Co se může stát z burzovního makléře, když zoufale spěje ke krachu? Ano! - novým a velmi oblíbeným autorem sloupků pro ženy. Jak to však dopadne, když nikdo netuší, kdo se to v novinách pod ženským jménem skrývá? - uvidíte v komedii "Zeptejte se Cindy". (oficiální text distributora)

farmnf

Možná je to demencí či přepracováním ale mě se to na druhý pokus celkem líbilo. Docela vtipné, brooker přijde o licenci, vše posere a nemá se čím živit. Začne odpovídat ve sloupku neúspěšných novin všem podvedeným, zhrzeným, vousatým a jinak frustrovaným ženám. Dosáhne úspěchu i pomsty. Nejvíc se mi líbila jedna z posledních scén, kdy říká "Prodejte!" Sám podnikám s cennými papíry a vím jak toto rozhodnutí chutná. Jako pelyněk a hovna. ()

Tyler

Na pozdní sobotní večer film jako dělaný - s lehkostí natočená a zahraná jednohubka o napravení prospěchářského brokera se může pochlubit hned několika trumfy - střídmou stopáží; slušnou frekvencí dobrých vtipů; nulovým výskytem trapnosti; neskutečnou Denise Richards, která nově definuje pojem protivná fiflena; a v neposlední řadě je to s nadhledem hrající Charlie Sheen a především sladká Angie Harmon...Je to tak - nejen dámy, ale i pánové si přijdou na své. ()

Black-star

Komedie o tom jak muž pod pseudonymem ženy rozumí a radí ženským vztahovým problémům. Větší klišééé snad nejde vymyslet, bohužel je na tom asi víc pravdy než by kdokoliv tušil s ohledem na časopisy v dnešní době zaměřené na náctileté, kdy většinu obsahu tvoří a vymýšlí právě muži. No každopádně pro mě spíš úmorné sledovat... proto jen nějakých 38%, není to úplně ztráta času... ale potřebné kvality nemá. ()

infernet

Co si budeme povídat, ten film je chvílemi tak strašně pitomý, až to bolí. Jenže Angie Harmon je tak neskutečně krásná, že jsem asi od půlky nevnímal děj a jen jsem čekal, až se objeví v dalším záběru. A já se tedy ptám, dají se dát filmu tři hvězdičky jen proto, že byste se chtěli vyspat s hlavní herečkou? A odpověď zní ANO! ()

Monisek

Nebýt příšerného dabingu (Aleše Procházku jako dabéra prostě nesnáším), tomuto příjemnému filmu bych dala dokonce hvězdičky čtyři. Bylo to vtipné, milé a prostě se mi to líbílo. Charlie zde září a Angie je opravdu dokonale okouzlující, spolu jim to dohromady hrozně sluší. Denise zahrála hloupoučkou pipinku také dobře. Nu a i ostatní postavy byly takové jaké být měly - většinou vtipné, a to se jim povedlo. Určitě doporučuji na zahnání nudy. 60% ()