zayac

Slovami kultového klasika Pepu Nosa - Prci Prci Prcičky, pro přestárlý dětičky... Nepozerateľné ani s rýchloposuvom.(12.7.2017)

Musim uznat, že ne nadarmo je tenhle film považovanej za legendární :D V tomhle se najde snad každej středoškolák. Skvělá komedie i přes to, že je mírně předvídatelná... 90% ;)(7.1.2018)

Hodně dobré, není to nic legendárního, to má k tomu fakt daleko, ale jedná se o fakt dobrou komedii, která vám dokáže zůstat v hlavě. Celá ta skupina sympatických hlavních postav funguje suprově a je tu fakt dost dobrých vtípků. Některé momenty jsou celkem dost trapné a má to pár hluchých míst, ale jinak fakt dobrý.(21.2.2018)

Super klasika. páči sa mi že tu sú pôvodný herci ,a že stifler je v tomto filme najväčšía sranda. Klasika ktorú si vždy rád pustím keď chcem oddychovať.(3.7.2018)

Říká se,že v jednoduchosti je síla....to ano,ale není jednoduchost jako jednoduchost.Ale za snahu o pobavení rejžovi dávám 50%....to je dobré ne? ps:..ale narovinu...takovéto starosti bych chtěl mít:)))(11.7.2018)

Během svých teen let jsem byl s tímto fenoménem konfrontován pouze pomocí útržků ze scén a vyprávění spolužáků. Rozhodl jsem se ale dát filmu šanci. Laťku jsem si nastavil dostatečně nízko, aby mě trapárny a laciné "šuk-vtipy" nevyvedly příliš z míry. Ale k mému překvapení to nakonec nebylo vůbec špatné. Zázrak to samozřejmě není, ale dobré fórky to má, ty lacinější se dají lehce přetrpět, romantika i vývoj postav funguje a díky střídmé stopáži to hezky ubíhá. Spousta lidí to tu shazuje dolů, a tak směle tasím rovnou 4 hvězdičky.(14.7.2018)

"...a jednou na hudebním táboře jsem si do píči strčila flétnu." :D Než jsem to viděl poprvé, čemuž jsem se dlouho vyhýbal, čekal jsem úplnou žumpu. Oproti prakticky všem ostatním podobným teenage komediím je to ale překvapivě nefekální a nenásilné. Jako středoškolák jsem se tehdy navíc v hlavních hrdinech a jejich zoufale špatných balících technikách poznal =)(8.2.2019)

Na jednej strane inovatívny film, ktorý otvoril dvere novému žánru teenage komédií. Na druhej strane film a celý žáner dojebali a dojebávajú dospievanie mladým ľuďom na celom svete. Ktorí miesto užívania si toho. že sú mladí, majú kopu času a žiadne zodpovednosti, riešia iba to, ako čo najrýchlejšie "zasunúť", aby nevyzerali ako "looseri". Veľa deciek malo kvôli tomuto depresiu, že ešte nemali sex. Ble!(10.2.2019)

Příběh nás zavede za skupinou teenagerů, co chtějí sex ale neví tak úplně jak na to. Ne že by to u holek v tomto filmu bylo jinak. 😕😁 Dobrý soundtrack a herecké výkony. Asi mi chybí ta doba mládí, abych se znovu zasmál. Možná to je tím, že jsem film viděl vice než 100x. Hvězdiček 3*** 60%(10.4.2019)

Prcičky jsou kultovní teenagerovskou komedií, ale ve skutečnosti nenabízejí o moc více než řada dalších podobných filmů. Několik zábavných momentů se ve filmu určitě objeví, bohužel je tam ale i dost vtipů založených na nechutnosti, které já opravdu nemusím. Vidím to na slabší tři hvězdy.(7.7.2019)

Tupá pubert'ácká srágota na přelomu stolelí, kterou jsme si prošli všichni narozeni po 1980. Fenomén jak se patří! 85%(16.8.2019)

Prcačka(23.9.2019)

1 11 21 30 37 38 39 40 následující >>