Vesmírné komando

• slovenský

Vesmírne komando

Komedie / Sci-Fi / Akční

USA, 1991, 90 min

Je jasné, že tento snímok stojí a padá na hlavnom predstaviteľovi. Hulk Hogan je celkom obstojný komik ( hlavne svojim fyzičnom ), dej nieje vôbec náročný a má vtipné momenty.(2.2.2011)

• choze

Stupidní rodinné komedie ze začátku 90. let jako NEŘÍKEJTE MAMINCE, ŽE PEČOVATELKA ZEMŘELA nebo BEETHOVEN jsou svého druhu fenoménem. Intersoňácké VESMÍRNÉ KOMANDO má tak krásně laciné triky, blbé gagy a Hulk Hogan je tak příšerný herec, že člověk může jen sedět, kochat se a nostalgicky vzdychat. Film byl původně zamýšlen pro Arnieho a Danny de Vita, ale ti dali přednost DVOJČATůM. O dva roky později následovala druhá nechvalně známá Hulkova komediální zhůvěřilost, PAN CHůVA.(30.4.2007)

• nash.

Proti Hoganovi je i Schwarzenegger hotový Brando. Hloupá a často až komicky trapná rádoby komedie, kterou nezachrání ani Hoganova "diskuse" s autoalarmem.(19.7.2004)

Skutečně asi nejlepší Hoganův film, a jeden z mých oblíbených. Komedie, která si neklade vysoké nároky a stále mě i po letech pobaví. Christopher Lloyd je pro mě vždy záruka zábavy.(13.4.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,948,859Tržby Celosvetovo $-/40%/(25.3.2010)

• - Jedním z herců, který hrál v dvojici „nájemných vrahů“, je Mark Calaway. Ve světě WWE znám především pod přezdívkou „The Undertaker“, který byl zároveň i největším rivalem Hulka Hogana v tomto druhu sportu. (Koocik)