Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviepill
  ****

  Prekvapivo svieža komédia, v ktorej si tvorcovia odpustili infantilný humor (lepšie povedané trápny) a takisto aj prehnaný pátos. Film má napriek vyše 100-minútovej stopáži svižné tempo a baví po celú dobu, ba dokonca je miestami dosť napínavý. Samozrejme, záleží na vkuse a nálade, ale ja som sa dobre zabavil. Milé prekvapenie.(16.12.2012)

 • xavierr13
  **

  Malí obri je jeden z veľa filmov na tému ako tým najneschopnejších babrákov porazí nejlepšieho súpera. Ale je jeden z najlepších. Okrem dobrého obsadenia (Rick Moranis,Ed O´Neill) má výbornu atmosféru a velice podarené vtipné scénky! Hlavní hrdinovia sú bratia O´Sheaové, Kevin je velice schopný trenér amerického fotbalového mužstva a majiteľ prosperujúceho obchodu s autamy, Danny je vceľku obyčajný opravár. Ale keď vznikne rozpor medzy bratmi kvoli dcére Dannyhér, ktorú Kevin nechce vziat do mužstva ak keď je nejlepšia hráčka v meste a zdôvodní to tím, že je dievča, vytiahne Danny ako ten nejlepší otec do boja a zostaví mužstvo z detí, ktoré Kevin odmietol, a čo sa stane s týmom, ktorý zo začiatku vypadá ako kuriozita vo svete amerického fotbalu sa dá ľahko domysliet.(28.1.2010)

 • freddy
  ****

  Mít celý život trauma z toho, že váš sourozenec je ve všem lepší než vy, asi není už samo o sobě lehké, ale když pak navíc ještě tento sourozenec (v tomto případě bratr) nevybere vaše dítě do žákovského týmu amerických fotbalistů jen proto, že vaše dítě je holka a ne kluk, a přitom je stejně dobrá jako kluci, tak to už si říká přímo o válku. A Danny do té války proti svému bratrovi skutečně vstupuje, a tak se může začít odvíjet zajímavý příběh o rivalitě dvou bratrů a dvou znepřátelených týmů amerického fotbalu, z nichž jen jeden může hrát národní ligu. A myslím, že není těžké si v tomto případě tipnout, který z týmů nechají tvůrci vyhrát, jestli vyhrají outsideři nebo favorité musí být jasné každému, kdo už některé sportovní filmy viděl. Film samozřejmě nabízí mnoho vtipných momentů, obzvláště taktika Malých obrů jak rozhodit při zápase Kovboje je velice nápaditá (prdění, pěna u pusy), ale on vůbec celý film se nese v hodně příjemném duchu rodinných filmů a občas nabídne i nějakou tu vtipnou scénku. Pokud se podívám na herecké výkony, tak ze známějších herců je zde k vidění Ed O´Neill, kterého jistě každý z vás zná jako Ala Bundu. Zde hraje arogantního a trochu namyšleného bývalého profesionálního hráče amerického fotbalu a musím říci, že z jeho role jsem měl rozporuplné pocity, chvílemi mi byl sympatický (obzvláště jako hodný a chápající strýc), jindy mi byl zase hodně nepříjemný. Ale svou roli zvládl docela dobře. V dětských rolích pak lze z těch známějších jmen poznat Devona Sawu nebo Alexu Vegu. Když se nad celým filmem zamyslím, tak se jedná o příjemný filmový zážitek, který jsem si užil a film hodnotím v rámci žánru rodinné sportovní komedie velmi vysoko. Dávám tedy čtyři hvězdy.(27.6.2010)

 • dobytek
  **

  Tohle je vyloženě film pro děti. Já na to koukal jenom kvůli Alu Bundovi (Ed O'Neill). Tentokrát nehraje chudého prodavače bot, ale naopak arogantního a bohatého prodejce automobilů, který navíc trénuje děti americký fotbal. Proti němu stojí Rick Moranis, který sestavil svůj tým z těch, co se nevešli do týmu "Ala Bundy". Tyto dva týmy nakonec proti sobě nastoupí v utkání. Už si jenom můžete domyslet, kdo asi tak vyhraje... Jak už jsem napsal, je to prostě film pro děti. Navíc Ed O'Neill mi ve svojí roli vůbec neseděl. Já ho mam pořád zafixovanýho jako Ala Bundu.(21.11.2006)

 • Olík
  ***

  V osmdesátkách nabité pozice ztrácející Rick Moranis a stále tu svoji si zpívající Ed O'Neill v rolích dvou bratrů trénujících, po sportovní stránce rozdílně nadané, dětské fotbalové týmy jejich rodného městečka. Ano klasika, outsideři versus šampióni - nemotorové versus atleti - Davidové versus Goliáši. Kolikrát jsme již byli svědky podobného souboje? A to i, stejně jako v tomto případě, v dětské provedení (teď mne v rychlosti napadají například Špatné zprávy pro Medvědy nebo Zelená je tráva)! Rodinná happy end sportovní komedie jejíž humor stojí na odlišnosti a neumětelství té "dobré" strany, která se (jak jinak) z nuly na sto dostane během 107 minut.(26.6.2014)

 • - Natáčení probíhalo v Kalifornii, konkrétně v Arroyo. (reich)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace