• ripo

Ešte do polovice filmu som bol presvedčený, že tomuto dielku dám s prižmúrením jedného oka 3* ..... Nestalo sa .... Na záver filmu som musel čakať ešte dobrú hodinu a záver nie a nie prísť ... Stále sa tým chudákom niečo pobabralo .... Vrcholom nevkusu bol záverečný patetický príhovor amerického prezidena ....(13.10.2004)

• HappyDeath

No toto? Úspora ve formě 3 filmů v jednom? :-D Po 40ti minutách, když vlak vykolejil jsem čekal kdy pojede další nezastavitelný a ono nic. Ach jo... Ne tak jisté napětí tam bylo, ale pak jsem přišel nato, že je to jen proto, že jsem asi něco špatného snědl. Celkově slátanina jak pes... Nebýt ruských bomb, tak by ten film neměl o čem být.(16.6.2014)

• BuddyO

Au! Tak tohle bolelo. Uplně cítím, jak mi během sledování Atomového vlaku odumřelo pár mozkových buněk. Pokud vážně nebudete muset (nebudete přikurtováni ke křeslu, nebo vaše drahá polovička nebude toužit po tomto filmovém zážitku), vyhněte se mu jak to jen půjde. Hloupost americké televize je vážně nekonečná. Hlavně že sype. Navíc, kde jinde mají špatní herci hledat role, než ve špatných filmech se stupidním scénářem, že?(20.8.2008)

• Pitryx

Protože mám rád vlaky a všechny filmy o nich, tak jsem se celkem díval a chvíli i bavil. Ale pak už se to táhlo do nekonečna. Po havárii vlaku jsem si myslel, že si tvůrci chtějí ještě přivydělat a tak přidávají a přidávají jako zedník maltu. Sice mne překvapilo, že k explozi došlo, ale to byla jen taková perlička. Před hlubokým podprůměrem zachránilo hodnocení, že scény na vlaku mne celkem bavily. Mimochodem, kdo psal popisek k filmu, tak jej neviděl, protože vlak nebyl rozhodně "plný nukleárních zbraní." Ale také jsem je mohl přehlídnout.(28.4.2009)

• medlo

Dal by som odpad!, ale neviem prečo, celkom ma bavila prvá polovica. Hlavne to bolo vtipné. Asi každá druhá scéna bola na zasmiatie. Smutné na tom je len to, že to nebola komédia. Aj keď do vlakov sa nevyznám, nechápem prečo nemohli odpojiť lokomotívu od vozňov. To asi preto, že z dvojhodinového filmu by sa stal polhodinový. Tiež ma zarazilo, že tam kde bola tlaková vlna neprišla rádioaktivita. Ľudia v Denveri sú odolní. A to že 5 minút po ohlásení správy začali Američania rabovať ukázalo, čo si sami o sebe myslia. No nádhera.(31.5.2009)

• - Natáčení filmu probíhalo v Kanadě. (Terva)

• - Ve filmu je elektrická lokomotiva MLW M-420 vyrobená v Montrealu. (Terva)