"Viva La Bam" přináší šílené kousky průseráře Bama Margery a jeho skateboardových kamarádů. (oficiální text distributora)

C0r0ner

Oproti Jackass je samotný Bam Margera poněkud brzo okoukaný a jeho fóry nejsou zdaleka tak promyšlené a geniální, jako když je pohromadě celá banda hovad. I tak je to samozřejmě dobrá zábava, ale spíš bych to přirovnal k filmům od Jackass s vystřiženými scénami, kde se použilo to slabší, co se natočilo. 60% ()

masw

Z toho co jsem viděl mohu usoudit, že Bam je ve formě! Nejvíc mě potěšil Ryan "autíčko v zadku" Dunn a samozřejmě ti nejlepší (a nejšílenější) rodiče na světě Margerovi, jinak dost mě baví naštvaný Don Vito. ()

divak84 odpad!

blbeček, který se svezl na jackass a z nudy si vymyslel svuj vlastní projekt který je až tak nudnej až to není ani možné... jsou tam sice výkyvy jako malej krokodýlek (kajman ?) v matčině kuchyni ale všechno to působilo až příliš uměle až punkersky volně bez snahy pobavit ()

Kacenka_

som fanda Jackassu ale tak toto bolo njatrapnejsich 30min akych som kedy zazil [to k tomu stacili iba 2 diely]. Bam sa nema cim chvalit, lepsi bol v Jackassovi alebo THPS 4, kde mal aj vlastny trick menom Jackass[xD]. ked odmyslime zopar vazne haluznych situacii [...Ville Valo pozera na vytunene auto kt chystaju pre Bamovu matku...] tak teda vazny trapas [...stryko Don porusi stavku a nezje dazdovku a uteka ako male dieta a vsetci su v krcoch :-|...]. a tie zostrihy stylu americka reality show :-! co dodat? kde su tie casy, ked som sa teshil na novy diel Jackassu?!?!?! ()

LakiyL

5 skvelých sérií ma dokonale pobavilo. Kvalitou rovnaké ako Wildboyz. Určite lepšie ako priemerný Jackass. ()

nejmka

Není to úplná hrůza, ale kdo to neviděl si opravdu nemusí nic vyčítat. Baví mě tak maximálně instalace, co provádí Bam na domě, ale jinak to za moc nestojí. ()

DonParegio

Seriál v ktorom vystupuje Bam Margera, Ryan Dunn no sem tam sa tu stretnu aj ine hviezdy z jackass the movie napr.jason acuňa,Johnny Knoxvile,steve-o atd.Bam má ale riadne šibnuté nápady ale nebiť tých nápadov tak je tento serial oničom.CHuda jeho mama a otec phill margera ktorý sa stávaju terčom večiny jackassov.Podla všetkých tých vil čo sa vystriedalo v tomto seriali usudzujem že skateboarding mu pekne vynáša money. ()

chicocheco odpad!

Ne, ne a ne! Parta přerostlých puberťáků bavících se ničením cizích věcí a šikanováním rodiny jednoho z nich mi opravdu k srdci nepřirostla. Nechápu to vysoké hodnocení. ()

o.d.y.

Bam Margera a jeho kámoši umí ve své show taky pobavit ,ale Johny Knoxvill je mistr a s ním by to bylo o něčem jiným ()

papez12

Pre ľudí, ktorí nepoznajú Bama Margeru a CKY crew a nevideli ostatné veci a podobne tak to nepochopia a nie je to pre nich. Ale pre zasvätených je toto absolútna bomba z dielne Bama Margeru. Brandon DiCamillo, Ryan Dunn, Raab Himself, Rake Yohn, Brandon Novak, Don Vito, Margerovi rodičia, a mnoho iných stvorili zábavnú "reality show" ? alebo proste Bam Margera - "he also likes to shake things up a bit"...... toto hovorí za všetko. ()