"Vykuř mi ho,krásko" :o)(11.7.2007)

CITÁT - Jako panicové povstaneme a jako muži uspějeme......... Komedie o tom, jak přijít o panictví..... Scénář : Adam Herz. Kamera : Richard Crudo. Hudba : David Lawrence. CHYBY VE FILMU - 1 - Když stojí Finch u kulečníkového stolu a povídá si se Stiflerovou mámou, tak se pozice žluté koule na každém záběru mění. 2 - Když Vicky sedí s Kevinem na posteli, má Vicky modrý kelímek s pitím. V dalším záběru je již vidět kelímek průhledný.... .........Až na čtvrtý pokus udělila filmu MPAA rating R. Předtím to bylo NC-17.......... CITÁT - Víš, když přichází jaro, je to něco úžasnýho - jako vůně čerstvýho deště. Vykuř mi ho krásko! Kdo se chce pobavit, uvolnit a nevadí mu mírně brutálnější styl humoru, tak tady to je.(31.5.2011)

Komedie, která je přesně o názorech kluků, které se mi příčí. Co nejdříve o**t holku na nějákém plese nebo kdekoliv jinde hlavně, že "zasunou"... Je to neuvěřitelně obscéní, povrchní a nevkusné. Ale i přes tento fakt mám ráda tento zmagořený film, protože jsem vždycky snila zažít takovou pubertu a takový pořádný párty atd.Místo toho trčím v téhle p***** .Takže i díky obsazení a skvělým až absurdním a neskutečným situacím si to ode mě zasloužilo 4*. Nejlepší hláška: "To jednou na hudebním táboře..." :-D(6.5.2012)

• Vxxx

Po půl roce měním z odpadu na 1*, protože jsem teď kus viděla a uvědomila si, že jsem viděla mnohem horší filmy. Ovšem nic to nemění na tom, že to považuji za nechutnou slátaninu se stupidními postavami a stupidními zápletkami. Možná kdybych to viděla ve 13 letech, byl by to pro mě kult, jako pro většinu z vás, ale ve svém věku si teda komedii (i kdyby o sexu) představuji jinak. 1*(3.11.2015)

Jedna z nejlepších komedií vůbec, od začátku do konce jsem se musel smát. :-D(3.9.2017)

Tak jsem včera viděl asi po desáté "prcičky" a nikdo mi nevymluví, že minimálně v žánru teen komedií se jedná o nadstandartní film. Samozřejmě, že nejde o nic duchaplného, ale vtipné a poměrně nefekální fóry, uvěřitelnost (dělali jsme na střední to samé) a příjemná atmosféra... No úplně s čistým srdcem čtyři hvězdy - tenhle film mě totiž fakt baví. This one time, at band camp, I stuck a flute in my pussy.(4.12.2006)

Ve sve dobe dost jedinecny a mozna i necim prulomovy bijak, ktery pobavi i po letech vice nez jeho dva nasledujici dily (ty dalsi tri - 4, 5 a 6 - jsou co se vtipu atd. tyce trochu jinde)(24.7.2008)

U mňa sa jedná o akúsi srdcovku. Jednak to bol film, ktorý odštartoval žáner teen komédií, ktorých hlavným cieľom, je parta chalanov, ktorý chcú prísť o panictvo, ale ktoré často krát nedosahovali kvalitu tejto prvotiny. Sympatický predstavitelia prechádzajú rôznymi trápnymi momentami, len aby sa dostali k vytúženému cieľu. Keď ale obhliadneme od všetkého toho sexu a veľmi podarenej scény so Shannon Elizabeth dostaneme veľmi pôsobivú - aj keď trocha zväličenú sondu do duše dospievajúcich chalanov. Charaktery sú veľmi pekne vystavané - až natoľko, že pre niektorých skultoveli. Jimov otec, Stifler, alebo Stiflerova mama a mnoho ďalších, ktorý kedysi bavili a bavia doteraz všetkých, čo si chcú nezáväzne oddychnúť aj trocha pochopiť o čom sú vzťahy, bez toho aby sa tu lial pátos a sentimentalita, keď stačí ukázať semeno v pive, alebo veľké prsia. Pre mňa príjemná komédia, ku ktorej sa stále veľmi rád vraciam a ktorá ma aj po vyše 10 rokoch dokáže stále prvotriedne zabaviť.(18.3.2012)

