Family Feud (TV pořad)

Soutěžní

USA, 1999, 30 min

Family Feud je obdoba slovenského 5 proti 5, ale oveľa viac zábavnejšia. Vďačíme za to hlavne skvelému moderátorovi Stevovi Harveyovi. Veľa krát sú položené zaujímavé, netradičné otázky a vynikajúce odpovede na ne. Nikdy sa nemôžem prestať smiať na niektorých odpovediach súťažiacich.(8.8.2013)

U nás 5 proti 5. Steve Harvey je asi najlepší moderátor, čo poznám. Na show súťažného kvízového typu určite. Ide si to okázalou mimikou aj gestikou, tónom hlasu a mimoriadne oduševnenými reakciami, čím vyvoláva (aspoň u mňa) salvy smiechu. Na jeho reakcie na otázky o sexe sa nedá zabudnúť. Náš Andrej Bičan mu nesiaha ani po opätky topánok.(27.6.2017)

• Mafian

Neuvěřím, že Family Feud je rodinná show. Přeci jen, ty otázky... Ale Steve Harvey jako moderátor válí.(17.9.2014)

• - Pořad byl předlohou pro mnoho soutěžních adaptací na více než 50 mezinárodních trzích mimo Spojené Státy. (U nás 5 proti 5 (od r. 2007) nebo Co na to Češi (od r. 2016)). (Dizzy_eM)

• - Sledovanost Family Feud s lety postupně klesala, ale v roce 2010 byl do role moderátora obsazen Steve Harvey, díky němuž popularita opět vzrostla. Ještě ten samý rok byl pořad zařazen mezi TOP 5 nejpopulárnějších televizních show v zemi. (Dizzy_eM)

• - Původní pořad Family Feud je v USA vysílán již od roku 1976. Současná edice je již třetí verzí. Měla premiéru 20. září 1999 a je vysílána dodnes (2016). (Dizzy_eM)