Viva la Bam (TV seriál)

Komedie

USA, 2003, 41x30 min

Oproti Jackass je samotný Bam Margera poněkud brzo okoukaný a jeho fóry nejsou zdaleka tak promyšlené a geniální, jako když je pohromadě celá banda hovad. I tak je to samozřejmě dobrá zábava, ale spíš bych to přirovnal k filmům od Jackass s vystřiženými scénami, kde se použilo to slabší, co se natočilo. 60%(18.11.2016)

Pre ľudí, ktorí nepoznajú Bama Margeru a CKY crew a nevideli ostatné veci a podobne tak to nepochopia a nie je to pre nich. Ale pre zasvätených je toto absolútna bomba z dielne Bama Margeru. Brandon DiCamillo, Ryan Dunn, Raab Himself, Rake Yohn, Brandon Novak, Don Vito, Margerovi rodičia, a mnoho iných stvorili zábavnú "reality show" ? alebo proste Bam Margera - "he also likes to shake things up a bit"...... toto hovorí za všetko.(18.9.2012)

Seriál v ktorom vystupuje Bam Margera, Ryan Dunn no sem tam sa tu stretnu aj ine hviezdy z jackass the movie napr.jason acuňa,Johnny Knoxvile,steve-o atd.Bam má ale riadne šibnuté nápady ale nebiť tých nápadov tak je tento serial oničom.CHuda jeho mama a otec phill margera ktorý sa stávaju terčom večiny jackassov.Podla všetkých tých vil čo sa vystriedalo v tomto seriali usudzujem že skateboarding mu pekne vynáša money.(14.9.2007)

• Kacenka_

som fanda Jackassu ale tak toto bolo njatrapnejsich 30min akych som kedy zazil [to k tomu stacili iba 2 diely]. Bam sa nema cim chvalit, lepsi bol v Jackassovi alebo THPS 4, kde mal aj vlastny trick menom Jackass[xD]. ked odmyslime zopar vazne haluznych situacii [...Ville Valo pozera na vytunene auto kt chystaju pre Bamovu matku...] tak teda vazny trapas [...stryko Don porusi stavku a nezje dazdovku a uteka ako male dieta a vsetci su v krcoch :-|...]. a tie zostrihy stylu americka reality show :-! co dodat? kde su tie casy, ked som sa teshil na novy diel Jackassu?!?!?!(18.7.2006)

To nelze vyjádřit slovy, jak moc miluju Dona Vita. MOLESTAS LAS BREASTAS!(23.3.2006)

• - Seriál má dva odvysielané bonusy "Viva la Spring Break" a jeden neodvysielaný "Iceland". (Kefas21)

• - Bamov brat Jess Margera hrá na bicie v skupine CKY, ktorej pesničky často počuť v seriáli. (Kefas21)

• - Bamovou obľúbenou hudobnou skupinou je HIM, o čom svedčia plagáty na stenách a albumy v jukeboxe. (Kefas21)