Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dylan Ramsey je sice sympaťák, v životě však příliš štěstí nemá. Jeho restaurace balancuje na pokraji krachu, rozešla se s ním přítelkyně a jediný způsob, jak dokáže trávit volný čas, je hraní pokeru s babičkami z prvního patra. Náhle mu však svítá nová naděje. Do sousedství se přistěhuje krásná Francouzka Lila Dubois a on se do ní okamžitě zamiluje. Má to však menší háček. Jediné, na čem Lile záleží, je její kariéra cellistky v místním filharmonickém orchestru. Navíc ji neustále pronásleduje její bývalý snoubenec René, kterému Dylan zdánlivě nesahá ani po kotníky. Cesta k Lilinu srdci ale přece jen existuje. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

5150 

všechny recenze uživatele

Až na jednu geniální sekvenci, kdy David Spade předvádí Neil Diamonda, se jedná pouze o průměrnou romantickou komedii. Stoprocentně však potěší účast půvabné Sophie Marceau a několik vydařených hlášek. Dobrá byla například ta, kterou můžete říct holce co vám dá kopačky "Zlato, až ti nebude zvonit telefon, je to proto, že ti nevolám." ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Když je antihrdina ještě k tomu antisympaťák, moc kloudného se z toho vytřískat nedá, ale kupodivu to zas nebyl takovej vopruz. Naopak některé hlášky měly našlápnuty na jednu z filmových trofejí. Vážně, často od pro mě neznámého (a tak to zůstane) týpka Davida Spadeho měly hlášky vtip a šmrnc: "Ozvěte se, kdybyste potřebovala mlíko, mouku nebo manžela." Kdyby se hoši klonové spolu víc popasovali a snímek by nešel tradiční heteromilostnou liníí, mohla by to být komedie roku. Závěr s titulkama a úžasnou crazy muzikou "Groove Is in the Heart" zvedl hodnocení automaticky o jednu *. Tak mě aktuálně napadá, že by nasranému národu českému neuškodilo si v tomto stylu hromadně zatrsat, je to stráááášně nakažlivé a léčivé na mindráky. Vyzkoušeno, (nemám mindráky) myslím šílené taneční kreace.☺ ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Dylan je majitelem restaurace v L.A.,kterou se právě chystá otevřít. Našel i dokonalé bydlení, které se ještě zlepší, když poprvé spatří svoji novou sličnou sousedku. Uvědomí si, že to jediné, co mu chybí k dokonalému štěstí, je láska. Dívkou jeho snů se stává francouzská cellistka, která se pokouší získat místo ve filharmonii. Jenže to má háček. Devče si ho vůbec nevšímá. Má totiž také problém a přesně řečeno dva. Exsnoubence, který je odhodlaný udělat cokoli, aby ji získal zpět a také milovaného pejska, který se jí pořád někam zaběhává. A tak se Dylanovi v hlavě zrodí dokonalý plán. Komedie s dost nesourodou hereckou dvojicí Spade-Marceau a dost pochybuji že by taková kráska jao je Sophie Marceau stála o takového oškliváka Spadea. Jinak vcelku příjemná záležitost. 50% ()

Faustka odpad!

všechny recenze uživatele

Jak jsem poznala Davida Spadea… Trapně komická figura, přiteplená přísavka a hyperaktivní vořech nahání francouzskou krásku.. a to má být nefalšovaná romantika. Snad pro ty, jenž po Sophii lační .. že, AngelAngie:-) .., ale já to na tuty balím a jdu se zahustit nějakým ultratonážním akčňákem.. "Šlápni na to ty bejku!!" … a jak tragické to poznání bylo. ()

oje 

všechny recenze uživatele

Spade není zas tak tragický, abychom se smíchy umlátili a s jeho přidementnělým úsměvem zkrátka celý snímek odtáhnout nemůže. Romantika je v příběhu jen jakousi záminkou pro utváření vtipných situací, jež samotných tam bylo poskromnu, a tak ani tento žánr film nijak nenaplňuje. Od šedého průměru snímek nezachránil ani půvab Marceau, tím pádem jeho potenciál končí u sledování jedním okem od žehlícího prkna za nedělního odpoledne. Vtipnější romantickou náháněčkou je například Něco na té Mary je. Alternativa: There´s Something About Mary. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama