poster

Freerunner

Akční

USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vecko99
  *

  Mám rád parkour a i Sean Faris mě oslovil díky Never back down, tak jsem dal tomuto filmu šanci. Parkour sám o sobě byl fajn, což se o zbytku filmu bohužel říct nedá. Scénář a výkony herců nemá smysl komentovat. To co mi ale vadilo nejvíc byla kamera. Polovina filmu je roztřesená, já vím, že je to moda takhle točit a že to pak působí realisticky, ale v tomto případě z toho jen bolí hlava a spoustu skoků a triků člověk ani nevidí. Zároveň skoro u poloviny záběrů je vidět třeba jen půlka hlavy nebo jen nohy. Takhle blbě nasnímaný film jsem ještě neviděl. Naštěstí hodina a půl se dala vydržet...(18.12.2012)

 • drake31
  odpad!

  Do neba volajúca stupidita, ktorej hlavným a jediným pozitívom je ... tak počkať, ani jedno tu nebolo. S námetom by som nemal problém, ale to spracovanie všetkého čo je tu obsiahnuté je extrémne hlúpe a nezáživné a to s takou mierou akú som už nevidel ani nepamätám. Tento film je absolútnou stratou času, a radšej behajte 80 min po vonku, byte, kdekoľvek lebo tých 80 min života vám nikto nevráti ....(23.10.2011)

 • Phorbo
  *

  Abych pravdu řekl, vlastně nevím proč jsem se na to díval. Většina parkour a různých martial arts/tanečních filmů stojí za nic. Todle vlastně ani nebylo moc překvapení. Danny Dyer mě tady neskutečně iritoval s tím jeho posraným akcentem a vyšpulenými rty při zakloněné hlavě. Human Traffic ho mozná dostal do mojí hlavy s nezaměnitelnou grácií, ale tady vypadá jako podprůměrný idiot, který ještě vede nějakou korporaci. Scénář je hodně slabý a poněkud nudný. Škoda toho...(5.1.2012)

 • Pítrs85
  *

  Jednoho dne se opět dočkám toho, že můj oblíbený herec Danny Dyer natočí film, u kterého se nebudu cítit trapně, jednoho dne... Bohužel Freerunner jím není určitě, ba spíše naopak a přestože tu DD není stěžejní postava, jedná se o jeho nejhorší snímek, ve kterém se mihl (a že už mám jeho filmografii skutečně nakoukanou). Zatím se tak holt budu muset prokousávat takovýmto marastem, protože Freerunner snižuje laťku zase o několik políček níž. Film, který vsází na dynamičnost a akčnost, jedním slovem nudí a to tak jakože hodně. Nafackovat režisérovi, scénáristovi, kameramanovi, hercům a vlastně celému ansáblu- tohle by zvládla i parta mladých nadšenců s handy kamerou za jedno odpoledne- a líp. Nesympatický hlavní hrdina (včetně té jeho nádhery po boku), dementní soupeř a Danny si tu asi jen odskočil z natáčení filmu Pimp, páč tam je vlastně úplně stejný. Jednoho dne se snad dočkám... snad :)(21.3.2012)

 • ywo666
  **

  Zle zle zle. Dúfam, že Silverstein už nikdy nenatočí ani rodinné domáce video. Réžia bola hnus. Pozeral som to s podozrením na otras mozgu a tento film my prvý krát skutočne spôsoboval fyzickú bolesť. Faris, je v pohode a jeho free-run je uveriteľný, aj keď neviem koľko krát to vlastne bol on. Ale film je prúser. Pritom obsadenie filmu je pomerne zvučné. Danny Dyer je slizkejší než sliz, Seymour Cassel má dve vtipné lášky a Hassan hrá štandard. Freeruneri sú nabušený a akrobacia im ide. Lenže hlavná ženská hrdinka je opruz, Milionári sú trapný. Jacque trénoval 15 rokov v japonskom dojo aby skončil ako najväčší amatér. Dej je stupidný a koniec filmu je už totálne retardovaný. Keď k tomu pripočítam zlé diológy a roztrasenú kameru mám dokopy zo všímvšudy max 2*.(17.11.2011)

 • - Film se natáčel v Clevelandu v Ohiu. (rafix)