Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lance Barton je černoch a snaží se neúspěšně živit jako komik. Když při autonehodě zahyne, je jeho duše poslána přímo do nebe. Lance si je jistý, že musí jít o omyl. A skutečně...anděl mu řekne, že si jeho tělo vzali předčasně a tudíž ho vrátí zpátky na Zem. K dispozici je ovšem jen tělo staršího, bezohledného multimilionáře - bělocha. A právě v tomto nepravděpodobném převtělení se Lancovi začne neuvěřitelně dařit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (101)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Film stojí a padá na výkonu Chrise Rocka, kterej mě baví. Vezmu-li film jako celek, je to snad až podprůměrná romantická komedie, která ale obsahuje pár dobrých fórků, hlavně z Rockovy huby. Taky docela dobrá rapová muzika. Jen mi na celém filmu dost vadilo, že i když je postava převtělená do starého bělošského páprdy, je vidět pořád (většinou) jen Rock, to mi dost nesedělo. Měli to tedy už vymyslet naopak, aby tam mohlbýt Rock furt, takhle to trochu ztrácelo na humornosti. (Dva výborné vtípky s rapujícím dědkem nestačí). Další plus a stupínek v bodování je účast Jennifer Coolidge, Stifflerovu mámu můžu už od prvních prciček, je to prostě MCBP. 2,5* ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Jamshied Sharifi: 1. "Glitches"- 4:5 (The Roots & Amel Larrieux) ,2. "Just Another Girl"- 3:23 (Monica) ,3. "Can You Tell It's Me"- 4:00 (Ginuwine) ,4. "What If I Was White"- 3:37 (Sticky Fingaz & Eminem) ,5. "Never Let Go"- 3:45 (3LW) ,6. "Ruff Ryders' Anthem"- 3:34 (DMX) ,7. "Someone to Love You"- 5:35 (Ruff Endz) ,8. "Gin and Juice"- 3:41 (Snoop Doggy Dogg) ,9. "With You"- 4:20 (Son by Four) ,10. "I Think I Like You"- 3:22 (Jordan Brown) ,11. "Up Against the Wall"- 3:46 (Layzie Bone) ,12. "Dreamed You"- 3:50 (Jagged Edge) ,13. "One Time"- 3:59 (Jill Scott & Eric Roberson) ,14. "Angel"- 3:36 (Kelly Rowland) ,15. "Thug Music Play On"- 3:35 (Bone Thugs-n-Harmony) ,16. "Everything Is Everything"- 3:57 (Lauryn Hill) ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Citlivě natočená komedie disponuje zajímavým Chrisem Rockem. Jeho duše se po náhlé tragické smrti přestěhuje do těla bílého arogantního multimilionáře, a protože Lance Barton byl bavič v kabaretu a v jádru hodný člověk, dojde i k zázračné proměně v milionářově osobnosti. Ten se záhy stane všemi oblíbený, ačkoliv okolí ani v nejmenším netuší, jak se věci mají. A tahle komedie disponuje řadou nápadů, najde se i místo pro rasistické narážky a vše je završeno nečekaným koncem. Není mnoho komedií, které dokážou takto citlivě pohladit po duši. Téhle se to povedlo. Chris Rock byl skvělý. ()

Anrie 

všechny recenze uživatele

Pro mě je tato komedie z velmi neznámého důvodu nízky hodnocena. Osobně něchápu, co je na ukecaném, v jednom kuse mrtvém, černochovi nesrandovní. On a jeho převtělení se do tlustého zazobaného bělocha a následné vystupování v černošských zábavních klubech a zamilování se do úhlavní protivnice bývalého majitele těla, je prostě super námět na film, který se podle mého skvěle zfilmoval a apeluji na ostatní, ať dávají filmu více hvězdiček, protože si to opravdu zaslouží. ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Chris Rock, Lance Crouther, Ali LeRoi, Louis C.K. | Hudba: Jamshied Sharifi | Produkcia: Barry M. Berg Chris Rock | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: Village Roadshow Pictures | Rozpočet: 49 miliónov $ | Tržby: 71,186,502 $ || Párkrát už použitá kostra príbehu teraz s plnou angažovanosťou Chrisa Rocka ako autora scenára i produkcie. Bratia Weitzovci mu dali možno až príliž voľnú ruku, vĎaka ktorej sú niektoré pasáže kolísajúce čo sa tempa i zábavnosti týka. Iními výrazmi povedané, aj komediálne kusy potrebujú silnú, disciplinovanú ruku, aby boli niečim viac, než splácaninou za 50 miliónov dolárov. Týmto spôsobom len slušne zábavné na jedniný večer v živote. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama