• Německo

Frank Longo

Stuart Gibbs

Alan Caso
  • Arach.No

Ali Landry je sice pěkná, ale film se jenom na jejím vzhledu postavit nedá. Nudná zoufale nevtipná komedie s příšerným Eugenem Levy. Po dlouhé době jsem díky Primě narazil na film, který jsem nebyl schopný dodívat do konce. Scénář vypadá jakoby ho napsala feministka, protože Repli-Kate se má sice chovat jako chlap, ale většinu filmu spíš vypadá jako malý děcko a s chlapek má málo společnýho.(20.1.2008)

Vždycky mě zde udivuje tak nízké hodnocení komedií. Nestává se mi často, abych se smál celý film. Skvělé hlášky, skvělé komediální scénky. Dnes už asi většina lidí neví, čemu se smát. Viz. novinka "Deadpool" - zde může mít akorát vysoké hodnocení akce a vizuální efekty, ale ty dětinské vtipy? To jako vážně? Dnešní doba je opravdu nepochopitelná. U komedií by se měl člověk pořádně zasmát, aby nestačil ani řešit scénář či režii, a to je podstatou dobré komedie. Někdy se mi zdá, že to tu hodnotí jen lidé, kteří se v životě už neumějí upřímně zasmát. /////// Zajímavý komentář od: Djkoma(6.8.2016)

Nemůžu si pomoct, ale já se bavil. A to dost. Hloupých amerických komedií je hromada, ale jestliže mám s nimi porovnat Repli-Kate, tak je to určitě nadprůměr. Neobvyklý námět o replice toho či onoho člověka není nikdy na škodu a už toto téma samo o sobě dává vzniknout spoustě vtipným konfrontacím. Snímek tak příjemně ubíhá a díky vhodnému dávkování humoru jsem se ani nestihl nudit. Celý snímek se točí kolem Ali Landry (Kate), která je nehorázně sympatická a pravděpodobně "udělá" většinu mužského publika a ženského možná taky. Takovému typu komedií prostě musí vévodit nějaký sexsymbol, ať je na co koukat a tady je navíc velmi vkusně vložený. Kromě ní se zde představily známe žánrové tváře, jako třeba Eugene Levy či James Roday. Závěr? Příjemná komedie, která díky svému námětu zaujme, pobaví a do jisté míry i ponaučí.(15.5.2010)

• Dudek

Hloupá komedie vystavena na slušné premise. Zatímco samotná zápletka nabízí ohromný potenciál pro komedii století, tvůrci si vystačí s několika poměrně dobrými nápady (zrcadlo) a zbytek zaplňují lacinou vatou (téměř vše ostatní). Kate je vzhledem roztomilá dívenka, která by si jistě v žádném případě nepřála být naklonována... A pokud ano, v žádném případě by nestála o přeprogramování svého chování. Pro většinové publikum asi příjemná zábava, pro ostatní ovšem pouze nepovedený pokus pro humor. Schválně, kolik z vás by chtělo ženu chovající se jako muž? Asi naprosté minimum. Ale, ruku na srdce, dívat se na takovou dívku v televizi nemusí být zase taková otrava. Problém Repli-Kate ovšem tkví v tom, že představa chování klasickému muže je dost zvrácená a nechutná.(20.1.2008)

V době kdy se většina diváků směje každému dílu prciček a trapným českým alternativám jako jsou Snowboradáci a Raftáci, tak nedokážu pochopit jak nízké hodnocení má Repli-kate. Perfektní komedie, která je plná vybroušených scén, které rozesmějí i mrtvého. Krása Ali Landry je nepopiratelná a komu se nelíbí tahle miss USA 1996 je nejspíš na jiné pohlaví. Celý film na ní dost závisí, což je logické, když tu jde právě o její krásné tělo a její klon. Pozornému divákovi neunikne skvělá pointa okolo toho "proč ženy musí být takové jaké jsou a muži na ně musí stále nadávat a nevážit si toho". Toto téma se táhne celým snímkem a hlášky po sexuálním aktu typu "Miláčku ty si se mnou nebudeš chtít povídat?" od muže k ženě opravdu dostanou. V podstatě jde i o "oslavu" ženy jako takové, která by podle mužů měla být chlapem s ženským tělem. Kdyby se tak stalo všichni muži by, se smutkem v srdci a při romantickém filmu o životní lásce, plakaly a vzpomínali na to, jaké to ženy byly úžasné. Kdo se nezasměje ani na konci snímku, kdy se do všeho vloží Eugene Levy, který hraje mnohem zajímavěji než např. v Prcičkách, opravdu by se měl zamyslet.(22.11.2007)