poster

Mezi světy

 • USA

  Between

 • Slovensko

  Stratená

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA / Mexiko, 2005, 79 min

Režie:

David Ocanas

Střih:

Josh Noyes

Scénografie:

Candi Guterres

Kostýmy:

Diah Wymont
(další profese)
 • klima777
  *

  Od začátku je jasné, o co půjde. Další NDE film. Vzhledem k faktu, že v Mexiku celkem vzkvétá kult Santa Muerte, dalo se z tématu "vytřískat" mnohem více. Celý počin však působí neuvěřitelně amatérsky, ba otravně. Prostě mu "čouhá sláma z bot". Hlavně v okamžicích, kdy chce zaujmout. Čitelné až běda a v několika chvilkách dokonce nechtěně úsměvné (dohadování ohledně domu, založení rodiny atp.). Podobných, ale kvalitnějších záležitostí je spousta. Duše prý jede zpátky vlakem (nicméně v Tijuaně nejspíš nestaví).(12.12.2010)

 • Rodriguez
  ****

  "Kde je láska, je i život."(19.12.2010)

 • 3n3my
  ***

  Síce som sa spočiatku nemohol zbaviť pocitu veľmi lacného béčkového filmu (hlavne vystupovanie a oblečenie hlavnej hrdinky v Mexiku ma dráždilo - avšak nie v tom zmysle, ako by som chcel :)), postupom času najmä vďaka deju ma film zaujal, a spravil som dobre, keď som vydržal až do konca. 65%(6.6.2009)

 • SOLOM.
  ***

  Hodně rozporuplný film. První polovina byla celkem o ničem, ale potom už to bylo jiné kafe. Čím dále se příběh posouval, tím víc jsem se do něj zažral. Pokud budete mít příležitost, tak se na tenhle kousek určitě podívejte.(16.6.2010)

 • Gilmour93
  *

  Nekonečný díl Věřte nevěřte, mysteriózní jak věšení záclon a protkaný oplodňujícím voicem Ernesto Čekana, který už za svou kariéru namluvil nejmíň polovinu obyvatel Latinské Ameriky. Muži se zabaví civěním na prsa hlavní hrdinky, ženy si u toho můžou plést pončo. Dříve, nebo později se stejně každý dostane mezi dva světy. Bdělý stav a hluboký spánek.. A zápletka? V mexické Tijuaně jsou Mexičani a taky jedna Američanka, které lehce hrabe a vy si celou dobu říkáte, jestli se to nemělo spíše jmenovat Mezi ploty. Duchařský finiš však prozradí, že všechno bylo úplně jinak a nastane lítost, že nezůstalo jen u pomatené mysli, protože chudák Charón by si z těch keců okolo a prstu vycucaného konce přivázal traverzu na záda a skočil šipku v nejhlubším místě řeky Styx..(13.12.2010)

 • - Jose Yengue získal od Image Foundation cenu v kategorii nejlepší herec ve vedlejší roli. (Terva)

 • - David Ocanas soutěžil o Cenu velké poroty na filmovém festivalu Sundance v kategorii nejlepší drama. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace