• zdepapepa
  odpad!

  Na film jsem narazil proklikáváním kanálů v televizi Film+. Zaujal mě hned od pohledu Jason "Jay" Mewes, tak jsem koukal dál. Zrovna jsem trefil dokonce scénu, kde se objevil Kevin Smith. Ovšem s nabíhajícími minutami jsem se čím dál tím více divil, jak se k něčemu takovému mohli upsat. Nenechte se zlákat, že uvidíte cokoliv výrazně vtipného. Je to víceméně jen dlouhá řada defilé pěkných lidí v hlavní roli s Paris Hilton. Ani jsem nezaregistroval žádný dobrý gay joke na adresu toho strýčka. A když už jsme u toho kritizování, rýpnu si i do toho, že barman-off by měl asi končit nalitím dokonalého drinku a ne jen házení lahví do vzduchu a "komu spadne první na zem, prohrál". Můžete se ale bavit super dabingem typu "Co je, brácho? Co je, synu?". Ne, toto vážně není komedie. Problém je ale v tom, že si nedokážu představit, CO to je. No dobře, teď mě napadl mučící nástroj, čímž bych si taky odpověděl na otázku, kterou jsem chtěl položit, tj. PRO KOHO to je (pro vězně, fanoušky Paris Hilton a masochisty).(7.7.2012)

 • Ichabod
  odpad!

  Nymand hrany Jason Mewesem vyrazi do Hollywoodu na soutez nejlepsiho barmana za asistence sveho homosexualniho stryce. Soutez bohuzel nevyhraje ale zamiluje se bohate kravy hrane Paris Hiltonovou a bude se snazit vydelat nejake penize. Cele je to totalne stupidni a podprumerne. Neni to vtipne, ani jinak zabavne. Je sokujici ze tady uvidite i Kevina Smithe, bohuzel. Pouze tady krka a prdi a nerekne jedinou poradnou hlasku. Tenhle film by se mel jmenovat spis Right on the bottom.(10.2.2007)

 • ostroz
  odpad!

  Tento film ,ač mohl být myšlen dobře, nedopadl tak. Film je situován z Hollywoodu a líčí osudy mladého barmana, který potřebuje peníze. Film hodnotím jako odpad, protože ani herci nebyli šťastně vybraní a to zejména Paris Hilton. Paris Hilton v tomto filmu hraje hlavní roli a její schopnosti coby herečky nejsou tak skvělé, ale na tento film to asi stačilo. Pro mě osobně byl tento film ztrátou času.(12.10.2012)

 • Dexter1
  **

  Jediný dôvod prečo som si pozrel tento film je Smith a Mewes. Nejako výrazne tragicky by som to nevidel, ale Paris Hilton má menej výrazových prostriedkov ako najhoršia pornoherečka. Videl som raz obrázok, že mimika Stevena Seagala, kde na každom obrázku nálady mal vždy tú istú fotku. Treba povedať, že to bolo lepšie než Paris. Sorry holka, ale 1 Night In Paris neprekonáš. P.S. Je mi záhadou ako sa sem dostali Mewes a Smith.(1.5.2010)

 • A.Beech
  ****

  Typický príklad filmu, ktorý netreba súdiť podľa obalu. Film som si pustil len preto, aby som mu mohol dať po 20 min odpad, to priznávam. Ale opak sa stal pravdou. Dávam 4*. Vysvetlím. Paris Hilton fakt nemusím, preto som tento film ani moc vážne brať nešiel. Lenže v tomto filme som zjavne proti nej nič nemal. Ktovie, asi to bolo kvôli tým prefarbeným vlasom, že mi nebola až taká moc “paris-hiltonovska“. A musel som dať 4* pretože som sa nenormálne zabával na hereckých kreáciách Davida Keitha a jeho postave homosexuálneho strýka. A do karát určite zahrala aj príjemná minutáž, pretože ak by to malo mať viac, tak by som možno aj stiahol hodnotenie. Ale takto dávam už viackrát zmienené 4*(25.8.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace