Když se duchové zlobí

(TV film)
  • Austrálie When Good Ghouls Go Bad (více)

Písal sa rok 1981 a celé Walker Falls sa pripravovalo na najväčší sviatok duchov a príšer Halloween. Slávnosť plná zábavy a smiechu však končí tragicky a k smrti vystrašený Curtis prichádza o život. Zo záhrobia však poslal obyvateľom varovanie, že ak sa ešte niekedy pokúsia oslavovať Halloween, zničí celé mestečko. Uplynulo dvadsať rokov a na Curtisovu hrozbu si už dnes spomenie málokto. Prípravy sú v plnom prúde a temné sily už si brúsia zuby na žatvu. Prežije niekto? (oficiální text distributora)

MJMilan

Mám pocit,že Christopher Lloyd se snad už starý narodil, avšak to není důležité. On má prostě své herecké kouzlo a i z tohoto absulutně podprůměrného snímku udělal film, na který jsem se kvůli němu dodíval dokonce. Teď jen otázka jestli to bylo dobře nebo špatně. Pro děti je to horor a pro dospělé ptákovina, tak komu to doporučit? Něčím se to nedělní odpoledne zaplácnout muselo. ()

BlackTom

No v prvom rade mám pár výhrad. Predstaviteľ živého Curtisa bol skvelý (podobal sa mi na jedného metláka, s ktorým som bol na ubytovni), no s tým jeho "zombie" to tvorcovia pekne posrali. Vyzeralo to absolútne umelo. Potom Christopher Lloyd (Uncle Fred) sa mi zdal príliš šibnutý a tá rodina Kinkleovcov bola trošku prehnaná (rovnaké účesy, všetci futbalisti...). Inak sa nato celkom dalo pozerať, nebolo to až tak hrozné. Najlepšie scény boli tie s Nemcami v aute :) ()

Isabell11

Pohodový film s lehce pohádkovým příběhem, podzimní atmosféra a Halloweenská nálada. Tenhle film jsem si zamilovala díky jeho jednoduchosti a nenásilnosti. ()