Komentáře uživatelů k filmu (799)

 • Torision
  *****

  "Vykuř mi ho,krásko" :o)(11.7.2007)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Jako panicové povstaneme a jako muži uspějeme......... Komedie o tom, jak přijít o panictví..... Scénář : Adam Herz. Kamera : Richard Crudo. Hudba : David Lawrence. CHYBY VE FILMU - 1 - Když stojí Finch u kulečníkového stolu a povídá si se Stiflerovou mámou, tak se pozice žluté koule na každém záběru mění. 2 - Když Vicky sedí s Kevinem na posteli, má Vicky modrý kelímek s pitím. V dalším záběru je již vidět kelímek průhledný.... .........Až na čtvrtý pokus udělila filmu MPAA rating R. Předtím to bylo NC-17.......... CITÁT - Víš, když přichází jaro, je to něco úžasnýho - jako vůně čerstvýho deště. Vykuř mi ho krásko! Kdo se chce pobavit, uvolnit a nevadí mu mírně brutálnější styl humoru, tak tady to je.(31.5.2011)

 • ivishka
  ****

  Komedie, která je přesně o názorech kluků, které se mi příčí. Co nejdříve o**t holku na nějákém plese nebo kdekoliv jinde hlavně, že "zasunou"... Je to neuvěřitelně obscéní, povrchní a nevkusné. Ale i přes tento fakt mám ráda tento zmagořený film, protože jsem vždycky snila zažít takovou pubertu a takový pořádný párty atd.Místo toho trčím v téhle p***** .Takže i díky obsazení a skvělým až absurdním a neskutečným situacím si to ode mě zasloužilo 4*. Nejlepší hláška: "To jednou na hudebním táboře..." :-D(6.5.2012)

 • Vxxx
  *

  Po půl roce měním z odpadu na 1*, protože jsem teď kus viděla a uvědomila si, že jsem viděla mnohem horší filmy. Ovšem nic to nemění na tom, že to považuji za nechutnou slátaninu se stupidními postavami a stupidními zápletkami. Možná kdybych to viděla ve 13 letech, byl by to pro mě kult, jako pro většinu z vás, ale ve svém věku si teda komedii (i kdyby o sexu) představuji jinak. 1*(3.11.2015)

 • BMW12
  *****

  Jedna z nejlepších komedií vůbec, od začátku do konce jsem se musel smát. :-D(3.9.2017)

 • F.man
  ****

  Tak jsem včera viděl asi po desáté "prcičky" a nikdo mi nevymluví, že minimálně v žánru teen komedií se jedná o nadstandartní film. Samozřejmě, že nejde o nic duchaplného, ale vtipné a poměrně nefekální fóry, uvěřitelnost (dělali jsme na střední to samé) a příjemná atmosféra... No úplně s čistým srdcem čtyři hvězdy - tenhle film mě totiž fakt baví. This one time, at band camp, I stuck a flute in my pussy.(4.12.2006)

 • spaceboyCZ
  ****

  Ve sve dobe dost jedinecny a mozna i necim prulomovy bijak, ktery pobavi i po letech vice nez jeho dva nasledujici dily (ty dalsi tri - 4, 5 a 6 - jsou co se vtipu atd. tyce trochu jinde)(24.7.2008)

 • ScarPoul
  ****

  U mňa sa jedná o akúsi srdcovku. Jednak to bol film, ktorý odštartoval žáner teen komédií, ktorých hlavným cieľom, je parta chalanov, ktorý chcú prísť o panictvo, ale ktoré často krát nedosahovali kvalitu tejto prvotiny. Sympatický predstavitelia prechádzajú rôznymi trápnymi momentami, len aby sa dostali k vytúženému cieľu. Keď ale obhliadneme od všetkého toho sexu a veľmi podarenej scény so Shannon Elizabeth dostaneme veľmi pôsobivú - aj keď trocha zväličenú sondu do duše dospievajúcich chalanov. Charaktery sú veľmi pekne vystavané - až natoľko, že pre niektorých skultoveli. Jimov otec, Stifler, alebo Stiflerova mama a mnoho ďalších, ktorý kedysi bavili a bavia doteraz všetkých, čo si chcú nezáväzne oddychnúť aj trocha pochopiť o čom sú vzťahy, bez toho aby sa tu lial pátos a sentimentalita, keď stačí ukázať semeno v pive, alebo veľké prsia. Pre mňa príjemná komédia, ku ktorej sa stále veľmi rád vraciam a ktorá ma aj po vyše 10 rokoch dokáže stále prvotriedne zabaviť.(18.3.2012)

