Příběhy z Ba Sing Se (S02E15) (epizoda)

The Tales of Ba Sing Se

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Akční / Mysteriózní

USA, 2006, 25 min

Všechny povídky byly naprosto fantastické, avšak ta první, vyprávěna z úhlu pohledu Iroha naprosto jasně kralovala nad ostatními.(7.10.2018)

Celý diel je rozdelený na niekoľko krátkych príbehov čo sa stali pravdepodobne behom toho istého dňa, jediný ktorý je podľa mňa navyše je Sokkov, ten bol dosť nanič a Aangov bolo také oddychové blbnutie. Zvyšok ale pekne ukázal vnútornú stránku postáv ktorú sme buď ešte nevideli alebo bola len naznačená a funguje to výborne, mimochodom ak to pozeráte v originále pustite si minimálne Irohov príbeh v cz dabingu, výborná práca.(29.4.2020)

Je mi jasný, že měli spoustu konceptů, které hold nebyly tak dobré, tak proč z nich nevytáhnout to nejlepší a nedát je jako kraťasy do jedné epizody. Aspoň je to využité na nějaké to rozvinutí charakteru.(28.5.2020)

Zezačátku to vypadalo jako ultra-nudná epizoda, strukturou připomínající flashbackové díly, ale nakonec to bylo celkem dobré, navíc scéna s Irohem zpívajícím nad hrobem svého syna mě dokázala rozesmutnit jako už dlouho nic.(6.6.2020)