Každý den se převáží přes území Spojených států nukleární odpad a toxické látky bez jakýchkoliv problémů. Jednoho dne se však stane neočekávaná katastrofa. Jeden vůz je totiž plný nukleárních zbraní a je nasměrovaný explodovat v nedalekém městě. Jen John Seger, člen Národní ochrany bezpečnosti dopravy může zachránit město Denver v státě Colorado před blížící se katastrofou - jak zastavit řítící se lokomotivu ještě před výbuchem v Denveru? (oficiální text distributora)

woody

Strašné televizní béčkový film o vlaku který havaruje a který měl jako náklad nelegálně převážející plutonium.Herci,klišovitý scénář a triky nestojí za nic ale konec filmu kdy bomba vybuchne a nezahyne ani človíček a kdy si potom každý pomáhá přesně podle pravidel každého amerického patosu je nezapomenutelný. ()

jojinecko

Pokým bol vlak na kolajniciach, tak som dokázal prekúsnúť všetky stupiditné dialógy a logické lapsusy- dovtedy bol tento TV film v pohodičke..Pozerať katastrofálnu (doslova:) druhú "nekonečnú " polovicu bolo utrpenie, hoci ma príjemne prekvapilo, že ruská atómovka sa nakoniec prejavila v plnej sile:) ()

Phobia

Hloupoučké televizní béčko; před nějakými osmi lety mi to přišlo jako koukatelný průměr. V současném věku to nejsem ochotná absolvovat, nevím totiž, jestli bych z oné smrduté hromádky nelogičností, klišé a patetických scén neumřela smíchy či dehydratací od stálého zvracení a pláče. Při hodnocení nicméně zohledním dobu shlédnutí snímku, kdy mi "Atomový vlak" přišel snesitelný: 35% ()

ripo

Ešte do polovice filmu som bol presvedčený, že tomuto dielku dám s prižmúrením jedného oka 3* ..... Nestalo sa .... Na záver filmu som musel čakať ešte dobrú hodinu a záver nie a nie prísť ... Stále sa tým chudákom niečo pobabralo .... Vrcholom nevkusu bol záverečný patetický príhovor amerického prezidena .... ()

SOLOM.

Co se týká první poloviny tohoto filmu, tak ta se mi docela líbila. Marné pokusy o zastavení vlaku, počáteční zmatky ve městě – to všechno bylo ještě v rámci možností v pořádku. Dokonce to mělo i náznaky jakžtakž dobré atmosféry, nechybělo ani pár momentů s potřebným napětím. Bohužel potom přišel výbuch bomby a ta vata okolo už tak dobrá nebyla. Započal chaos, tvůrci se to snažili ještě co nejvíc „zakčnit“ a to byla zhouba. Co se týká hereckých výkonů, tak tady bych zas až tolik skeptický nebyl, objevila se tu celá řada známých tváří. Rob Lowe, Kristin Davis, Esai Morales, Mena Suvari to tlačili k průměru, ale samotní tvůrci jim tentokrát zrovna moc nepomohli…Navíc mi přijde, že celková stopáž byla naprosto zbytečně přemrštěná. Kdyby to mělo cca 90 minut, mohl z toho být mnohem lepší požitek. ()

• Ve filmu je elektrická lokomotiva MLW M-420 vyrobená v Montrealu. (Terva)
  • Natáčení filmu probíhalo v Kanadě. (Terva)