Tady nelze ani jinak, American Pie jsou kult! Po posledním shlédnutí zvyšuju na 5*. Na takhle citlivě podanou, ale zároveň neskutečně vtipnou a zároveň pravdivou komedii v dnešní době nenarazíte. Perfektní herecké obsazení, v rámci mezí inteligentní humor, výborný soundtrack a Stifler's mom! A nezapomenutelný S. W. Scott v roli Stifmajstra, tuhle nálepku už mu nikdo nesundá... Je zvláštní, kolik věcí z tohoto filmu se uchytilo i v reálném světě. Např. slovo MILF, ale i mnohé hlášky typu "leštit bambus" atp. Jak už jsem říkal, prcičky jsou kult! Poučení na závěr: Nepijte sakra cizí pivo!(28.12.2011)

Celkem zdařilá komedie pro mladé. Alespoň, že Amíci dokáží natočit, jak se baví a o čem přemýšlí dospívající mládež. Docela jsem se bavila (28.3.2003)

V době vzniku dostal film doslova kultovní status a kdo ten film neviděl byl looser né podobný sherminátorovi. Ted už mě to moc nepobaví , ale své kouzlo to má. Daleko lepší než další díly co následovali po trojce. Ještě , že máme tak hezký holky :-P.(8.5.2003)

• themic

Viděl jsem jen pár scén z tohohle filmu a stačilo mi to..! Prostě další rádoby komedie o ničem..! BLBOST...(30.12.2006)

Skvelá teenagerská komédia o skupinke chalanov, ktorý uzavrú dohodu o zrušení svojho panictva. Cestou ich však stretne veľa trapasov...... Navyše Jimov otec je vážne klasa. *** a ½ .(6.7.2007)

Neotrelá kultovka a ešte nie zaprašená klasika, ktorú nikdy neprestanem uctievať. Za celú svoju filmovú kariéru som nenašiel film, ktorý by sa Pričkam vyrovnal v počte gagov a neuveritelne dusnej-vtipnej atmosfére, ktorú tvorí mimoriadne Sean William Scott. Moja srdcovka, ktorú som videl mimoriadne 20krat (a na každé vzhliadnutie sa smejem viac a viac), ale i cez to sa tú da nájsť pár múch na kráse. Úvodnu scénu a scénu z webkou považujem za nesmrtelné klasiky, pri ktorých som sa skoro udusil smiechom. Palec nahore..EDIT (po rokoch): 60%(2.3.2013)

• Tommassi3

"Tak je to lepší než fusekle.." ;)(14.9.2015)

Pro mě už dnes kultovní komedie tohoto žánru! Když jsem ten film viděl poprvé (bylo mi asi 15) , tak jsem si představoval, že su to já v tom filmu a moji kamoši :-D. Komedie o strátě panictví 4 borců v den maturiťáku, ideální příležitost. Mě se to hrozně líbilo, kdykoliv se na to znova rád podívám. Stifler je kapitola sama o sobě a bez něho by to bylo sotva poloviční. Pro mě zatím nepřekonaná komedie tohoto ražení a co víc, Mutt od Blink 182 ... 5* a srdcová záležitost.(29.7.2006)

Tenhle film je podle mě takovým "průkopníkem" žánru jednoduchých komedií pro teenagery. Svoji cílovou skupinu diváků nezklame a mě taky neurazil.(11.7.2009)

"Suck my dick beautiful! " Pre mňa je to tá najlepšia tínedžerská komédia akú som videl, len škoda, že sa už dnes takéto netočia.(5.2.2012)

Tento diel to celé odštartoval, celá nezabudnuteľná séria najmä s pôvodnou partičkou mala niečo do seba. Pôvodne moja mama nechcela, aby som to pozeral, ale veľa sexu tam teda nebolo, skôr sa o ňom hovorilo a bolo to prestrihované. Najmä však išlo o komédiu, teda scénky, hefty, hlášky. Na konci 90. rokov z toho bolo cítiť ešte tú atmosféru tých rokov, neskôr to už bolo a aj je také zastaralé, dobové, nostalgické. Celkom sme sa na tom najmä chalani bavili.(22.6.2012)

Težké, těžké je snažit se hodnotit film, který není tak otřesný, ale dal do pohybu lavinu, která zdá se nemá konce a pořád chrlí větší a větší úchylárny. Na Prcičkách je sympatické, že se snaží i o jakýsi vážnější pohled. A že je tam spousta rozpačitých momentů? Ten film je přece o prvním sexu!(1.1.2007)

1 4 5 6 7 8 9 10 11 21 30 40