Kouzelný dědeček

Jiří Kubíček

Jiří Šafář

Luboš Fišer

Miloš Kopecký

Kouzelných dědečků je málo. Proto ani s naším státem to není moc veselé. Anebo to právě tak, jak to chtějí kouzelní dědečci má být?(19.5.2011)

Příjemná pohádka o tom, jak jednoduché je donutit líného k práci :).(19.5.2011)

Možné spoilery. Vtipná loutková pohádka, o tom, jak i z lenocha jde udělat pracanta, pokud ho správně motivujete a on si to ani neuvědomí. No nejlepší byl samozřejmě ten konec, kdy se z dědečka vyklubal pracovitý brácha Jan. Aneb taky pohádka ukazuje, že sourozenecká láska přetrvává, i když vás ten druhý sere:D(1.6.2013)

• pytlik...

Začátek na jedničku, ale že by byl ten líný bratr takový holusfil a vyspravil a vyšňořil by si chalupu jen kvůli skladování zeleniny, když kvůli sobě toho nebyl takovou dobu schopen? Trochu nerealistické ne?(28.11.2012)

Pohádka o tom jak líný k rozumu přišel. Sice trochu přitazené za vlasy, ale je to pořád jen pohádka, takže se to shlédnout dalo..(1.4.2013)