Jane Doe (TV film)

Na hranici zúfalstva

Akční

USA, 2001, 87 min

• blackJag

IT televizní thriller z doby, kdy Rob Lowe pomalu ale jistě hučel do TV bahna, Teri Hatcherová se z něj snažila mermomocí vyhrabat (od úlohy Lois Laneové ze srandovní supermanovské taškařice až k roli Susan v ZOUFALÝCH MANŽELKÁCH, za kterou získala Zlatého Glóba) a data se ukládala na 3,5″ diskety. Nijak oslnivá záležitost, kde každý hackuje jak o život, smysl to ale dává pramalý. Ovšem zabiják Lucky (v podání Alexe Karzise), to je kousek k pohledání, to ano :-) 40%(14.2.2011)

• Makky

Hodnotenie kolíše. Úvod sa pohybuje okolo dvojky až trojky, priebeh filmu okolo odpadu, záver okolo jednotky, z toho mi logicky vyplýva jedna hviezdička. Teri Hatcher mi tu je sympatická, ostatní herci nič moc. Najviac mi ale na tomto filme vadilo, že sa hral na niečo, na čo nemal. Tiež kamera bola miestami výborná, občas zase úplne chaotická. Nič som od tohto filmu nečakal, ani som sa ničoho nedočkal.(24.1.2008)

Celkom slušný akčný film, ktorý poteší hlavne milovníkov napätia. Nás ostatných však pri najlepšom zaujme.(25.1.2008)

• Smok

Teri Hatcher je tu ako zlá burina v záhradke. Na jednom mieste ju vykosíš a o meter ďalej vyrastie ešte silnejšia. Skoro som tu z nej mal dojem, že by prefackala aj Chucka Norrisa. Nič v zlom, ale tú počítačovú expertku nadnárodnej korporácie a špecialistku na heslá jej uverím asi ako sneh v lete. K tomu navyše vlastný syn, ktorý ju hackuje a manžel pracujúci v tajnej spoločnosti, no povedzme, že "mierne" prekombinovaný film...(14.8.2009)

• Ai.ma

Opravdu hloupé. A to moc. Teri Hatcher je prvotřídní superman, všechny ostatní postavy jsou nelogické, dememntní a tupé. Ona vlastně taky. Logika? Nula, za co dávám jednu hvězdičku fakt nevím(25.1.2008)