Komentáře uživatelů k TV seriálu (102)

Největší zápor tohoto seriálu je, že je tak nesnesitelně krátký. Téměř jako kdyby jste měli mít sex s Jessicou Biel, který vyvrcholí už u předehry, protože je tak šíleně sexy, ale i tak by jste o tom vyprávěli kamarádům až do zblbnutí. Naopak největší klad jsou skvělé souboje. Téměř jako kdyby jste se dívali na anime se skvělými souboji (hale ono není tak jednoduché vymýšlet pořád přirovnání a metafory...). Každopádně je to jedno z nejlepších anime, ve kterých je absolutní minimum nadpřirozených prvků, s velice originálními hlavními postavami. Asi se na to kouknu popáté.(1.5.2013)

Supr nářezná akce a spousta zábavy v originálním stylu. A skvěle švihlá trojka hrdinů.(31.10.2013)

Oddechová blbůstka s parádní akcí, pohodovou hudbou a vtipnými momenty.(19.9.2007)

Stručně: Napůl komické a napůl vážné anime, co není ani kočka ani pes. Hip-hop mi sem tam trochu překážel, ale nic hrozného. Velmi dobrý opening, ale mnohem horší byly některé díly (8, 18,19,23) a jméno bandity František Xaverský III, proto jen 3*.(30.3.2009)

Skvělé anime s originálním a nezaměnitlením hudebním motivem Hip-hopu které asi už nikdy neuslišíte ve spojitosti z anime. Parádní hudba, skvělé postavy a velmi slušný vtip v dramatickém příběhu.(4.7.2010)

Spolu s Noir jedno z nejlepsich anime jake jsem kdy videl.(16.1.2006)

Horši ako Cowboy Beebop i keď dosť mu u mňa ubližovala hudba, ktorá mi trhala uši.(3.8.2006)

• Marys

Pre mňa osobne najslabšie anime, ktoré som videl, so sebazaprením som sa dostal za polku a ešte si veľmi dobre rozmyslím, či ho vôbec dopozerám. Tento štýl mi vôbec nesadol.(9.8.2010)

Pohodový anime na který se dobře koukalo a hezky to uteklo. Škoda že bylo tak málo dílů, zkousnul bych to :)(8.7.2012)

Velmi originálně pojatý seriál z prostředí samurajů, které tu je pojaté velmi volně. Svým stylem ne nepodobný Cowboy Bebopovi. 8/10(19.12.2009)

Animácia je pekná a plynulá, hlavne pri bojových scénach vidno že si dali veľmi záležať. Stereotip nehrozí, pretože sa nájdu ako dramatické dieli, tak aj komediálne, alebo zamerané čisto na akciu. Hip hopu veľmi neholdujem ale niektoré skladby (hlavne beatbox) ma milo prekvapili. Škoda že záver ma trochu sklamal. Nakoniec musím ešte vyzdvihnúť epizódu kde hlavné postavy hrali baseball proti Američanom. Veľmi dávno som sa tak nesmial. Odporúčam aj tým čo nemajú z anime moc skúseností.(13.1.2008)

Od tvůrců Cowboye Bebopa. Ano je to znát, stejný epizodický styl, stejné typy postav, stejný humor. Pro mě ovšem mnohem zábavnější, normálně hiphop nemusím ale tady to spojení se samurajskou tématikou působí hodně cool. A bavil jsem se mnohem víc než u Bebopa, asi protože tam toho humoru je přece jenom víc a seriál se netváří tak vážně.(26.12.2008)

Vizuální orgie, nebo dokonalá filmová animace se nekoná. Souboje jsou prostě jenom souboje. A humor samotný to nezachrání. - 60 %(20.1.2011)

Hip Hop a Yoko Kanno...(31.10.2013)

Za zvuků beatu a rapu sledujeme netypickou samurajskou podívanou od tvůrců Bebopa. Takže je to částěčně šílené, vždy originální, parádně propracované a hodně zábavné.(26.8.2007)

Strašně pěkně vystavěnej příběh, rozvijející se v ideálním tempu. Velmi se mi zalíbili charaktery. Bylo by to na "peť bodou" nebýt toho, že serie obsahuje dva díly, který jsou tam IMHO naprosto zbytečný a ani se netýkají základní dějové linie a taky mi tam dost vadí ten příšernej hip-hop a vůbec celá taková "skejťácká" atmosferá. S myšlenkou, že ve středověkým Japonsku lítali borci se štětcama a malovali na zdi kaligrafický graffity, se stále nemohu smířit. Takže 80%.(4.11.2007)

Nevim proc tomuto anime tady davate tolik hvezdicek? Me to prislo nudne a hooodne zdlouhave. Nektere dily jsou podle me uplne zbytecne.(26.8.2008)

Zatím nejlepšíá anime seriál co sem viděl...(7.6.2007)

Musím říct, že mě tato serie velmi příjemně překvapila. Ač nejsem fanouškem hip-hopu a hlavně kultury, která se kolem vytvořila, musím říct že v tomto seriálu bylo spojení velice zdařilé. Nevím zda ostatní, ale ja jsem se u sledování seriálu velice bavil. Vrcholem byl 9 díl a zapalené pole :-) a pak 21 díl zápas v baseballu. K dostání je i na youtube a angličtina není složitá - tak mrkněte, mohu jen doporučit. 90%(8.2.2009)

Těch několik týdnů s touhle super trojcí bylo opravdu fajn. Pilotní díl byl prostě absolutně cool, jenomže už asi u třetí epizody se začal dostavovat pocit nudy. Já vím, že tohle anime je spíše oddychové, jenomže těch opravdu dobrých epizod, které jsem sledoval s napjetím a nadšením bylo bohužel málo. Proto jsem došel k závěru, že na tyhle typy anime asi prostě nejsem. Potřebuju něco víc působyvějšího, co mě strhne a bude držet ještě hodně dlouho. Něco, kde se dokážu v cítit do pocitů hrdinů a tak dále.... a tady to prostě nešlo. Moc se mi líbilo, že ikdyž bylo anime zasazené do daleké minulosti, byla tam spousta cool prvků dnešní doby: hip hop, beatbox, grafiti a tak dále. Vynikající opening musim uznat! Asi jako nejlepší díl beru opening a jeden z posledních dílů se zombíky. Je to dobré anime a pro všechny, co hledají něco méně náročného a vtipného je Samurai Champloo skvělou volbou. U mě to bohužel moc nevyšlo. Dávám silné tři, ty nejsilnější,co jsem kdy jakému anime dal!(20.4.2011)

Je to nudné a nepřehledné. Hip Hop k Samurajům? Se někdo zbláznil, ne! Přesto místy vtipné.(17.12.2011)