poster

Kult

 • USA

  Cult

Horor

USA, 2007, 90 min

Režie:

Joe Knee

Kamera:

David McFarland

Střih:

Joe Knee
(další profese)
 • ecceHOMMO
  *

  ...hladať pozitíva v tomto filme je ťažké....ale podarilo sa: sympatické herečky v podobe Rachel a Taryn......a tým by som asi aj skončil......inak...úvod ešte ujde ...potom však začína riadna béčková nuda....a keď sa to trošku rozhýbe a začne sa tam zabíjať ....tak je to jak cez kopirák .....B-čkovosť z tohoto snímku priam srší...čo by problem samo o sebe byť nemusel....nebyť veľmi slabého scenára.(11.8.2009)

 • SOLOM.
  *

  Na začátku filmu máme šanci slyšet docela zajímavý příběh o čínské dívce a jejím krutém otci. Při jeho vypravování jsem si představoval docela solidní masakr, který bude následovat. Ihned při první scéně se skutečně na obrazovce začal odehrávat tajemný rituál, který byl zakončení docela slušnou vypichovačkou očí a spoustou krve. V tu chvíli ale jako by film skončil. Protože to co následovalo dalších osmdesát minut, bylo něco neuvěřitelně odlišného. Atmosféru filmu měli tvořit především scény, kdy umírali lidé, kteří přišli do styku z amuletem. Většinou se jim z ničeho nic objevil v ruce nůž, potom byl vidět pouze pohyb ruky následován střihem a pohledem na zakrvácenou postavu. Herecké výkony jsou zhruba na stejné podprůměrné úrovni jako celý film. Ani jeden z herců se zrovna moc nepředřel a přestože se zde objeví několik známějších tváří, tak tento film si do rámečku žádný z nich nedá.(12.11.2009)

 • uncle
  *

  Tak nejhezčí na tomto filmu byly úvodní a závěrečné animované pasáže.....jinak levná výprava, , levný filmový materiál....prostě béčko.... alespoň že ta krev nevypadala jako kečup, ale opravdu jako krev...kdyby to bylo lépe zpracované a bylo na to víc peněz, možná by se na to i dalo koukat nevím....(28.6.2011)

 • Campbell
  **

  Furt jsem se kroutil na postely a modlil se ať to skončí, bohužel tohle jaksi nevyšlo, ze začátku vypíchávání očí ušlo, ale později to šlo hluboko do země. A to hlavně díky neuvěřitelné nudě. JSem zklamán čekal jsem víc(A navíc jsem film zkoukl až na po třetí), ale i tak musím dát 2*, za začátek, a poměrně zajímavý námět.(16.2.2010)

 • Novik
  odpad!

  Tak tohle byl děs! Tohle prostě není béčko ale rovnou neexistující céčko! Ani nelituju že sem to nedoukoukal do konce.:) Tohle nemělo vůbec děj, bylo to takový nezáživný. Hlavně mi vadilo že si strašně hrálo na nějaký kvalitní horor což byla velká chyba! Shrnu to velmi špatný scénář, dialogy na nic, o atmosféře ani nemluvim(ona tam snad nějaká byla?) a stupidní herci. Vůbec se nedivím takovému hodnocení možná bych ještě snížil. PS:Táta to hned 2 den vyhodil do koše...za tuhle blbost utratil 50 kč. :)(21.2.2010)

 • - Film se natáčel v La Miradě v Kalifornii. (rafix)