Útěk v hlubinách

Útek v hlbinách

Akční / Thriller

USA, 2000, 84 min

• hans500

Špatný film, nemá snad ani jeden klad. Ještě horší než filmy s Michaelem Dudikoffem.(1.3.2009)

• Lacike

Ďalšie nudné podfinancované zetko, ktoré vykráda Die Hard koncept. Teroristi prepadnú nejakú výletnú loď a tá sa začne potápať jak Titanic. Ale na palube je chrabrý borec, ktorý zloduchom nakope zadky a všetkých zachráni. Akciu tvorí pár drobných prestreliek v interiéroch lodi a komické CGI potápajúcej sa lodi. Jednu hviezdičku dávam len za sympaťáka Roba Lowa ako drsnú kópiu Casey Kurva Rybacka. 2/10.(12.6.2020)

Další až trochu zbytečně moc odjebanej filmek u kterýho jsem se bavil a splňuje u mě představu jak má vypadat povedený zetko. Rob Lowe sice není žádný akční hrdina, ale tady se o to ani moc nesnaží holt je to jenom turista co se připletl do boje z teroristy a vášnivej vědec amatér pro kterýho není ani řízení mini ponorky problém. Jediný co zamrzí, že ke konci se záporák začne chovat jako totálně nekompetentní idiot co se vlastně oddělá sám, ale čert to vem pod 3* stejně nedám pro tenhle typ filmu mám slabost.50%(9.5.2016)

• maverick10

Tento snimek, je dukazem, ze film dneska muze natocit kdejaky blbec, ktery sezene kameru.(1.3.2009)

• padlar

X-krát omletý scénař - vtomto případě manželský pár - se připlete k přepadení lodi. A jako ti správní se přepadovému komantu postaví na odpor. Aby se to trochu obzvláštnilo, tak se loď začně potápět. A lahůdka nakonec - ponorková honička (ano je to tak, manžel umí čistě náhodou ovládat miniporku - viděl to v televizi). Co víc k tomu dodat....(1.3.2009)

• Rob Lowe