Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý freerunner Ryan (Sean Faris) je chycen a probudí se s připnutou bombou na krku. Společně s dalšími nejlepšími freerunery se musí zúčastnit reality show, ve které musí s bombou přeběhnout celé město. Začíná závod o přežití, ve kterém Ryan musí zachránit sebe a svoji přítelkyni. (asader)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

eLeR 

všechny recenze uživatele

Parkour je teraz populárny v triede mojej druhorodenej. Samozrejme len chlapci. Dievčatá chodia žalovať triednej, že chalani skáču po laviciach, stoličkách a stenách. Tak som si skrátila chvíľu čakania v aute Seanom Farisom ako freerunneristom. A jasné, že som si naštudovala aj rozdiely medzi oboma disciplínami. Bolo to rýchle, chaotické, hudba presne taká istá, aj kamera, príbeh o ničom a neherečka Chelsea nepozerateľná ... ale videla som aj horšie. ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Sean Faris se v Never Back Down představil ve slušné herecké i fyzické formě, svoji roli zahrál dobře a v pohodě utáhnul celý film. Jenže pak přišel Král bojovníků, který stál za pěknou hromadu sloních exkrementů a Farisův rank opět klesnul. No a Freerunner ho položil na lopatky zcela a zadupal ještě víc do země. Tohle je hrozně špatně natočený, se stupidním scénářem, kamera sice neustále sleduje dovádění po zdech, ale tak příšerně se u toho klepe, jestli to mělo přidat na autenticitě, tak to nevyšlo, spíš to přidalo na mém negativním hodnocení. Co se ukázek parkouru, či freerunningu týče, nenašel jsem jediný důvod, proč bych si to měl pustit znovu, vůbec nic atraktivního, zpomalené záběry skoků ze střechy na střechu fakt nežeru. Doporučuji se podívat na youtube na Damiena Walterse, Cyrila Raffaeliho nebo Davida Bella. Úvodní naháněčka v Casinu Royale byla desetkrát lepší než nejlepší scéna v tomto hnusu (myšleno dovednostmi, fyzičností). Seane, sbohem, když jsi zvedal kettlebelly a házel cihlama, bylo to fajn, motivační, tohle nestojí ani za jeden monkey vault... ()

Reklama

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Jednoho dne se opět dočkám toho, že můj oblíbený herec Danny Dyer natočí film, u kterého se nebudu cítit trapně, jednoho dne... Bohužel Freerunner jím není určitě, ba spíše naopak a přestože tu DD není stěžejní postava, jedná se o jeho nejhorší snímek, ve kterém se mihl (a že už mám jeho filmografii skutečně nakoukanou). Zatím se tak holt budu muset prokousávat takovýmto marastem, protože Freerunner snižuje laťku zase o několik políček níž. Film, který vsází na dynamičnost a akčnost, jedním slovem nudí a to tak jakože hodně. Nafackovat režisérovi, scénáristovi, kameramanovi, hercům a vlastně celému ansáblu- tohle by zvládla i parta mladých nadšenců s handy kamerou za jedno odpoledne- a líp. Nesympatický hlavní hrdina (včetně té jeho nádhery po boku), dementní soupeř a Danny si tu asi jen odskočil z natáčení filmu Pimp, páč tam je vlastně úplně stejný. Jednoho dne se snad dočkám... snad :) ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Freerunning i parkour se mi líbí na pohled a vždycky jsem si chtěl něco podobného zkusit. No nikdy jsem se k tomu nedostal páč si dám raději vychlazené pivko než někde skákat…To nic nemění na tom, že tihle lidi mají můj obdiv. Bohužel tento film se jeho tvůrcům moc nepovedl. Pár povedených akrobacií tu bylo, jen ty borce mohli naučit líp hrát. Samotná myšlenka nebyla marná, ale způsob natáčení a kamera nic moc, ten střih ještě ušel, ale to je tak vše – když už z toho chtěli udělat kravou akční podívanou s výbuchy ala Obojek, měli víc zapracovat na důvěryhodnosti. Jo a malém bych zapomněl - Rebecca Da Costa je vážně kus, scénka s kupováním kondomů taky pobavila a Sean Faris by si měl vybírat lepší role… ()

Morholt odpad!

všechny recenze uživatele

Marně jsem si lámal hlavu s něčim, co bych mohl v týhle sračce označit za pozitivní. Nic mě nenapadlo. Teda kromě závěrečnejch titulků. Scénář od zfetovanýho debila zrežíroval ožralej kretén a nasnímal zhulenej idiot. Dany Dyer a Tamer Hassan, kteří měli snad jediní aspoň malinkej potenciál s tím něco udělat, nedostali prakticky šanci. Koho napadlo z Dyera udělat ulízance v obleku? To je na přes držku. Hassan byl ještě celkem kousatelnej, ale zase nedostal žádnej prostor. Všechno špatně a všem, co se na tomhle podíleli bych doporučil, aby se na to vysrali. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Clevelandu v Ohiu. (rafix)

Reklama

Reklama