• zdepapepa

Na film jsem narazil proklikáváním kanálů v televizi Film+. Zaujal mě hned od pohledu Jason "Jay" Mewes, tak jsem koukal dál. Zrovna jsem trefil dokonce scénu, kde se objevil Kevin Smith. Ovšem s nabíhajícími minutami jsem se čím dál tím více divil, jak se k něčemu takovému mohli upsat. Nenechte se zlákat, že uvidíte cokoliv výrazně vtipného. Je to víceméně jen dlouhá řada defilé pěkných lidí v hlavní roli s Paris Hilton. Ani jsem nezaregistroval žádný dobrý gay joke na adresu toho strýčka. A když už jsme u toho kritizování, rýpnu si i do toho, že barman-off by měl asi končit nalitím dokonalého drinku a ne jen házení lahví do vzduchu a "komu spadne první na zem, prohrál". Můžete se ale bavit super dabingem typu "Co je, brácho? Co je, synu?". Ne, toto vážně není komedie. Problém je ale v tom, že si nedokážu představit, CO to je. No dobře, teď mě napadl mučící nástroj, čímž bych si taky odpověděl na otázku, kterou jsem chtěl položit, tj. PRO KOHO to je (pro vězně, fanoušky Paris Hilton a masochisty).(7.7.2012)

• honajz

Milovníci Paris Hilton jsou jistě velmi rádi, že mohou svou sbírku DVD obohatit o další film s její účastí - zvlášť když je to film o divokých večírcích v Hollywoodu. Takže - máme tady jednoho mladíka s dlouhými vlasy, co chce někde v Minnesotě zachránit tatínkův bar, a tak jede do Hollywoodu vyhrát barmanskou soutěž. Samozřejmě ji nevyhraje. Jeho strýček, mimochodem gay s vizáží Patricka Swayzeho, trošku do branže dělá, a tak dostane mladíka do hollywoodských studií, aby si vydělal nějaký ten pěťák. Jenže mladík tam ne svou vinou způsobí nehodu dceři majitele studií (áno, Paris Hilton), kterou pak začne uhánět na místních večírcích, proslaví se jako braman, znemožní jednoho nafoukaného mladého herce, pomůže strýci, vydělá prachy pro taťku a nakonec klofne i tu Paris (chudák). Ano, chudák, protože Paris tu běhá s parukou brunetky, oči a xicht má oteklé, jako kdyby neflámovala co večer, ale prostě od rána do noci s ještě nějakými přidanými extra hodinami navíc, a její toporné herectví, kdy má třeba zahrát "ach, to jsem ale nešťastná divka!", jí nežere ani pes. O to smutnější je, že v tomhle bijáku hraje třeba Kevin Smith! Ale jeho role v podstatě začíná krátkou teorií o mimozemských králících v našich zadcích, a končí tím, že si prdne. Nijak ohromující výkon. Pod celým filmem zní takový ten rádoby cool mládežnický taneční soundtrack jako z 80. let, nasnímané je to zhruba tak, jako by si jednotliví členové štábu přehazovali kameru z ruky do ruky, takže celkový dojem je nudný, rozpačitý, únavný. Disk ve svém úvodu nabízí na výběr české, nebo maďarské menu. protipirát, který se naštěstí dá přetočit, trailery na filmy Hustý myšlenky, Nesahejme psům na párky a Nomád, a jako bonus fotogalerii z filmu.(10.8.2019)

• Dexter1

Jediný dôvod prečo som si pozrel tento film je Smith a Mewes. Nejako výrazne tragicky by som to nevidel, ale Paris Hilton má menej výrazových prostriedkov ako najhoršia pornoherečka. Videl som raz obrázok, že mimika Stevena Seagala, kde na každom obrázku nálady mal vždy tú istú fotku. Treba povedať, že to bolo lepšie než Paris. Sorry holka, ale 1 Night In Paris neprekonáš. P.S. Je mi záhadou ako sa sem dostali Mewes a Smith.(1.5.2010)

• haffen

Film som bol NÚTENÝ pozerať na Nový rok (STV1 1.1.2011 - 00:05) a... našťastie len jedným okom. Za podpory borovičky to bolo na hranici, kedy sa obsah žalúdka podaril udržať v sebe a ja som sa vyhol spoločenskému faux pas. Za iných okolností by som si radšej vypichol oči. A nielen kvôli nasprostlej Hiltonke.(4.1.2011)

• ostroz

Tento film ,ač mohl být myšlen dobře, nedopadl tak. Film je situován z Hollywoodu a líčí osudy mladého barmana, který potřebuje peníze. Film hodnotím jako odpad, protože ani herci nebyli šťastně vybraní a to zejména Paris Hilton. Paris Hilton v tomto filmu hraje hlavní roli a její schopnosti coby herečky nejsou tak skvělé, ale na tento film to asi stačilo. Pro mě osobně byl tento film ztrátou času.(12.10.2012)