poster

Jack-Jack útočí

 • USA

  Jack-Jack Attack

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 5 min

Režie:

Brad Bird

Scénář:

Brad Bird

Producenti:

Osnat Shurer
(další profese)
 • easaque
  **

  +2* Už je běžným trendem, že populární animované filmy přinesou na DVDčku i nějaké bonusy a toto je zrovna ten případ. Rozhodně sám o sobě nemá smysl, ale pokud jste si Úžasňákovi oblíbili, tak to může být příjemné zpestření. Já jsem celý film hodnotil jako průměrnou zábavu a tento kraťas je jen jeho milý doplněk, tak akorát za milé dvě hvězdičky. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](2.2.2021)

 • Němi
  *****

  Opravdový mini film s vlastním příběhem. Bird pro bonus k Úžasňákovým zvolil postavu, která v celovečerním filmu nedostala příliš prostoru, ač by si to možná zasloužila. Nepředvídatelné mimi superhrdinů dokáže děvče na hlídání pěkně potrápit a jako vždy (u Pixaru) dokazuje, že jestli někdo dokáže jednoduchý nápad vytěžit do dokonalosti, je to tohle studio.(19.8.2008)

 • kleopatra
  *****

  Po výborném filmu ještě tento vynikající bonbónek......... jo, ano, tenhle Jack-Jack s kouzelnou mimikou i "dovednostmi" byl můj nejoblíbenější člen rodiny Úžasňákovic ............. ale hlídat bych to nechtěla .............(10.7.2005)

 • Matty
  ****

  Roztomile brutální krátký film u kterého jsem se bavil stejně dobře jako u Úžasňákových, akorát kratší dobu.(9.8.2006)

 • Isherwood
  ***

  Při srovnání asi půlminutové sekvence prckových metamorfóz ze samotného filmu s tím, kolik toho předvedl ve vlastním krátkometrážním spin-offu, je tato čtyřminutovka docela chudičká. Navíc mu rve stopáž hysterická babysiter a trapný agent, takže i když pohled na hořící mimino je ultracool a pobaví každého, jedná se o docela solidní hype s maximálním zklamáním.(29.11.2006)