 • JohnCZ
  *****

  Tady nelze ani jinak, American Pie jsou kult! Po posledním shlédnutí zvyšuju na 5*. Na takhle citlivě podanou, ale zároveň neskutečně vtipnou a zároveň pravdivou komedii v dnešní době nenarazíte. Perfektní herecké obsazení, v rámci mezí inteligentní humor, výborný soundtrack a Stifler's mom! A nezapomenutelný S. W. Scott v roli Stifmajstra, tuhle nálepku už mu nikdo nesundá... Je zvláštní, kolik věcí z tohoto filmu se uchytilo i v reálném světě. Např. slovo MILF, ale i mnohé hlášky typu "leštit bambus" atp. Jak už jsem říkal, prcičky jsou kult! Poučení na závěr: Nepijte sakra cizí pivo!(28.12.2011)

 • Johanka
  ****

  Celkem zdařilá komedie pro mladé. Alespoň, že Amíci dokáží natočit, jak se baví a o čem přemýšlí dospívající mládež. Docela jsem se bavila (28.3.2003)

 • Kryton
  ****

  V době vzniku dostal film doslova kultovní status a kdo ten film neviděl byl looser né podobný sherminátorovi. Ted už mě to moc nepobaví , ale své kouzlo to má. Daleko lepší než další díly co následovali po trojce. Ještě , že máme tak hezký holky :-P.(8.5.2003)

 • themic

  Viděl jsem jen pár scén z tohohle filmu a stačilo mi to..! Prostě další rádoby komedie o ničem..! BLBOST...(30.12.2006)

 • sidzej
  ***

  Skvelá teenagerská komédia o skupinke chalanov, ktorý uzavrú dohodu o zrušení svojho panictva. Cestou ich však stretne veľa trapasov...... Navyše Jimov otec je vážne klasa. *** a ½ .(6.7.2007)

 • LV.Helter
  ****

  Neotrelá kultovka a ešte nie zaprašená klasika, ktorú nikdy neprestanem uctievať. Za celú svoju filmovú kariéru som nenašiel film, ktorý by sa Pričkam vyrovnal v počte gagov a neuveritelne dusnej-vtipnej atmosfére, ktorú tvorí mimoriadne Sean William Scott. Moja srdcovka, ktorú som videl mimoriadne 20krat (a na každé vzhliadnutie sa smejem viac a viac), ale i cez to sa tú da nájsť pár múch na kráse. Úvodnu scénu a scénu z webkou považujem za nesmrtelné klasiky, pri ktorých som sa skoro udusil smiechom. Palec nahore..EDIT (po rokoch): 60%(2.3.2013)

 • Tommassi3
  **

  "Tak je to lepší než fusekle.." ;)(14.9.2015)

 • PauloZ
  *****

  Pro mě už dnes kultovní komedie tohoto žánru! Když jsem ten film viděl poprvé (bylo mi asi 15) , tak jsem si představoval, že su to já v tom filmu a moji kamoši :-D. Komedie o strátě panictví 4 borců v den maturiťáku, ideální příležitost. Mě se to hrozně líbilo, kdykoliv se na to znova rád podívám. Stifler je kapitola sama o sobě a bez něho by to bylo sotva poloviční. Pro mě zatím nepřekonaná komedie tohoto ražení a co víc, Mutt od Blink 182 ... 5* a srdcová záležitost.(29.7.2006)

 • Asgy
  ***

  Tenhle film je podle mě takovým "průkopníkem" žánru jednoduchých komedií pro teenagery. Svoji cílovou skupinu diváků nezklame a mě taky neurazil.(11.7.2009)

 • MIG29
  ****

  "Suck my dick beautiful! " Pre mňa je to tá najlepšia tínedžerská komédia akú som videl, len škoda, že sa už dnes takéto netočia.(5.2.2012)

 • Marek1991
  ***

  Tento diel to celé odštartoval, celá nezabudnuteľná séria najmä s pôvodnou partičkou mala niečo do seba. Pôvodne moja mama nechcela, aby som to pozeral, ale veľa sexu tam teda nebolo, skôr sa o ňom hovorilo a bolo to prestrihované. Najmä však išlo o komédiu, teda scénky, hefty, hlášky. Na konci 90. rokov z toho bolo cítiť ešte tú atmosféru tých rokov, neskôr to už bolo a aj je také zastaralé, dobové, nostalgické. Celkom sme sa na tom najmä chalani bavili.(22.6.2012)

 • Cimr
  ***

  Težké, těžké je snažit se hodnotit film, který není tak otřesný, ale dal do pohybu lavinu, která zdá se nemá konce a pořád chrlí větší a větší úchylárny. Na Prcičkách je sympatické, že se snaží i o jakýsi vážnější pohled. A že je tam spousta rozpačitých momentů? Ten film je přece o prvním sexu!(1.1.2007)

1 4 5 6 7 8 9 10 11 21 30 40