• Pitryx

Protože mám rád vlaky a všechny filmy o nich, tak jsem se celkem díval a chvíli i bavil. Ale pak už se to táhlo do nekonečna. Po havárii vlaku jsem si myslel, že si tvůrci chtějí ještě přivydělat a tak přidávají a přidávají jako zedník maltu. Sice mne překvapilo, že k explozi došlo, ale to byla jen taková perlička. Před hlubokým podprůměrem zachránilo hodnocení, že scény na vlaku mne celkem bavily. Mimochodem, kdo psal popisek k filmu, tak jej neviděl, protože vlak nebyl rozhodně "plný nukleárních zbraní." Ale také jsem je mohl přehlídnout.(28.4.2009)

• HappyDeath

No toto? Úspora ve formě 3 filmů v jednom? :-D Po 40ti minutách, když vlak vykolejil jsem čekal kdy pojede další nezastavitelný a ono nic. Ach jo... Ne tak jisté napětí tam bylo, ale pak jsem přišel nato, že je to jen proto, že jsem asi něco špatného snědl. Celkově slátanina jak pes... Nebýt ruských bomb, tak by ten film neměl o čem být.(16.6.2014)

• V-TECH

Jsou dobrá béčka a jsou špatná béčka. Atomový vlak je hodně špatné béčko. Takové ty věci, které člověk podobným filmům odpouští, jako plno klišé, špatná režie, herecké výkony, stupidní dialogy a směšné triky na vás v tomhle filmu uplně vyskakují z obrazovky. Korunu tomu nasadil prezidentův projev na závěr a scéna, jak pomáhají stavět dům. Tu jednu hvězdičku dávám za prvních 45 minut, jinak odpad.(2.2.2005)

• Phobia

Hloupoučké televizní béčko; před nějakými osmi lety mi to přišlo jako koukatelný průměr. V současném věku to nejsem ochotná absolvovat, nevím totiž, jestli bych z oné smrduté hromádky nelogičností, klišé a patetických scén neumřela smíchy či dehydratací od stálého zvracení a pláče. Při hodnocení nicméně zohledním dobu shlédnutí snímku, kdy mi "Atomový vlak" přišel snesitelný: 35%(21.7.2009)

• jojinecko

Pokým bol vlak na kolajniciach, tak som dokázal prekúsnúť všetky stupiditné dialógy a logické lapsusy- dovtedy bol tento TV film v pohodičke..Pozerať katastrofálnu (doslova:) druhú "nekonečnú " polovicu bolo utrpenie, hoci ma príjemne prekvapilo, že ruská atómovka sa nakoniec prejavila v plnej sile:)(6.9.2006)

• - Natáčení filmu probíhalo v Kanadě. (Terva)

• - Ve filmu je elektrická lokomotiva MLW M-420 vyrobená v Montrealu. (Terva)