Reklama

Reklama

Recenze (6)

liquido26 

všechny recenze uživatele

3,5 Zajímavý námět, skvěle natočeno a hlavně skvělá atmosféra. Jinak ale mě příliš nezaujala žádná z postav. Snad jenom vrchní detektiv Donovan, jehož představitel Fred Clark byl doopravdy týpek :-) ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Tempo je dobre, ale pribeh nie je jeden z tych najlepsich - kopa noirov ma lepsi pribeh. Herci su pre mna neznami, herecky isli uplne mimo mna, snad len Konstans Bennett hrala na urovni. A to prvych 10 minut ma film nesmierne zaujimavych, fakt som si myslel, ze dam 5 hviezd. Skoda, potom to sklzlo do priemeru. Noir filmy mam vsak rad a najlepsie sa tocili v 40. a 50. rokoch : 74 % ()

Reklama

mikulem 

všechny recenze uživatele

Členové rodiny hynou jako mouchy, a hlavní hrdina je stále UNSUSPECTED. Celý příběh je nějak nepravděpodobně vykonstruován, zkrátka mě to nevtáhlo a ani Rains, na kterého jsem se hodně těšil, to moc nevylepšil - přitom mohl tu postavu ztvárnit přímo ďábelsky, jako v DECEPTION nebo v ANGEL ON MY SHOULDER. Jinak stylově je to klenot prvních 5 minut; ve zbytku filmu je jen tolik nápadů, kolik je v těch prvních 5 minutách. ()

Bebacek 

všechny recenze uživatele

V některých momentech fakt hloupoučké, ale to je přece jedna z věcí, co na noirech tolik milujeme. Stylově opravdu klenot. Tohle musíte vidět. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Fred Clark v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Reklama

Reklama