poster

Boj po vítězství

 • Sovětský svaz

  Boj posle pobědy

 • Sovětský svaz

  Boy posle pobedy

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  Бой после победы

  (Sovětský svaz)

Válečný / Thriller

Sovětský svaz, 1972, 166 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Ej Hlemýžď
  ***

  Špinonážně detektivní film (není válečný, odehrává se již po kapitulaci Třetí Říše ) volně navazující na filmy "Puť v Saturn" a "Konec Saturna" o sovětstkém rozvědčíku Krylovovi alias Krammerovi.(21.5.2005)

 • piglit
  *

  Prosovětští agenti zrádně infiltrují mladou, čerstvě vznikající osvobozeneckou organizaci. Film poté popisuje hrdinný boj drobných i vrcholných členů proti této smrtící hrozbě...(2.11.2010)

 • MickeyStuma
  ***

  Další špionážní akce Sergeje Krylova, tentokrát již po válce. Američtí spojenci z válečných dob se stávají nepřáteli a temná doba studené války může pomalu začít. Stejně jako předchozí snímky 'Cesta do Saturnu' a 'Konec Saturnu' se opět jedná o inscenační konverzační dvojdílný počin, který je silný hlavě na dialozích. Stejně jako ve filmu by to mohlo bez úpravy fungovat i na divadle. Akce se tu tedy bohužel nedočkáme. Neznamená to však, že by se jednalo o špatný počin. Pravda, mnozí diváci se mohou nudit, ale při pozorném vnímání děje by to tak být nemuselo. Po historické reálnosti jsem nijak nepátral. Sovětská kinematografie je z doby vzniku tohoto počinu známa a tak jsem si filmový zážitek nenechal nijak zkazit. Doporučit se to tedy dá jen náročnějšímu divákovi.(28.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace