Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Student genetiky Max měl vždycky problémy s dívkami. Ten poslední se mu přihodil, když omylem naklonoval novinářku Kate, dívku, o jaké vždy snil. Zničit tak půvabný klon by ale bylo škoda. A tak se Max, s pomocí svého kamaráda Henryho, pustí do dalšího experimentování. Z Repli-Kate se stane dokonalá žena! Prostě ji stačí nastavit tak, aby se chovala jako chlap. Kate popíjí pivo, sleduje fotbal, věnuje se žhavému sexu a zanedlouho se stane nejpopulárnější dívkou na škole. Ale nic netrvá věčně a Max zjistí, že ani tohle nastavení zas až tak ideální není... (Magic Box)

(více)

Recenze (110)

Renie42 

všechny recenze uživatele

Fakt super film, tak jsem se dlouho nenasmála. Situace, kde se obě Kate míjejí, je komická, jedna je romantická, druhá se chová jako chlap. Hlavní hrdinka je moc sympatická a pěkná a také hrdina Max je fešák. Opravdu role E. Levyho byla na něho jako dělaná. Takovýho člověka bych opravdu nechtěla nikde potkat. Ale hodnocení opravdu tenhle chlápek nemůže snížit. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

S očima na křivkách Ali Landry a mozkem v režimu stand-by docela snesitelné. Občas prosákl humor u dvojsmyslných dialogů, ale jako by se dílo z produkce National Lampoon nemohlo rozhodnout mezi přisprostlou komedií pro teenagery a komedií rodinnou s mravním ponaučením. S neandrtálskou verzí Kate by člověk vydržel maximálně 48 hodin, pak by ho z těch desetiminutovek ticha začal bolet jazyk.. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

V době kdy se většina diváků směje každému dílu prciček a trapným českým alternativám jako jsou Snowboradáci a Raftáci, tak nedokážu pochopit jak nízké hodnocení má Repli-kate. Perfektní komedie, která je plná vybroušených scén, které rozesmějí i mrtvého. Krása Ali Landry je nepopiratelná a komu se nelíbí tahle miss USA 1996 je nejspíš na jiné pohlaví. Celý film na ní dost závisí, což je logické, když tu jde právě o její krásné tělo a její klon. Pozornému divákovi neunikne skvělá pointa okolo toho "proč ženy musí být takové jaké jsou a muži na ně musí stále nadávat a nevážit si toho". Toto téma se táhne celým snímkem a hlášky po sexuálním aktu typu "Miláčku ty si se mnou nebudeš chtít povídat?" od muže k ženě opravdu dostanou. V podstatě jde i o "oslavu" ženy jako takové, která by podle mužů měla být chlapem s ženským tělem. Kdyby se tak stalo všichni muži by, se smutkem v srdci a při romantickém filmu o životní lásce, plakaly a vzpomínali na to, jaké to ženy byly úžasné. Kdo se nezasměje ani na konci snímku, kdy se do všeho vloží Eugene Levy, který hraje mnohem zajímavěji než např. v Prcičkách, opravdu by se měl zamyslet. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Hloupá komedie vystavena na slušné premise. Zatímco samotná zápletka nabízí ohromný potenciál pro komedii století, tvůrci si vystačí s několika poměrně dobrými nápady (zrcadlo) a zbytek zaplňují lacinou vatou (téměř vše ostatní). Kate je vzhledem roztomilá dívenka, která by si jistě v žádném případě nepřála být naklonována... A pokud ano, v žádném případě by nestála o přeprogramování svého chování. Pro většinové publikum asi příjemná zábava, pro ostatní ovšem pouze nepovedený pokus pro humor. Schválně, kolik z vás by chtělo ženu chovající se jako muž? Asi naprosté minimum. Ale, ruku na srdce, dívat se na takovou dívku v televizi nemusí být zase taková otrava. Problém Repli-Kate ovšem tkví v tom, že představa chování klasickému muže je dost zvrácená a nechutná. ()

Atewi 

všechny recenze uživatele

Komentář uživatele Djkoma mi mluví z duše! Taky nechápu, jak může mít takhle brilantní vtipná oddechovka tak nízké hodnocení, když se komerční sra*ky jako prcičky těší takové oblibě...! Já jsem se perfektně zasmála, viděla už potřetí a určitě ne naposledy! Skvělá oddechovka před spaním! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama