Reklama

Reklama

VOD (1)

Jako by nestačilo, že se Waynemu (Rick Moranis - Flintstoneovi) už jednou podařilo zmenšit své děti. Tentokrát nešťastnou náhodou změní velikost on sám, jeho žena a bratr s manželkou. Panika vypukne hned jak se mrňavá čtveřice zoufale snaží slézt dolů po schodech, aby vyhledala pomoc svých dětí, které v domě pořádají mejdan! Zažijí bláznivou jízdu v dětském autíčku i závratnou plavbu v mýdlové bublině. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Recenze (8)

rsimonyi 

všechny recenze uživatele

Tak tento třetí díl, pokračování filmů Miláčku zmenšil jsem děti a Miláčku zvětšil jsem dítě se docela povedl. I když je to film uvedený přímo na video, JE ZÁBAVNÝ STEJNĚ JAKO PŘEDCHOZÍ DÍLY. ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Přiznejme si to. Jako náctiletý jsem to docela mohl, ale dnes už přece jen vidím, že to byla děsá ptákovina. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Brať to ako úvodný film pred prichádzajúcim seriálom kvôli pôvodnej postave fajn, len škoda menšieho rozpočtu, mohlo to byť skvelé pravé pokračovanie prvej časti. ()

svik 

všechny recenze uživatele

Tak tento filmeček se stal mým kultem v 9 letech.Nemohl sem se tohoto snímku nabažit .Je to opravdový filmový skvost pro ty malý a velký jen na skouknutí . Malo ketrý film se mi takto zaryl do mé malé paměti . Tyjo skvěle udělané .Ndabované .Zpracované moc se mi to líbilo. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Sama Allison Mack uvedla, že polibek, který byl pro její postavu rádoby nečekaný, nebyl jen jejím premiérovým polibkem před kamerou, ale byl také prvním v jejím osobním životě. Nikdy předtím se prý nelíbala! (ChloeQueen)
  • Dean Cundey v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

Reklama

Reklama