Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Hezcí dědci.(5.12.2010)

 • golfista
  **

  Trošku moc dlohý a chvílemi nudný psychologický film o stármoucím "revolucionáři". Film má s komedií společného jenom Waltera Matthau, který hraje ovšem asi nejsmutnější roli v životě.(24.5.2003)

 • Smileface
  ***

  Walter Matthau v hořké komedii o stáří s nutností nejen dožívat.Zajímavý i když smutný snímek,protože problém není v tom že život je krátký,ale v tom že je až příliž dlouhý.(24.5.2003)

 • Oskar
  ****

  Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod... :-) Jeden z těch mála vtipných a nadějeplných filmů o stáří, jako je Babí léto. Walter Matthau zahrál bravurně shrbeného osmdesátníka, který se sice šourá o holi Central Parkem, ale rozhodně tam nechodí krmit ptáčky. Jeho charakter je kombinací barona Prášila a Dona Quijota. Místo aby ve svém věku rezignoval, ctí své mladické socialistické ideály (ať už si o nich myslíme cokoli), popichuje svého skeptičtějšího druha a všelijak pomáhá lidem proti jejich vůli. A díky Walterovi to není jen typický dědek aktivista, kterých jsou plné parky, ale hlavně velký recesista, bavící se vlastní bujnou fantazií. Při všech sympatiích ke komediím á la Dej si pohov, kámoši!, myslím, že role Nata Moyera Walterovi sedla nejvíc ze všech, které v posledních letech svého života natočil. 80%(28.12.2005)

 • Dale
  **

  Nudný príbeh o dvoch dôchodcoch a ich problémoch súvisiacich so starobou.(31.8.2003)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace