Komentatorska bieda uspesne pokracuje, co ja rad nemam. Viem, nesuvisi to s filmom, ale u takych polizzioteschi filmov sa mozem opriet aspon o Karla Chrochta - je to sice retard a veri na kraviny typu nwo, ale aspon mam z coho vychadzat - a skoda, za Karlos80 pise tak dobre komentare, jedine, o ktore sa da opriet. Tuna je John Wayne /El Dorado, Rio Bravo, Red River, Brannigan/ v roli fotbaloveho trenera na katolickej skole. O tom sa toci cely tento nudny a nezazivny film. Stredna cast je doslova o hovne, nic sa nedialo, len vatovo plane plky a este horsie kulisy. No nic, toto je len ciry priemer, a zabudnutiahodny : 50 %(9.12.2017)

Tohle rozhodně není dokonalý film a chybí mu k dokonalosti dost, ale John Wayne hraje svou klasickou postavu chlapa, který má city, což se mi prostě líbí. Navíc hraje muže, který se snaží o to, aby získal svou dcerku do opatrovnictví, což je prostě dobré téma, které je i zvládnuté. Jen ta romantická rovina tady úplně nevyšla.(26.5.2015)