poster

Jimi Plays Monterey

Dokumentární

USA, 1986, 48 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Courtemanche
  *****

  Lepší než na Woodstocku. (je to z roku 1967)(18.10.2013)

 • MrGregor
  *****

  Dokonalý koncert... Jimiho verze Killing floor do koncertu vtáhne a už nepustí. A jeho Wild thing... nemám slov, poslechněte a posuďte sami. :)(13.2.2014)

 • Bakemaster
  *****

  Před Monterey věděli, že je dobrej, ale tohle nečekal nikdo, posadilo je to na prdel s hubou dokořán.(16.12.2008)

 • Amstaff
  *****

  Jeden z nejlepších Hendrixových koncertů zachycených na kameru. Opět zde ukazuje odlišný styl hry a hlavně odlišný zvuk. Hned od počátku koncertu Hendrix nasazuje divoké a energické tempo, které mu vydrží po celý koncert. Působivý je start, kdy uvaděč řekne do absolutní tmy "Ladies and gentleman - the Jimi Hendrix Experience" a náhle ticho proříznou první tóny Killing Floor. Koncert navíc obsahuje i další událost, která se zapsala do historie. Událost, při které Hendrix rozbije svoji kytaru a zapálí ji na jevišti. Doporučuji shlédnout!!! PS: V jevišti sedí mimo jiné i Janis Joplin... :-D(30.8.2009)

 • Turtle
  *****

  Jeden z vůbec nejlepších koncertů Jimiho Hendrixe vůbec. Naprosto strhující a energický výstopení. Zakončeno slavným spálením a rozmlácením kytary. Silně doporučuju si koupit i CD(5.12.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace