Killjoy

Craig Ross Jr.

Carl Bartels

Mel Johnson Jr.

• Campbell

Hrozná patlanina. Čekal jsem zábavnej film o vraždícím klaunovy od Full moonu a dostal jsem neuvěřitelnej patvar plnej černých herců, kteří se snaží budto mizerně hrát nebo se tvářit strašně cool. Každá postava mi byla odporná a nepříjemná takže jsem si neustále přál aby všechny pochcípali. Gore či krev nečekejte prakticky tu žádné není, navíc ted to hlavní. Klaun. ten klaun byl tak trapnej ty jeho hlášky, jeho humor mě naprosto krkal a měl jsem co dělat abych to nevypnul. Navíc jeho důvod zabíjení a jeho oživení je vrchol debilnosti. Ruce pryč.(5.6.2012)

• hladass

S naprosto klidným svědomím mohu říct, že Killjoy je jeden z nejhorších hororů, co jsem kdy viděl... Příběh je naprosto banální, herci (banda nesympatických a neskutečně "nehrajících" černochů), prostředí, vraždy, vše zcela amatérské, bez jakéhokoliv nápadu a samotný klaun je opravdu směšný, dost nepovedený kousek... Se slzou v oko jsem zavzpomínal na skvělého Pennywise... Prostě tenhle kousek se chlapcům Full moon vůbec nepovedl...(15.5.2013)

• kaylin

„Killjoy“ je jen snahou ukázat černošskému publiku slasher, který by je mohl bavit. Nejsem si ale jistý, jestli tohle na cílovou skupinu fungovalo, protože ten snímek je tak nějak prostě stupidní. Má jednoduchý děj, který je skutečně banální a nesnaží se ani o nějaké smysluplné vysvětlování, zabíjení stojí za starou belu a nemá v sobě nápad a humor je zde tragický, navíc by zde podle všeho ani být neměl.(4.12.2016)

• Martin741

Lacna variacia na kultovy film Child´s Play s Chuckym. Nuda a nic viac nema zmysel pisat. Odpad to vsak nie je, zvysne casti som uz zaplatTukultiNinurta nevidel. 30 %(10.8.2014)

• drankeryth

V tomto prvom dieli este len sasek zacina a nie moc mu to ide. Je to take amaterske a tie vrazdy tiez nevyzeraju moc lakavo.(17.10.2011)

• TERRORDROME

"A motherfucking clown"? Otázka je že prečo som sa zase uvŕtal do takejto blbej céčkovej série. Odpoveď je že asi kvôli tomu nepravdepodobne znejúcemu prísľubu postupného nárastu zábavy počas ďalších dielov. Jednotka už od prvého záberu vyzerá tak lacno až sa chce divákovi inštinktívne zvracať, čo ešte umocňuje obsadenie samých príšerne (ne)hrajúcich černochov do všetkých rolí. Ide o to že jeden černoch je zamilovaný do istej dievčiny, čo sa nepáči ďalším gangsta černochom. Ten "dobrý" černoch sa potom pokúsi pomocou čiernej (he) mágie oživiť bábku klauna a to tak že si sadne do kruhu zo sviečok a vykrikuje - "oži Killjoy oži"! Satanské mlyny však melú tiež dosť pomaly a tak nakoniec klaun ožije až rok po černochovom zavraždení a láka madafakerov na drogy do svojej dodávky slúžiacej ako teleport do nejakého pekelného skladiska. Aj keď je film taký lacný, blbý ( jeden genxta tu vystrelí 21 krát za sebou zo šesťranového revolveru ) a digitálne efekty sú tak zlé že by si aj Méliésova kostra v rakve odpľula, zaslúži si aspoň jednu hviezdičku lebo ide na vec nestrácajúc čas obkecávaním hovna a svojou extrémnou stupiditou dokonca jemne baví. A samozrejme je tu ten klaun ktorý svojím výzorom, trapáckymi vtipmi ( "biiiiiiiiiiiiitch"! ) a šialeným smiechom preukazuje potenciál že keby sa do toho poriadne oprel a pridal nejaké gore mohlo by z neho niečo byť. Tak schválne, čo predvedie nabudúce.(2.9.2017)