Zeptejte se Cindy

Dobrá rada

Tajomstvo úspechu

Komedie / Romantický

USA, 2001, 93 min

Klasický oddechový film v němž se arogantní burzovní makléř (Charlie Sheen) stává pisatelem sloupku pro ženy aneb Jak se nesnesitelný jedinec mění v ideálního Američana (ptám se pokolikáté už). Pokud tyto filmy máte rádi nebo k nim máte lhostejný vztah (jako já) , budete pravděpodobně hodnotit v rozmezí 3-4*, pokud Vás nudí, rozhodnete se asi mezi 1-2*. 60%(16.8.2011)

Úplne typicky typická, romantická komédia napriek roku výroby voňajúca ešte po rokoch deväťdesiatych. Charlie Sheen vyzeral tak mlado, že som vďaka týmto znakom radila film o hodných pár rokov dozadšie. Absolútne predvídateľné, absolútne šablónovité - ale malo to šmrnc vďaka skvelým vedľajším postavám, ktoré vyťahujú túto extra-light oddychovku z bahna priemerných romantických cajdákov - neodolateľná flirtovná sedemdesiatka Iris a mierne potrhlý plastický chirurg Barry Sherman boli najlepší. Pre ďalšie klady snímku si prečítajte Tylerov komentár :-)(7.9.2009)

Tak to byla skutečně romantická pecka. Sice starosvětská a tradiční, ale neuvěřitelně milá. Navozuje úsměv po celou dobu trvání filmu a nechává rozehřát okoralá srdce. Angie Harmon je neodolatelná, Denise Richards skutečně hloupá blondýna a Charlie Sheen zahrál roztomilého napraveného sobce velmi obdobně jako ve "Starostových mužích" a tedy celkem dobře a hlavně mile. A tak spokojenost je veliká.(4.1.2005)

Charlie Sheen hraje zkrachovalého makléře kterému nedopatřením štěstí zamávalo a vzalo si volno tak nakonec za svojí jednoduchou přítelkyni která odjede na dovolenou začne psát články do novin a radit v partnerských vztazích.To by mě také bavilo,protože chlap poradí vždycky takovým pochopitelným způsobem.Moc pěkná komedie...(29.3.2018)

Co si budeme povídat, ten film je chvílemi tak strašně pitomý, až to bolí. Jenže Angie Harmon je tak neskutečně krásná, že jsem asi od půlky nevnímal děj a jen jsem čekal, až se objeví v dalším záběru. A já se tedy ptám, dají se dát filmu tři hvězdičky jen proto, že byste se chtěli vyspat s hlavní herečkou? A odpověď zní ANO!(31.5.2012)