První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70%(6.11.2012)

První a asi nejlepší díl celý Prcičkovské ságy, postavy jsou výborné a uvěřitelné a Stifler je génius, chci být jako on:-)) Tohle je parádní odreagovačka pro všechny. Navíc to odstartovalo další milion filmů na téma jak ztratit panictví.(24.12.2011)

• Rocky62

V očích právě dospívajícího pubescenta zřejmě kultovní komedie. S odstupem času však ony vtípky vyvolávající záchvaty smíchu vyzní trapně a divák, který již překročil hranice puberty jen tupě sleduje tu snůšku fekálií, vulgarismů a dalších infantilních kiksů plných klišé a nevkusu. V 17 letech jsem se řehtal, dnes jsem se nudil.(17.12.2013)

Výbornej film Jason Biggs je fakt dobrej herec :) a vtomhle filmu jsem si moc oblíbil Seana Williama Scotta(27.6.2010)

• Slarque

Sice je ve filmů pár vtipů a několik povedených scén (např. internetový přenos), ale hlavně je to celé příliš trapné a nudné.(15.11.2003)

Veľmi dobre zvládnutý pomer nechutností, romantiky a amerického poučovania...(21.11.2005)

Jednooký král mezi slepými.(20.9.2007)

Jeden z nejlepších teenagerovských filmů, které k nám přišly ze zámoří!!! Navíc pro naši generaci dnes už kultovka. Perfektní hudba (Blink 182, Sum 41, Good Charlotte...), super hlášky a úplně nezapomenutelný a kultovní Stifler a jeho máma :-))) 90%(18.4.2009)

Klasika amerických "teen" komedií. Nejlepší díl celé série. Stifler je masér:))(1.9.2007)

Prcičky nejsou vůbec špatný film. Jako komedie fungují a scénář psal někdo s mozkem. Prostě normální film o amerických teenagerech, nic horšího. Nebo taky nic, co by muselo zajímat lidi starší třicítky.(23.5.2003)

For ME 71%(13.8.2007)

Ve své době velice úspěšný a dnes už legendární film, který odstartoval vlnu teenagerovských komedií. Je to docela sranda ale bomba to rozhodně není.(14.9.2007)

No a jednou jsme jeli zase na hudební tábor a tam jsem si strčila flétničku do pí.i. No jo. Co sis myslel? Na hudebním táboře se pořád jenom p.cá.:" o)))) Ne, tohle fakt není jemný kultivovaný humor, ale mně to neva. Jimův táta je pro mně postavou č.1.(16.9.2007)

Zlomová teen komedie u který jsem se smál od začátku až do konce. Po ní přišlo nespočet dalších, ale žádná už nedokázala prcičky překonat.(29.1.2009)

Prcičky byly první. 70%(19.8.2006)

• Xeelee

Je to strašně trapný, ale mohlo to bejt horší. V době shlédnutí jsem ještě patřil do cílový skupiny těchhle blbostí, ale nějak mě to nebralo. Spolužákům se ale líbí i větší skvosty, plující v černých vodách filmového braku. Nechápu.(20.12.2008)

Tak tady to celé začalo a to nejenom American Pie jako takový, ale i nový subžánr komedie- a to teen-comedy a přestože každý další film z tohoto soudku šel kvalitativně dolů (čest výjimkám), Prcičky budou vtipné už asi napořád a celkem po právu se staly svým způsobem legendou. "Problémy" mladých lidí, nabušená muzika (Blink 182 si ve filmu dokonce i zahráli) a celkově neskutečně uvolněná atmosféra let středoškolských se prostě neokouká, přestože jste ze školních lavic už dávno vyrostli. Nepochopitelně zde podceněný film by měl rozhodně svítit v červené barvě, za mě 4*(15.10.2012)

Pro mě jednička zůstává nejlepším dílem z celé série, dá se na ní kouknout i víckrát a "fekální" humor tady nenabral ještě takovou intenzitu jako v dalších dílech.(26.5.2006)

Nejlepší film pro dospívající. Bohužel jen pro ně. A to je možná chybou. Nějak si dnes nedovedu představit se na snímek podívat. Stačilo mi to jednou na učňáku:-) Některé scénky trapné, jiné zase vynikající a takhle se to střídalo po celou stopáž. Ostatní díly prciček jsem neviděl a myslím, že je nikdy neuvidím. Přesto hodnotím velmi pěkně.(15.1.2012)

Prvý diel prcičkovskej superságy, ktorá je nezabudnuteľná. American Pie bola prvá komédia o tom, ako prísť o panictvo a jedným slovom by sa dalo povedať že je skvelá. Proste skvelé hlášky a skvelí ľudia. Rozhodne najlepší diel zo všetkých. Nezabudnuteľný zdržanlivý Jim a jeho partička končia strednú a majú z toho veku traumy. Pre mňa týmto filmom začína symbol mladosti a hlášky ma sprevádzali celým študijným životom. Na žiadnu teenagerskú komédiu sa nepozriem radšej.(16.1.2015)

Prci, prci, prcičky je filmy, který se stal průkopníkem teenagerských komedií. Bylo zde několik pokůsu, natočit podobnou komedii, dokonce i u nás něco podobného vzniklo a to v podobě Rafťáků a Snowboarďáku. Avšak bez jakéhokoliv úspěchu. Tento film podle mně zůstane nepřekonaný. Je to opravdu povedený a v roce 1999 to byl hit a není ani divu. Je to něco originálního. Velmi vtipné, například scéna s Finchem na školních záchodcích byla tak vtipná, že jsem se smál i nahlas. Ale takovýchto scén je zde více. Výborné hlášky ( " MCBP " ) . Dále také špičkově obsazené mladými a sympatickými herci. V čele s Jasonem Biggsem až po excelentního Eugena Levyho, který podal velmi dobrý výkon v roli otce. Dále také byl skvělý Seann William Scott. Jedna z těch lepších komedií a taky by mně zajímalo, kdo a kde vzal ten český název pro film!!(22.9.2007)

1 2 3 4 5 6 7 8 11 21 30 40