poster

Jack-Jack útočí

 • USA

  Jack-Jack Attack

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 5 min

Režie:

Brad Bird

Scénář:

Brad Bird

Producenti:

Osnat Shurer
(další profese)
 • Matty
  ****

  Roztomile brutální krátký film u kterého jsem se bavil stejně dobře jako u Úžasňákových, akorát kratší dobu.(9.8.2006)

 • Isherwood
  ***

  Při srovnání asi půlminutové sekvence prckových metamorfóz ze samotného filmu s tím, kolik toho předvedl ve vlastním krátkometrážním spin-offu, je tato čtyřminutovka docela chudičká. Navíc mu rve stopáž hysterická babysiter a trapný agent, takže i když pohled na hořící mimino je ultracool a pobaví každého, jedná se o docela solidní hype s maximálním zklamáním.(29.11.2006)

 • T2
  ****

  Stručný a zábavný doplnok k rozprávke Rodinka úžasných. /80%/ __Krátkometrážna rozprávka "Jack-Jack Attack " sa dá pozrieť na bonusovom DVD disku rozprávky Rodinka Úžasných alebo na DVD Pixar: Kolekce krátkých filmů..(27.5.2007)

 • Němi
  *****

  Opravdový mini film s vlastním příběhem. Bird pro bonus k Úžasňákovým zvolil postavu, která v celovečerním filmu nedostala příliš prostoru, ač by si to možná zasloužila. Nepředvídatelné mimi superhrdinů dokáže děvče na hlídání pěkně potrápit a jako vždy (u Pixaru) dokazuje, že jestli někdo dokáže jednoduchý nápad vytěžit do dokonalosti, je to tohle studio.(19.8.2008)

 • kleopatra
  *****

  Po výborném filmu ještě tento vynikající bonbónek......... jo, ano, tenhle Jack-Jack s kouzelnou mimikou i "dovednostmi" byl můj nejoblíbenější člen rodiny Úžasňákovic ............. ale hlídat bych to nechtěla .............(10.7.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace