Kiseichuu: kiraa pusshii

• USA Sexual Parasite: Killer Pussy (více)
všechny plakáty
Japonsko, 2004, 60 min

Režie:

Takao Nakano

Scénář:

Takao Nakano

pornogrind

Mám rád ujetosti a šílenosti všeho druhu, ale tohle šlo mimo mě. Od japonců jsem taky viděl všelicos, ale tohle je vyloženě céčková jízda, která si sice na nic nehraje, ale taky nepobaví. Vtipný mi to nepřišlo vůbec a když už tak nechtěně. (NE)herecký výkony byly otřesný stejně jako efekty. Nápad dobrej, ale to provedení není prostě takový jaký by si Killer pussy zasloužila. Ale jo. Kdo se chce podívat na přehlídku japonskejch koziček tak ať si nechá chutnat. Céčkoidní skoro odpad. ()

panjosef

No to byla panejo zase jednou pěkná taškařice :-))))) . Nízkorozpočtový céčkový horor a sexuálním parasitovi (podobnost s Parasitem od Charlese Banda asi čistě náhodná či zcela záměrná :-) ), který si rád lebedí v pipinách a rád se zakousne do nějakýho toho lofasa když se nicnetušící mládenec nechá svést napadenou hostitelkou. Ke konfrontaci dojde v opuštěném podzemním laboratorně-továrním komplexu (ale je zde i bazén), kam se dostanou dva mladí japonci a tři náležitě přitažlivé japonky. Je to hodně laciné, efekty místy okatě fakeové, herecké výkony céčkové, ale dohromady je to dobrá švanda a při hodinové stopáži to docela pobaví a člověk se odreaguje. Navíc ty tři japonky které zde máme, Mari, Saki a Ryoko, to jsou všechno naprosto ukrutný kobry, jedna hezčí než druhá, to by mi klidně nevadila ani tříhodinová stopáž. Do toho samozřejmě luxusně zmáklé sexuální scény (mňam :-) ), v tomhle případě na jedničku. No a místy jak se paraziti začnou množit a napadat ostatní tak dojde i na pár scén který hraničí hodně s takovým lehkým fetišem, třeba jak se baby ojíždí v loužích krve a slizu a mažou to po sobě. Když teď tak po sobě čtu ten komentář tak si uvědomuju, von je to vlastně fakt povedenej nízkorozpočťák, tak proč mu dávat nudnou klasickou trojku kterou těmhle filmům většinou dávám, když tohle je místy fakt docela povedený a sranda. Po náročném pracovním dni zábava jako řemen ;-) 7/10 ()

eraserhead666

Jak to asi může dopadnout, když se příběhu o Zubaté vagině (Vagina Dentata) chopí Japonci? Již v páté minutě se dvě sličné Japonky v kozačkách šermují jazyky, v deváté minutě jsou všechny v bikinách a spodním prádle. Pozitivem je, že je film příjemné krátký, respektive není nepříjemně dlouhý a do své hodinové stopáže namíchá vše v docela příhodném poměru. Příjemně mě překvapilo, že to, čeho očekáváte přehršel je tam jen tak akorát (té erotiky je tam mnohem více) a minimálně v první půlce se film snaží (a tu a tam i povedeně) o nějakou atmosféru. Triky jsou však jednoduché, levné a nijak záměrně leč jaksi nechtěně komické, ovšem splňující svůj účel. Herci prakticky nehrají, přesvědčiví jsou snad jen v těch erotických scénách. Všechno má převážně ten správný monster horrorový nádech i když i komických scén (např. když oběť škrtí útočníka jeho vlastními vyhřezlými střevy) se dočkáme. Není to však taková karikatura, jako u podobných japonských filmů. Pochválil bych určitě monstrum, rozhodně záběry "in vagina" mi přišly docela zajímavé a povedené, a samozřejmě výběr "hereček". Obecně vzato, milá, krvavá, lechtivá japonská monster jednohubka. ()

