Komentáře uživatelů k filmu (799)

 • predators
  ****

  První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70%(6.11.2012)

 • Campbell
  ****

  První a asi nejlepší díl celý Prcičkovské ságy, postavy jsou výborné a uvěřitelné a Stifler je génius, chci být jako on:-)) Tohle je parádní odreagovačka pro všechny. Navíc to odstartovalo další milion filmů na téma jak ztratit panictví.(24.12.2011)

 • Rocky62
  **

  V očích právě dospívajícího pubescenta zřejmě kultovní komedie. S odstupem času však ony vtípky vyvolávající záchvaty smíchu vyzní trapně a divák, který již překročil hranice puberty jen tupě sleduje tu snůšku fekálií, vulgarismů a dalších infantilních kiksů plných klišé a nevkusu. V 17 letech jsem se řehtal, dnes jsem se nudil.(17.12.2013)

 • SeBig
  ****

  Výbornej film Jason Biggs je fakt dobrej herec :) a vtomhle filmu jsem si moc oblíbil Seana Williama Scotta(27.6.2010)

 • Slarque
  **

  Sice je ve filmů pár vtipů a několik povedených scén (např. internetový přenos), ale hlavně je to celé příliš trapné a nudné.(15.11.2003)

 • klerik
  ***

  Veľmi dobre zvládnutý pomer nechutností, romantiky a amerického poučovania...(21.11.2005)

 • Vitason
  ****

  Jednooký král mezi slepými.(20.9.2007)

 • heyda
  *****

  Jeden z nejlepších teenagerovských filmů, které k nám přišly ze zámoří!!! Navíc pro naši generaci dnes už kultovka. Perfektní hudba (Blink 182, Sum 41, Good Charlotte...), super hlášky a úplně nezapomenutelný a kultovní Stifler a jeho máma :-))) 90%(18.4.2009)

 • Yardak
  *****

  Klasika amerických "teen" komedií. Nejlepší díl celé série. Stifler je masér:))(1.9.2007)

 • Jinny
  ***

  Prcičky nejsou vůbec špatný film. Jako komedie fungují a scénář psal někdo s mozkem. Prostě normální film o amerických teenagerech, nic horšího. Nebo taky nic, co by muselo zajímat lidi starší třicítky.(23.5.2003)

 • ork
  ***

  For ME 71%(13.8.2007)

 • Chrustyn
  ***

  Ve své době velice úspěšný a dnes už legendární film, který odstartoval vlnu teenagerovských komedií. Je to docela sranda ale bomba to rozhodně není.(14.9.2007)

 • Ivoshek
  ****

  No a jednou jsme jeli zase na hudební tábor a tam jsem si strčila flétničku do pí.i. No jo. Co sis myslel? Na hudebním táboře se pořád jenom p.cá.:" o)))) Ne, tohle fakt není jemný kultivovaný humor, ale mně to neva. Jimův táta je pro mně postavou č.1.(16.9.2007)

 • virus10
  *****

  Zlomová teen komedie u který jsem se smál od začátku až do konce. Po ní přišlo nespočet dalších, ale žádná už nedokázala prcičky překonat.(29.1.2009)

 • jonyyy
  ***

  Prcičky byly první. 70%(19.8.2006)

 • Xeelee
  **

  Je to strašně trapný, ale mohlo to bejt horší. V době shlédnutí jsem ještě patřil do cílový skupiny těchhle blbostí, ale nějak mě to nebralo. Spolužákům se ale líbí i větší skvosty, plující v černých vodách filmového braku. Nechápu.(20.12.2008)

 • Pítrs85
  ****

  Tak tady to celé začalo a to nejenom American Pie jako takový, ale i nový subžánr komedie- a to teen-comedy a přestože každý další film z tohoto soudku šel kvalitativně dolů (čest výjimkám), Prcičky budou vtipné už asi napořád a celkem po právu se staly svým způsobem legendou. "Problémy" mladých lidí, nabušená muzika (Blink 182 si ve filmu dokonce i zahráli) a celkově neskutečně uvolněná atmosféra let středoškolských se prostě neokouká, přestože jste ze školních lavic už dávno vyrostli. Nepochopitelně zde podceněný film by měl rozhodně svítit v červené barvě, za mě 4*(15.10.2012)

 • Sofia
  ***

  Pro mě jednička zůstává nejlepším dílem z celé série, dá se na ní kouknout i víckrát a "fekální" humor tady nenabral ještě takovou intenzitu jako v dalších dílech.(26.5.2006)

 • duklak2
  ****

  Nejlepší film pro dospívající. Bohužel jen pro ně. A to je možná chybou. Nějak si dnes nedovedu představit se na snímek podívat. Stačilo mi to jednou na učňáku:-) Některé scénky trapné, jiné zase vynikající a takhle se to střídalo po celou stopáž. Ostatní díly prciček jsem neviděl a myslím, že je nikdy neuvidím. Přesto hodnotím velmi pěkně.(15.1.2012)

 • Fiftis
  *****

  Prvý diel prcičkovskej superságy, ktorá je nezabudnuteľná. American Pie bola prvá komédia o tom, ako prísť o panictvo a jedným slovom by sa dalo povedať že je skvelá. Proste skvelé hlášky a skvelí ľudia. Rozhodne najlepší diel zo všetkých. Nezabudnuteľný zdržanlivý Jim a jeho partička končia strednú a majú z toho veku traumy. Pre mňa týmto filmom začína symbol mladosti a hlášky ma sprevádzali celým študijným životom. Na žiadnu teenagerskú komédiu sa nepozriem radšej.(16.1.2015)

 • Bauer
  ****

  Prci, prci, prcičky je filmy, který se stal průkopníkem teenagerských komedií. Bylo zde několik pokůsu, natočit podobnou komedii, dokonce i u nás něco podobného vzniklo a to v podobě Rafťáků a Snowboarďáku. Avšak bez jakéhokoliv úspěchu. Tento film podle mně zůstane nepřekonaný. Je to opravdu povedený a v roce 1999 to byl hit a není ani divu. Je to něco originálního. Velmi vtipné, například scéna s Finchem na školních záchodcích byla tak vtipná, že jsem se smál i nahlas. Ale takovýchto scén je zde více. Výborné hlášky ( " MCBP " ) . Dále také špičkově obsazené mladými a sympatickými herci. V čele s Jasonem Biggsem až po excelentního Eugena Levyho, který podal velmi dobrý výkon v roli otce. Dále také byl skvělý Seann William Scott. Jedna z těch lepších komedií a taky by mně zajímalo, kdo a kde vzal ten český název pro film!!(22.9.2007)

1 2 3 4 5 6 7 8 11 21 30 40