poster

Jackass: Volume 2

 • USA

  Jackass: Volume Two

Komedie / Reality-TV

USA, 2002, 78 min

Režie:

Jeff Tremaine

Kamera:

Knate Lee

Komentáře uživatelů k filmu (36)

 • Slasher

  NEPLÉST S FILMY!! Tohle je sestřihaná verze druhé sezóny. Radím vám, sežeňte si radši jednotlivé díly. (mimochodem když už, proč tady není díl jedna a tři)(23.3.2006)

 • Gilmour93
  ***

  Kultovní "Party Boy" C.Pontiuse a oproti filmům znatelně amatérštější status - alespoň pak ale modřiny vypadají o něco opravdověji.. Být živočichem (je fuk, jestli obratlovec, či bezobratlí), co se velikostí vměstná do nějakého z tělesných otvorů humusáka Stevea-O, klidím se mu z cesty..(17.5.2012)

 • Gimp
  ***

  Bohuzel celkove slabsi nez prvni dil, je tu sice par obzvlast dobrych / nechutnych kousku jako treba skok do bazenu na chudach nebo bedar - to je extrem - ale cekove nic moc...(1.9.2005)

 • juta
  *****

  Volume 2 mě bavilo o chloupek víc než The Movie. U hodně scén jsem prožíval stejnou bolest jako samotní aktéři.(14.9.2011)

 • Indiana
  ****

  Pro fanoušky Jackass povinnost. Sice to občas bylo celkem nechutný, ale tak z 80% jsem měl u toho výtlem. Navíc tu mnohokrát zacházejí až do skutečných extrémů. Stejná sranda jako jednička.(29.11.2006)

 • Deimos
  ****

  DivX/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +především Johnny Knoxviile a Steve-O, hodně zábavné (různé převleky) a šílené (živý terč, střelba) -nemá to nějaký ucelenější děj a taky občas hodně nechutné (beďár, depilace), není pro slabší povahy/// Je to už hodně dlouho co jsem viděl jejich první film, který byl o něco méně zábavný, ale byl první. U tohoto jsem se občas hodně bavil a smál a občas taky odvracel zrak, protože to i na mě bylo občas příliš. Jackass předvádí odvážné, ale taky zatraceně šílené kousky, které bych si nelajznul, ani kdyby mi za to zaplatili. Snad jen jízda na čemkoliv by mě bavila. Musí se uznat, že jim to dnes asi pořádně vynáší, takže se jim to vyplatí. Otázka je, jsou všichni do dnešních dnů živý? Zdraví určitě nejsou, to je asi všem jasné :-)/// Celkem 71%///(10.11.2010)

 • MikeCool
  ****

  Šílenost, tohle slovo je podle mě vystihující pod pojmem Jackass! Šílené kousky u kterých zůstává rozum stát velmi (mě teda rozhodně) pobavili. Je to taková malinko hardcore zábava, ale rozhodně neurazila, ba naopak hodně pobavila.(22.3.2013)

 • SeBig
  ****

  O trochu slabší než volume 1 ale furt se tam najde pořádná zábava, dávka adrenalinu :) a věci u kterých budete přivírat víčka aby jste si ušetřily trápění ale stejně je zase otevřete páč jste zvědavý co se stane!(23.5.2012)

 • Frajer42
  **

  Ucházející sestřih, kde se příliš neblije a ubylo i pár fekálních scének. Scénky s vykopanou a zamaskovanou dírou na dvorku jsou asi nejlepší. Dále bylo pěkné blbnutí na loopu s hvězdy v daném oboru M. Hoffmanem a T. Hawkem Převládají asi scénky, kdy se hrdinové nechávají mrzačit. Pár jich taky ujde. Celkově tak za lepší dvě hvězdy.(23.8.2015)

 • ARI50
  **

  Vždycky to bude něco co pobaví něco co je nechutné a něco co je nic moc takže super.(28.9.2018)

 • ScarPoul
  *****

  naozaj je to nepochopene dielo(27.8.2007)

 • gogos
  ***

  Serialova vyberovka.... Filmum to nesaha ani po kotniky, presto se tam obcas najdou solidni hnusarny...Jen uz nikdy nechci Jackass s dabingem...(5.8.2008)

 • YURAyura
  **

  3/10 Oproti originalu preci jen trochu slabsi, dyt to taky bylo primarne urceno pro video, ale porad se tam par (no dobre tak dva pary) scenek co za videni rozhodne stoji, i kdyz drtiva vetsina to tahne dolu jako sudy v Orlicke prehrade a jak jsem psal u jednicky neni to pro kazdeho. Jsem docela zvedav, jak dopodne treti (druhy) dil ;]](9.11.2006)

 • Jango_Fett
  ****

  Klasický sestřih druhé řady Jackass. Prostě to nejlepší...je tu opravdu pár zajímavostí, jako testování suspenzoru nebo vznik party boye. Jistě na Jackass filmy to nemá, ale stále je to fůra střelených fórků jak má být. Osobně doporučuji koupit DVD komplet kde naleznete i to nejlepší z první a třetí řady.(16.11.2006)

 • Chen
  ****

  Určitě jste nečkali, že to bude nějaký intelektuální humor, o kterém člověk musí přemýšlet dvě hodiny. Tohle jsou čistokrevné pitominy, ale jsou tak pitomé, že se jim člověk prostě smát musí.(31.12.2006)

 • Radiq
  **

  Sestřih druhé série, takže hodnotím zase stejně. Neni tam nic navíc, takže přetáčení vede...(21.11.2013)

 • Cocacolix
  **

  První díl byl vtipnej, místama úchylnej, a nechutný scény se daly posunout dál.Pokračování je však nechutností plné, ztrácí to vtipnost, a sami tvůrci vypadají že mají vzájemné škodolibosti plné zuby...Má to své světlé chvilky, ale mnoho jich není...(18.1.2007)

 • C0r0ner
  ****

  Lepší než Volume 3, horší než filmy. Demence samozřejmě v řadách Jackass nezná hranic a tak se nám přátelé opět ukazují ve svojí nejkreténštější podobě, jakou snad kdy lidstvo vytvořilo. Pro mě by něco takového bylo asi nejlepší živobytí na světě - dělat píčoviny a vydělávat si tím peníze. Co může být lepšího? 85%(13.10.2016)

 • Pupidyk
  ****

  Až na opravdové nechutnosti, revoluce v kinematografii :-). Po "Jízdě na střele" za zvuku theme z Vesmírné oddyssey jsem asi 10 minut nemohl dýchat a ještě teď mám potrhanou bránici...(8.12.2006)

 • Philoun1
  ****

  Bylo tu méně nechutností, ale taky bohužel méně podařených gagů takže celkově stejně jako jednicka 4*.(15.4.2007)

<< předchozí 1 2