poster

Zpátky na zem

 • USA

  Down to Earth

 • Německo

  Einmal Himmel und zurück

 • Slovensko

  Späť na zem

Komedie / Romantický / Fantasy

USA / Austrálie / Německo / Kanada, 2001, 84 min

 • MickeyStuma
  **

  Nevýrazná komedie sázející na komiku Chrise Rocka, který měl být asi pokračovatelem Eddie Murphyho, ale nějak se to nepovedlo. Z neoriginálního námětu se nepodařilo vymáčknout nic, co by zaujalo, a tak snímek spíše nudí. Sem tam nějaký ten vtípek sice pobaví, ale je to zatraceně málo. Pointa příběhu žádná. Po shlédnutí tohoto snímku se rychle zase na něj zapomene.(12.12.2013)

 • dejv01
  ***

  Béčková komedie, ve které se ve velké míře objevují představitelé rolí z prciček:). Furt jsem čekal až uvidím toho strejdu do kterého se převtělil hlavní představitel a a a furt nic. Když jste černí a hrajete bělocha, dá se říct, že vaše role je nezahratelná. Jinak příjemná oddychová komedie, u které se člověk nemusí vůbec namáhat s myšlením.(26.7.2008)

 • Fish
  **

  Podprůměrná komedie... Chrise Rocka a jeho humor zrovna moc nemusím (i když Oskary uváděl celkem obstojně). Nějak se vytratil nápad. Myslel jsem, že když se Lance (Rock) vrátil „zpátky na zem“, tak měl vypadat jinak, než jako Lance... Musí se nechat, že v pár scénách, které měly dohromady tak dvacet sekund, tomu tak skutečně bylo. Takže jsem si musel vystačit jen se svou představivostí a myslet na to, že hubený černoch je vlastně tlustý běloch... Chtělo by to asi ještě jeden remake a tentokrát jinak...(15.3.2005)

 • Anrie
  ****

  Pro mě je tato komedie z velmi neznámého důvodu nízky hodnocena. Osobně něchápu, co je na ukecaném, v jednom kuse mrtvém, černochovi nesrandovní. On a jeho převtělení se do tlustého zazobaného bělocha a následné vystupování v černošských zábavních klubech a zamilování se do úhlavní protivnice bývalého majitele těla, je prostě super námět na film, který se podle mého skvěle zfilmoval a apeluji na ostatní, ať dávají filmu více hvězdiček, protože si to opravdu zaslouží.(9.12.2012)

 • Jonatthan
  ***

  Remake Záhadného pana Jordana nedopadl ani dobře ani špatně. Čistý průměr. U původního filmu mě zaujal hlavně originální nápad, že hlavní postavu vidí pouze divák + zástupci z nebe a ostatní postavy vidí někoho jiného. Zde už jsem s tím prostě počítal. No, ale na druhou stranu představa rapujícího bílého milionáře v bufáči plném černochů mě docela rozesmála...(1.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace