poster

Zeptejte se Cindy

 • USA

  Good Advice

 • Slovensko

  Dobrá rada

 • Slovensko

  Tajomstvo úspechu

Komedie / Romantický

USA, 2001, 93 min

 • Gabra
  **

  Béčková romantická komedie, která svým obsazením slibuje to, co nesplní. Rosanna Arquette, Angie Harmon, Charlie Sheen a Denise Richards se v tomto snímku příliš nepředvedli. Při čajovém odpoledním dýchánku s kamarádkami se film může však zdát dobrý. Mě ale děj nijak nechytl (snad i pro ty "nijaké" herecké výkony) a po pár dnech se mi vypařil z hlavy. Proto má jednu výhodu - vždy se na něj můžete dívat znovu...(16.10.2008)

 • otík
  ****

  Tak to byla skutečně romantická pecka. Sice starosvětská a tradiční, ale neuvěřitelně milá. Navozuje úsměv po celou dobu trvání filmu a nechává rozehřát okoralá srdce. Angie Harmon je neodolatelná, Denise Richards skutečně hloupá blondýna a Charlie Sheen zahrál roztomilého napraveného sobce velmi obdobně jako ve "Starostových mužích" a tedy celkem dobře a hlavně mile. A tak spokojenost je veliká.(4.1.2005)

 • Ceberus
  ****

  Svěží nenáročná komedie s kvalitní hereckou sestavou. Charlie sice není ten typický romantický mazel jako třeba Grant nebo Gere, ale měl za sebou jak vážnou roli makléře (Wall Street), tak hlavně nemálo kvalitních komediální rolí (Žhavé výstřely, Všichni starostovi muži) a po tomto filmu přidal ještě další. Denise a Rosanna mají už patent na blonďaté fifleny (Můj soused zabiják), no a Angie prostě září. Mimochodem Sheen se s Richardsovou po tomhle filmu vzali, ale moc dlouho jim to nevydrželo. Jedinou výhradu bych měl ke scéně s avantgardním umělcem - fekální humor těžkého kalibru, který vůbec nebyl zapotřebí.(20.2.2013)

 • viperblade
  ***

  Rok 2001 byl (alespoň pro Charlieho) rokem dobrým. Vypadal dobře, nepoužíval tak často slovo winning a vůbec se choval ještě jakžtakž normálně. A takhle by se dala shrnout tahle komedie - dobrá. Angie Harmon je sladká, Denise krásně blbá no a Charlie, jak už jsem řekl, zde ještě vypadá jako člověk. Výsledkem všech těchto faktorů (plus jako vždy dokonale hláškujícího Lovitze) je jednoduchá komedie na jedno použití, takzvaná jednohubka. Neublíží, neurazí, ale že byste se z ní najedli nebo měli chuť na další, asi nehrozí… 50 %.(18.7.2011)

 • Elfias Dóže
  ***

  Klasický oddechový film v němž se arogantní burzovní makléř (Charlie Sheen) stává pisatelem sloupku pro ženy aneb Jak se nesnesitelný jedinec mění v ideálního Američana (ptám se pokolikáté už). Pokud tyto filmy máte rádi nebo k nim máte lhostejný vztah (jako já) , budete pravděpodobně hodnotit v rozmezí 3-4*, pokud Vás nudí, rozhodnete se asi mezi 1-2*. 60%(16.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace