Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Co se může stát z burzovního makléře, když zoufale spěje ke krachu? Ano! - novým a velmi oblíbeným autorem sloupků pro ženy. Jak to však dopadne, když nikdo netuší, kdo se to v novinách pod ženským jménem skrývá? - uvidíte v komedii "Zeptejte se Cindy". (oficiální text distributora)

Recenze (63)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Úplne typicky typická, romantická komédia napriek roku výroby voňajúca ešte po rokoch deväťdesiatych. Charlie Sheen vyzeral tak mlado, že som vďaka týmto znakom radila film o hodných pár rokov dozadšie. Absolútne predvídateľné, absolútne šablónovité - ale malo to šmrnc vďaka skvelým vedľajším postavám, ktoré vyťahujú túto extra-light oddychovku z bahna priemerných romantických cajdákov - neodolateľná flirtovná sedemdesiatka Iris a mierne potrhlý plastický chirurg Barry Sherman boli najlepší. Pre ďalšie klady snímku si prečítajte Tylerov komentár :-) ()

Tyler 

všechny recenze uživatele

Na pozdní sobotní večer film jako dělaný - s lehkostí natočená a zahraná jednohubka o napravení prospěchářského brokera se může pochlubit hned několika trumfy - střídmou stopáží; slušnou frekvencí dobrých vtipů; nulovým výskytem trapnosti; neskutečnou Denise Richards, která nově definuje pojem protivná fiflena; a v neposlední řadě je to s nadhledem hrající Charlie Sheen a především sladká Angie Harmon...Je to tak - nejen dámy, ale i pánové si přijdou na své. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Veľmi milá oddychová komédia, v ktorej sa potvrdzuje, že niektoré ženy sú krásne len ak nestoja ešte pri krásnejšej žene. Angie Harmon je sama o seba krásavica s iskrou, no popri Denise Richards je len šedou myškou. To mi pripomenulo časy, keď bola ešte Dara Rolins kamoška so Simonou Krainovou. Samotná Dara nie je nejaký unikát, ale dá sa to. No vedľa Krainovej to bolo ako Kráska a Zviera. Inak Charliemu tá rola napraveného sukničkára vyšla, škoda že sa neinšpiroval aj v súkromnom živote. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Rok 2001 byl (alespoň pro Charlieho) rokem dobrým. Vypadal dobře, nepoužíval tak často slovo winning a vůbec se choval ještě jakžtakž normálně. A takhle by se dala shrnout tahle komedie - dobrá. Angie Harmon je sladká, Denise krásně blbá no a Charlie, jak už jsem řekl, zde ještě vypadá jako člověk. Výsledkem všech těchto faktorů (plus jako vždy dokonale hláškujícího Lovitze) je jednoduchá komedie na jedno použití, takzvaná jednohubka. Neublíží, neurazí, ale že byste se z ní najedli nebo měli chuť na další, asi nehrozí… 50 %. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Koncepčně nezvládnutá a ve výsledku málo vtipná komedie se slibným hereckým triem. Z pohledu Charlieho Sheena nešlo ani tak o krach postavy burzovního makléře, kterou ztvárnil, ale o jeho strmý pád v herecké kariéře, kterou v osmdesátých letech dobře rozjel. Z pohledu číslo dvě se při natáčení seznámil se svojí budoucí ženou Denise Richards, ale ani jeho manželství mu nevydrželo. A z pohledu diváka se nejedná o nic mimořádného. Sheen ani nehraje s nijak velkým zaujetím, což u něho není vzácný jev, a jeho dvě herecké partnerky zaujmou víc, přinejmenším se na ně dobře dívá. Námět celkem originální, nevzpomínám si, že bych podobnou komedii viděl, ale nejednou se zdá, že film je delší než ve skutečnosti je. Mohlo to být lepší a hlavně o dost vtipnější. 50% ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama