• pakobylka

Patrně měla vzniknout rozverně veselá romantická komedie, pojednávající nejen o hledání a nalezení jednoho zdánlivě ztraceného čtyřnohého mazlíčka, ale (jak už to bývá) taky o hledání a nalezení té jediné a pravé lásky. Leč vynaložené finanční prostředky byly bez užitku vhozeny Pánubohu do oken, neboť se podařilo natočit naprostý blábol s několika světlými vtipnými chvilkami, které se v něm pravděpodobně ocitly pouhým nedopatřením. Jakoby scénář zůstal založený někde v šuplíku a točilo se jen tak, bez ladu a skladu, jak koho zrovna napadlo - přičemž snaha o humor za každou cenu byla sice usilovná, ale zároveň zcela zbytečná. Na malém neposedném chlupáči přitom evidentně nikomu z protagonistů příliš nezáleželo, což je na celém snímku asi to nejpodivuhodnější. Jeho angažování do jedné z hlavních úloh je samo o sobě trestuhodné: Narozdíl od lidských herců si své role nemůže vybírat, ale jeho nadání je zřejmé - je zkrátka příliš inteligentní na to, aby plýtval svým talentem v taškařicích pochybných kvalit. P.S.: Snímek nelze doporučit ani jako pouhou video-kulisu při jakékoli domácí práci. (Vyzkoušeno - sledováno s krajním odporem, který při KAŽDÉ činnosti působí kontraproduktivně.)(16.10.2012)

• Jeremiah

Vážení přátelé, NE ! Tento film mě neoslovil, a to ani svojím příběhem, ani výkonem hlavních představitelů /snad jenom Jake byl obstojný/ a samotný půvab Sophie Marceau to prostě zachránit nemůže. Proč i přesto dávám 2 hvězdičky? Film mě ničím neurazil, byl barevný a o hodně lepší než kdybych koukal na barevnou zeď.(7.6.2011)

• Faustka

Jak jsem poznala Davida Spadea… Trapně komická figura, přiteplená přísavka a hyperaktivní vořech nahání francouzskou krásku.. a to má být nefalšovaná romantika. Snad pro ty, jenž po Sophii lační .. že, AngelAngie:-) .., ale já to na tuty balím a jdu se zahustit nějakým ultratonážním akčňákem.. "Šlápni na to ty bejku!!" … a jak tragické to poznání bylo.(19.10.2012)

• AlPacino

Za jednu z nejhoších nočních můr (po shlédnutí tohoto filmu) považuji asi situaci, kdy jdete do kina film a zjistíte, že hlavním hrdinou je trapák, slizoun a pan "jenjájsemtadytenvtipnej". Mám tiím na mysli Davida Spada. Kdo to vůbec je?! Nejhorší na tom všem je, že on má být jedním z hlavních portagonistů nového milostného páru. Humus. Naštěstí jsem film viděl v tv a netáhnul jsem se kvůli němu až do kina, i tak mě ale ta představa děsí.(1.1.2008)

• Olík

Pokud chcete ve své skromné kuchyňce připravit chutnou čalamádu z ingrediencí jakými jsou léty prověřený francouzský komediální šarm a výřečný dětsky neodolatelný střízlík, musíte se nejprve přesvědčit, zda některá z přísad nezačíná zavánět. Zatím co u, jako vždy kouzelné, Sophie Marceau nemusíme o "čerstvosti" vůbec pochybovat, David Spade působí ve své variaci na mladého M.J.Foxe jako neposkvrněným početím gravidní prvorodička.............a jelikož je jeho postava sympatického majitele restaurace, tak trochu postavou hlavní, padá s ní i celá i bez tak průměrná, osmedesátkamy zavánějící romantická komedie.(2.7.2014)