• haffen

Film som bol NÚTENÝ pozerať na Nový rok (STV1 1.1.2011 - 00:05) a... našťastie len jedným okom. Za podpory borovičky to bolo na hranici, kedy sa obsah žalúdka podaril udržať v sebe a ja som sa vyhol spoločenskému faux pas. Za iných okolností by som si radšej vypichol oči. A nielen kvôli nasprostlej Hiltonke.(4.1.2011)

• Ichabod

Nymand hrany Jason Mewesem vyrazi do Hollywoodu na soutez nejlepsiho barmana za asistence sveho homosexualniho stryce. Soutez bohuzel nevyhraje ale zamiluje se bohate kravy hrane Paris Hiltonovou a bude se snazit vydelat nejake penize. Cele je to totalne stupidni a podprumerne. Neni to vtipne, ani jinak zabavne. Je sokujici ze tady uvidite i Kevina Smithe, bohuzel. Pouze tady krka a prdi a nerekne jedinou poradnou hlasku. Tenhle film by se mel jmenovat spis Right on the bottom.(10.2.2007)

• tom88

Strašná sprostosť, ale celkovo to nie je také zlé ako som si predstavoval. Vtip bol dosť nevýrazný, taký matný. Neviem ako sa na tom mohol podielať aj Kevin Smith. Jason Mewes bol strašný a spolu s Paris Hilton mu to vôbec nesedelo. Paris týmto filmom asi tiež nezískala viac slávy. Jej postava sa mi nejak nepáčila. Teplý strýko začal liezť na nervy už v polke filmu, ale uznávam, že zopár vtípkov s ním nebolo až takých zlých. Dej to má dosť primitívny a blbý. Je to síce katastrofa, ale nie takého silného kalibru ako som čakal. 1* je zrejme na mieste. 25%(27.8.2008)

• Dexter1

Jediný dôvod prečo som si pozrel tento film je Smith a Mewes. Nejako výrazne tragicky by som to nevidel, ale Paris Hilton má menej výrazových prostriedkov ako najhoršia pornoherečka. Videl som raz obrázok, že mimika Stevena Seagala, kde na každom obrázku nálady mal vždy tú istú fotku. Treba povedať, že to bolo lepšie než Paris. Sorry holka, ale 1 Night In Paris neprekonáš. P.S. Je mi záhadou ako sa sem dostali Mewes a Smith.(1.5.2010)

• hirnlego

(film jsem si "sehnala" jen kvůli Jasonovi, tojealepřekvápko) ... Kupodivu mě to nijak zvlášť neurazilo, dokoukala jsem v klidu až do konce a ani jsem se moc nenudila (i když ani moc nesmála). Vzhledem k tomu, že zdejší procenta jsou o nějakých těch patnáct-dvacet nižší, než by se slušelo, byla bych možná schopna dát z rozmaru i 3* - ale to by Jay musel ukázat zadek...(9.3.2009)