Jack-Jack útočí

• USA Jack-Jack Attack
Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie
USA, 2005, 5 min

Jack-Jack Parr by neměl mít žádné úžasné schopnosti jako jeho rodiče a sourozenci. Tedy alespoň si to všichni myslí, ovšem jen do okamžiku, kdy se celá rodina vydá zachraňovat svět a malý Jack-Jack zůstane doma pouze s chůvou Kari. Dívka to nebude mít vůbec snadné, protože Jack-Jack je číslo a jeho potenciál je poměrně velký. (HBO Europe)

easaque

+2* Už je běžným trendem, že populární animované filmy přinesou na DVDčku i nějaké bonusy a toto je zrovna ten případ. Rozhodně sám o sobě nemá smysl, ale pokud jste si Úžasňákovi oblíbili, tak to může být příjemné zpestření. Já jsem celý film hodnotil jako průměrnou zábavu a tento kraťas je jen jeho milý doplněk, tak akorát za milé dvě hvězdičky. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Kwaichi

Na môj vkus až príliš mystoriózne pre oko mladého diváka. Doteraz som ten záver moc nepochopil. Treba uznať, koniec opatrovania ako opatrovateľka Jacka stále hasila hasiacim prístrojom a odrážala laserový lúč zrkadlom nemal chybu. ()

BajuBaju

Při prolézání DVD jsem na to narazila a úžasné překvapení. Little story o Jack-Jackovi(kteý je vlastně ještě bez schopností ;)) a slečny na hlídání, která je z něj "mírně" na nervy. Dobrá zábava :) ()

LeoH

Těšil jsem se, že se dozvím, co přesně přimělo do té doby nudně miminkovského nejmladšího Úžasňáka rozvinout své superhrdinské schopnosti (magická moc Mozartovy muziky? Praštěná au-pairka?), ale nedočkal jsem se ničeho než lehkého rozmáznutí toho, co už jsme slyšeli a viděli v hlavním filmu. Škoda. ()

T-pack

Pěkné vědět, co mezitím dělal Jack-Jack a jak se dostal Syndrom do domu :) Scéna, kdy poprvé začal hořet mě rozsekala. ()