• DeNni

Přesně v tomto světě žiji - ve světě výstav. A musím říct, že scénář i celý děj musel vymyslet někdo, kdo chová kočky, nebo nemá vůbec žádné zvíře (rybičky nepočítám) !!! Celý film není o ničem zajímavém, žádná zápletka, jen typický americký happyend. Dokonce bych i řekla, že je to spíš dokument se "slavnými" herci, než film. Jedna hvězdička však patří majitelům výmarského ohaře, kteří se zoufale snaží sehnat tu samou hračku pro psa, kterou zapomněli doma.(30.11.2011)

Další ukázka typického Guestova rukopisu. Nevtíravý, nevybíravý a místy bizarní humor, výsměch již tak dost směšným psím výstavám. Kvalita humoru závisí na tom, kterým soutěžícím se fiktivní štáb zrovna věnuje. Zatímco homosexuální pár moc vtipný není, scény s Christopherem Guestem nebo Catherine O´Harovou jsou mistrné.(2.8.2010)

Velmi reprezentativní ukázka specifického komediálního subžánru zvaného mockumentary (často satiricky zacílené komedie užívající parodizovaných postupů dokumentárního filmu) natočená jeho specialistou Christopherem Guestem, který se tentokrát zaměřil na zanícené pejskaře. Velmi dobrá, spíše subtilní komika, což našinec zjevně nedocení.(19.9.2005)

Režisér a zároveň představitel jedné z rolí se nejspíš shlédl v kultovním filmu Woodyho Allena 'Seber prachy a zmiz', vyprávěném podobným způsobem. Jenže zmíněný film vyprávěl o něčem, tohle je jen mozaika situací, spojených psí výstavou, a to je vážně málo. Ale pokud jste nakloněni experimentům, není zcela vyloučeno, že se místy pobavíte. Mně třeba potěšilo obsazení spolehlivé Catherine O´Harové (Beetlejuice, Sám doma, Co se doma usmaží).(11.4.2003)

Čekal jsem, co se z tohoto filmu vyloupne, ale nakonec to nebylo až tak špatný. Legrace ve filmu byla a jediné, co tomuto filmu kazilo reputaci je fakt, že je až moc neosobní. Skoro jako kdyby to byl nějaký dokument o lidech, co jsou tak trošku mimo. Ne nadarmo mi tenhle film místy připomínal český film Nejlepší z Čechů a scény, kde jeden Čech vedle druhého předváděl s nadšením, v čem je nejlepší. Nejlepší show je podobná, jen tu nejde o schopnosti lidské, ale o páníčky a krásu jejich psů, což je ujetý o nic míň, jak ty rekordy. Legrace je to ale podobná.(6.5.2015)

• - Fred Willard (Buck Laughlin) svou roli nahrál za 36 hodin. (Terva)

• - V roce 2012 se film dostal do žebříčku společnosti Yahoo „100 nejvtipnějších filmů, které musíte vidět, než zemřete“. (Terva)

• - Velká část dialogů byla improvizací. (Terva)