Když se duchové zlobí (TV film)

• Austrálie

When Good Ghouls Go Bad

Keď sa dobrí démoni stávajú zlými

Komedie / Rodinný / Fantasy

Austrálie / USA, 2001, 93 min

Robert Gibson

Scénografie:

Leslie Binns

No v prvom rade mám pár výhrad. Predstaviteľ živého Curtisa bol skvelý (podobal sa mi na jedného metláka, s ktorým som bol na ubytovni), no s tým jeho "zombie" to tvorcovia pekne posrali. Vyzeralo to absolútne umelo. Potom Christopher Lloyd (Uncle Fred) sa mi zdal príliš šibnutý a tá rodina Kinkleovcov bola trošku prehnaná (rovnaké účesy, všetci futbalisti...). Inak sa nato celkom dalo pozerať, nebolo to až tak hrozné. Najlepšie scény boli tie s Nemcami v aute :)(28.8.2007)

Pohodový film s lehce pohádkovým příběhem, podzimní atmosféra a Halloweenská nálada. Tenhle film jsem si zamilovala díky jeho jednoduchosti a nenásilnosti.(3.9.2014)

• MJMilan

Mám pocit,že Christopher Lloyd se snad už starý narodil, avšak to není důležité. On má prostě své herecké kouzlo a i z tohoto absulutně podprůměrného snímku udělal film, na který jsem se kvůli němu dodíval dokonce. Teď jen otázka jestli to bylo dobře nebo špatně. Pro děti je to horor a pro dospělé ptákovina, tak komu to doporučit? Něčím se to nedělní odpoledne zaplácnout muselo.(9.3.2008)