Reklama

Reklama

Obsahy(1)

"Pejskaři", to je určitý druh lidí, kteří z nejrůznějších důvodu milují své čtyřnohé přátele více než je normální. Máte také svého psího miláčka? Nenechte si proto ujít tento snímek _ bláznivou sondu do života účastníků psí výstavy (a jejich čtyřnohých miláčků). Jedná se o prestižní výstavu Mayflower Kennel Club Dog Show a jak by řekl její potrhlý komentátor, i kočky blednou závistí. Přidejte se k hrdým majitelům psů _ majiteli obchodu s rybářskými potřebami z Pine Nut v Severní Karolíně, dvěma uctívačům plemene Shi-tzu, nepříliš inteligentní zbohatlické paničce a trenérce jejích miláčků a v neposlední řadě k manželskému páru, který na potkání vymýšlí popěvky o teriérech a tajně sní o velkém vítězství. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

betelgeuse 

všechny recenze uživatele

Velmi reprezentativní ukázka specifického komediálního subžánru zvaného mockumentary (často satiricky zacílené komedie užívající parodizovaných postupů dokumentárního filmu) natočená jeho specialistou Christopherem Guestem, který se tentokrát zaměřil na zanícené pejskaře. Velmi dobrá, spíše subtilní komika, což našinec zjevně nedocení. ()

DeNni 

všechny recenze uživatele

Přesně v tomto světě žiji - ve světě výstav. A musím říct, že scénář i celý děj musel vymyslet někdo, kdo chová kočky, nebo nemá vůbec žádné zvíře (rybičky nepočítám) !!! Celý film není o ničem zajímavém, žádná zápletka, jen typický americký happyend. Dokonce bych i řekla, že je to spíš dokument se "slavnými" herci, než film. Jedna hvězdička však patří majitelům výmarského ohaře, kteří se zoufale snaží sehnat tu samou hračku pro psa, kterou zapomněli doma. ()

Reklama

Oskar 

všechny recenze uživatele

Režisér a zároveň představitel jedné z rolí se nejspíš shlédl v kultovním filmu Woodyho Allena 'Seber prachy a zmiz', vyprávěném podobným způsobem. Jenže zmíněný film vyprávěl o něčem, tohle je jen mozaika situací, spojených psí výstavou, a to je vážně málo. Ale pokud jste nakloněni experimentům, není zcela vyloučeno, že se místy pobavíte. Mně třeba potěšilo obsazení spolehlivé Catherine O´Harové (Beetlejuice, Sám doma, Co se doma usmaží). ()

m4xp4yn3 

všechny recenze uživatele

Další ukázka typického Guestova rukopisu. Nevtíravý, nevybíravý a místy bizarní humor, výsměch již tak dost směšným psím výstavám. Kvalita humoru závisí na tom, kterým soutěžícím se fiktivní štáb zrovna věnuje. Zatímco homosexuální pár moc vtipný není, scény s Christopherem Guestem nebo Catherine O´Harovou jsou mistrné. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem, co se z tohoto filmu vyloupne, ale nakonec to nebylo až tak špatný. Legrace ve filmu byla a jediné, co tomuto filmu kazilo reputaci je fakt, že je až moc neosobní. Skoro jako kdyby to byl nějaký dokument o lidech, co jsou tak trošku mimo. Ne nadarmo mi tenhle film místy připomínal český film Nejlepší z Čechů a scény, kde jeden Čech vedle druhého předváděl s nadšením, v čem je nejlepší. Nejlepší show je podobná, jen tu nejde o schopnosti lidské, ale o páníčky a krásu jejich psů, což je ujetý o nic míň, jak ty rekordy. Legrace je to ale podobná. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (5)

  • Velká část dialogů byla improvizací. (Terva)
  • Fred Willard (Buck Laughlin) svou roli nahrál za 36 hodin. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v kanadském městě Aldergrove. (Terva)

Reklama

Reklama