ledzepfan

Víc než tři tomu dát nemůžu a nechcu protože je to prostě ukázkový japkovský trash a ani si na něco víc nehraje. Normální klasika: švihlý nápad, slabé herectví, svérázné triky, spousta višňového sirupu a kozy. Má to velmi rozumnou minutáž, takže jsem se ani nestihnul pořádně nudit.... Kdo má podobné filmy rád, pro toho to bude fajn hodinka..Všichni ostatní to asi radši nechte ležet. ()

daEmoNickY

Vše podstatné napsal už cedr, dodávám odkazy na jiné filmy. _______ Mnohem více vychytávek je v http://www.csfd.cz/film/227610-glamorous-life-of-sachiko-hanai-the-hatsujo-kateikyoshi-sensei-no-aijiru/ , napsal to stejný japonec. _______ Sex je velice odlehčený, nejspíše se jedná o japonské Pinku http://en.wikipedia.org/wiki/Pinku , kde je sex normovaný (délka, frekvence, počet scén, ...) . Pro pořádnou šukačku spíše http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Age_of_Porn . _______ Triky vypadali jako ty nakoleně udělané z červeného Trpaslíka http://www.csfd.cz/film/69516-cerveny-trpaslik-red-dwarf/ . _______ Násilí je mnohem vychytanější zde http://www.csfd.cz/film/241057-tokyo-gore-police-tokyo-zankoku-keisatsu/ (v mém komentáři jsou dalši odkazy). _______ PINKU _______ Jednak jsem sem prcl odkaz na wiki, druhak http://www.helium.com/items/667030-pinku-eiga-an-introduction-to-japanese-hardcore-grindcore . ()

Cedr

Céčkový softporn gore-horror, který by se dal ocejchovat jako odpad. Jenže... ono je to celkem fajn. Tento hodinový snímek si totiž na nic nehraje. Má všechno co byste od podobného filmu čekali. Tím teď nemyslím nulový rozpočet, naprosto tragické herecké výkony a příběh, který se příběhem ani nazývat nedá. Žádné zdržování, spousta sexu a pózóvání sakra vyvinutých japonek přesně tak, jak je chce nadržený divák vidět. Akce a gore efekty jsou šíleně laciné, ale celkem chytře provedené... nedá se tomu upřít pár dobrých nápadů. Pro milovníky tohoto "druhu" filmů prostě správná japonská jízda :) Normální lidé, žízniví po kvalitním hororu... hledejte radši jinde ;) ()

Wade

Efekty na nic gore hodně chabý a herecké výkony taktéž špatný.Kiseichuu je,ale typ japonské šílené komedie které se mě prostě líbí,takže nehledat v tom oskara a prostě se bavit. 74% ()

TERRORDROME

Kozatejšia vyhráva. Partička polodementných japoncov predvádzajúcich hrôzostrašné herecké výkony zablúdi dakam do bunkru v lese kde profesor schováva svoju zmrazenú manželku ktorú napadol vaginálny parazit živiaci sa čurákmi. Takže tu máme sex, sliz, veľmi lacné gore efekty, nejaké črevá, odhryznutú bradavku a neberie sa to vôbec vážne, takže je to fajn nechutná zábavka. Samotný parazit je nefalšovaná maňuška pripomínajúca slizom poliateho sumca. Keď tá papuľa vykúka zo ženského rozkroku je to fakt srandovné. Poraziť ho dokáže len tá s najväčšími kozami ( a musí ich pri tom ukazovať )! ()

Pekisan

Je jasne, ze hodnotit to ako normalny film sa neda, ale aj v ramci zanru je to dost slabe. To, ze je to blbe jak poleno bolo dostatocne vykompenzovane kozami miestnych nehereciek. A hlavne teda Ta vytazna by to vykompezovala aj na dalsie dva trhaky. Ale hodit Amazonku do Botswany jednoznacne prekrocilo tenky hranicu medzi vtipne idiotskym a proste len hlupym. A to neratam, ze stale kecali o nejakom dazdi, akurat za cely film ani nezakvapkalo. Najvacsia bomba je asi minutaz. ()

tompaulman

Dementní příběh, céčkové efekty, zoufalé herecké výkony, ale přesto skvělá zábava, za kterou si to dvě hvězdičky zaslouží :D ()