poster

Na území žen

 • USA

  In the Land of Women

 • Slovensko

  Územie žien

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chmíří
  ****

  Slabší 4* hlavně za těch příjemně stravených 90min., je mi sympatické že si film nehraje na něco na co nemá, a k tomu aby byl příjemně koukatelný mu stačí výborné obsazení ( až překvapivě krásná Meg Ryan a samozřejmě Kristen Stewart, a ktomu pohodový Adam Brody) a živé dialogy doplněné životním příběhem. Nic víc nic mín...70%(24.9.2008)

 • Dale
  **

  Režisér a scenárista Jonathan Kasdan, ktorý týmto filmom debutuje na oboch pozíciách, zdá sa nezdedil veľa talentu od svojho otca Lawrenca. Aj napriek nie príliš veľkej stopáži je film dosť nudný a plné klišé. Dialógy sú hrozne kŕčovité a nerealistické. Je veľmi naivné, myslieť si, že keď do filmu namontujete rakovinu, hneď sa z toho stane silná dráma. Takto jednoducho to nefunguje. Navyše som bol dosť sklamaný aj z Meg Ryan, viac ma upútali Kristen Stewart a Makenzie Vega v úlohách jej dcér. Neviem, čo týmto filmom chcel autor povedať, ale je to jeden z najzbytočnejších filmov, aké som videl. Aj keď je len pár minút od jeho skončenia, už teraz si poriadne nepamätám, o čom vlastne bol.(13.11.2007)

 • Pavlínka9
  ****

  Jednoduché, intenzivní a realita v každé minutě filmu. Senilní babička, která si je jista, že každou chvíli natáhne bačkory pro mě byla nejlepší v celém filmu, jelikož znázorňovala podle mého názoru všechny události, které se ve filmu odehrávají. Její upřímnost a nadhled bylo pro mě ve filmu to nejlepší. Adam Brody a jeho běh do stromu :-D :-D, Meg a její nedostupnost vůči dcerám, z nichž se mi více ve filmu líbila Makenzie Vega a její touha dělat vše jako dospělí a zbytečně se neutápět v dětství, byla kouzelná :)(17.2.2013)

 • Langy10
  ***

  Tak nevím jak začít, ale každopádně od začátku se mi ten film líbil, moc pěkně natočenej Adam Brody je výborný herec, a take jsem čekal od něj vynikající film, na který by se nedalo jinak ríct, než-li 5 hvězd. Když jsem brouzdal po Stewrat Kristen, jako mé nejoblíbenější herečce, našel jsem tento film a jesště víc mě zaujal, když tam hrál Adam :) .. řekl jsem si to musím vidět... Ale vlastně to byl takový zvláštní film, po tom, co Adama opustila přítelkyně zajel se uklidnit a postarat o babičku a narazil naKristen v prvních chvílí jsem věděl, že se do sebe zamilujou, jenomže tenhle film vás i někde může zklamat. A mě zklamal moc :((( ... Stále od začátku až do konce jsem čekal na chvíli, po který jsem toužil už od začátku, ale bohužel nestalo se tak :(((... V první půl hodině jsem si řek to bude na 5 hvězd jasných, ale postupem času mě můj vnitřek začal přesvědčovat, že jsem se hodně ale hodně zmýlil.. :( ... tento film mi nepřipadal ani jako komedie moc a romatika to už vůbec ne připadal mi trošičku jako romantika, ale to dneska máte v každym filmu. Tento film byl spíše natočen jako psycho a drama film. :( ...Konec mohl pan Jon Kasdan vymyslet úplně jinak , jsem strašně zklamanej, a tady jsem se taky přesvědčil, že jedna jedina chvíle vám může zkazit celí filmový zážitek :(( .. píšu jsem ty negativa spíše no a co bylo na tomto filmu pozitivní? ...snad jen obsazení a chvíle, kdy Kristen políbila Adama , jinak zklamání .... O tomto filmu jsem se musel rozpovídat, obzvlášť když musim dát jen 3 hvězdy filmu, kde mi hrajou oblíbení herci :( .... A ještě se musim dostat k negativní věci a to je ta , že jsem tento film musel vidět na rychlo a tudíž jsem ho měl v češtině a dabing český absolutně nesedí na herce a je uplně na ho*no! ..... a na závěr musím snad jen říci a doufat, ať se příště dobří herci nezapomojují do filmu, který je téměř na odpad podle kdyby tam nehráli.... Ale jinak ještě musím podotknout, že příběh je smyslnej aje dobrej, jen špatný konec a ten vám to prostě celí zkazí no.... 3+(26.7.2010)

 • Rosaviva
  ****

  Přemýšlela jsem 3* nebo 4*. Nakonec jsem zvolila druhou možnost, protože to podle mě mělo poměrně silný příběh, na Adama Broodyho se dobře dívalo. A Meg Ryan a Kristen Stewart mám ráda. Byli tam scény, u kterých jsem se trochu nudila, ale v celku se mi to líbilo. Ale označení romantická komedie mi na to naprosto nesedí.(28.8.2010)