poster

Zpátky na zem

 • USA

  Down to Earth

 • Německo

  Einmal Himmel und zurück

 • Slovensko

  Späť na zem

Komedie / Romantický / Fantasy

USA / Austrálie / Německo / Kanada, 2001, 84 min

 • blackJag
  **

  Film má rozhrkanou atmosféru a jestli nějak působí, tak jako onanistická pocta talentu Chrise Rocka coby klubového komika. Vlastně ani nevidím žádný jiný důvod, proč by jinak tento remake "prcičkáři" vůbec dělali, protože scénář nechává diváka dost mimo a pobavit dokáže jen velmi malinko. Aspoň že si představitelé vedlejších postav z Prciček měli kde zahrát. 40%(18.11.2008)

 • DjMetal
  ****

  Fajneeee. Mne sa to pacilo...Haluzne sceny su tam. Hlavne ten face, ked ho namaluje ten poulicny maliar s tou cernoskou:D:D..som sa inak udrbaval. A kuknem si to v pohode este raz. Je to dobre.A dobre obsadenie tu je.velmi dobre :D Eugene Levy a Wanda Sykes su typci :D:D a Jennifer Coolidge je tu nejaka moc stihla oproti terajsim filmom:D...(10.12.2009)

 • Anrie
  ****

  Pro mě je tato komedie z velmi neznámého důvodu nízky hodnocena. Osobně něchápu, co je na ukecaném, v jednom kuse mrtvém, černochovi nesrandovní. On a jeho převtělení se do tlustého zazobaného bělocha a následné vystupování v černošských zábavních klubech a zamilování se do úhlavní protivnice bývalého majitele těla, je prostě super námět na film, který se podle mého skvěle zfilmoval a apeluji na ostatní, ať dávají filmu více hvězdiček, protože si to opravdu zaslouží.(9.12.2012)

 • giovanni3
  *

  No byla to slabá komedie od začátku do konce... Obecně mne černošské komedie v rytmu hiphopsra.ky totálně nebaví, ale zde jsme se ,,přemluvil,, a dodíval jsme se do konce. Komedie o komikovi co účinkuje v komediálním klubu by měla být hlavně komická a ne trapná (snad žádnému vtipu jsem se nesmál a ani, když vtipy o černoších říkal jako bílí starý tlusťoch). Ztvárnění nebe a andělů bylo naprosto strašné. A celá pointa o reinkarnaci a ihned po novém vtělení si vzpomenout na pomalu celý ,,minulý,, život je taky síla... 1z5(25.9.2011)

 • SarumanKo
  ***

  Otrepaný námet, nevýrazná réžia a nepresvedčivé obsadenie. Film ničím významný, ale zároveň som sa výborne bavil a dokonca som vďaka niečomu, čo celkom ani nedokážem popísať, uvažoval nad 4 hviezdičkami. Možno je to takým tým sviežim šmrncom, ktorý film má, podobne ako aj American Pie od rovnakých režisérov. Down to Earth je pre mňa vlastne istý typ guilty pleasure. (60%)(28.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace