Tým Avatar zhlédne divadelní představení o své cestě, ale není s ním spokojen. (SkyShowtime)

Azurovydrak

Pro mě teda jeden z nejnudnějších dílů. Už mě začíná trochu štvát, že vždycky před epickém finále musejí tvůrci někam nacpat takovýhle díl o ničem. Nevím jak ostatním, ale mě to teda rapidně snižuje natěšenost na závěrečné rozuzlení. EDIT: Po pár rewatchích to nakonec nebylo tak špatné, zvyšuji hodnocení. EDIT II: Nevím, čím to je, ale s postupem času jsem na tuhle epizodu radikálně změnil názor. S každým dalším zhlédnutím se mi to líbí čím dál víc. EDIT III: Geniální díl! Nechápu, jak se mi to kdysi mohlo nelíbit. Bravurní parodie tvůrců na jejich vlastní výtvor. Nejvíc priceless jsou ale ty krátké glimpsy na reakce Gaangu, hodně mi to připomnělo Lokiho výrazy při souboji v aréně v Ragnaroku. ()

Jestrab

Prostě filler. Plus je to, že postavy vidí to, co udělali z pohledu 3. osoby. A dá jim to něco k zamyšlení. Opravdu je to ale vhodná forma? Divadelní hra? Takový neslaný, nemastný, bez paty, bez hlavy. A to začátek vypadal opravdu dobře s tím výcvikem. Podle mě bylo zbytečně moc času věnováno samotné hře. ()