Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • dogma97
  ****

  Tak tohle můžu - uvěřitelný a nepatetický mix kriminálky a psychologického dramatu, přesně zahraný. Jen bych přivítal civilnější podobu hapyendu - pompézní doprovod desítky kvílejících policejních vozů se dost vymyká do té doby citlivému podání. Za to beru jednu hvězdu. Ale oceňuju, že upuštěný pytel s nákupem nešel k zemi v půlminutovém zpomaleném záběru... :)(24.3.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,632,062Tržby Celosvetovo $-(17.5.2010)

 • plechulka
  ****

  Nenápadný film s dost dlouhou stopáží, který ještě v půlce rozhodně nevypadá na happyend..... Výkony hlavních představitelů velmi uvěřitelné(27.3.2012)

 • Paity
  ***

  Poměrně solidní záležitost, která se postupem času zbytečně natahuje až na docela úděsných 117 minut, aby skončila vlastně nijak.(2.1.2013)

 • Skarface
  ****

  Zajimave klasické béčkové drama(8.1.2012)

 • zahadum
  ****

  Zaujímavý a napínavý príbeh zmiznutia malého chlapca, ktorý ráno nedošiel do školy...vyšetrovanie sa vlečie mesiace a bez úspechu. Reálne a uveriteľné ...celý čas som bol v napätí ako to dopadne...všetky stopy a indície sa ukážu ako slepé.....nepomáhajú jasnovidci, proroci...nič...koniec je pomerne dojemný ... hlavne policajná kolóna ktorá vezie vzácny náklad.(1.9.2011)

 • Gilli
  ***

  Průměrný film s typickým americkým koncem . Stovky lidí,policie, jasnovidci hledají malého chlapce několik měsíců. Ale neprověří jeden telefonát ! Když se tam matka chce rozjet sama tak ji detektiv rozmlouvá . Ale s náhle intuice tam jede sám ,chlapce najde a veze domů s kordonem houkajících policejních aut z vedlejšího státu! No a ta závěrečná scéna...(24.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace