Miláčku, zmenšil jsem nás!

Honey, We Shrunk Ourselves

Scénografie:

Carol Winstead Wood

Kostýmy:

Tom Bronson

Brať to ako úvodný film pred prichádzajúcim seriálom kvôli pôvodnej postave fajn, len škoda menšieho rozpočtu, mohlo to byť skvelé pravé pokračovanie prvej časti.(16.8.2019)

Tak tento filmeček se stal mým kultem v 9 letech.Nemohl sem se tohoto snímku nabažit .Je to opravdový filmový skvost pro ty malý a velký jen na skouknutí . Malo ketrý film se mi takto zaryl do mé malé paměti . Tyjo skvěle udělané .Ndabované .Zpracované moc se mi to líbilo.(3.3.2006)

Tak tento třetí díl, pokračování filmů Miláčku zmenšil jsem děti a Miláčku zvětšil jsem dítě se docela povedl. I když je to film uvedený přímo na video, JE ZÁBAVNÝ STEJNĚ JAKO PŘEDCHOZÍ DÍLY.(23.5.2006)

• Paity

Přiznejme si to. Jako náctiletý jsem to docela mohl, ale dnes už přece jen vidím, že to byla děsá ptákovina.(5.12.2012)

Suprová rodinná komedie, herci dobří, sympatičtí, vtipy výborný, netrapný, námět předurčující k velké zábavě. Není co řešit, plný počet.(17.2.2014)

• - Dean Cundey v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

• - Sama Allison Mack uvedla, že polibek, který byl pro její postavu rádoby nečekaný, nebyl jen jejím premiérovým polibkem před kamerou, ale byl také prvním v jejím osobním životě. Nikdy předtím se prý nelíbala! (ChloeQueen)